5501 посетитель онлайн

Лишь 1 млрд грн, потраченный на "тысячу Зеленского", мог бы обеспечить дополнительно по 7,5 млн грн на нужды каждой бригады, - военная Микитенко

1 млрд грн — это по 7,5 млн грн на каждую из 130 боевых бригад

15 ноября - в первый день запуска программы "Зимняя поддержка" заявку на получение 1000 гривен от государства подали около 1 млн украинцев - это 1 миллиард гривен из бюджета. При этом миллиард разделенный между 130 боевыми бригадами - это по 7,5 миллионов на каждую.

Такие подсчеты озвучила военнослужащая ВСУ Юлия Микитенко, сообщает Цензор.НЕТ.

"И к цифрам. На анонсированные президентом очередные 1000 грн уже подали около 1 млн украинцев (по состоянию на вчера, уверена, что эта цифра растет). Это 1 000 000 000 (1 млрд, если у вас, как и у меня, плохо с цифрами, которые больше миллиона). Сейчас у нас официально около 130 боевых бригад. Миллиард разделенный между 130 боевыми бригадами - это по 7,5 миллионов на каждую. 7,5 миллионов на бригаду - это 1 неполный комплекс хорошего БПЛА разведчика (типа "Шарка") или 37 ночных Matrice (которых всегда катастрофически не хватает), или 18 НРК (взяла среднюю стоимость нрк за 400к). Что можно сейчас купить существенного на 1000 грн? 3 книги. Продуктов на одного человека на неделю-две. Даже зимнюю коммуналку не покроет. Без выводов. Просто цифры", - написала военнослужащая.

Микитенко

Программа "Зимняя поддержка"

  • Ранее сообщалось о том, что Кабмин планирует выдать каждому украинцу по 1000 грн в рамках программы "Зимняя поддержка", сократив расходы на программы социальной защиты детей и поддержку малообеспеченных семей.
  • С 15 ноября все граждане Украины, находящиеся на территории страны, могут подать заявку на разовую денежную помощь в размере 1000 грн.
Топ комментарии
+60
так зєлі перемога і не потрібна.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:07 Ответить
+44
Зеленский це вирок ВСУ , Зеленський це вирок Україні , Зеленський це вирок усім нам. Той хто це не розуміє або зовсім дурний , або розуміє , але чекає кацапію.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:13 Ответить
+42
Типова операція зелупнів для відмивання дєньог «нічого не знаючого» зеленського, з 2019 року!?!?
показать весь комментарий
16.11.2025 19:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
так зєлі перемога і не потрібна.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:07 Ответить
потрібна, тільки не України
показать весь комментарий
16.11.2025 19:09 Ответить
З тих грошей що отримує кожна бригада на закупівлі лишаються невикористаними мільйони гривень, тому навіть якщо дадуть більше грошей не факт що встигнуть все витратити до кінця місяця! Бригади не мають відповідних підрозділів для проведення закупівель і тому гроші часто лишаються невитраченими!
показать весь комментарий
16.11.2025 20:43 Ответить
Що ви верзете? Саме тому хлопці скидаються на запчастини, шини і паливо для машин, у кого вони ще є?.. Чи купляють одяг постійно.. тому , що перед зимою видали лише натільне і шкарпетки!🤬
показать весь комментарий
17.11.2025 01:58 Ответить
Геть зрадника і мародера, здохни Zeлайно - Військові молять гроші на пікапи і дрони
показать весь комментарий
16.11.2025 19:37 Ответить
Типова операція зелупнів для відмивання дєньог «нічого не знаючого» зеленського, з 2019 року!?!?
показать весь комментарий
16.11.2025 19:10 Ответить
Так він коспеїть не куйла. А Гітлєра-у того теж була програма «зімова допомога «
показать весь комментарий
17.11.2025 03:18 Ответить
Нє, рейтинги наше фсьо! Ми на війні просто наживаємось і звинувачуємо в цьому Порошенка.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:10 Ответить
Саме так. Це піар співучасника Міндіча Zе на крові та за рахунок життів солдат.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:12 Ответить
ЗЕ Зрада !

ми можемо мати ЗЄлєнського, але втратити Україну !

