9069 посетителей онлайн

Зеленский объяснил, как украинцы за рубежом будут голосовать на референдуме

Зеленский о референдуме для украинцев за рубежом

Земля принадлежит народу, а не одному человеку, и решения должны приниматься демократически.

Об этом заявил президент Украины Владимир Зеленскийпо итогам пресс-конференции после встречи с американским лидером Дональдом Трампом.

Зеленский о Донбассе

Украинский глава подчеркнул, что мирный план должен утверждаться на референдуме или через парламент.

В свою очередь Дональд Трамп отметил, что общество стремится к завершению войны. По его словам, опросы показывают около 90% поддержки окончания военных действий.

Трамп также добавил, что остаются нерешенными вопросы относительно части территории, которая уже частично захвачена или находится под угрозой захвата.

Как будут голосовать украинцы за рубежом

Зеленский также подчеркнул, как именно будут участвовать в референдуме те украинцы, которые находятся за рубежом. 

По словам президента, для этого необходима соответствующая инфраструктура, поскольку миллионы людей находятся преимущественно в Европе. Организация голосования для беженцев требует времени и тщательной подготовки.

  • Напомним, ранее Зеленский заявил, что очередная встреча с Дональдом Трампом и европейскими лидерами состоится в январе.
  • Также президент выразил надежду, что именно на этой встрече состоится окончательное согласование "всех вопросов".
Топ комментарии
+63
Референдум по відчудженню території України це державна зрада. Навіть за такі слова Гарант конституції України повинен бути негайно арештований і по закону воєнного часу в розход.
показать весь комментарий
29.12.2025 02:10 Ответить
+53
Цей мудак таки хоче референдум про зміну території України і передачу всієї Донецької області пуйлу, що заборонено конституцією України.
Цей референдум це кримінальний злочин на який йде свідомо Зеля.
На що він розраховує, що його не покарають за злочин, має надію безпепешкодно втекти з країни, як його друзі міндічі, юзіки?
показать весь комментарий
29.12.2025 02:15 Ответить
+52
ОООООООООО

