4244 посетителя онлайн

Касьянов сообщил, что против него открыли дело за "незаконное обогащение": "Им крайне важно закрыть мне рот"

Касьянов сообщил, что против него открыли дело за "незаконное обогащение":

Майор ГПСУ, специалист по аэроразведке Юрий Касьянов сообщил, что ГБР открыло против него уголовное производство якобы за "незаконное обогащение" после того, как служба внутренней безопасности ГПСУ давила на его военных и выбивала показания.

Об этом он написал в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

Детали

"Ты можешь быть сто миллионов раз честным человеком, воевать с первых дней, минут войны, отдавать все для победы, но если ты только коснешься топ-коррупционеров, они уничтожат твое подразделение, твою репутацию, превратят в ад жизнь твоей семьи и бросят тебя самого за решетку. Я полностью невиновен, невиновен мой сын, моя жена - но какое это имеет значение?.. Они берут опросник на 24 вопроса и прессуют военнослужащих твоего подразделения, выбивая из них необходимые показания.. Им крайне важно закрыть меня, закрыть мне рот до заседания ВСК, и чтобы я больше никогда не давал показаний в НАБУ", - пишет Касьянов.

Офицер также утверждает, что НАБУ "слило" его показания Госбюро расследований (ГБР), откуда информация потекла дальше.

Какие показания хотят получить

Касьянов напомнил, что 3 октября 2025 года он был офицером подразделения (отдела) ДК-8 10-го мобильного отряда ГПСУ, в/ч 1496. В тот день его и других офицеров отдела вызвал к себе командир 10-го мобильного отряда и объявил, что подразделение ДК-8 будет расформировано в соответствии с директивой администрации ГПСУ от 2 октября 2025 года.

2 октября Касьянов давал показания в НАБУ по делу Fire Point.

По его словам, во время проведения допросов сотрудники службы внутренней безопасности ГПСУ, пренебрегая принципом презумпции невиновности, пытаются получить показания о том, что якобы:

  1. Майор Юрий Касьянов эксплуатировал военнослужащих подразделения на работах на своем семейном предприятии.
  2. Майор Юрий Касьянов незаконно получал дополнительное денежное вознаграждение (так называемые "боевые" деньги), и при этом не выезжал в зону ведения боевых действий.
  3. В подразделении ДК-8 неправильно и незаконно начислялись "боевые" деньги, что привело к убыткам государству.
  4. Применяемые подразделением ДК-8 беспилотные летательные аппараты "Спис-Е" и "Спис-Б" не были эффективными, не были качественными и поставлялись по завышенной цене, что привело к нанесению ущерба государству.
  5. Якобы военнослужащие подразделения ДК-8 получали незаконное денежное вознаграждение ("в конвертах") от майора Юрия Касьянова.

"Допросы военнослужащих расформированного подразделения ДК-8 проводятся под морально-психологическим давлением. Многие военнослужащие - более 20 человек - отказались давать показания, 4 военнослужащих покинули расположение воинской части (СЗЧ), 5 военнослужащих уволились с военной службы по семейным обстоятельствам.

Все это делается для нейтрализации и возможной ликвидации свидетеля по делам о топ-коррупции", - добавил он.

Касьянов сообщил, что против него открыли дело за "незаконне збагачення":
Касьянов сообщил, что против него открыли дело за "незаконне збагачення":

Касьянов сообщил, что против него открыли дело за "незаконне збагачення":

Топ комментарии
+43
Дааа Юра, це тобі не на Порошенка вільно 3,14здіти тут тобі інша справа - карна.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:34 Ответить
+28
"Таваріщ Сталін Зєлєнскій, праізошла чудовіщная ашибка".
показать весь комментарий
06.11.2025 18:30 Ответить
+24
Карма дама з дивакувата, але з дуже міцною пам'яттю і інколи повертається з "дивними" подарунками.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скоро в нас буде новий Президент.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:28 Ответить
єрмак?
показать весь комментарий
06.11.2025 18:30 Ответить
Альона Альона
показать весь комментарий
06.11.2025 18:32 Ответить
скумбрія?
показать весь комментарий
06.11.2025 18:33 Ответить
В Альону Альону штуки 3-4 Скумбрії можна всунути. Авторитетна така мадам. І реп українською читає.

