10668 посетителей онлайн

Донбасс, ЗАЭС и репарации: Зеленский назвал вопросы, по которым нет согласия с США

Зеленский: с США остаются разногласия по Донбассу и ЗАЭС

США и Украина пока не пришли к соглашению по Донбассу и положению Запорожской атомной электростанции.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом глава государства заявил во время пресс-конференции в Брюсселе.

Донбасс и ЗАЭС

"Теперь о сенситивных вопросах, о которых мы говорили с США. Донбасс — вопрос, который не решен, у нас разные взгляды. Атомная станция (ЗАЭС — ред.), которая оккупирована Российской Федерацией, не работает, разрушена, но должна работать, давать электричество. Наша станция, наши права", — сказал он.

Репарационный кредит

Зеленский добавил, что также не согласован вопрос о репарационном кредите.

"Я считаю, что вопрос с reparation loan должен быть решен положительно. Потому что это вопрос не только о финансовой поддержке Украины в первом квартале следующего года, а это и вопрос другого характера. Мы очень не хотим, чтобы этот инструмент потом остался в руках "русских". Мы очень этого не хотим, и считаем, что они будут делать все, чтобы его блокировать", - сказал он.

Ранее сообщалось, что США предлагали Украине использовать оккупированную ЗАЭС "на троих" - США, Украина и РФ. Президент Зеленский считает это несправедливым.

Топ комментарии
+12
Донбас, ЗАЕС і репарації: ... питання, де немає згоди зі США
----------------------------------------------------------------------------
Точніше - з пуйлом.
США у нього в продажніх адвокатах.

Яким боком США до Донбасу? Ніяким. Не захоплювали. І не Їхня земля.
ЗАЕС США не будували, не користувались, не захоплювали і не втрачали. У власності США не була.
Репараціі - США платити не будуть. Їх це питання взагалі не чипляє. Бо вони не воювали на стороні росіі.
Так, яка згода потрібна від США?
показать весь комментарий
18.12.2025 16:19 Ответить
+5
Агов,а по яких питаннях вже є згода?
показать весь комментарий
18.12.2025 15:51 Ответить
+5
по ніяких ))

хіба що "проста перестать стрелять" (с)
показать весь комментарий
18.12.2025 15:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Агов,а по яких питаннях вже є згода?
показать весь комментарий
18.12.2025 15:51 Ответить
по ніяких ))

хіба що "проста перестать стрелять" (с)
показать весь комментарий
18.12.2025 15:53 Ответить
Не вірю.Щось та погодили.Але знову секрети
показать весь комментарий
18.12.2025 15:53 Ответить
Погодили залишити чебурека в заручниках хоча користі з нього нема
показать весь комментарий
18.12.2025 16:07 Ответить
Та кому воно треба?
показать весь комментарий
18.12.2025 16:30 Ответить
Тягніть перемовини якомога довше, поки путін здохне.
показать весь комментарий
18.12.2025 17:07 Ответить
В рашці всі 120 лямів путіни
показать весь комментарий
18.12.2025 17:37 Ответить
Вже 119. На один мільйон путіних вже менше. Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
18.12.2025 17:38 Ответить
"проста перестать стрелять" - це перемир'я, 3апропоноване Україною послідовно, але недофюрер і " вуса піськи" це відкидували, так що ти по - факту ****** - чувачок
показать весь комментарий
18.12.2025 22:01 Ответить
Чи можна нормально пояснити? Що мають США проти репарацій? Щоб ти не розікрав?
показать весь комментарий
18.12.2025 15:56 Ответить
створюй ядерну зброю перемоги, тоді буде що показувати піндосам та русні, щоб ті не вийобувалися
показать весь комментарий
18.12.2025 15:58 Ответить
А Автономна Республіка Крим? Як там справи? Мовчок...?
показать весь комментарий
18.12.2025 16:01 Ответить
Залізобетонне фіксування відмови України від НАТО, як пишуть в США, Зеленскій сам запропонував.
показать весь комментарий
18.12.2025 16:03 Ответить
Так, яка згода потрібна від США?
показать весь комментарий
18.12.2025 16:19 Ответить
Якби у нас був безлімітний власний гаманець, співрозмірне з РФ ВПК і також кількість населення - це було б виключно наше питання. На заперечення що ми зараз більше залежимо від Європи ніж США - я відповім вашими питаннями - ні ЗАЕС ні Донбас, не території країн ЄС і ніколи ними не були, то яким тоді вони тут боком? А пояснюється все дуже просто - нам потрібні гроші від Європи, без них у нас колапс вже навесні, нам потрібна зброя яку надає безпосередньо Європа, а також закуповує у США, нам потрібні їхні санкції, які все ще діють. Так чому ж росіяни не ведуть перемовини напряму з Європою, а з США? Може тому, зо США все ще залишається найвпливовішою країною у світі? І тому, що вони йдуть на поступки росіянам?
показать весь комментарий
18.12.2025 19:42 Ответить
Ну да, а с гарантиями безопасности от Витькова уже видимо всё норм...
показать весь комментарий
18.12.2025 16:19 Ответить
то по каzzапюрскому діаленку як ДРУГОМУ ДЕРЖАВНОМУ теж розбіжностей немає?!?
показать весь комментарий
18.12.2025 16:20 Ответить
Мабуть і по маацковським попам теж...
показать весь комментарий
18.12.2025 18:11 Ответить
Всього навсього? Защибісь. А по яких же питаннях є згода? Що українцям дозволять виїхати з України? Хтось скаже яка різниця між вимогами сша і Сосії? Не здається вам що сша ніякий нахрін не посередник а скоріше союзник )(уйла
показать весь комментарий
18.12.2025 17:09 Ответить
Все эти вопросы возможно решить Украине в свою пользу только лишь военным путём. Малейшая уступка в одном вопросе, повлечёт за собой много проблем, эффект снежного кома.
показать весь комментарий
18.12.2025 17:29 Ответить
Цікаво, а приїдеш допомогти Україні вирішити ці питання воєнним шляхом?
показать весь комментарий
18.12.2025 22:15 Ответить
США в особі рижого вашингтонського пуйла, вже давно не союзники, якщо Ви всі помітили України у війні проти агресора рф!
Вашингтонське риже пуйло є прямим лобі інтересів раши
щодо повного загарбання України.

А тому, в такому статусі, США з рижм пуйлом витсупають як союзник агресора, а значить - ворог України у війні проти рф.
Тому, це всім треба раз й назавжди затямити,
США в такій епостасії - ворог України!

Бо просуває інтереси раші в Україні!
показать весь комментарий
18.12.2025 17:53 Ответить