ІЗІ - по телефону. Референдум щоб здати країну. ГАРАНТ БЛ !!! Конституції. Він же не в курсі що по ній не можна передавати території і референдуми по цьому питанню не ведуться
показать весь комментарий
29.12.2025 02:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А вам який термін пасує? Дистанційний патріот? )))
показать весь комментарий
29.12.2025 05:21 Ответить
я з 15 років мріяв покинути той ґулаґ ussr шоб мати снікерс нью баланс і ліваі 501. Зара мені 60, name me anyway you feel appropriate.
показать весь комментарий
29.12.2025 05:31 Ответить
Щоб мати перераховані вами речі, не обов'язково пертись світ за очі. Я то все маю і тут. Ні, я не осуджую людей, що шукають кращої долі, але ваш патріотизм має легенький присмак зради.
показать весь комментарий
29.12.2025 06:01 Ответить
Та дай вам боже, але який патріотізм? За НБ і ліваіс то да да, але ні, бо саусони і ассіцс кращі. Цє ж до вас, кацапня прийде в дом, не до мене, тому вам відніше.
показать весь комментарий
29.12.2025 06:49 Ответить
Як шкода, що ті, хто вміють керувати країною, вже працюють перукарями і таксистами.
показать весь комментарий
29.12.2025 06:52 Ответить
Перекласти відповідальність на громадян України. От і вийде що це не Зеленський підписав капітуляцію, це не верховна рада відмовилася від території. Це народ так побажав.
показать весь комментарий
29.12.2025 04:46 Ответить
Я вважаю, що ті хто за кордоном не можуть брати участь ні у яких референдумах, виборах, і т.ін. Не важливо самі вони поїхали з власної волі, чи були змушені виїхати через війну.
Не може голос людини, яка сидить в безпеці, рахуватися так само, як голос людини яка потерпає від обстрілів чи воює на передовій. Не може людина, яка не живе в країні, обирати майбутнє цієї країни.
Бо так можна сидіти в теплі зі світлом, в безпеці, і волати "не здамо! будем битись до останнього!"
показать весь комментарий
29.12.2025 04:46 Ответить
Так тож найбільші патріоти України за кордоном
показать весь комментарий
29.12.2025 05:27 Ответить
Вважаю, що в любому референдумі стосовно "відведення військ" чи то "демілітаризованих зон" мають взяти участь лише ті, хто втратив із-за війни близьку людину чи ті, хто має у війську виконане бойове розпорядження. Результат цього "референдуму" завідомо відомий. Але точно ухилянтів чи "самовільних", а також їх родини до цього "плебісциду" допускати ... це не поважати загиблих побратимів. А ті що "потерпають"... точно не рівня цій вибірці
показать весь комментарий
29.12.2025 05:55 Ответить
показать весь комментарий
29.12.2025 06:20 Ответить
не можна всіх хто проживає за кордоном рівняти під одну гребінку. а потрібно згадати яку допомогу передавали та передають з за кордону починаючи з 2014 року закордонні волонтери та й не тільки . боляче читати такі вислови.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:39 Ответить
цих помагаїв хоча б на місяць на ЛБЗ , побачим що тоді заспіваєте
показать весь комментарий
29.12.2025 13:37 Ответить
Це плата за те що держава вас виростила, вигодувала, навчила. Там де ви проживаєте це коштує немалих грошей. Впевнений що всі волотерські внески(кожного окремо) не досягли тієї суми, що кожен би заплатив за медицину, навчання і харчування(там де він перебуває).
показать весь комментарий
29.12.2025 14:00 Ответить
Землю вже попродали позагрібали хапуги , а тепер "земля належить народу" . Народу вже нікуя не належить . Навіть життя
показать весь комментарий
29.12.2025 05:26 Ответить
Так який референдум коли пупа не йде на перемир*я заради його проведення....
показать весь комментарий
29.12.2025 05:33 Ответить
Ото кацап прийде, будете отут бідкатися.
показать весь комментарий
29.12.2025 05:47 Ответить
Сервери, які контролюють люди З, підрахують все, як їм треба. В підсумку буде все виглядати, що дурнуваті українці самі погодилися на окупацію і капітуляцію з рос. мовою і московськими попами. Це афера для завершення знищення
України. Зеленськиий вже здійснив державну зраду і пішов проти Конституції слодом Януковича
показать весь комментарий
29.12.2025 12:19 Ответить
А на засрашці будуть референдуми? Можливо КНР (Курська Народна) чи БНР (Белгородська народна) бажають приєднатися до України..... що цей "янєлох" взагалі верзе..... який референдум..... прочитайте йому вже хтось хочь трохи Конституцію України!!! Хочаб обов'язки президента прочитайте.
Це сором для країни та злочин коли президент робить такі заяви (про референдум з подарування теріторії агресору).
показать весь комментарий
29.12.2025 05:57 Ответить
Так воно після 20 травня 2024 р. ні є презедентом України. В цьому і фокус (((:
показать весь комментарий
29.12.2025 06:16 Ответить
привіз нам зеленюк зрадоньку на горбу трампа--буде всих трампом лякать
показать весь комментарий
29.12.2025 06:09 Ответить
Так воно здасть і продасть все чужими руками. Хитрожопий.
показать весь комментарий
29.12.2025 06:15 Ответить
На керувався. Думає тепер тільки га кого відповідальність заалити.
