3531 посетитель онлайн

Украина выразила соболезнования Австралии в связи с терактом в Сиднее

Свириденко выразила соболезнования Австралии после теракта

Украина выразила соболезнования Австралии в связи с трагическим терактом в Сиднее и заявила о солидарности с австралийским народом.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в заявлении премьер-министра Украины Юлии Свириденко, обнародованном в Telegram.

Глава правительства подчеркнула, что Украина разделяет боль утраты и осуждает любые проявления насилия, которые разрушают мирную жизнь и безопасность гражданских лиц.

Реакция Украины на теракт в Сиднее

Юлия Свириденко подчеркнула, что украинцы хорошо понимают последствия террора и насилия, ведь уже длительное время живут в условиях войны. По ее словам, трагедии такого масштаба отзываются болью в сердцах всех свободных людей мира.

"Этот день омрачен трагической новостью. Украина – вместе с народом Австралии после сегодняшнего ужасного теракта в Сиднее. Выражаем глубочайшие соболезнования семьям и близким всех пострадавших", – отметила премьер-министр.

Она также подчеркнула, что международная солидарность является ключевой в противостоянии терроризму и защите демократических ценностей.

Ханука, единство и уважение к разнообразию

В тот же день Юлия Свириденко приняла участие в зажжении Ханукии в здании правительства. Мероприятие состоялось при участии председателя совета Федерации еврейских общин Украины Мейера Стамблера и представителей еврейской общины.

Премьер-министр напомнила о символическом значении Хануки как праздника победы света над тьмой, особенно в условиях борьбы Украины за свободу и независимость.

"Важно, чтобы все национальные общины, которые считают Украину своим домом, имели равные и достойные возможности для развития своих культур и традиций", – подчеркнула Свириденко.

По ее словам, уважение к разнообразию и единство общества остаются фундаментом для восстановления страны после войны.

Теракт в Австралии

В Сиднее в воскресенье, 14 декабря, двое неизвестных устроили стрельбу на пляже Бонди во время празднования Хануки. По данным австралийской полиции, погибли по меньшей мере 11 человек, также был застрелен один из нападавших, сообщает агентство AP.

Еще 29 человек получили ранения, среди них есть полицейские. Другой вооруженный нападавший также ранен и находится в критическом состоянии.

Топ комментарии
+17
Це і є мир Тромба. Це і є результат миролюбства і заохочення терористів. І не забудьте мирну угоду з терористами укласти і дати все що вони бажають
показать весь комментарий
14.12.2025 19:17 Ответить
+15
Я єврей, усе життя прожив в Україні, мої батьки пропрацювали по 25 (батько) та 35 (мати) років на робітничих посадах. Я доцент, викладаю в КПІ, отримую достойну бюджетну плату - не міліонер, але живемо з родиною цілком достойно.

А тепер по суті. Поруч зі мною працюють люди різних національностей, у більшості українці. І Вам, В.Ф., не слід вбивати клин між нами, бо крадіїв достатньо у будь-якому народі.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:36 Ответить
+13
Як на мене, Свириденко має повне право брати участь будь у чому, хоч у запаленні Хануки, хоч у антихристському шабаші, але як приватна особа і за межами урядових будівель. Я допускаю, що Свириденко має єврейське походження і серед її предків є євреї, тому запалювати Хануку - це її обов'язок, як іудейки. Але цей ритуал точно не має стосунку до державної служби, до яклї належить Свириденко. Це виходить, що Ум' ров може відзначити у приміщеннях РНБО скажімо Курбан-Байрам? Напевне, у світській державі, де церква відділена від держави, не потрібно абсолютно невіруючим, якими є всі наші уряжовці зображати з себе ревних іудеїв, мусульман, чи християн. Для цього є відповідні храми, до яких, пвдозрюю ці особи ходять раз у рік і то швидше для власного піару і показухи, коли з цих храмів проводять св'яткові трансляції.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Співчуття..
показать весь комментарий
14.12.2025 19:14 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=Sf7EHX3Jngc Теракт в Сиднее: Праздник обернулся кровавым побоищем
показать весь комментарий
14.12.2025 19:14 Ответить
Це і є мир Тромба. Це і є результат миролюбства і заохочення терористів. І не забудьте мирну угоду з терористами укласти і дати все що вони бажають
показать весь комментарий
14.12.2025 19:17 Ответить
...послати для укладання угоди зятя, Кушнера...
З планом, написаним терористами...
показать весь комментарий
14.12.2025 19:22 Ответить
Повзуча деукраїнізація почалась відразу після проголошення Незалежності. Повномасштабна у 2019. Тому навряд чи...Андрій Середа (Кому Вниз) у 2005 на Майдані проголосив - українцям - Україну, іншим - інше...і надовго зник з інформаційного простору. Хоча є таке Право націй на самовизначення. Тому маємо повне право.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:45 Ответить
Я єврей, усе життя прожив в Україні, мої батьки пропрацювали по 25 (батько) та 35 (мати) років на робітничих посадах. Я доцент, викладаю в КПІ, отримую достойну бюджетну плату - не міліонер, але живемо з родиною цілком достойно.