Правда, вишиванку прийдеться шити спеціальну під її статуру і з героїчною бородою у потрібному місці не склалося... А в цілому достойна заміна ЗЄ.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:41 Ответить
Гривню дать? Продажний крєндєль?
показать весь комментарий
06.11.2025 19:17 Ответить
Можеш їй десь між складок покласти. Тільки поміть якось, бо важко знайти буде.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:20 Ответить
Хто?)
показать весь комментарий
06.11.2025 18:30 Ответить
Свята і непорочна?
показать весь комментарий
06.11.2025 18:37 Ответить
Не буде.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:55 Ответить
Міндіча?!
показать весь комментарий
06.11.2025 18:55 Ответить
"Таваріщ Сталін Зєлєнскій, праізошла чудовіщная ашибка".
показать весь комментарий
06.11.2025 18:30 Ответить
Дааа Юра, це тобі не на Порошенка вільно 3,14здіти тут тобі інша справа - карна.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:34 Ответить
Так посадили ж до ухилянтів, скотські умови, ото й приунив
показать весь комментарий
06.11.2025 18:39 Ответить
ніт не повірю , пан Касьянов не міг збагатитися більше ніж зеленські , бо він міг взяти своє, і тільки те шо винесе сам ...шкода вас пан Касьянов ...
показать весь комментарий
06.11.2025 18:37 Ответить
Шкода нас! зєлю геть! Вибори!
показать весь комментарий
06.11.2025 19:15 Ответить
Почитав в чому його звинувачують - і не здивуюсь якщо це правда по всім пунктам, або хоча б по деяким.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:41 Ответить
Диваки не дивуються!😮
показать весь комментарий
06.11.2025 18:54 Ответить
А "рот відкрив", Касьянов, тоді, коли виникли суперечності між ним та владою, стосовно грошей... "Коло замкнулося...".
показать весь комментарий
06.11.2025 18:42 Ответить
А ми із параші сміємось...
показать весь комментарий
06.11.2025 18:43 Ответить
Тому що народ з дитинства вчать сміятися з параші, навіть коли це не має ніякого сенсу.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:26 Ответить
Звинувачення в незаконному збагаченні буде виглядати так: коли дрони літали бомбить Кремль то повертались взад з трофеями золотими злитками Сбербанка России, а Касьянов не сплатив податок.
показать весь комментарий
06.11.2025 18:59 Ответить
Усе банальніше. Йурку, через зв'язкии із ОПою( Йурко працював над всадженням у крісло Зеленьського і посіпак), надали цілий полігон. Йурко створив декілька фірм на родичів і ганяв документи між ними щоб розмити маржу на безпілотники, які потім частково запускалися по цілям, частково існували виключно на папері.
Біда у тому, що це не тільки Йурко такий розумний. Такими справами багато хто займаюця..
показать весь комментарий
06.11.2025 23:44 Ответить
Хуже нє будєт.Хоть паржом.Весна прийде,садити будемо.Кінець епохи бідності і брехні.Переможемо їх разом.Шо я забув?
показать весь комментарий
06.11.2025 19:01 Ответить
Карма дама з дивакувата, але з дуже міцною пам'яттю і інколи повертається з "дивними" подарунками.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:05 Ответить
"Но рукописи не горят" - так само як скріни з тупих юриних дописів
показать весь комментарий
06.11.2025 20:14 Ответить
Вам мабуть не втямки, що критикувати будь-яку владу, навіть саму патріотично налаштовану - це і є функція будь-якого суспільства і масс медіа. Це і є той зворотній зв"язок, який дозволяє коректувати політику влади і тим самим забезпечувати стабільність і держави і суспільства.
показать весь комментарий
06.11.2025 21:28 Ответить
Не "в'їхав"? Буває.
Ви забули написати, що вода мокра, а небо синє.
Те що ви написав, називається , - Ні в тин, ні в ворота. -
бо це не критика влади від касьянова, а образа, що його не визнали своїм, підтерли ним свої дупи і викинули.
Якби касьянов не був підлим шакалом, то я першим би виступив би в його захист.
Наведу деякі факти, але не від себе.
Краще за мене відповість Дмитро "Калинчук" Вовнянко:

https://www.facebook.com/DmytroVovnianko?__cft__%5B0%5D=AZWcYe4SV4W0pj1m1joFZePWtI6FfaV-GUGlN7K8J8vBocKEvGGzUmbJ7vvqQ0miBmNpVHl1EqPqAl424BxiwRmfj_o6Ac72Kv3GF3g_aModors89D-S_CmHQsisLLwPQn7x7yIv05_mfMz9FFADfXXVR1VLB6E6zLyyg-7M5mvg3Q&__tn__=-UC%2CP-R Дмитро "Калинчук" Вовнянко

https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/pfbid02G3A4RFFXpmqWNgk3GMmv7tNy7vTXYvdbjj3aWajMfkv82y4mbX3tj9VFj5JRyGyZl?__cft__%5B0%5D=AZWcYe4SV4W0pj1m1joFZePWtI6FfaV-GUGlN7K8J8vBocKEvGGzUmbJ7vvqQ0miBmNpVHl1EqPqAl424BxiwRmfj_o6Ac72Kv3GF3g_aModors89D-S_CmHQsisLLwPQn7x7yIv05_mfMz9FFADfXXVR1VLB6E6zLyyg-7M5mvg3Q&__tn__=%2CO%2CP-R 12 жовтень о 12:46 ·

Скан для відновлення пам'яті. Бо бачу, забагато стрічка виносить симпатиків "Касьянова-гнобленого".

Оце його пост від листопада 2019 р. - як раз коли заарештували генерала Дмитра Марченка. Там ще багато подібного. Тоді Касьянов навіть не промовчав - він відверто знущався і глузував з генерала-кіборга, запротореного за грати.

Нині ми знаємо, що справа проти Марченка про "браковані бронежилети" розвалилася через відсутність доказів. Ба-більше, генерал Марченко був звільнений і взяв активну участь в обороні Миколаєва.

До Бірюкова тоді вломилися з обшуком, але нічогісінько не знайшли і жодних звинувачень не висунули бо не мали підстав. Проте генпрокуратура вимагала аби Марченко кошти застави за нього перелічив на їхній фонд, бо не хотіли заставу повертати (чи повертнули взагалі - не відаю).

Про Петра Порошенка у контексті тих подій давно не згадують, бо нема про що згадувати. Порошенко так само діючий політик і лідер опозиції, а його переслідування політично-вмотивованим називають вже в Politico.

Не розумію, що Касьянову не подобається тепер? Він сидить на збірно-пересильному пункті? Ну так не буцергарня, либонь, де тримали Марченка.

І будь ласка не треба мені ниття про екстра-бойовий "підрозділ Касьянова". У ЗСУ тисячі пілотів і операторів про яких ви навіть не чули - вони просто кожного дня роблять роботу, не привертаючи увагу. Тільки мої випускники воюють у двох десятках бригад. Я служу інструктором на навчальному центрі де регулярно спілкуюся з пілотами і інструкторами по різних типах БПЛА - ні про які "безпілотники Касьянова" я там навіть не чув. Натомість я знаю багато інших апаратів, які - по всьому фронту.

Після всього того, що тоді Касьянов строчив про Марченка та інших військових покараних ЗЕжимом, не йому тепер скиглити про несправедливість. Відгукнулося Касьянову саме те що він гукнув.

А що зелена влада гнобить навіть своїх прибічників? Зелені викинули як непотріб Богдана, Разумкова, Данилюка, Рябошапку тощо. Тепер і Касьянова. Прихильникам ЗЕ треба усвідомити - з ними буде отак само.
https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/562366322_1374006317418057_5355969744910125518_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=uP9vaYZdtJUQ7kNvwEaFFpD&_nc_oc=AdkZqNK689_wYkU__kwATCHo4zXZei3FnDgjhj1C1s1AxyMHGliz303t1Q9JWpsyC_c&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&_nc_gid=GkrSvpJ6zXBsn3cdqm6iyA&oh=00_AfiTDJaByHXobweJ35Zhk3GgynGVDbE3EdIa3vjuMSDc5Q&oe=6912B7AA
показать весь комментарий
06.11.2025 21:39 Ответить
Дякую за нагадування, але тики Касянов мерзотник ще той..
показать весь комментарий
06.11.2025 23:48 Ответить
Гнида ти позорна, касьянов. Пам'ятаю твої гнилі випорожнення в бік Порошенка. Жодне твоє інтерв'ю не обходилось без згадування Пороха. Це виглядало як психічний розлад.
показать весь комментарий
07.11.2025 00:41 Ответить
Бачите, він вже готовий перед єрмачиною вибачатися, готовий ...
показать весь комментарий
06.11.2025 19:10 Ответить
Є моменти, коли старе не варто згадувати, щоб не руйнувати нового.🤔
показать весь комментарий
06.11.2025 19:36 Ответить
Не переживайте, бо такі як Йура не тонуть. Оближе дупу сірому кардиналу. В "нагороду" йому кинуть кістку і буде він співати діфірамби Андрію Борисовичу та "найвеличнішому з найвеличніших" голосніше ніж заспівав стерненко, після того, як з ним поспілкувався подоляк.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:41 Ответить
Я не переживаю. Проти Касьянова зараз ОП і зеблазні. Про наїзд зевлади сказали і в "ЄС".
показать весь комментарий
06.11.2025 19:56 Ответить
Краще за мене відповість Дмитро "Калинчук" Вовнянко:

