13173 посетителя онлайн

План Трампа требует от Украины уступить территории России в обмен на гарантии безопасности, - Axios

План Трампа требует от Украины уступить территории России в обмен на гарантии безопасности, - Axios

В мирном плане президента США Дональда Трампа Украине предлагается "уступить" России Донецкую область в обмен на гарантии безопасности от США и Европы.

Об этом пишет издание Axios со ссылкой на американского чиновника, информирует Цензор.НЕТ.

Территориальные уступки в обмен на гарантии

"Новый план Трампа по прекращению войны в Украине предусматривает передачу России части востока Украины, которая сейчас не находится под ее контролем, в обмен на гарантии безопасности США для Украины и Европы от будущей российской агрессии", - говорится в статье.

Издание пишет, что такой план Украина и ее сторонники расценят как огромную уступку России.

Однако, по словам источника, в Белом доме считают, что Украина в любом случае "потеряет эти территории", если война продолжится, и якобы "поэтому в интересах Украины достичь соглашения сейчас".

Согласно плану, территории на Донбассе, откуда Украина должна "уйти", будут считаться демилитаризованной зоной, и Россия якобы не сможет разместить там войска.

Также Axios пишет, что в Херсонской и Запорожской областях должны сохраниться нынешние линии фронта, а Россия "вернет определенные территории", что является предметом переговоров. Однако издание не уточняет, о каких именно территориях идет речь.

Отмечается, что к разработке плана США привлечены также Катар и Турция.

Что предшествовало?

Ранее издание Politico сообщило, что США могут представить Украине рамочное соглашение о прекращении войны с Россией в ближайшее время.

СМИ также писали, что Трамп отправил в Киев представителей Пентагона, чтобы возобновить мирные переговоры.

Также агентство Reuters писало, что Украина получила от Соединенных Штатов ряд сигналов относительно предложений по соглашению о прекращении войны. Киев участия в обсуждении не принимал.

Топ комментарии
+39
Ядерною зброєю вже поступилися в обмін на гарантії безпеки.
Досить.
показать весь комментарий
19.11.2025 21:26 Ответить
+37
Гарантії США не варті собачої какашки.
показать весь комментарий
19.11.2025 21:25 Ответить
+33
Аляску віддати??? гімно питання!!!
показать весь комментарий
19.11.2025 21:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Перемогти з таким корумпованим керівництвом, такого ворога як орки, не можливо.

Існує третій, взяти перерву та винести мусор з хати, посадити всіх корупціонерів, що крали на війні, оптимізувати штаби, щоб не проїдали ресурси,
почати нарешті виробництво далекобійних балістичних ракет, без яких нікого не переможеш, тих же ПЗРК...
Почати садити на довгий термін керівників, що допустили виробництво бракованих снарядів та мін та тих хто приймав.

А померти завжди встигнемо.

