6519 посетителей онлайн

Экономическое восстановление: США хотят роста зарплат в Украине

Зеленский, Трамп - о росте зарплат после войны

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что экономическое восстановление страны после войны рассматривается как долгосрочная стратегия, а не как быстрые изменения сразу после прекращения боевых действий.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в заявлении главы государства во время общения с журналистами о переговорах с американской стороной.

Долгосрочная стратегия восстановления Украины

По словам Зеленского, ключевым элементом восстановления должно стать привлечение американского и европейского бизнеса в Украину. Именно инвестиции, создание рабочих мест и рост заработных плат должны стимулировать возвращение людей и восстановление экономической жизни.

Президент подчеркнул, что на начальном этапе Украине необходимы значительные финансовые ресурсы для запуска процессов восстановления. Речь идет о масштабных инвестициях, которые позволят создать привлекательные условия труда и обеспечить достойный уровень оплаты.

"На старте Украине нужны деньги – деньги на восстановление. Это должна быть серьезная сумма, чтобы люди возвращались именно на эти рабочие места и на эти заработные платы. В этом есть большая перспектива, но сначала нам нужно завершить эту войну", – отметил Зеленский.

Президент подчеркнул, что только после завершения войны можно будет в полной мере реализовать планы экономического роста. В то же время уже сейчас Украина вместе с партнерами формирует видение будущего развития и восстановления государства.

Если Трамп прилетит самолетом в Украину

Между тем Зеленский отметил, что на прекращение огня в российско-украинской войне можно будет рассчитывать, когда президент США Дональд Трамп сможет прилететь самолетом непосредственно в Украину.

По его мнению, если американский лидер приедет в Украину и обратится к парламенту, то это будет полезно для страны.

"Если Трамп прилетит в Украину – и желательно, чтобы он уже прилетел на самолете не в Польшу, а потом ехал на поезде – а прилетел в Украину, то это будет говорить о том, что у нас с вами точно есть возможность рассчитывать на прекращение огня", – добавил Зеленский.
Топ комментарии
+19
Ооооо!!! Знов 4К баксів вчителям.

І знайдуться ж тупорилі мартишки, які пустять слину і будуть чекати від ЗЄ цього дива.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:19 Ответить
+14
мінімум 12 000$, 4 вони зараз отримують
показать весь комментарий
30.12.2025 20:24 Ответить
+11
"залучення американського та європейського бізнесу", означає, що місцеві українські компанії ЗБАНКРУТУЮТЬ, а зарплати підуть на Захід
.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ооооо!!! Знов 4К баксів вчителям.

І знайдуться ж тупорилі мартишки, які пустять слину і будуть чекати від ЗЄ цього дива.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:19 Ответить
мінімум 12 000$, 4 вони зараз отримують
показать весь комментарий
30.12.2025 20:24 Ответить
Москвобот продовжує безперешкодно срати з латвійського IP. М - модерація.
показать весь комментарий
30.12.2025 21:40 Ответить
"залучення американського та європейського бізнесу", означає, що місцеві українські компанії ЗБАНКРУТУЮТЬ, а зарплати підуть на Захід
.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:44 Ответить
Ви взагалі без освіти?
показать весь комментарий
30.12.2025 21:57 Ответить
Стендапера у відставку. Вже заграв своєю потужною маячнею.
показать весь комментарий
30.12.2025 21:09 Ответить
А найпростішим людям нравиця.

З 2019 до 2022 росли жири у маслі довольні були хами. Не життя, а мармелад був.
Хто не згоден - той порохобот.

З 2022 до 2025 перемога за перемогою і ось-ось у кацапів все закінчиться, кава в Ялті і кордон 1991.
Хто не згоден - той російське ІПСО.

2026 - відмовляйтеся від територій (а ЗЄ тут типу ні до чого) і знов життя буде, як мармелад.
Хто не згоден, той... оберіть самі.

Ну краса ж!!! Країна мрій!!!
показать весь комментарий
30.12.2025 21:21 Ответить
але піднімуть тільки зе депутатам.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:19 Ответить
Навіть їм від мертвого віслюка вуха піднімуть. 😁
Бо все це, як і завжди, галімий чьос.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:22 Ответить
в конвертах отримають
показать весь комментарий
30.12.2025 20:26 Ответить
А нащо платити тим, хто буде робити, що накажуть, через острах кримінального покарання?

Вони ж всі пообзаводилися за 6 років квартирами, машинами, віллами. Саме час відбирати, а не давати.

Не натиснув кнопку - **** і Ренжровера чи Порша нема.
Не натиснув вдруге - **** і хатинка відпала.
Не натиснув втретє - **** і Малюк почав масаж нирок.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:36 Ответить
**** і малюку робять анальний масаж разом з будановим та сухачовим
показать весь комментарий
30.12.2025 20:40 Ответить
Не при ЗЄ.
Ми ж говоримо про **********, а не про пришестя одночасно комунізму та царства небесного.
Не будемо конкурувати з г-ном Зєлєнскім.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:46 Ответить
він цього не вартий. згоден на всі 100%.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:48 Ответить
Прілєтіт вдруг волшебник
В голубом самольоте,
І бєсплатно покажет кіно!