А тепер по суті. Поруч зі мною працюють люди різних національностей, у більшості українці. І Вам, В.Ф., не слід вбивати клин між нами, бо крадіїв достатньо у будь-якому народі.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:36 Ответить
А...ну тоді це все міняє...
показать весь комментарий
14.12.2025 19:46 Ответить
От власне. Віра - це надто особисте і високе, щоб використовувати її для піару, тим паче, коли ти не будучи скажімо вогнепоклонником (щоб нвкого не образити), береш участь на камеру у таїнствах, щоб сподобатись певній групі виборців.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:48 Ответить
Не треба національне питання зводити до крадійства.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:13 Ответить
а Якову Кедмі та Анатолію Вассерману слідує закликати до знищення українського етносу? і що цікаво,вони це роблять вже мінімум 12 років....але ніхто не звертає увагу....ПиСи. їхні заклики вже 4 роки скурпульозно виконуються....
показать весь комментарий
14.12.2025 20:41 Ответить
Якщо це той Вассерман, який колись грав у "Що, де, коли?", то я його таки помітив. Мразота ще й та. А що найстрашніше - мразота розумна. Переконаний, що більшість євреїв зі мною згодні.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:45 Ответить
Заклик на знищення українців ти вважаєш проявом розуму.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:54 Ответить
це прояв використання розуму. Інженери, які проектували крематоріі і газові камери в Зексенгаузені теж були розумні, інакше не змогли б цього зробити.
показать весь комментарий
14.12.2025 21:10 Ответить
Пане Юрію, до зрищення українців закликає і етнічний українець, пуцинський соратник кОзак. Повірте мені, покидьки - явище наднаціональне.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:57 Ответить
А цього Кедмі самі ізраільтяни х..ми обкладають - типу "поц і позор єврейського народу".
показать весь комментарий
14.12.2025 21:03 Ответить
це, результат довгорічного правління лєваків балаболів соціалістів популістів!!!!
це, безкінечна толерастія, до збоченців!
це, скорочення армії!
це, скорочення фінансування безпеки!
це, безкінечне пластилінове куколдство в рішенні державних стратегічних питань!
показать весь комментарий
14.12.2025 19:22 Ответить
Скорочення армій, це одна з основних ознак мирного часу.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:24 Ответить
ааа....
то, тоді нормас!
чого тоді скиглити, про якісь напади?
показать весь комментарий
14.12.2025 19:36 Ответить
Подібні напади стаються не через скорочення армій, а через толерування ідеологій, котрі повністю несумісні з західним світом.
показать весь комментарий
14.12.2025 23:17 Ответить
Скорочення армій, це основна ознака того, що з Америки зробили сторожового пса, який повинен за всіх воювати.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:11 Ответить
Раз ядерку Українську вкрав - повинен.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:12 Ответить
Треба було добивати квір і аятоллу. А не робити з них пугало
показать весь комментарий
14.12.2025 19:26 Ответить
Що це б змінило? Росіяни і армія Асада кілька раз перемогли Ісламську державу, а теракти вони роблять і до сьогодні.
показать весь комментарий
14.12.2025 23:20 Ответить
Як на мене, Свириденко має повне право брати участь будь у чому, хоч у запаленні Хануки, хоч у антихристському шабаші, але як приватна особа і за межами урядових будівель. Я допускаю, що Свириденко має єврейське походження і серед її предків є євреї, тому запалювати Хануку - це її обов'язок, як іудейки. Але цей ритуал точно не має стосунку до державної служби, до яклї належить Свириденко. Це виходить, що Ум' ров може відзначити у приміщеннях РНБО скажімо Курбан-Байрам? Напевне, у світській державі, де церква відділена від держави, не потрібно абсолютно невіруючим, якими є всі наші уряжовці зображати з себе ревних іудеїв, мусульман, чи християн. Для цього є відповідні храми, до яких, пвдозрюю ці особи ходять раз у рік і то швидше для власного піару і показухи, коли з цих храмів проводять св'яткові трансляції.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:44 Ответить
Українцям пора схаменутися та обрати українську владу!