Сам то де строчиш воїн?
показать весь комментарий
19.11.2025 22:16 Ответить
За нашими спинами - Лондон, Берлін, Париж тощо. Ухилянте, частіше провітрюй льох і міняй засцяні підгузки. Пари сечі отруюють мозок. І почитай вимоги кацапів щодо припинення війни - скорочення війська і усіх видів озброєнь як мінімум. Яке виробництво балістичних ракет ???
показать весь комментарий
19.11.2025 22:55 Ответить
Так ти не відповів щур звідки строчиш, точно не з ЛБЗ
показать весь комментарий
20.11.2025 15:02 Ответить
Кончені гниди обрали тупого малороса, якій може тількі красти, брехати....
показать весь комментарий
19.11.2025 21:34 Ответить
Ну да это не чистый украинец Кравчук который отдал ЯО
показать весь комментарий
19.11.2025 21:40 Ответить
під@р кравчук був комунягою заядлим....так що не треба тут згадувати оту наволоч ...
показать весь комментарий
20.11.2025 02:59 Ответить
Будапештський меморандум 2.0
показать весь комментарий
19.11.2025 21:35 Ответить
Ганьбище для України. І це все стало можливим, коли ідіоти із "95 кварталу" почали керувати країною після 2019 року. Вони зняли головкома Залужного і 16 генералів Генштабу. А скільки розумних генералів засадили до тюрги, звинувативши їх в тому, що вони не робили, а робили те влада та їх військово-цивільні адміністрації.
показать весь комментарий
19.11.2025 21:36 Ответить
А хто вибрав? Радянський нарід, що живе ящиком.
Бога нема в серці, і не було
В без Нього зараз ніяк.
Приїхали, шановні
показать весь комментарий
19.11.2025 22:28 Ответить
Україна виграла війну та доведе її до кінця, знищивши кілька мільйонів кацапів та звільнивши усі свої території, і це потрібно підкреслювати на усіх переговорах, ніяких поступок кацапстану не буде!
показать весь комментарий
19.11.2025 21:40 Ответить
Так приїжджай сюди з Польщі і покажи який ти блд вояка....а то так вас не хватає особливо тут у нас в сумський області...
показать весь комментарий
20.11.2025 03:01 Ответить
Це план не Трампа. Це план Віткоффа. Ця сволота, як тільки росії починає робитися дурно, прибігає з пропозиціями здатись. Давно кажу, треба найняти кіллера для цієї сволоти. Можете навіть закопати в українській землі, може так її нажреться.
показать весь комментарий
19.11.2025 21:40 Ответить
Таке враження, що діди у білому домі час від часу впадають у старечий маразм. Основним симптомом чергового нападу є тимчасова втрата пам'яті. У такі моменти до них і приїжджає дмітрієв або ***** і впарює їм один і той самий "мирний план". Ті радісно за нього хапаються і починають схиляти Україну до його прийняття. І це все вже триває майже рік. І є підстави вважати, шо у наступному році все знов повториться.
показать весь комментарий
19.11.2025 21:44 Ответить
Ого, ті самі люди що на цензорі клянуть ТЦК, зараз обзивають трмпа, який пропонує хоч якось закінчити війну, на поганих на даний момент можливо, але з такою ситуацією на фронті, то через пів року будет про такий розклад мріяти
показать весь комментарий
19.11.2025 21:45 Ответить
Може й так, але це неможливо в принципі
показать весь комментарий
19.11.2025 21:53 Ответить
Це мабуть буде потужніше ніж меморандум у будапешті... ця шістка путіна хоч чула про такий??
показать весь комментарий
19.11.2025 21:45 Ответить
Це не план Тромба - це план ***** !
показать весь комментарий
19.11.2025 21:48 Ответить
А что с предыдущими гарантиями случилось?
показать весь комментарий
19.11.2025 21:50 Ответить
Без сумніву закінчиться це пуком у калюжу, як й попередні рази
показать весь комментарий
19.11.2025 21:50 Ответить
А "гарантії" це як?? У Сіверскій Донець введуть авіаносець Джеральд Форд?? Чи відкриють Макдональдс у Меживій???
показать весь комментарий
19.11.2025 21:51 Ответить
Черговий ефесбешний вкид .
Кацапи всю війну тільки й роблять те що вкидають через західні змі - якісь плани , і дезу .
Поки немає офіційного представлення плану - нема чого й обговорювати .
показать весь комментарий
19.11.2025 21:53 Ответить
показать весь комментарий
19.11.2025 21:54 Ответить
Нехай руда, обіссяна собака й надалі відсмокчує якомусь "Біббі",до речі, а це не ху#ло?
показать весь комментарий
19.11.2025 22:00 Ответить
Ну всё я спокойна!!!! Катар и Турция гаранты!Ну что может быть лучше!!!!!!!Катар который содержит на свои все исламские террор организации и продвигает Исламский мир И Эрдоган Исламист, который хочет стать Султаном и прекрасно торгует с Россией!Трамп пошёл в жопу!Ты уже Израиль предал!Своего долгого партнёра за Саудитские деньги!
показать весь комментарий
19.11.2025 22:00 Ответить
хоть лусніт тут усі а Зе підпише все що скажут, але невідомо скільки кацапи відкусят до перемиря. як так то треба війська з східного напрямку кидати на південь, хоч е шанс проїбати і цілу країну з такою владою.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:02 Ответить
Как говаривал пан Кучма, Так це все уже було... все эти планы это просто белый шум, нет у Трампа никакого плана, болтать сегодня одно, завтра другое, послезавтра забыть о том что болтал вчера, вот и весь план.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:03 Ответить
В межах нової версії «мирної угоди», запропонованої рф і США, лінія фронту на Запоріжжі і Херсонщині буде заморожена, але деякі території агресор все ж поверне Україні, - Axios

