9231 посетитель онлайн

США из-за шатдауна приостановили поставки оружия НАТО для помощи Украине, - Axios

Из-за шатдауна оружие не поставляется Украине

США из-за шатдауна заморозили поставки оружия союзникам по НАТО, в частности для поддержки Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Axios со ссылкой на источники в Госдепе.

Согласно оценке Государственного департамента, опубликованной Axios, экспорт оружия из США на сумму более 5 миллиардов долларов для поддержки союзников по НАТО и Украины был задержан из-за прекращения работы правительства.

Какое оружие не будет поставляться?

Под ударом - поставки AMRAAM, Aegis и HIMARS.

Официального подтверждения информации на данный момент нет.

Шатдаун в США

Шатдаун (временная приостановка работы федерального правительства из-за отсутствия финансирования) в США продолжается с 1 октября, и Сенат уже десять раз отклонял законопроект о возобновлении работы правительства.

Из-за нехватки финансирования большинство государственных агентств и ведомств остаются закрытыми, а тысячи госслужащих отправлены в вынужденный отпуск.

Администрация президента Дональда Трампа предупредила, что готова к дальнейшим сокращениям федерального персонала.

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что Соединенные Штаты продолжают поставки вооружения в Украину, несмотря на объявленный шатдаун.

Топ комментарии
+15
Трамп, такий, як і був, - шестиразовий банкрот!!
показать весь комментарий
09.11.2025 15:08 Ответить
+12
"трамбон" це і робить, бомбить Україну руками куйла
показать весь комментарий
09.11.2025 15:21 Ответить
+10
Оце такі вам і гарантії безпеки і від сша і від НАТО. Зате шотдаун не заважає Тампону знімати санкції з Бульбофюрера і Орбана
показать весь комментарий
09.11.2025 15:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
От саме після такого у не дуже розумної частини населення складається враження що диктатури і автократіїї краще.
показать весь комментарий
09.11.2025 15:08 Ответить
якби трамп був диктатором то він би нас ще і бомбив
показать весь комментарий
09.11.2025 15:09 Ответить
Ну він не любить в основному лідора, за підставу.
показать весь комментарий
09.11.2025 15:18 Ответить
"трамбон" це і робить, бомбить Україну руками куйла
показать весь комментарий
09.11.2025 15:21 Ответить
Трамп, такий, як і був, - шестиразовий банкрот!!
показать весь комментарий
09.11.2025 15:08 Ответить
І в Сенаті США є продажні тварі на зарплаті у пуйла... Цей жах ніколи не скінчиться, а до нас точно писець прийде. Срака повна...
показать весь комментарий
09.11.2025 15:23 Ответить
Це у вас рефлекс Павлова спрацював!!! Не обсерайтеся, Україна НЕПЕРЕМОЖНА, але ****** із зелупнями намагаються їй гадити з 2014 року!!
Армія! Мова! Віра! Смерть ***** і помічникам ригоАНАЛЬНИХ зрадників України!! Слава Україні!!
показать весь комментарий
09.11.2025 16:21 Ответить
Порохоботам слова не давали!
показать весь комментарий
09.11.2025 18:19 Ответить
показать весь комментарий
09.11.2025 17:50 Ответить
Цікаво,штати продавали зброю при чому тут бюджет?
показать весь комментарий
09.11.2025 15:10 Ответить
просто не хотят продавать
показать весь комментарий
09.11.2025 15:12 Ответить
Та що там вже говорити про постачання зброї Україні , коли через цей шатдаун , американській армії немає чого їсти .
Військові США які знаходяться на військовій базі у Німеччині жаліються що командування радить їм шукати допомоги у благодійних організацій .
показать весь комментарий
09.11.2025 15:14 Ответить
😯 звідки інфа , з кацапського телеграма? Чи ********* розповіла?
показать весь комментарий
09.11.2025 15:24 Ответить
Гм, я сподівався, що ґуґлом нині користуватися вміють усі....

https://www.zdfheute.de/politik/usa-shutdown-tafeln-armee-soldaten-bayern-100.html

Каналу ZDF, сподіваюся, Ви довіряєте.
показать весь комментарий
09.11.2025 15:27 Ответить
Натрапив був на твітт - американця військового .
До речі кацапи про шатдаун у США взагалі мовчать , він їм пох абсолютно ..
показать весь комментарий
09.11.2025 15:30 Ответить
...навпаки: це тр знов підкидає козиря пу, адже припинений продаж/поставки зброї до України і ЄС...

і не спроста коняка проржала, що в анкориджі була таємна домовленність, що тр буде давити на Зе... щоб врахувати інтереси расєї і викоринити "першопричини" канхфліхту...