показать весь комментарий
14.12.2025 21:07 Ответить
Московити в коментарях просто зобов'язані рясно підлити бензину в старий добрий антисемітизм.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:46 Ответить
Берл лазар підливає антисіонізму?
показать весь комментарий
14.12.2025 19:48 Ответить
Антисемітизм, як і антиукраїнізм, чи інша людиноненависницька ідеологія - це рідні єдинокровні брати, які вдають ворогів, хоча насправді у їхніх жилах тече одна чорна кров. Ідеологи цих -ізмів чудово ладять між собою, що зараз видно по братанню ультралівих і ультраправих у Європі, бо часто фінансуються з одного джерела - кацапського.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:59 Ответить
показать весь комментарий
14.12.2025 20:04 Ответить
Нормально так коменти труть, бояться.
Бійтесь,
показать весь комментарий
14.12.2025 19:47 Ответить
Машингвери, штурмгевери...
показать весь комментарий
14.12.2025 19:50 Ответить
BBC
Комісія Організації Об'єднаних Націй з розслідувань заявила, що Ізраїль вчинив геноцид проти палестинців у Газі.
У новій доповіді йдеться, що існують достатні підстави зробити висновок про те, що з початку війни з ХАМАС у 2023 році Ізраїль здійснив чотири з п'яти актів геноциду, визначених міжнародним правом.
А саме: вбивство членів групи, заподіяння їм серйозної фізичної та психічної шкоди, навмисне створення умов, розрахованих на знищення групи, та запобігання народженню.
У доповіді наводять заяви ізраїльських лідерів і приклади поведінки ізраїльських сил як докази наміру здійснити геноцид.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:20 Ответить
А тепер скажіть коли останній раз ООН робили адекватні висновки?
показать весь комментарий
14.12.2025 22:13 Ответить
Різним сакральним символам місце у відповідних храмах! В державі де рілігія відділена від держави сакральним символам в державних установах не місце.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:33 Ответить
Міндіч призначав цій прем"єрці міністрів, так що вона все правильно робить
показать весь комментарий
14.12.2025 20:50 Ответить
"Важливо, щоб усі національні спільноти, які вважають Україну своїм домом, мали рівні й гідні можливості для розвитку своїх культур і традицій", - підкреслила Свириденко

Вона мабуть хотіла сказати, що усі наональні спільноти повіинні поважати культуру і традиції країни в яку приїхали та традиції місцевих жителів, а не розвивати та навантажувати місцевих жителів своїми традиціями. Загалом не зрозуміло чиї інтереси представляє та відстоює ця мадам
показать весь комментарий
14.12.2025 20:56 Ответить
І асимілюватися.
показать весь комментарий
14.12.2025 22:15 Ответить
Ждемо встановлення Тризуба в будинку уряду в Ізраїлі!
показать весь комментарий
14.12.2025 20:58 Ответить
А не поводили б себе зухвало зі своїми хануками та релігіями, то ніхто б і не загинув,
навіщо так себе навязувати усьому світові, мабуть не одна нація не поводить себе у гостях настільки нахабно та зухвало
показать весь комментарий
14.12.2025 21:16 Ответить
Обалдіти... Їх і в Австралії виявляється повно.
показать весь комментарий
14.12.2025 21:45 Ответить
Треба вже починати звикати до різноманіття. А то приїдуть сюди, а ви будете неготові.
показать весь комментарий
14.12.2025 23:26 Ответить
і все ж таки .. а коли в будинку Уряду України почнуть різати баранів на Курбан-байрам

ми ж про різноманіття чи тільки про Хануку ?
показать весь комментарий
14.12.2025 23:26 Ответить