вибір за вами, українці

.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:12 Ответить
Зеленский це вирок ВСУ , Зеленський це вирок Україні , Зеленський це вирок усім нам. Той хто це не розуміє або зовсім дурний , або розуміє , але чекає кацапію.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:13 Ответить
тьфу, пілять! захід дивиться і не розуміє навіщо Україні гроші давать, коли їх роздають всім кому хочеться
показать весь комментарий
16.11.2025 19:14 Ответить
Він краще тисячу порве чи нею підітреться чим віддасть на зсу, це головний ворог України!
показать весь комментарий
16.11.2025 19:14 Ответить
Якби кожен з тих, хто отримав цю нещасну тисячу переказав би її на потреби ЗСУ, то можна було б цю дурість виправити. Аде ж тут всі ******* халяву. Ну от і витрачають на себе коханих.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:15 Ответить
Их можно перевести армии
Но только на те фирмы ,которые крышуются ОФИСОМ ПРЕЗИДЕНТА
К примеру , нельзя их перевести на Фонд Юрия Бутусова
Вы кому доверите свои деньги?
Президенту Зеленскому или воюющему журналисту Бутусову?
показать весь комментарий
16.11.2025 19:33 Ответить
Населення влаштовує такий перебіг подій.Я давно писав,що більшість населення України безнадійні дебіли.І чим далі,це становиться все очевидніше.Ніякої самоповаги,хто взяв тисячу з рук зрадника.Ніщо та 1000 не вирішить.Тупі вилупки.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:15 Ответить
Андрій Карпов проводить стріми де показує цих деб...лів.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:18 Ответить
саме тому демократія і не працює в Україні, але довбні продовжують на неї молитися
показать весь комментарий
16.11.2025 19:25 Ответить
ЗЕбіл відмиває гріхи друзів,кумів.Рейтинг нижче плінтуса тому треба завоювати любов виборця.Якби був нормальний лідер країни то включив режим жорсткої економії і всі гроші на оборону,на підтримку ЗСУ,Нацгвардії,ДПСУ.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:16 Ответить
Якби був нормальний нарід,ішак би сидів в тюрьмі або висів на дереві.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:17 Ответить
І ця Оманська гнида зробила так, що цю тисячу не витратиш на ЗСУ.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:17 Ответить
соромно дивитись в інтернеті "рекламу" від бригад, коли наші Воїни як старці перед церквою благають:

"люди добрі, нам не потрібен джип для логістики (автомайстерня, дрони і т.д.)"

мало того, що вони кладуть своє життя та здоровья, але мають ще благати про елементарну допомогу від звичайних громадян, бо від ЗЄлі чути одвічне:

"Зеленський: Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги"
Джерело: https://censor.net/ua/n3317208

давати по тисячі, мутити з кеш-беками енергетикою і т.д. і т.п.

.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:21 Ответить
Готується планомірна здача України в руки рашистів , при участі зеленського і ко.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:21 Ответить
Воно розуміє, що при будь-якій ситуації окрім капітуляції України - його і його бариг кинуть за грати. А от коли він буде найпотужнішим президентом у вигнанні, то хто в захопленій Україні буде розслідувати багатомільярдні розкрадання?
показать весь комментарий
16.11.2025 19:31 Ответить
вона готувалсь з 19 року ...... з22 іде здача ..
показать весь комментарий
16.11.2025 21:09 Ответить
А 100 миллионов долларов с записей Миндича выходит хватило бы выделить по 30 млн. гривен на каждую бригаду
показать весь комментарий
16.11.2025 19:21 Ответить
ОЗУ проти ЗСУ.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:22 Ответить
Ця гребаний тисяча нікого не спасе і дають її всім підряд - і бабусі, і мільйонеру, і переселенцям. Логіки - нуль! Популізм та гречкосійство. Ця тисяча не поможе і тим хто розраховує такими подачками купити прихильнисть людей. А за фронт, бригади ніхто і не думає. Хіба знайшли можливість підняти виплати військовим в бюджеті? Ні! 3000 км железнодорожньої дурні, 1000 зимової підтримки, підйом з/п вчителям і не тільки. В нас війна чи може вибори на носі?
показать весь комментарий
16.11.2025 19:23 Ответить
бабусі НЕ дають, бо в неї кнопочний баба-фон і НЕмає Дії

.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:27 Ответить
Можно получить на Укрпочте
Но для этого бабусям надо прийти и подать заявку
А потом снова прийти - чтобы получить
А если тревога ?
А если нет света?
показать весь комментарий
16.11.2025 19:57 Ответить
Він мислить примітивно, ось я вам дам тисячу а ви за мене проголосуйте будь ласка, але воно тупе не зрозуміло що за нього вже ніхто голосувати не буде ( крім зовсім відбитих)
показать весь комментарий
16.11.2025 20:12 Ответить
Ви погано знаєте наше населення... Ще є багато ідіотів, які вірять цьому "лідеру" і готові знову його обрати. І вистачає тих, хто проголосує "папріколу". А сам звалить подалі з країни при першій же можливості.
показать весь комментарий
16.11.2025 21:09 Ответить
Володимир Олександрович завжди знайде кошти 💰 для піару себе коханого.

