9356 посетителей онлайн

Президент США упомянул Путина во время выступления перед СМИ: "Хочет завершения войны"

Трамп о Путине и войне в Украине

Американский президент Дональд Трамп во время общения с прессой заявил, что внимательно следит за позицией Кремля и считает, что Россия якобы демонстрирует заинтересованность в завершении войны в Украине.

Об этом сообщает Цензор.НЕТпо итогам пресс-конференции Трампа и Зеленского в США. 

В то же время Трамп подчеркнул, что если дипломатия не сработает, может произойти дальнейшая эскалация.

Трамп о Путине и войне в Украине

Дональд Трамп заявил, что во время последнего общения увидел "очень интересного Путина" и склонен верить в его намерения завершить войну.

"Сегодня я увидел очень интересного Путина. Я ему верю. Он хочет это закончить", — заявил Трамп.

Президент США также отметил, что в случае провала переговоров стороны могут снова вернуться к силовому сценарию.

"Если ничего не получится, придется воевать и умирать", — добавил он.

Заявления об АЭС и восстановлении Украины

Трамп отдельно остановился на теме сотрудничества России с Украиной в энергетической сфере. По его словам, Москва якобы хочет участвовать в проектах, связанных с атомной энергетикой.

Американский президент заявил, что Россия работает с Украиной над запуском крупнейшей в мире атомной электростанции. По его словам, на объекте задействованы тысячи работников. Он также утверждает, что РФ якобы готова присоединиться к восстановлению Украины.

По словам Трампа, в Кремле рассматривают возможность поставок в Украину дешевой электроэнергии.

Топ комментарии
+11
Питання одне, нахєр зеля їздив до шістки пуйла Трампа, для чого був весь цей цирк?
Хіба що для отримання особистої безпеки в разі його наказу про вивід ЗСУ з Донбасу?
показать весь комментарий
29.12.2025 01:16 Ответить
+10
Агент Краснов відпрацьовує на 200% перед хазяїном.
показать весь комментарий
29.12.2025 01:19 Ответить
+7
ВОНИ ВСІ ДУМАЮТЬ ЩО НАСТІЛЬКИ ТУПІ!!!! ДА ДА ДА ДА ДА!!!

Вони тупо вважають що ми проковтнемо любу лажу бо "втомились і схаваємо" ДУЖЕ ВТОМИЛИСЬ!!!! Але ці виродки готують уже битву за Дніпро Одесу і Харків ніщо інше
показать весь комментарий
29.12.2025 01:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Питання одне, нахєр зеля їздив до шістки пуйла Трампа, для чого був весь цей цирк?
Хіба що для отримання особистої безпеки в разі його наказу про вивід ЗСУ з Донбасу?
показать весь комментарий
29.12.2025 01:16 Ответить
Вони зустрічались щоб затягнути час з допомогою, щоб надломити опір українців наприклад.
показать весь комментарий
29.12.2025 01:20 Ответить
Визит Зеленского в США это всё формальности. Никакого договора подписано сейчас не будет. Еще целый год минимум будет идти война. Украине главное чтобы Европа продолжала а если возможно и увеличила поддержку нашей страны и увеличила давление на кремль. Следующий год будет решающим. Год Красной Огненной Лошади...
показать весь комментарий
29.12.2025 01:23 Ответить
Для чого це публікувати? Що виділяє голова прутіна чи його підопічний краснов не має ніякого значення. Прутіна можливо тільки знищити інакше він знищить всі нас.
показать весь комментарий
29.12.2025 01:16 Ответить
Агент Краснов відпрацьовує на 200% перед хазяїном.
показать весь комментарий
29.12.2025 01:19 Ответить
Безсормний та цінічний брехун Дональд Трамп. Бреше й майже ніхто не може "поставити на місце" його. Це просто якесь лайно.....
П. С. Якщо х7йло "бажає миру" то наступні перемовини мають бути у Києві, Трмапу немає чого боятись ..... ну не буде ж запускати ракети той хто "бажає миру".....
показать весь комментарий
29.12.2025 01:21 Ответить
москальське ***** і трампон довго не проживають.
Своєю смертю вони не помруть.
Дуже багато зла зробили ці виродки у всьому світі.
Душі мільйонів загинувших людей - особливо дітей благають Бога про справедливу помсту.
бліда з косою вже в дорозі...
показать весь комментарий
29.12.2025 01:23 Ответить
Такі заяви лише підтверджують олігофренію Трампа і ********* США. Американці, як бачимо, тєрпіли ще ті - перешли з демократії до диктатури за декілька місяців. Стрімко. Впевнено. Без ознак непотрібної рефлексії, "вєрной дорогой *****" бо "Америка понад усе"..
показать весь комментарий
29.12.2025 01:23 Ответить
Агент Краснов в черговий раз пережрав красної ікри і почав нести небувальщину про дружню співпрацю РФ і України.
показать весь комментарий
29.12.2025 01:24 Ответить
Путін не потребує підписання паперу, який легітимізує його захоплення. Навпаки, йому потрібен постійний привід для розпалювання істерії всередині країни та ненависті до росіян за кордоном.

