11446 посетителей онлайн

Россияне заявили о захвате штаба в Гуляйполе: Силы обороны начали проверку

гуляйполе

Силы обороны юга начали проверку информации о возможном захвате россиянами командно-наблюдательного пункта украинского подразделения в Гуляйполе.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в комментарии "Украинской правде" сообщил спикер Сил обороны юга Владислав Волошин.

По словам офицера, в настоящее время ведется расследование, которое должно установить все обстоятельства происшествия, причины его возникновения, а также подтвердить или опровергнуть подлинность обнародованных кадров. По результатам проверки правоохранители откроют производство, а действиям каждого должностного лица, которое могло быть причастно к инциденту, дадут правовую оценку. Волошин подчеркнул, что результаты расследования будут обнародованы, а скрывать факты никто не собирается.

Поводом для расследования стало видео, появившееся в сети 18 декабря. На кадрах, которые предположительно распространили россияне, зафиксировано помещение, якобы принадлежавшее одной из бригад ТрО. На видео видно оставленную документацию, компьютерную технику и средства связи.

Ситуация в Гуляйполе напряженная

В то же время ситуация в самом Гуляйполе остается напряженной. Как отметил Владислав Волошин, в городе продолжаются интенсивные уличные бои – только за прошедшие сутки зафиксировано 20 боевых столкновений. Оккупанты пытаются зайти в центр города и закрепиться на окраинах, однако Силы обороны продолжают сопротивляться вражеским штурмам.

Что предшествовало?

Ранее сообщалось, что российские войска пытаются прорваться в центр Гуляйполя, на окраине города заводят группы для закрепления.

Топ комментарии
+21
З 18 грудня і досі не можуть зв'язатися з кимось зі штабу, тому тільки зараз почали перевіряти? Що це за жарт такій, чому неділю немає зв'язку, а керівництво тільки зараз почало вияснення причини. Це вже даже не совок, це гірше
показать весь комментарий
26.12.2025 06:33 Ответить
+10
В деяких штабах, якщо не сказати в багатьох, вище командування (такі само дебіли) дійсно зуміло підібрати контингент гірший за совковий.
показать весь комментарий
26.12.2025 07:07 Ответить
+10
Вся відповідальність за провали на фронті лежить на Верховному головнокомандувачі і голов. комі.
показать весь комментарий
26.12.2025 07:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
З 18 грудня і досі не можуть зв'язатися з кимось зі штабу, тому тільки зараз почали перевіряти? Що це за жарт такій, чому неділю немає зв'язку, а керівництво тільки зараз почало вияснення причини. Це вже даже не совок, це гірше
показать весь комментарий
26.12.2025 06:33 Ответить
В деяких штабах, якщо не сказати в багатьох, вище командування (такі само дебіли) дійсно зуміло підібрати контингент гірший за совковий.
показать весь комментарий
26.12.2025 07:07 Ответить
Батько Махно, за таке, шомполами б випоров.
показать весь комментарий
26.12.2025 06:33 Ответить
"Народжений у бідній селянській родині в Гуляйполі, він став ватажком масового селянського руху, який кинув виклик імперським загарбникам, білогвардійцям і більшовикам, борючись за ідеали безвладної держави та соціальної справедливості.
Його махновщина не лише змінила хід Української революції 1917-1921 років, а й залишилася унікальним феноменом українського анархізму, надихаючи покоління борців за свободу."
показать весь комментарий
26.12.2025 06:58 Ответить
Конченим дебілом був твій "Батько Махно", треба хоч трохи розбиратися в реальній історії, що він накоїв, а не копіпастити маячню!
показать весь комментарий
26.12.2025 08:54 Ответить
Твій батько Махно був зрадником України!
показать весь комментарий
26.12.2025 09:19 Ответить
Нестор Іванович, був учнем та послідовником російських анархістів. Національне, у нього ніколи не стояло на першому місці. Нагороджений більшовиками орденом "Червоної Зірки", за №2. Таке собі "натхнення поколінь борців за свободу"
показать весь комментарий
26.12.2025 09:49 Ответить
Сирника відпустіть , він наш головнокомандувач
показать весь комментарий
26.12.2025 06:51 Ответить
Творожнікофф - партнер рашистів по злачі країни ворогу.
показать весь комментарий
26.12.2025 08:10 Ответить
Твій головнокомандувач Сирник ? Ти не можеш відпустити свого главкома. Можеш тільки звільнити його.
показать весь комментарий
26.12.2025 08:13 Ответить
Сире с мардовскава старий, мардва ано. Сир тут ни до чого.
показать весь комментарий
26.12.2025 09:59 Ответить
Підрозділ 106-ї бригади ТрО відступаючи покинув у центрі Гуляйполя робочі компʼютери і незапаролений телефон, штаб уже захопили росіяни
показать весь комментарий
26.12.2025 06:57 Ответить
Доки будуть оці ТрО? Де славнозвісні корпуси? Хто і за що відповідає? Бардак.
показать весь комментарий
26.12.2025 07:20 Ответить
Тсссс!!! Військові знають що робити краще нас. Як тут ******* казати
показать весь комментарий
26.12.2025 09:36 Ответить
Тіктокер манько працює. Такі у творожнікова в пошані.
показать весь комментарий
26.12.2025 07:17 Ответить
Так війна ж.Противник захопив близько 20 відсотків території, чому дивуватися?Чи світло не подають та від телемарафона відірвали.
показать весь комментарий
26.12.2025 07:21 Ответить
Вся відповідальність за провали на фронті лежить на Верховному головнокомандувачі і голов. комі.
показать весь комментарий
26.12.2025 07:30 Ответить
Також на Трампі, Венсі та їх виборцях.
показать весь комментарий
26.12.2025 08:49 Ответить
Головний штабіст тим часом мотає кола по світу
показать весь комментарий
26.12.2025 08:00 Ответить
Боїться повертатись паскуда
показать весь комментарий
26.12.2025 08:06 Ответить
Ще 18 грудня "Росіяни заявили про захоплення штабу у Гуляйполі: Сили оборони розпочали перевірку?
І тільки 26 грудня "чутки" ніби дійшли до Києва?
показать весь комментарий
26.12.2025 08:31 Ответить
Це просто пздц. Зате ухилянтам дають по п'ять років в'язниці. А саме офіцерйо драпало так що здало рашистам надсекретні документи і обладнання. Розстріляти всіх зрадників. І невже не можна було спалити чи хоча б розбомбити той штаб?
показать весь комментарий
26.12.2025 08:54 Ответить
І що дасть та перевірка? Підтвердження, що таки да, захопили? Тобто, вже не воюємо, а перевіряємо. Воно і зрозуміло - воювати нікому. Та і навіщо? Скоро ж вибори...
показать весь комментарий
26.12.2025 09:03 Ответить
полковник Шуляк С.С. Командир 102 ОБрТРО, чий КСП був захоплений кацапами (текст нижче)