На першу виплату "1000 гривень від Зеленського" потратили гроші призначені для гуманітарного розмінування земель сільськогосподарського призначення.

Цього разу, заради виплати "1000 Зеленського", зменшили видатки на програми соціального захисту дітей та підтримку малозабезпечених сімей.

Наступного разу заберуть гроші виділені на лікування онкохворих.

Клав він на українців, як в золотий унітаз Міндіча.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:26 Ответить
Справа навіть не в тому що воно роздає гроші які мають йти на армію, а в тому що,хто буде це контролювати? Ось в кінці вони відзвітують ,що по 1000 отримало наприклад 10 мільйонів українців, це 10 мільярдів гривень. А хто це перевірить? А якщо цю подачку отримають тільки 5 мільйонів, то до яких міндічів потраплять 5 мільярдів які будуть тупо списані.
Це таке нагле розкрадання, що цього тільки сліпий або зеблан можете не бачити.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:27 Ответить
Вот поэтому надо всем и взять эту штуку. Никто же не мешает ее на ЗСУ задонатить
показать весь комментарий
16.11.2025 19:31 Ответить
Ну візьмуть не 5 а 8 мільйонів, так вони скажуть що взяли не 10 а 13 мільйонів. Чи ви думаєте , що вони так чи інакше не заберуть ті мільярди які запланували? Схеми міндічГея поки прикрили, так вони швидко задіяли перевірену тему.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:35 Ответить
Ну, то есть просто гордо никому не взять, типа, пусть подавятся?
показать весь комментарий
16.11.2025 19:37 Ответить
То єсть, набу і сап повинні взятись за цю схему в превсилюдно заявити що вони будуть слідкувати за цим, поки не було викрадено ще пару мільярдів з бюджету.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:41 Ответить
Программу уже открыли и деньги выделили. Их можно взять, или не взять. Я считаю, что лучше взять и, если конкретно Вам они погоду не делают, можно задонатить на ЗСУ
показать весь комментарий
16.11.2025 19:45 Ответить
Опять 25!!!!!!
Их можно задонатить только тем фирмам
Которые КРЫШУЕТ ОФИС!!!!
Вы не можете ВАШИ деньги отдать тому подразделению
Которому хотите помочь !!!!
Я не беру подачки от Зеленского вообще!!
Потому что это тоже коррупция!!!!!
И он хочет,чтобы все в ней участвовали
Он вас всех делает соучастниками!!!
**** не ясно?
показать весь комментарий
16.11.2025 20:00 Ответить
Уважаемая, а с его Вы так возбудились, аж на маты перешли. Немного мозги включите. Оплатите что-нибудь для себя конкретно этой штукой, а свою кровную на ЗСУ отправьте. Так получится?
показать весь комментарий
16.11.2025 20:03 Ответить
В ішака інший, шкурний пріоритет - якби втриматись на плаву та оминути суху вербу.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:33 Ответить
Для цього запроданця військові лиш розхідний матеріал! Дебільний лохторат для нього все!
показать весь комментарий
16.11.2025 19:37 Ответить
а на Х...я??? нужно отупевших зелеДрочеров подмазывать, корыто под угрозой....а то что козломордые ползут, так нужно узнать, что Оно сдало в Омане....
показать весь комментарий
16.11.2025 19:37 Ответить
Долбойоби у "владних коридорах" відмініть ту хєрню поки ще можна.
Не час зараз розкидатись грошима та і не з своєї кишені ви виплачуєте.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:38 Ответить
Був вже один такий, що витрачав гроші на армію і виробництво ракет. Мудрому народу не сподобалось
показать весь комментарий
16.11.2025 19:41 Ответить
Здалося б спробувати хоча б петицію цьому президентику написати, щоб відмінити цю злочинну акцію і спрямувати гроші тим, кому дійсно потрібно.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:41 Ответить