показать весь комментарий
29.12.2025 06:17 Ответить
Ішак привів війну с дерьмаком усе здало в тепер схвалює на людей , поки його людолови с мусора ловлять і катують людей
показать весь комментарий
29.12.2025 06:31 Ответить
Тю! Так коли усі надра української землі американцям у фонд віддали, референдум не проводили....
показать весь комментарий
29.12.2025 06:32 Ответить
Конституцію він поставив на паузу, Зеленського та його банду з Ізраїлю в тюрму.
показать весь комментарий
29.12.2025 06:42 Ответить
Від "до кордонів 91-го року" до "референдуму" всього лиш 2 роки пройшло. Отакої. Куди спішиш, Вова?
показать весь комментарий
29.12.2025 07:07 Ответить
Армія закінчилася. Народєц з гнільцой попався. Хоча не знаю чого було чекати від тих дібілоїдів кі за Васю Голобородка голосували. А тепер збираються голосувати за ще когось такого ж вигаданого і намальованого в їхній уяві. Прозрів короче за два рочки.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:50 Ответить
Армію закінчили. І закінчило її наше військово-політичне керівництво.
показать весь комментарий
29.12.2025 08:33 Ответить
Але суті не міняє. Два роки тому у нас була армія, а тепер немає. Тому і зміна цілей.
показать весь комментарий
29.12.2025 13:01 Ответить
хто ж Україну туди візьме?
у них свій клуб, без нас і брати туди не планує.
ідіть в ЄС як планували, хоча мені здається і туди нас не візьмуть.
економічне дно пробито остаточно.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:21 Ответить
"Дональд Трамп відзначив, що суспільство прагне завершення війни. За його словами, опитування показують близько 90% підтримки закінчення військових дій". Джерело: https://censor.net/ua/n3592783
А ЗВІДКИ Трампу відома ЦЯ цифра? Я щось не чув, щоб США проводили подібне опитування - як серед українців, в Україні, та і серед біженців, за кордоном... Тобто, цифра "висмоктана з пальця"? Таке вже було - коли Медведчук завіряв Путіна, що Україна чекає на "визволення"...
показать весь комментарий
29.12.2025 07:18 Ответить
Чому висмоктана з пальця? Схоже саме таку інформацію Трампу подає Зєлєнскій.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:38 Ответить
Я такого не чув - тому сказать нічого не можу...
показать весь комментарий
29.12.2025 07:46 Ответить
Це власне головне з правдоподібних пояснень.
показать весь комментарий
29.12.2025 08:00 Ответить
Я думаю навіть більше 90%. Питання тільки в тому завершення війни на яких умовах?
показать весь комментарий
29.12.2025 07:46 Ответить
Думать можна, що-завгодно... Я питав про інше - "Звідки у Трампа така цифра?"
показать весь комментарий
29.12.2025 07:49 Ответить
А, то як і решта цифр. Зі справочніка "Стеля" )
показать весь комментарий
29.12.2025 07:51 Ответить
Є "розвернута" схема: "Три "П", чотири "С"... "Поднять с пола", ""Снять с потолка", "высосать с пальца", "снять со стены...".
показать весь комментарий
29.12.2025 08:20 Ответить
а чого гадати - референдум покаже
показать весь комментарий
29.12.2025 13:42 Ответить
+ 2 закордонних виборця: Юзік вивіз у валізі братана Вірастюка.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:18 Ответить
На результати того референдума пуйло положе болт як і на Варшавський меморандум. І хто фінансувати той референдум? Не ліпше ті кошти витратити на закупку зброї і зарплати військовим?
показать весь комментарий
29.12.2025 07:28 Ответить
Замразь хоче референдумом перекласти відповідальність з себе на народ
показать весь комментарий
29.12.2025 07:28 Ответить
недодєланий урист таки Конституції України не вивчив.
Результати будь-якого референдуму затверджує парламент України; ці результати ще має право (а, може, і обов'язок?) розглянути Конституційний суд на предмет як законості винесених на нього питань, так і способу, порядку та можливості їх імплементації.
Підсумки референдуму законодавчої сили не мають.
показать весь комментарий
29.12.2025 07:34 Ответить
Ніт. Результати всеукраїнського референдуму, згідно із Законом України "Про всеукраїнський референдум", є остаточними і не потребують затвердження будь-якими органами влади, а одразу стають обов'язковими для виконання. Після підрахунку голосів Центральна виборча комісія (ЦВК) підбиває підсумки і передає їх, після чого Верховна Рада України або Президент України (залежно від типу референдуму) приймають рішення про його офіційне проголошення або наслідки, але не затверджують сам результат волевиявлення народу.
показать весь комментарий
29.12.2025 08:37 Ответить
і скільки в Україні було референдумів, скільки було питань, і скільки рішень референдуму стало законом?
Так от: питань було більше десятка, і тільки одне з них імплементувалось: про проголошення Незалежності України від 01/12.1991року. І все. Всі інші питання навіть не розглядались до імплементації.
показать весь комментарий
29.12.2025 09:23 Ответить