У чому полягає мета Путіна? Вона дуже проста. Отримання абсолютної влади.
показать весь комментарий
29.12.2025 01:28 Ответить
Для oтримання абсолютної влади путіну потрібна війна.
показать весь комментарий
29.12.2025 01:32 Ответить
ПОЗИТИВУ ОБМАЛЬ АЛЕ ВІН Є
Ну хоча б
1 По правук руку короля за обіднім столом , коли вигнали журналістів обідати в підворотні нарешті РУБІО!!!
2 За Рубіо наступна - трампівська Єрмакиня Сьюзен ВАЙЛЗ - котра недавно в інтерв"ю в пух і прах розкритикувала команду трампа у Білому Домі а його назвала не алкашем, але людиноюз психікою мстивого алкаша
3, По ліву руку короля - Негсет
4 Поряд слідуючий 4 зірковий діючий генерал - критик дій Трма з йог хегсетом ...
показать весь комментарий
29.12.2025 01:38 Ответить
Й не було Венса , кажуть у нього інтим з вдовою застреленого нещодано нациста Кірка й розлад до крику на людях з дружиною індускою .Котра помічена без обручки й з котрою він робив шлюб коли не був з цистами - й приклеїв на лобі собі родимку індуського ритуалу.

Але то такое- може він на відпочинку?
А допит від парламетарів ПРИСКІПЛИВУ будуть робити саме Рубіо та Хегсет ...
показать весь комментарий
29.12.2025 01:47 Ответить
Не обплював гостей і не показав пісюна - вже прогрес з таким ідіотом, як Трамп
показать весь комментарий
29.12.2025 01:43 Ответить
ВОНИ ВСІ ДУМАЮТЬ ЩО НАСТІЛЬКИ ТУПІ!!!! ДА ДА ДА ДА ДА!!!

Вони тупо вважають що ми проковтнемо любу лажу бо "втомились і схаваємо" ДУЖЕ ВТОМИЛИСЬ!!!! Але ці виродки готують уже битву за Дніпро Одесу і Харків ніщо інше
показать весь комментарий
29.12.2025 01:55 Ответить
Ну они читают таких ********* и думаю что народ устал и готов на них
показать весь комментарий
29.12.2025 02:45 Ответить
Бл, що ти там белькочиш на свинособачому? Думаєш всі повинні розуміти твою примітивну писанину ?
показать весь комментарий
29.12.2025 02:52 Ответить
Ппц у тебя ненависть до человечества, ты не чем не лучше рашистов и фуйла
показать весь комментарий
29.12.2025 02:56 Ответить
Ты кто такой вообще?
показать весь комментарий
29.12.2025 04:41 Ответить
Ви два окацаплені довбогриза. Це як потрібно не поважати себе і країну в якій живеш, щоб на українському сайті писати цією кацапською сцяниною?
показать весь комментарий
29.12.2025 06:32 Ответить
Спасибо. Ваше мнение для нас очень важно.
показать весь комментарий
29.12.2025 09:32 Ответить
Хоч одне мудило на цій прес-конференції згадало, що зробило хйло і його хйлодума 01.03.2014?