Всі вже бачили відео з пройобаним нами ксп в Гуляйполі? На фото полковник Шуляк С.С. Командир 102 ОБрТРО, чиє КСП і було закинуте. І да канєшна там сидів якийсь штаб батальйону, а не бригади. Але дуже хотів би поцікавитись у Сергія Степановича як нацик нацика. Пане Полковнику, да як так то. Ну ***** вам не соромно за цю *****? Втім я розумію що ні. Це не просто ганьба, це зрада, злив оперативних даних цілого напрямку підорам, покинуті знамена підрозділу, незаблокована дскшна техніка, радєйки, журнали (все з бірками!), і ні одного трупа бійців які захищали це КСП. Вони просто з'їбались роняючи кал. Хтось давав наказ на цей відхід. Хтось погодився виконати злочинний наказ.
19 грудня 102 бригада спростовувала (https://www.google.com/amp/s/suspilne.media/amp/ivano-frankivsk/1193934-komanduvanna-102-brigadi-sprostuvalo-zvinuvacenna-u-sabotazi-ta-vtrati-upravlinna-************-na-zaporizzi/) "фейки про втрату управління і саботаж", але як бачимо шось не дуже схоже на фейки.
Військова частина яка втрачає свій бойовий прапор - має бути розформована. Це правило і армійська традиція. Якщо бойовий прапор бригади, з офісу комбата забирають без бою - це як на мене абсолютно достатня причина шоб розпустити цю шарашку *****, а весь штаб батальйону посадити.
Ми в Сєвєрі відстріляли все що не могли винести на собі в бік підорів, а склад бк і КСП підірвали. Це виходячи по офіційному наказу з оточення. Тут люди навіть не змогли вилить каністру бензину і чиркнуть сірником.

Я як діючий військовослужбовець і ветеран вимагаю (канєшна всім буде *****) щоб відповідними органами були проведені перевірки стосовно управління 102 ОБрТРО, винні були покарані, і запущений механізм розформування частини з подальшим розподілом о/с в інші підрозділи. Це ганебно і недостойно самого поняття війська. Якщо комбати і штаби батів тікають навіть не спробувавши нашкодити ворогу, чи мінімізувати втрати - їм не можна довіряти людей.
Поширьте по можливості, цю історію ніяк не можна залишати непокараною, бо вони ж так попройобують ще сотні нп.
показать весь комментарий
26.12.2025 10:20 Ответить
А ось так виглядає КСП після захоплення кацапами:

https://streamable.com/u5xnal
показать весь комментарий
26.12.2025 10:23 Ответить
https://t.me/ssternenko/53424 СТЕРНЕНКО

На Гуляйпільському напрямку ситуація настільки «стабілізована», що ворог, певно вперше за останні роки, захопив командний пункт батальйону (!!!) разом із незнищенним майном та в тому числі засобами звʼязку та зберігання інформації.

Така подія - ще один гучний симптом системної кризи у війську. Не можна лишати систему в тому стані, що є зараз.
Інакше завтра противник буде прориватися вже не на тактичну глибину, а на оперативно-тактичну. Простіше кажучи, ворог буде рухатись на десятки кілометрів углиб нашої оборони.

Брехня і розвал системи управління руйнують нашу армію.

До речі, а хто ви зі «Слова пацана»?
показать весь комментарий
26.12.2025 10:30 Ответить