Так шо я не так написав? Парламент нічого не затверджує, результати обов'язкові для виконання. До чого тут ті всі питання які були, чи небули. Ви написали шо затверджує рада, але є закон про референдум, який каже шо ні. Є шось по темі?
показать весь комментарий
29.12.2025 12:20 Ответить
Гундосик не хоче брати відповідальність за такі рішення....
показать весь комментарий
29.12.2025 08:30 Ответить
Янелох хоче прикритися народом у питанні територій. Це ворожий агент,потенційний герой кацапостану(деркач 2.0). Той деркач,а цей шмаркач.
показать весь комментарий
29.12.2025 08:37 Ответить
Поки Трамп буде вести "бізнєс" з hujlom у його резиденції і у будівлях консульств московитів будуть жити українці
показать весь комментарий
29.12.2025 08:49 Ответить
зельонкін це самий дерьмократичний президент країни.
показать весь комментарий
29.12.2025 09:12 Ответить
зелена наволоч прикриває свою зраду референдумом
показать весь комментарий
29.12.2025 09:24 Ответить
Який, до біса, референдум при військовому становищі та безперервних бойових діях?А якщо і протягне його зевлада, то де гарантії,що не буде фальсифікацій?
показать весь комментарий
29.12.2025 09:32 Ответить
Земля належить 1% народу.
Тож потрібно щось інше що всіх обєднує це гроші .
Гроші основні у 1% народу і цей народ мафія і його обслуга.
Тож боротьба а не знищення корупції це боротьба за місце смотрящого і нічого державного тут немає.
показать весь комментарий
29.12.2025 09:33 Ответить
¥йло сам боїться цього референдуму, бо знає, що ніхто йому українські землі не віддасть! Тому і не припинить обстріли! А нема припинення вогню, нема ні референдуму, ані виборів! ¥уйло з трампом беруться за ручки і ідуть обидва на¥уй!
показать весь комментарий
29.12.2025 10:02 Ответить
Жодних "референдумів" тут не може бути. "Референдум" про капітуляцію? Про ліквідацію суверенітету? Конституції? Країни? Є Гарант Конституції і є Конституція, яку Гарант має всіма силами захищати. Згідно Закону. Якщо Гарант відмовляється захищати Основний Закон - він має скласти повноваження. Якщо він його відверто порушує, чинить акт державної зради - має бути порушено відповідну карну справу, а такого "гаранта" заарештовано, як зрадника. Відповідно Конституції, обов'язки Президента, тоді, перебирає на себе Голова ВРУ.
Зрештою, якщо відповідні органи відмовляються захищати Конституцію, Основний Закон (порушують його, або ж вдаються до злочинної бездіяльності) - це може зробити й народ України, за нормами прямої демократії, згідно статті номер 5 КУ.
5 стаття - вона може використовуватися народом саме для захисту Конституційного устрою, країни, Закону.
А не так, як зараз - що "гаранти" хочуть просто зламати, порушити Основний Закон, а відповідальність перекласти на народ, прикриваючись, буцімто, "його правами". Це, при тому, що порушуються зараз саме права народу.
Отже, Конституція - вона, саме, для захисту прав Народу, в т.ч - майнових, його землі, території, суверенітету, надр і т.д. А не для порушення цих прав та самої Конституції, як Основного Закону.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:08 Ответить
А якого біса ті хто за кордоном повинні голосувати..вони покинули країну в тяжкі часи..це по перше...а по друге зелена наволоч намалює все що захоче..перевірити ніхто не зможе
показать весь комментарий
29.12.2025 10:08 Ответить
а для цього самим треба котролювати результати виборів на кожній дільниці, проголосував і не йдеш додому а прямо біля приміщення виборчої дільниці лишаєшся особисто, зробити два табори хто за стають з однієї сторони хто проти з іншої, і всі чекають офіційного підрахунку, якщо оголошують результат на дільниці і він не збігається з кількістю присутніх людей по обидві сторони то перераховують, а так да всі розійшлись всим пох..й який там буде результат, вірний чи підтасований
показать весь комментарий
29.12.2025 14:36 Ответить
вибори за кордоном не проводити, хочеш проголосувати - ласкаво просимо до України, приїзджай і голосуй, це буде справедливо
показать весь комментарий
29.12.2025 14:37 Ответить
Зелена шобла хоче щоб голосували електронно
показать весь комментарий
29.12.2025 15:55 Ответить
Та за закінчення війни, не враховуючи те падло, що з цього наживається - ВСІ, але не такою ціною. Навіщо тоді загинуло скільки наших людей
показать весь комментарий
29.12.2025 10:14 Ответить
так загине ще більше, ти цього хочеш?
показать весь комментарий
29.12.2025 14:15 Ответить
Absolutní většina Ukrajinců, kteří se nyní nacházejí v Evropě, bude hlasovat proti jakémukoli mírovému plánu. Není to dáno skutečným obsahem takového plánu, ale životní situací těchto lidí. Pokud by byl podepsán jakýkoli skutečný mírový plán, většina nebo téměř všichni z nich by v evropských zemích ztratili současný status, nebo by byl tento status výrazně oslaben - pokud jde o legalizaci, integraci a zaměstnání. Proto pokud by se hlasy nepočítaly elektronicky, ale ručně, výsledky referenda v Evropě by byly přibližně 70 % proti a 30 % pro.
показать весь комментарий
29.12.2025 11:12 Ответить
Страница 2 из 2