...а час плине, вже скоро Різдво і канікули... шатдаун в процессі... це час тр дав пу... продовжувати террор і вбивства

а оон в рот води набрала, про потіплішення клімату опікується і як би не бачить, як пу шкодить екології, вже не кажучи про геноцид українців
показать весь комментарий
09.11.2025 16:53 Ответить
🚀 Ракета «Фламінго» українського виробництва краща «Томагавків» зі США, - Independent
показать весь комментарий
09.11.2025 15:16 Ответить
"Розовый Фламинго - дитя отката" © Миндич и Ко
показать весь комментарий
09.11.2025 15:19 Ответить
одне але , томагавок 8000 ,а фламігів не куя
показать весь комментарий
09.11.2025 15:20 Ответить
Кращі в першу чергу тому, що ці ракети ніхто не бачить - така стелс технолоджія, потужна
показать весь комментарий
09.11.2025 15:22 Ответить
Для тебе сеча-це божа рожа роса...
показать весь комментарий
09.11.2025 15:22 Ответить
ти вже скуштував
показать весь комментарий
09.11.2025 15:23 Ответить
Відповзай,блажений..
показать весь комментарий
09.11.2025 15:28 Ответить
показать весь комментарий
09.11.2025 17:39 Ответить
цей шатдаун ,політичне рішеня ,юридично підстрахованне ,програмне забеспечення допомоги кремлю , завалити Україну , трамп не може діяти по другому, він як і 🤡 не рипнеться проти свого кремлівського куратора ...
показать весь комментарий
09.11.2025 15:16 Ответить
Бгг, шатдаун влаштовано демократами, яких дуже ******* в Україні
показать весь комментарий
09.11.2025 15:19 Ответить
ботам на туди ...
показать весь комментарий
09.11.2025 15:44 Ответить
Бгг, любителька демпартії .
показать весь комментарий
09.11.2025 15:59 Ответить
китайським ботам на туди ...
показать весь комментарий
09.11.2025 16:20 Ответить
Це війна Бадена і зеленсьекого
показать весь комментарий
09.11.2025 17:30 Ответить
Ну тоді вали звідси кончений ботяра, думаєшь нікто не знає причину шатдауну, коли дєрьмократи хочуть продлити ковідні пільги в дефіцитному бюджеті? Ти або ботяра, або кончений дегенерат 🤡
показать весь комментарий
09.11.2025 18:07 Ответить
Коротко.За****ли.
показать весь комментарий
09.11.2025 15:19 Ответить
Може нам варто більше за свій уряд турбуватися вже?де стюардеса примєрка виконує накази ***********,де алмазнофаломіндечіві чернишови-галущенки?
показать весь комментарий
09.11.2025 15:19 Ответить
Знайшли причину
показать весь комментарий
09.11.2025 15:20 Ответить
Докерувались руді підари..
показать весь комментарий
09.11.2025 15:24 Ответить
Оце такі вам і гарантії безпеки і від сша і від НАТО. Зате шотдаун не заважає Тампону знімати санкції з Бульбофюрера і Орбана
показать весь комментарий
09.11.2025 15:26 Ответить
Руде "пресує" Канаду,а йорбану-"кавріжкі"..медові..
показать весь комментарий
09.11.2025 15:33 Ответить
Як там рудий барига й не косить під чесну людину але робить все як каже його кремлівський володар - маніак куйло!
показать весь комментарий
09.11.2025 15:46 Ответить
Шатдаун влаштували либюмі українцями демократи, це перемога значить.
показать весь комментарий
09.11.2025 16:01 Ответить
ПІздеж.
показать весь комментарий
09.11.2025 16:03 Ответить
Так тут заповідник дєрьмократичних імбецилів. У них і у шатдауні Трамп винуватий...
показать весь комментарий
09.11.2025 18:04 Ответить
у кремлевского, ботаксного Шныря два козыря бенин, Оманкий Нарик ( проект кремля буратино с киностудиями и офшорами в маЦкве под крышей шефиров) и слабоумный нарцисс таМпон он же агент краснов купленный еще в 80-90 +бабки рыболовлева+деменция+пленки эпштейна....и пока эти два козыря "работают" конца войны не будет....и если бы таМпон победил в 21 году Украины уже не было бы, один сдал, второй закрыл бы глаза....на это и был расчет бункерной крысы...
показать весь комментарий
09.11.2025 16:15 Ответить
Що поробиш коли країною керує даун
показать весь комментарий
09.11.2025 16:51 Ответить
Конгрес не може домовитися про фінансування уряду, оскільки демократи наполягають на продовженні податкових пільг на медичне страхування та виділення коштів на програми пільгової охорони здоров'я. Республіканці підтримати ці вимоги відмовляються.