А бодай одне мудило згадало, що параша записала 5 областей України до своєї гімно-"конституції", і що тепер робити з цим фактом з міжнародно-правової точки зору??

P.S. Й_й цирк, ***ть.
показать весь комментарий
29.12.2025 02:25 Ответить
Старий рудий маразматик висказався що нібито паРаша хоче поставляти в Україну дешеву електроенергію.Він не розуміє що по-перше ми від'єднанні від спільної мережі з паРашою,якби було протилежне то ми сиділи б вже давно в блекауті.Це і в майбутньому могло бути пасткою.По-друге,завдяки що ми в спільній системі електричної енергії з Євросоюзом,ми маємо світло.
показать весь комментарий
29.12.2025 03:00 Ответить
западенець.
показать весь комментарий
29.12.2025 04:42 Ответить
А може просто вивести війська
показать весь комментарий
29.12.2025 05:46 Ответить
Руде гівно або притворяєься придурком,або насправді ним являється!?Таке "городити"?
показать весь комментарий
29.12.2025 05:49 Ответить
Тільки він не уточнив, що для ***** "завершення війни" - це наша капітуляція.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:10 Ответить
Путiнський архаровець. Другими словами , Трамп - муфлон.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:13 Ответить
Трамп: "Путін хоче припинення війни... Просто сам цього не розуміє... І, будучи розгубленим, продовжує посилювать бойові дії...".
показать весь комментарий
29.12.2025 07:20 Ответить
Чи дурний ,чи наївний ,чи альцгеймерний. Гей Америка ,поясніть в кінці-кінців цьому "унікуму" -трупін хоче савєцкій саюз за будь яку ціну. Це настільки очевидно як і те що Крим не острів і не омивається 4-ма океанами.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:23 Ответить
Трам.ездол також хоче створити iмперiю: посягання на Iсландiю, Данiю, Канаду. Доречi, чому Гiтлер напав першим на краiну тов Сталiна? бо Сталiн у листi до Гiтлера (лютий 1941 р) зробив пред`яву на Норвегiю... Гiтлер на той лист вiдповiв нападом на СРСР. Так що Европа , знаючи про iсконнi намiри кремлядi, буде нам продовжувати допомагати.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:53 Ответить
Доні точно не сповна розуму і вже втратив адекватне сприйняття навколишньої ситуації. На часі вже уряду США застосовувати поправку про недієспроможність президента, яка реалізується набагато швидше за імпічмент.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:43 Ответить
https://ua.interfax.com.ua/news/general/1131998.html Трамп заявив, що ***** "працює з Україною над відкриттям Запорізької АЕС".
"Ми говорили із ввх про Запорізьку АЕС. Він хотів би бачити її відкритою і для України, зокрема", - сказав він медіа після зустрічі з Зеленським у Мар-а-Лаго. Як додав Трамп, ***** не "вразив ракетами" ЗАЕС.
Також він зазначив, що "протягом наступних кількох місяців" можуть бути захоплені нові українські землі, і "краще укласти угоду зараз".
Пізніше президент США заявив, що РФ начебто під час перемовин висловила намір продажу Україні енергоносіїв за низькими цінами. "Це звучить трохи дивно, але я пояснював п Зеленському , що ***** був дуже щедрим у своїх почуттях щодо успіху України, включаючи постачання енергії, електроенергії та інших речей за дуже низькими цінами", - сказав він.
На питання, чи обговорювалося питання фінансування повоєнного відновлення України з боку РФ, Трамп відповів: "Обговорювали. Вони допомагатимуть. Росія хоче, щоб Україна досягла успіху".
показать весь комментарий
29.12.2025 08:26 Ответить
Той хто почав цю війну, той має і може її завершити, і для цього перемовини трела лише про декілька речей, коли вони вийдуть з української території, як будуть сплачувари репарації, коли віддадуть викраденних дітей, і в яких тюрьмах будуть сидіти ті, хто вбивав!
показать весь комментарий
29.12.2025 08:43 Ответить
Трамп на гачку у кремля і має казати,що всьому вірить.❤️🇺🇦❤️