https://www.facebook.com/DmytroVovnianko?__cft__[0]=AZWcYe4SV4W0pj1m1joFZePWtI6FfaV-GUGlN7K8J8vBocKEvGGzUmbJ7vvqQ0miBmNpVHl1EqPqAl424BxiwRmfj_o6Ac72Kv3GF3g_aModors89D-S_CmHQsisLLwPQn7x7yIv05_mfMz9FFADfXXVR1VLB6E6zLyyg-7M5mvg3Q&__tn__=-UC%2CP-R Дмитро "Калинчук" Вовнянко

https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/pfbid02G3A4RFFXpmqWNgk3GMmv7tNy7vTXYvdbjj3aWajMfkv82y4mbX3tj9VFj5JRyGyZl?__cft__[0]=AZWcYe4SV4W0pj1m1joFZePWtI6FfaV-GUGlN7K8J8vBocKEvGGzUmbJ7vvqQ0miBmNpVHl1EqPqAl424BxiwRmfj_o6Ac72Kv3GF3g_aModors89D-S_CmHQsisLLwPQn7x7yIv05_mfMz9FFADfXXVR1VLB6E6zLyyg-7M5mvg3Q&__tn__=%2CO%2CP-R 12 жовтень о 12:46 ·

показать весь комментарий
06.11.2025 20:01 Ответить
Авторитетна для мене особа. Але зараз момент для власної оцінки, виходячи із власного - не
егоїстичного - розуміння ситуації та проекцій на перспективу.
Думав написати багато, але перекреслив. Позбуватись "українських хвороб" і не нашкодити
загальному. Горщики ліпити доведеться. А там, визначайтесь. Дякую!
показать весь комментарий
06.11.2025 21:02 Ответить
Дійсно, на який чорт вам наші "українські хвороби"?
Ви в своїх "американських хворобах" копирсайтеся - вам хватить, а ми тут, як небудь без вас будемо чи то бити чи ліпити то горщики.
Тільки не починайте писати про "американську допомогу" - не хочеться на ніч матюкатися.
Bye-bye!
показать весь комментарий
06.11.2025 21:14 Ответить
Осягнули! Гуд найт!
показать весь комментарий
06.11.2025 21:25 Ответить
Угу.
Hitler kaput!
показать весь комментарий
06.11.2025 21:29 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 21:31 Ответить
Російського шпигуна Зєлю геть. Вибори.

