5522 посетителя онлайн

Зеленский: "Не имею никакого намерения ни при каких обстоятельствах держаться за президентское кресло"

Зеленський

Владимир Зеленский заявил, что не намерен держаться за президентское кресло.

Об этом глава государства сказал в интервью польским СМИ, информирует Цензор.НЕТ.

Проведение безопасных выборов

В интервью Зеленского спросили о возможности проведения выборов в Украине, если их можно будет провести безопасно.

В ответ он напомнил, что Россия постоянно бомбит украинские гражданские объекты: "Бомбардировки огромным количеством беспилотников и ракет, удары по инфраструктуре – все это настоящее лицо этой войны".

"Моя реакция на сигналы со стороны США была очень открытой: я сказал, что не имею никакого намерения ни при каких обстоятельствах держаться за президентское кресло. Конечно, если будет обеспечена возможность проведения надлежащих, достойных и демократических выборов", - подчеркнул Зеленский.

Безопасность граждан

По его словам, организация выборов в условиях военного времени потребует законодательных изменений в украинском законодательстве.

"С другой стороны, если спросить украинских граждан, хотят ли они этих выборов и готовы ли к ним, то (...) несомненно, все боятся проведения выборов в военное время, несомненно, никто не может представить, как это можно сделать безопасно и честно", - оценил Зеленский.

"Однако я хочу подчеркнуть, что если есть возможность обеспечить безопасность людей на время проведения таких выборов, чтобы людей просто не убивали, когда они приходят на избирательные участки, то я только за", - добавил он.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+36
А якого біса ти тоді не здриснув у 24, і навіть не подав до КС, а тупо узурпував владу?! Що б забезпечити двушки на Маскву, гундоса ти мразота, гробовщик України?!
показать весь комментарий
19.12.2025 23:30 Ответить
+35
Ти вже 1,5 роки за нього тримаєшся, гімно зелене.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:29 Ответить
+28
Авжеж, у країни був такий запас міцності, що за один срок не розвалиш.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та звісно,після країни мрій - хто захоче?
показать весь комментарий
19.12.2025 23:27 Ответить
Президент Володимир Зеленський дійсно обіцяв піти на один термін під час виборчої кампанії 2019 року, але згодом змінив свою думку, заявивши на прес-конференції в травні 2020 року, що одного терміну буде недостатньо для виконання обіцянок і він «подумає» над другим, якщо народ України його підтримає, адже «робота складна»
показать весь комментарий
19.12.2025 23:29 Ответить
Авжеж, у країни був такий запас міцності, що за один срок не розвалиш.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:48 Ответить
Нічого лохи знову поведуться
показать весь комментарий
20.12.2025 00:12 Ответить
Ти вже 1,5 роки за нього тримаєшся, гімно зелене.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:29 Ответить
Не тримаєшся?, а коломойський і Ко ще не знайшли заміну, так що мусиш ще триматися
показать весь комментарий
20.12.2025 02:31 Ответить
А якого біса ти тоді не здриснув у 24, і навіть не подав до КС, а тупо узурпував владу?! Що б забезпечити двушки на Маскву, гундоса ти мразота, гробовщик України?!
показать весь комментарий
19.12.2025 23:30 Ответить
Тодi ТЦК не дали б йому шансу на титул 5 разiв ухилянт.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:35 Ответить
а в 2024 воєнного стану вже не було, чи в )(уйлометодичці це не прописано?
показать весь комментарий
19.12.2025 23:46 Ответить
Іди в дупу вова!!!
показать весь комментарий
20.12.2025 00:06 Ответить
А "військовий стан" і тільки на 90 діб тебе не бентежать? Хоча навряд що твої мізки зможуть осилити це!
показать весь комментарий
20.12.2025 01:08 Ответить
то ****** з крісла, навіть бімж з вокзалу буде кращим президентом, ніж оце.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:32 Ответить
Нарешті!!! Комент без ядерної зброї🤣. Вітаю!!!
показать весь комментарий
19.12.2025 23:37 Ответить
я хотів написати, що нам потрібен інший лідер, який почне роботи зі створення ядерки
показать весь комментарий
19.12.2025 23:41 Ответить
Бг-ггг... Дупля вiдбив, мовляв, все-таки лох... ХЕХ...
показать весь комментарий
19.12.2025 23:33 Ответить
Зеленський прийшов до влади з командою, яку називав чесними професіоналами і від якої через 6 років мало що залишилося.
Пора вже і Зеленському.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:40 Ответить
Ну дивись, по праву руку: Хряк, Єрмак, Шефір - всі на місці! Ще й Баканов по праву (руку). Так шо ніфіга не "мало" Всі "свої" залишилися.
показать весь комментарий
20.12.2025 00:22 Ответить
показать весь комментарий
19.12.2025 23:41 Ответить
З Ізраїлю є видача по запиту ФБР
показать весь комментарий
20.12.2025 00:23 Ответить
«Вот, возвращаю вам Украину. Рама погнута, цепь порвана. Остался от Украины только бардачок, зато большой», - говорил Зеленский.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:41 Ответить
показать весь комментарий
19.12.2025 23:47 Ответить
Не буду триматись за президентське крісло, просто буду президентом і робитиму все щоб вибори відбулись як можна пізніше. Це не одне й те ж, ні.
показать весь комментарий
19.12.2025 23:49 Ответить
Та чули вже, чули що і іду тільки на один термін, і що якщо не впораюсь то піду, і якщо порушу закон то сяду.....І багато-багато ще чого.... Вже ніхто, і давно не вже вірить жодному твому слову мерзота ти брехлива....
показать весь комментарий
19.12.2025 23:50 Ответить
То вали вже, сволота!!!
показать весь комментарий
19.12.2025 23:52 Ответить
Тому напевно і сказав, що будуть вибори через "Дію". Бо інакше ніяк не намалює свою потужну перемогу.