Ну просто мана небесна випаде на країну!
показать весь комментарий
30.12.2025 20:23 Ответить
Знов.
В 2019 вже випала... на ходу головою об асфальт.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:25 Ответить
є стовідсотковий варіант!
робимо курс - 100 грн за доллар, і тепер 100 баксів - це 10000 грн.
зарплати зросли, завдання виконано.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:24 Ответить
Подписывайте шо сказали и будет вам все. Ну почти.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:24 Ответить
Бакси будуть на автобусних зупинках роздавати!!!!
показать весь комментарий
30.12.2025 20:27 Ответить
В Дії. 😁 Тисяча Трампа.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:37 Ответить
щомісяця!!! і довічно! з індексацією!

Вже дуже скоро. "Покращання життя вже сьогодні!" (с)

ростовський утікач не зумів. Тепер справа за вашинґтонським...
показать весь комментарий
30.12.2025 20:48 Ответить
Тю, так вже піднімають. Спочатку депутатам, суддям, прокурорам, поліції, а згодом і іншим прошаркам суспільства. Не все ж одразу, а поступово, щоб люди не очманіли від великої кількості готівки. Все ж для нас робиться.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:29 Ответить
показать весь комментарий
30.12.2025 21:30 Ответить
А у Білла Гейтса Casio за 50$, - бомжара )
показать весь комментарий
30.12.2025 23:03 Ответить
Так то якийсь БІЛЛ ГЕЙТС, а це цукерман, коріш Бубачки Боневіка Хрінпіду.

Білл Гейтс є видатним меценатом, який разом із колишньою дружиною Меліндою заснував https://www.google.com/search?q=%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D0%B4+%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BB%D0%B0+%D1%96+%D0%9C%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%B8+%D0%93%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%81&sca_esv=****************&sxsrf=AE3TifNjvLG_jvoqY9fLAeY4lMc0_zY3iQ%3A1767129018664&ei=uj9Uac6sKMiwwPAPwJTNoAg&ved=2ahUKEwjqhMLQnOaRAxWiPxAIHa91Lz8QgK4QegQIARAB&oq=%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BB%D0%B0+%D0%93%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%81%D0%B0+%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%82&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiJtCR0ZbQu9C70LAg0JPQtdC50YLRgdCwINC80LXRhtC10L3QsNGCMgUQIRigATIFECEYoAFIwDtQ6wtYyyRwAngBkAEAmAGIAaABnwiqAQMwLjm4AQzIAQD4AQGYAgugAokJwgIKEAAYRxjWBBiwA8ICBhAAGBYYHsICCBAAGIAEGKIEwgIHECEYChigAZgDAIgGAZAGCJIHAzIuOaAH7CGyBwMwLjm4B_kIwgcHMC41LjMuM8gHPoAIAQ&sclient=gws-wiz-serp&mstk=AUtExfDMSC0f8T_f5hNwvIdxIDhZrlJpPztLUV-Vc4NnrhBKort1U8ZoacwgZjReKONAQTz2b8SLocMpFo3nEAIvHDlaQHO4YHcNaa2ELr0-odeSTHaPBEFLC8G-***********************************************************************************************************************-oIdQaqocX76uYW67qGJcl3iFlw5mP43Mfl8Egsju14eFr74eGJBuA8cWzultzA&csui=3 Фонд Білла і Мелінди Гейтс, спрямований на вирішення глобальних проблем охорони здоров'я (боротьба з хворобами, вакцинація), освіти (особливо в США), подолання голоду та зміни клімату. Він відомий як один із найактивніших філантропів світу, який пожертвував ндесятки мільярдів доларів а благодійність, присвячуючи цьому значну частину свого часу та статків, щоб покращити життя найбідніших верств населення.
показать весь комментарий
30.12.2025 23:13 Ответить
Пригадався історичний факт,правда в США : відмова від прив'язки долара до золота))
показать весь комментарий
30.12.2025 20:29 Ответить
Да ***,державна машина хабарництва и казнокрадства ждёт с нетерпением инвесторов с толстым кошельками и возвращенцев с западных стран.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:30 Ответить
Тогда миндичам и шефирам не хватит.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:31 Ответить
Якщо Трамп прилетить на своєму літаку
Це ключова фраза. Вірогідність, що він прилетить дуже мала. Робимо висновок:
високого росту платні не чекаємо, бо літак
Трампа, ще не прилетів. Все логічно.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:32 Ответить
А Україна хоче щоб США переобрали президента, щоб закінчився цей дикий абсурд.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:32 Ответить
Зарплати в Україні найнижчі в Європі - наші бізнесмени не хочуть розкошелюватись
показать весь комментарий
30.12.2025 20:34 Ответить
Кляті буржуїни. Жирують на крові та поті роботящих.

Бізнес-то ого-го, як зараз пре.
Від податків та мит бюджет ломиться.
ВВП росте стрімким домкратом.
Україна позичає гроші нищебродам з ЄС.