При цьому Крим і Донбас США начебто офіційно визнають частиною рф. Про це пише Axios із посиланням на поінформованого американського чиновника.

За словами співрозмовника видання, пропонуючи Києву поступитися рештою Донбасу, Білий дім виходить з думки, що Україна все одно втратить цю територію, якщо війна продовжиться. «Тому в інтересах України досягти угоди зараз», - сказав він.

Як пише Axios, попри те, що території Донбасу, згідно з «мирним планом», перебуватимуть під контролем росії, їх проголосять демілітаризованою зоною, і росія начебто не зможе розміщувати там війська.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:05 Ответить
Змова двох педофілів. Один обіцяв закінчити війну і спасти своє крісло від імпічменту.
Іншому треба передишка і закріпитись на окупованих територіях щоб наступати далі.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:06 Ответить
100%
показать весь комментарий
19.11.2025 22:20 Ответить
Яка безпека у цього старого маразматика в памперсах?
показать весь комментарий
19.11.2025 22:09 Ответить
Згадайте які стосунки були з Україною при Пороху, а рудий же і тоді був таким же агентом кремля, як і зараз, і так же виляв хвостом перед пуйлом. А Порох мав собі на меті укріпити Армію так, щоб пуйлу було не повадно роззявляти рота на Україну і крок за кроком розвивав оборонку… Пуйло скрипів зубами "тільки не Порошенко" і сунув зелену буратінку. І бидло повелося…
Всі біди на землі від бидла…
показать весь комментарий
19.11.2025 22:10 Ответить
Бачили зсередини як він укріпляє армію....не сміши хоч людей цими баснями..всі вони одного поля ягода...
показать весь комментарий
20.11.2025 03:04 Ответить
Та звичайно одне поле: один розробляв ракетні програми, а інший їх закрив, один замінував Чонгар, а інший розмінував. Але поле одне, і ягоди ті самі, бо так сказали фсбешні методички, а свого розуму в голові зебаранів немає.
показать весь комментарий
20.11.2025 09:39 Ответить
Хай трампон з ху'лом кремлівським засунуть собі дупу по самі гланди свої плани.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:17 Ответить
гарантії-шмарантії
показать весь комментарий
19.11.2025 22:18 Ответить
Уже были гарантии и от раши, и от саши
показать весь комментарий
19.11.2025 22:23 Ответить
нАбуй гарантії бариги-мародера та педофіла..
до того ж у нас вже Єсть одні гарантії від того ж сцикливо-продуманого "гаранта" Омерики та нинішнього окупанта-людожера Московії..
походу, пісающий Трумпчик та рубльові хвойди з ООН плювати хотіли на міжнародні закони та загальновизнані кордони.. і не проти відчинити Скриньку Пандори, і тоді увесь Світ умиється кров'ю, а не тільки Україна, на яку той нікчемний Світ мав би молитися.......
показать весь комментарий
19.11.2025 22:24 Ответить
Гаранти *****. Вже обіцяли за копалини курви і знов обіцяють. Вони Українців за бидло вважають.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:27 Ответить
Ну а що після цього думати