показать весь комментарий
20.12.2025 00:03 Ответить
Однак я хочу підкреслити, що якщо є можливість забезпечити безпеку людей на час проведення таких виборів, щоб людей просто не вбивали, коли вони приходять на виборчі дільниці, то я тільки за", - додав він. ТАК ТИ Ж І МАЄШ ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕКУ ЛЮДЕЙ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ І ОРГАНІЗУВАТИ ВИБОРИ ЗГІДНО ВИМОГ КОНСТИТУЦІЇ ДЕРЖАВИ???
показать весь комментарий
20.12.2025 00:06 Ответить
То нащо тоді пресується опозиція?
Що за позазаконні санкції, проти Пороха?
Чому досі існує єдиний марафєт і опозиційні ЗМІ не можуть виходити у національний етер?
Ти сциш втратити владу, самозакохханий неголений піZдун.
показать весь комментарий
20.12.2025 00:06 Ответить
накрався - тепер пора на зйоби, "к сваім радітєлям"
показать весь комментарий
20.12.2025 00:16 Ответить
Ви оптиміст...
показать весь комментарий
20.12.2025 00:21 Ответить
Не допомогли шашли кацапам так він рішив с агентами своїми дерьмаками татаровими яйцеголовими 95 кварталом гнид добивати Україну с середини
показать весь комментарий
20.12.2025 00:16 Ответить
Так напиши заяву, що втомився і їдь вже під три чорти, звідки не видають, премьер - міністром потрібно назначити того про якого всі знають , прорвести вибори в першу чергу серед захисників, а посаду так званого президента країни скасувати.
показать весь комментарий
20.12.2025 00:27 Ответить
Тоді де відмова від балотування? Ми тільки чуємо «Я готовий».
показать весь комментарий
20.12.2025 00:29 Ответить
Головне ,чесні вибори
показать весь комментарий
20.12.2025 00:36 Ответить
Не вірю.
показать весь комментарий
20.12.2025 00:37 Ответить
В магазини ж кожен день не бояться ходить?
показать весь комментарий
20.12.2025 00:42 Ответить
всі так кажуть "триматися з крісло не буду" - особливо на цьому наголошують ті, кому світисть срок на нарах.
показать весь комментарий
20.12.2025 00:42 Ответить
Зєлєнскій мріє про відставку. Він чудово розуміє що він накоїв своїми "рішеннями", корумпованими профанами "призначенцями" - розкрадачами бюджету і тупим балабольством. Проблема лише в тому як це зробити таким чином, щоб по сліду не послали хортів... Вже всі розуміють що саме зєлєнскій і є тим корупційним павуком який засів в центрі павутини хуцпи, корупції та зради. На жаль маємо думати не про нього, а про Україну, а нам ніякі вибори під час війни не потрібні. Ну от зовсім. На додаток, навіть після війни та довготривалої "інформаційної монополії" вибори можуть бути легітимними лише за два-три роки. Вважаю що посада Президента Україні зовсім не потрібна. Більшість в Парламенті здатна обрати Прем'єр-міністра і передати йому частину функцій Президента.
показать весь комментарий
20.12.2025 00:43 Ответить