Ніколи не забуду агітацію кремлівських пропагандонів-важковаговиків типу Жиріка, за зеленського проти Порошенка, навесні 2019 https://www.youtube.com/watch?v=cbGi-fr526A Зеленський це гарант зради, гарант мародерства та гарант поразки України. Україна не його держава, він рано чи пізно вчинить так само, як його друганя Міндіч та Цукерман - чкурне з України, якщо встигне. Українці не його народ, він все своє жалюгідне життя зневажав українців, принижував їх у своїх квартальних виступах, знецінював самоідентифікацію українців, дискредитував нашу незалежну державу. Зеленський це найуспішніший проект кремля за останні 30 років по знищенню української незалежної демократичної держави з метою 1. залишити політичним шляхом Україну в сфері впливу московії (як Бєларусь), 2. в разі неможливості виконання п.1, допомогти знищити українську незалежну демократичну державу з середини, максимально довго залишаючись при владі. І зараз ЗЕлідором та його кремлівським агентами виконується пункт 2. І виконується абсолютно успішно. Бо п.1 став нереалістичним вже наприкінці 2019-початку 2020, коли проти підписання зеленським 01.10.2019 формули путіна-Штайнмаєра про проведення так званих "виборів" в ОРДЛО, на протести під офіс реZEдента тоді вийшли ТИСЯЧІ ОБУРЕНИХ ГРОМАДЯН. Офісно-реZEдентська шобла боїться лише одного - народних протестів на вулицях, саме тому мусора заброньовані, бо потрібні для захисту влади ZEпокидька, хоча молоді, навчені поводженню зі зброєю та легко можуть замінити наших хлопців на фронті. Лише зміна влади на українську врятує Україну, все решта це імітація, яка вигілна кремлю, який просто чекає, коли ЗЕлені щурі зжеруть українську державу з середини, поки мудрий нарід покірно спостерігає, як пацюки з ОПи дожерають рештки демократії, парламертаризму, свободи слова, місцевого самоврядування, тобто того, що ЗАВЖДИ ВІДРІЗНЯЛО УКРАЇНУ ВІД московії, з якою зараз воюємо.
показать весь комментарий
16.11.2025 19:44 Ответить
Зєля ********. Таке враження що він планує здохнути
показать весь комментарий
16.11.2025 20:07 Ответить
шановна Юлія а якщо потрусити комбригів на рахунок нецелевого витрачання коштив ( ремонт клюбу, закупи авто щоб сраку коханки возили, переплати своїм людям за різну муйню) то там ще більше грошей найшлось. Тому ніяких грошей на бригади, тільки цільові закупи дронів, генераторів,зброї.
показать весь комментарий
16.11.2025 20:10 Ответить
Планується витратити всього не 1, а 11млрд.грн., тобто більше в 11 разів. Получаєм на кожну бригаду по 82,5млн. грн.
показать весь комментарий
16.11.2025 20:13 Ответить
Ну що тут нового?Бубочка як був дебілом, що здатен тільки корчити морди зі сцени, так і остався. Тут все діло в д,Ермаку, котрий вирішив, що скоро вибори, а гречку роздавати якось не кошерно. Тому ЗЕбануті вирішили замість гречки роздати по тищі. Раптом прокатіт.
показать весь комментарий
16.11.2025 20:16 Ответить
Еще раз для всяких аристократов, типа, номерной мадам Бобровой. Чем больше из указанной суммы люди заберут, тем меньше их скомуниздят. Для некоторых, типа стариков с пенсией 3000 грн./в месяц, это действительно существенно. Остальные могут на эту же штуку увеличить свои донаты. Это примерно, как с бюллетенем на выборах - можно взять и распорядиться им по своему усмотрению, а можно с гордым видом провозгласить себя аристократом и сказать, что выбирать не из кого (Иисус Христос снов свою кандидатуру в Президенты Украины не выдвинул) и на выборы не пойти.
показать весь комментарий
16.11.2025 20:23 Ответить
ну да, могли бы у миндичей чегой-то заказать
показать весь комментарий
16.11.2025 20:25 Ответить
Які дивні заяви , це не корисно для рейтингу . Військові від вологтерів отримають ,або самі куплять .
показать весь комментарий
16.11.2025 20:43 Ответить