Після того як США вирішили перевірити штрих коди на пачках з доларами , які були вилучені під час обшуку в квартирі Міндіча

Аналіз показав, що це були нові банкноти з Федерального резерву США з маркуванням банків Атланти та Канзас - Сіті , які не призначені для обігу і використовуються лише для міжвідомчих переказів . Їхня поява в Україні свідчить про несанкціоноване перенаправлення коштів у ланцюгу постачання, а отже США готують внутрішнє розслідування як саме ці гроші опинилися в Україні. Це створює ризик не лише для Зеленського і Міндіча ,а й потенційно окремих впливових осіб у США .

Додаткової ваги у ситуації надають плівки , де Міндіч згадує Василя Веселого та Сенс Банк

Раніше звернули увагу на те, що вилучені кошти, близько 4 млн дол були завернуті в офіційні банківські обгортки США та зі штрих кодами . Такий вигляд мають долари , які великі банки отримують безпосередньо в сша . Фізичні особи не можуть отримати такі долари легально.
За даними джерел після націоналізації Сенс Банку в ньому була вибудувана системна корупційна схема ( . Нею по даних розслідування , курували люди Міндіча , а також (наглядач ) від офісу президента - Василь Веселий- формально радник наглядової ради
показать весь комментарий
19.11.2025 22:30 Ответить
One of Zelensky's closest allies, businessman Timur Mindich, is reportedly under FBI investigation for money laundering connected to corruption at the Odessa Port Plant.

In April 2023, Ukraine's anti-corruption bureau (NABU) put several suspects in the Odessa Port Plant case on a wanted list. One of them, Oleksandr Gorbunenko, fled to the U.S. just days before the operation began, where he received refugee protection. After NABU's appeal in April 2025, U.S. authorities detained him while trying to fly to Dubai. The FBI later released him under protection, suggesting he agreed to cooperate - and during questioning, Mindich's name reportedly came up.

A Ukrainian law enforcement source said Gorbunenko likely laundered money through the same schemes as others involved in the plant's corruption network. The FBI may now be investigating not only Mindich but other high-level figures tied to these schemes.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:36 Ответить
І як він буде гарантувати? «*** буду, хрест на пузі, Vladimir friend, we have amazing relationship, я його попрошу і він не наїбе»?
показать весь комментарий
19.11.2025 22:32 Ответить
Гарантії безпеки - наші ЗСУ і ядерна зброя! США і московія - наші вороги, вже давали гарантії.
показать весь комментарий
19.11.2025 22:35 Ответить
Черговий Будапешт 2.01?
показать весь комментарий
19.11.2025 22:37 Ответить
@ "Згідно з "планом" Віткоффа-дмітрієва, який подають як такий, що США навʼязиватимуть всім іншим, передбачається:
- скорочення чисельності ЗСУ;
- заборона на деякі види озброєння;
- офіційне визнання Криму та Донбасу (включно з неокупованими частинами) російськими;
- статус російської мови як державної;
- зняття всіх заборон на діяльність рпц та їх філій в Україні.

Ага. Це ж вже було.

І чисто так випадково співпало, що через 28 годин набувають чинності американські санкції щодо рф, егеж?

Моя думка є незмінною:

Поки рф спроможна воювати - вона буде воювати, і ніщо її не зупинить. Продуктові картки на болотах? Пиття води з калюжі? Чхати, вони будуть продовжувати.
Все, що відбувається в плані "переговорних треків" - це виключно затягування часу з боку рф та відтягування впровадження американських санкцій. Не більше того.