США проводили у себя выборы во время ковид-19 по почте и онлайн. Никаких собраний не было. Так и в Украине надо делать. Военные проголосуют ибо на передовой есть старлинки и за границей люди проголосуют. В дие авторизованы люди и дают свои данные и паспорта и т.п. Нужно в Раде принять закон про выборы по почте и онлайн выборы - во время военного положения. Только кандидатов нужно реально нормальных набрать, чтобы прошли проверки, чтобы не было никогда связей с олигархами и не были уличены в коррупции и в работе на РФ или спецслужбы иностранные. И чтобы были начитанные и умные. Чтобы делали технологическую экономику. Чтобы не как эти власти - хотят дерибанить и грабить и покупать списанное барахло. А нужно деньги инвестировать в свои производства робототехники и роботов и в развитие своих ИИ компаний и уже не простых, а делать под роботов ИИ общий, что видит и слышит и говорит и управляет роботом. Чтобы это и для войны помогало и для экономики. Ибо это не только для войны, а и для всех гражданских целей применимо. Поднять экспорт страны намного выше импорта. Сделать пошлины против иностранных товаров в Украине, чтобы Украинская продукция была защищена и стоила дешевле. А не так, что Украинская дороже и ее не покупают и бизнес закрыт. Защищать надо своих.
показать весь комментарий
20.12.2025 01:01 Ответить
Хвилиночку. Не для того ЄС двадцять років підряд ставить купу умов і договорів і узгоджень щоб ми ставили мита на їх товари.
Наш ринок
для них давно відкритий і гарантований. А от жирувати "вітчизняному 🇺🇦 виробнику" на їх ринках не дадуть
показать весь комментарий
20.12.2025 01:31 Ответить
Цього коміка, який півтора рока незаконно займає посаду президента України давно потрібно арештувати і публічно судити за знищення України. Якщо це не робиться , то значит Україна фактично захоплена ворожими агентами.
показать весь комментарий
20.12.2025 01:02 Ответить
Зеленський такий же брехло та кришувальник корупції як і всі його попередники. Кожен кандидат в президенти, кожна партія витрачає на передвиборчу кампанію сотні мільйонів гривень, ризикуя їх втратити в разі програшу, не для того, щоб зробити громадян заможними, а для того, щоб збільшити свої статки і тому президенти та парламентська більшість назначають особисто відданих генпрокурорів, голів СБУ, ДБР, МВС, АРМА, антимонопольного комітету, суддів, прем'єрів та інших високопосадовців, щоб були корупційні потоки та безкарність і тому для знищення корупції та кругової поруки цих високопосадовців повинні обирати нам серед наших громадян наші міжнародні партнери. Зацікавити владу прийняти цей закон можливо лише акціями протесту бо вибори не мають сенсу .
показать весь комментарий
20.12.2025 01:09 Ответить
показать весь комментарий
20.12.2025 01:16 Ответить
Вийди вон розбійник !!
показать весь комментарий
20.12.2025 01:28 Ответить
Интересно,кто выберет мародера?
показать весь комментарий
20.12.2025 01:41 Ответить
То відмовляйся балотуватися на наступних виборах і суши сухарі.
показать весь комментарий
20.12.2025 02:15 Ответить