Народами колишнього совка дуже легко маніпулювати. Природна тупість, інфантилізм, дитяче бажання вірити в чудеса яке схоже на психічну хворобу. Вони завжди всього хочуть відразу і даром. Навішай локшини по телевізору, головне не обмежувати фантазію, і можеш робити з ними все що захочеш. На Заході таке неможливо.
показать весь комментарий
16.11.2025 20:46 Ответить
Так саме це завдання воно отримало в Омані: знекровити український бюджет, тринькаючи гроші на що завгодно, тільки не на армію. Спочатку був асфальт, потім був широкий жест з виплатою ста тисяч бойових. Бюджет мав луснути ще на другому році війни. Але втрутилися союзники, засипали зелюка грошима. Але він і тут не розгубився, розкрадаючи разом з друзями астрономічні суми і волаючи на всіх міжнародних майданчиках про недостатнє фінансування від партнерів. Країну очолює ворог і агент ворога.
показать весь комментарий
16.11.2025 20:47 Ответить
Так ця зелена спеціально знекровлює оборону України під різними благими лозунгами, але довіри до іуди немає.
показать весь комментарий
16.11.2025 20:53 Ответить
Думай Народ України: чи вибрати ще раз "клоуна"
показать весь комментарий
16.11.2025 20:57 Ответить
Просто слів нема... Відчай.
показать весь комментарий
16.11.2025 21:07 Ответить
Популіст обкурений цей Зельцман! Але невже люди не розуміють що клоун принижує їх своїми подачками?
показать весь комментарий
16.11.2025 21:07 Ответить
Піар квартального управителя, важніше.
показать весь комментарий
16.11.2025 21:21 Ответить
У 2014-му році носили волонтерам все - консерви, цигарки, шкарпетки, теплий одяг, інструменти, гроші, люди возили на собі шолома та броніки з-за кордону. Армія пересувалась на "богданах", замість БТРів.
Вже у 2016 - 2017 держава закрила більшисть потреб. Знайомий волонтер вже збирала гроші на ремонт казарми, де базувалась військова частина і "відправляла за адресою" офіцерів, яким легше було щось отримати у волонтера,бо звітувати особоливо не треба, ніж дати офіційну заявку по службі.
Але прийшла "молодая команда" зє-падлюк і потреби ЗСУ знов закривають волонтери, компенсуючи невігластво, дикий грабунок бюджету і зраду найвеличнішого піськограя.
показать весь комментарий
16.11.2025 21:43 Ответить
Платники податків працюють й сплачують в бюджет, а потім в результаті фокуса-мокуса гроші платників податків вже називаються/стають ''тисячами від Зеленського''! Хтось працює й заробляє, а хтось роздає/виплачує! Напевно, комусь потрібний рейтинг? Чи не так?
показать весь комментарий
16.11.2025 22:48 Ответить
Не їх Армія, не їх Мова, не їх Віра.
показать весь комментарий
16.11.2025 23:53 Ответить
Тисяча вови виплати при народжувані у нас війна чи передвиборча гонка у кацапів зеки мігранти всяка п,янь рвань нарики бомжі пруть на Україну в а наші пі депутати рейтинги зароляють подачками
показать весь комментарий
16.11.2025 23:59 Ответить
Ці виродки, поїхавші і неадекватні, тягнуть Україну в прівру
показать весь комментарий
17.11.2025 00:13 Ответить
А еще можно у пенсионеров с трех тысяч забрать будет еще больше. Красавица нвряд ли пробовала на 3тыс.гр.прожить.
показать весь комментарий
17.11.2025 01:08 Ответить
В мене невелика пенсія. Та Слава Тобі ! ******** Батько мій Господь-- не бідую. Трохи люди, трохи держава і тримаюся. Я нікуди не поїду , аби це були живі гроші віддала б комусь, хто має нужду, ту тисячу не візьму. Вони мені зробити ремонт не допоможе. А так купити ... не потребую нічого окрім миру і Правосуддя.
показать весь комментарий
17.11.2025 04:14 Ответить
Всі сліди ведуть до головного мародера зе оманського, який призначив на всі посади слухняних мародерів, які поповнюють його офшори. В Україні немає ні однієї галузі, де б не було мародерства. Без зе оманського міндіча з України ніхто б не випустив. Прикордонники, на запити, як міндіч перетнув кордон не дають відповідь, але на це питання прийдеться відповідати.
показать весь комментарий
17.11.2025 05:33 Ответить