Попередні "плани" були змиті в унітаз. І цей піде туди ж."
показать весь комментарий
19.11.2025 22:46 Ответить
"гарантії безпеки"

ХАХАХАХАХААХ!!!!!😆🤣😂

пєндоські і кацапські "гарантії" навіть гівна висраного не вартують!
показать весь комментарий
19.11.2025 22:58 Ответить
І чим по суті це відрізняється від Будапештського меморандуму? Це вже було. Просто віддайте в обмін на ще один нікчемний договір. Коли трампу вже дадуть копняка?
показать весь комментарий
19.11.2025 23:06 Ответить
Україна вже має ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ від США і віддала за це свою ЯЗ. Всі вже зрозуміли ціну ГАРАНТІЯМ від США.
показать весь комментарий
19.11.2025 23:09 Ответить
Україна колись вже поступилася ядерною зброєю в обмін на гарантії безпеки. Що змінилось?
показать весь комментарий
19.11.2025 23:12 Ответить
більше того - один з гарантів просто цинічно напав на Україну і вбиває нас вже майже 4 роки.
чим нові гарантії будуть кращими??????
показать весь комментарий
19.11.2025 23:14 Ответить
Гарантією безпеки українці вважають лише одне: ракети, літаки, танки, арт.системи; багато зброї; дуже багато ******** зброї. Більше нічого не потрібно.
У якості бонусу можете додати $50...80 млрд.
показать весь комментарий
19.11.2025 23:19 Ответить
Де в тому плані покарання росії за злочини ??
показать весь комментарий
20.11.2025 00:09 Ответить
Любой обмен территориями или передача Рашке той территории которую контролирует Украина-будет означать ЮРИДИЧЕСКОЕ признание Украиной этих знмель в составе Рашки. На что Украина пойти не может. Тем более что эти американские гарантии безопасности от Трампа-это очереднаяфилькина грамота которая будет действовать максимум до окончания срока Трампа а потом Путин пойдет в новое наступление
показать весь комментарий
20.11.2025 01:24 Ответить
Важко повірити, що навіть зелені підуть на такі умови. Тому війна продовжиться, а Донбас буде і так втраченим та стертим із лиця землі. Чи є зараз шанс на умовну нічию? Мабуть ця влада чекає на якогось чорного лебедя в рф, бо здається своїми діями вони більше наближають поразку.
показать весь комментарий
20.11.2025 01:24 Ответить
Вже раз поступились ЯЗ за "гарантії безпеки"..... знову "улюблена гра - біг по граблям"???....
показать весь комментарий
20.11.2025 02:45 Ответить
А гарантії безпеки будуть такі, як були і в Будапештському меморандумі?
показать весь комментарий
20.11.2025 04:48 Ответить
Навіть у голові не вкладаєтьс як світ до такого докотився. Не можу собі уявити, щоб тут в Америці наприклад після нападу грабіжника на чийсь будинок приіхала поліція, і вона почала вести перемовини з грабіжником як схилити умовами та погрозами власника оселі погодитись на те, щоб грабіжник залишив собі все, що той вже вспів собі накрасти , та ще щоб той ще залишився жити в декільках кімнатах будинку власника... Бо це так зараз приблизно виглядає те , що зараз пропонують Украіні....
показать весь комментарий
20.11.2025 04:57 Ответить
Заради себе коханих вони ці правила будуть виконувати. І логіка у них буде присутня, і здоровий глузд. А от коли йдеться про якісь "недорозвинені" країни типу України, то про це все можна забути. Ну бо ж вони всі там дикуни. І цивілізації там такої розвиненої як у нас немає. Тому оця аналогія з злочинцем, який вдерся до будинку, не спрацьовує. Можна і зі злочинцем домовитися, і віддати майно жертви...
показать весь комментарий
20.11.2025 11:36 Ответить
Руді собаки на поводу ФСБ приходять та йдуть,а Україні жити далі. Віддай,шолудивий пес,кацапам Аляска та Каліфорнію. Думаєш,в цьому разі компромат на тебе з архівів КДБ -фсб зникне?
показать весь комментарий
20.11.2025 09:07 Ответить
Знову гарантії? А хіба Україна за ядерну зброю від США гарантій не має? Гарантії США це куля із гівна.
показать весь комментарий
20.11.2025 10:10 Ответить
Страница 2 из 2