Тримайся, пане Юрію
показать весь комментарий
06.11.2025 19:13 Ответить
Цікаво, чому ця тема не цікавить Бутусова?
Не вважає серйозною проблемою?
показать весь комментарий
06.11.2025 19:15 Ответить
Перов - брехун пера!
показать весь комментарий
06.11.2025 19:24 Ответить
Тому що Касьянов отримав те за що боровся.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:24 Ответить
Що, теж проти Порошенка голосував?
Сподіваюся, ти зараз в ЗСУ.
показать весь комментарий
06.11.2025 20:15 Ответить
Бутусов воює! Цікаво?
показать весь комментарий
06.11.2025 21:26 Ответить
Маша, не гриміть! Кури попадають!
показать весь комментарий
06.11.2025 19:30 Ответить
Зевладна банда ліквідаторів держави йде до своєї мети в шкурі рятівників держави.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:21 Ответить
Пане Касьянов, перед тим, як цілувати в дупу Андрія Борисовича, поголіться, бо Андрій Борисович лоскоту бояться і з такою неголеною та нещасною пикою вас не допустять до дупи їх Світлості.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:33 Ответить
Враження від коментів - наче випадково зайшов в клуб ідіотів.
показать весь комментарий
06.11.2025 19:53 Ответить
стовідсотково ! Уявіть враження кожного, хто в Україну перший раз попадає .. Наче в шапіто з нескінченною виставою ідіотів
показать весь комментарий
07.11.2025 00:39 Ответить
Саме так! Вова тобі не Петя,щоб вільно гавкати!
Не подобалось журнашлюхам зверненя "дорогенька", тепер подобається зверненя " тупа вівця"!
Самі обрали!
показать весь комментарий
06.11.2025 19:55 Ответить
У більшості коментарів, травля Касьянова
Жалко, і за що!?
Адже основна причина його біди, це Fire Point, а хіба він не правий, хтось довів що це не корупція.
Людина захищала українців на наших майданах, а з 2014 і на полі бою.
То чому так?
показать весь комментарий
06.11.2025 19:55 Ответить
Тому що треба комунікувати з людьми , ставитися до них з повагою , навіть якщо вони тебе й критикують ( тим більш що - є за що ) , а не посилати їх нах.. , як він зазвичай робить у себе на сторінці у фейсбуці .
Тепер він шукає підтримки у тих - на кого раніше ледь не плював через губу .
показать весь комментарий
06.11.2025 22:55 Ответить
А ми казали, ми попереджували , що всіх , хто допоміг прийти зебанді до влади , хрипатий знищить , бо ви є свідками пропаганди його передвиборчої брехні. Хто наступний -білецький ?
показать весь комментарий
06.11.2025 20:02 Ответить
так Юрій ще й порохоботом стане
показать весь комментарий
06.11.2025 20:14 Ответить
Здається він тупуватий для цього...
показать весь комментарий
06.11.2025 23:08 Ответить
Унилий такий унилий.
показать весь комментарий
06.11.2025 23:39 Ответить
Все на що спроможна влада канцеляра дерьмака- це карати тих, хто їх критикує. І все це покриває зеленський - бо він навіть слово супротив дерьмака боїться сказати. тому що ні на що не здатний. А його зелені слуги теж супротив не підуть. Одна надія на адекватних депутатів в Раді та людей, які стануть на захист Касьянова, його родини та його підрозділу. Хто б що не говорив- людина вже 3 роки стоїть на захисті країни, виготовляє дрони, а не пиво по кабаках п'є, на відміну від молодих верзил, яких повно і в Києві і в Дніпрі і скрізь по країні. Ганьба зе- владі!!!
показать весь комментарий
06.11.2025 23:52 Ответить
Тема Касянова вже відверто набридає. Слідкувати, як Йуро літає від поцілунків спини Єрмака,до нервових зривів типу " я усьо раскажу", хоча увесь " Інсайд Йури" - інформація із газет, схоже на слідкування за репертуаром петросяна в цирку.
показать весь комментарий
06.11.2025 23:53 Ответить
Стаття в газеті "Дзеркало тижня". 16 квітня 2025 р.
"Розпіарений наліт українських дронів на москву у березні виявився провальним.. Чому ? - Юрій Касьянов."

11 березня 2025 року на Москву летіло 400 українських безпілотників.
Жоден з них не дістався до межі міста, кілька штук потрапили в житлові будинки, а залізничний переїзд і в автостоянку біля маркету.
Витрати - близько 40 млн доларів (тільки на безпілотники), ефективність - практично нуль, крім піару в пресі і закритих на кілька годин аеропортів.

14 березня 2025 року на Москву летіло два десятки дронів, половина з яких перетнула кордон міста, а кілька штук залетіли за Садове кільце.
І в тому, і в іншому випадку не були вражені якісь важливі об'єкти противника, частина безпілотників була збита, частина заглушена, проте очевидно, що другий наліт виявився більш успішним, ніж перший, хоча зовсім не був помічений "телемарафоном".
показать весь комментарий
07.11.2025 00:14 Ответить
"-Мене посодють! А тьі не воруй! 🤣"
показать весь комментарий
07.11.2025 00:32 Ответить