Через шатдаун 650 тисяч федеральних держслужбовців перебувають у неоплачуваних відпустках. Ще 600 тисяч людей, які працюють у критично важливих областях, змушені працювати, не отримуючи зарплату (зазвичай після завершення шатдауну відпрацьований час оплачують).
показать весь комментарий
09.11.2025 17:03 Ответить
...ці программи ввів у дію о-ба-ма для забезпечення мед допомогою малозабезпечені верстви населення і мігрантів... з одного боку це популізм чистой води, а з іншого - яка альтернатива? Дуже складне питання
показать весь комментарий
09.11.2025 18:13 Ответить
Для незаконних мігранів-депортація, шо тут видумувати . малозабзпечені -в основному нероби, треба йти працювати. Так шо питання насправді дуже просте.
показать весь комментарий
09.11.2025 18:18 Ответить
В цілому 49,4 мільйона американців зареєструвалися на ці плани, які часто називають Obamacare.
показать весь комментарий
09.11.2025 18:20 Ответить
Хоча система охорони здоров'я США значною мірою залежить від приватного надання послуг та власних витрат пацієнтів, вона є єдиною розвиненою країною без універсального медичного страхування.
показать весь комментарий
09.11.2025 18:22 Ответить
ну зато колишня спікерша демократів в Сенаті ненсі пєлосі наколядувала 130 мільйонів на акціях, які в її портфоліо зросли на 16000% з 1987 по 2025 роки - і жодних розслідувань за інсайдерство

вперьод, к побєдє дємократії !
показать весь комментарий
09.11.2025 17:17 Ответить
Ненсі Д'Алессандро зустріла Пола Френсіса Пелосі, коли навчалася в коледжі.
Вони одружилися у 1963 році.
Чоловік Пелосі, Пол, є заможним інвестором і основним джерелом багатства подружжя.
Пелосі зазнавала критики через торгівлю акціями її сім'ї, особливо після того, як повідомлення вказали, що її інвестиційний портфель у 2024 році досяг прибутку у 54%, обігнавши багато хедж-фондів та індекс S&P 500. Критики стверджують, що члени Конгресу, включаючи Пелосі, можуть мати доступ до непублічної інформації, яка могла б приносити користь особистим інвестиціям, незважаючи на Закон STOCK 2012 року, який забороняє інсайдерські операції законодавцям.
показать весь комментарий
09.11.2025 17:40 Ответить
вона збирається на пенсію в 85 років - отак от треба матеріалізувати свою фінансову відповідальність перед дємократічєскім прогрєсом !

зараз восходящєй звєздой дємпартії є гевін н'юсом, який має стосунок до клану пєлосі

можливо що він стане наступним Президентом

і наступною інвест-легендою
показать весь комментарий
09.11.2025 17:54 Ответить
Зараз інвест-легендою став банкрот Трамп.
показать весь комментарий
09.11.2025 18:01 Ответить
трамп принаймі грає у відкритую: випустив криптовалюту, назвав своїм ім'ям, хочеш купуй хочеш плюйся, але ти знаєш в кого вкладаєш

шатдаун влаштували демократи, хочуть профінансувати obamacare, де страховки дорожче за приватні - в чому тут полягає "великий сенс демократії" ?!
показать весь комментарий
09.11.2025 18:06 Ответить
Поки маємо Заленськог цій шатдаун ніколи для України не закінчиться.
показать весь комментарий
09.11.2025 17:17 Ответить
Навіть шатдаун тампон влаштував в угоду *****...
показать весь комментарий
09.11.2025 17:52 Ответить
Коментаторы, дегенераты вы конченые, убейтесь уже об стену. Шатдаун сделали демократы, конченые вы больные на голову ублюдки. Стыдно что у меня такие идиоты сограждане. Те кто что то там пасть на Трампа раскрыл, вам, дегенератам, нельзя давать права голоса. Мой кот и то умнее будет.
Демократы вваливают в дефицитный бюджет дополнительное страхование, которого до этого небыло и тем самым блокируют принятие бюджета. Конечно тут без Трампа не обошлось.

Убейтесь. Сделайте генофонд чуток умнее.
показать весь комментарий
09.11.2025 18:03 Ответить
Як вони вже заї...ли ті Штати разом зі своїми олігофренами у керівництві.
показать весь комментарий
09.11.2025 18:27 Ответить
як не вмер гаврило то галушкою вдавило