А нехароші бізнесмени все цє цинічно приховують від простого люда.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:43 Ответить
Навіть Молдова нас обігнала а там окрім вина - по великому рахунку - нічого - а в нас залізо вуголь хліб газ АЕС - це ж великий + - а зарплата сльози
показать весь комментарий
30.12.2025 20:48 Ответить
А знаєш, чого ще у Молдові нема?

Зеленського та війни.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:50 Ответить
Так Молдова нас ше до війни обійшла
показать весь комментарий
30.12.2025 20:53 Ответить
Тобто, до 2014 року?
показать весь комментарий
30.12.2025 20:54 Ответить
Так
показать весь комментарий
30.12.2025 20:55 Ответить
У 2021 році середня заробітна плата в Молдові становила приблизно 9044 молдавських леїв (MDL), що дорівнювало близько 14800 гривень.

У 2021 році середня номінальна заробітна плата в Україні коливалася, досягнувши близько 14 017,80 грн за рік в цілому, з піком у грудні на рівні 15 700,65 грн.

І що ж таке сталося у 2019-му...
показать весь комментарий
30.12.2025 20:57 Ответить
При наших багатих надрах і навіть тільки по одному показнику - соняшниковій олії - тут ми попереду всієї планети - а ше є сахар зерно - хіба ми повинні змагатися з Молдовою?
показать весь комментарий
30.12.2025 21:04 Ответить
А середня температура в лікарні 36,6 ⁰С.
показать весь комментарий
30.12.2025 21:41 Ответить
Якщо разом з моргом, то може й краще.

У мене 2К євро на роботі зараз, а у когось 1К гривень у Дії.
Життя не справедливе.
показать весь комментарий
30.12.2025 21:47 Ответить
Ми ледачі.

Не вміємо працювати так, як треба. +застарілі технології ХІХ сторіччя (маломеханізоване виробництво)
показать весь комментарий
30.12.2025 20:43 Ответить
Я б не сказав шо я проледачкував - будівельник - шабашник - 50 р в полях - працювали від 8 до 8 - вихідний неділя - хлопці підраховували тільки одно - дво поверхових будинків 114
показать весь комментарий
30.12.2025 22:04 Ответить
показать весь комментарий
30.12.2025 21:27 Ответить
Нью-Васюки
показать весь комментарий
30.12.2025 20:38 Ответить
Чергова локшина на вуха лохам, ви українчики тільки погодьтесь на капітуляцію а за це дружок пуйла трамп вам зарплату підвищить, авжеж віримо, що зе. що трамп ніколи не брешуть ні разу.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:43 Ответить
Господи скільки можна людей за ідіотів тримати? Хоча можливо він по собі судить.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:52 Ответить
Ура 4000 долярів не за горами!
показать весь комментарий
30.12.2025 20:53 Ответить
Отставить!
Вам/мне ничего не светит. Ведь ясно же сказано: создание рабочих мест и рост заработных плат должны стимулировать возвращение людей Источник: https://censor.net/ru/n3593146
Нужно было не под шахедами прохлаждаться, а страдать в Германии.
показать весь комментарий
30.12.2025 21:24 Ответить
Ніхто з притомних інрземців не буде вкладатися в країну де все можуть або забрати, або росіяни спалять, або хабарями задушать. Тому у відставку стендапера поки не пізно.
показать весь комментарий
30.12.2025 20:59 Ответить
Велике відбудівництво? ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ?
показать весь комментарий
30.12.2025 21:03 Ответить
...поки що триває пограбування України міндічеподібними...,на яких не діє наше правосуддя !
показать весь комментарий
30.12.2025 21:05 Ответить
Гіганти думок!! 1 000 імені Трампа?
показать весь комментарий
30.12.2025 21:15 Ответить
"Я РОЗПОВІМ ВАМ ПРО УКРАЇНУ СВОЄЇ МРІЇ"
обіцянки Володимира Зеленського


"Я розповім Вам про Україну своєї мрії.

Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.

Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду, в Інтернеті.

Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».

Де в молодої сім'ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок.

Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки.

Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.

Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.

Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.

Де дороги є, а дурнів - немає.

Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.

Україна, в яку повертаються.

Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта - знати і поважати.

Україна, з якої не поїдуть наші діти.

Одразу хочу запевнити - іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього.
Торгувати принципами, репутацією, країною заради збереження влади не стану. Буду чесним і відданим Україні та передам її в руки нового покоління політиків.

Хочу нагадати, що саме воля народу, висловлена на референдумі 1 грудня 1991 року, - народила Україну як державу. З того часу в нас не було референдумів, на яких народ вирішував би щось.

Мій перший законопроект: «Про народовладдя». У ньому ми разом закріпимо механізм, за яким тільки Народ України ОПа буде формувати основні завдання для влади через референдуми та інші форми прямої демократії," - Володимир Зеленський.

показать весь комментарий
30.12.2025 21:25 Ответить
це буде план маршала зеленського та міндичів! )
показать весь комментарий
30.12.2025 21:42 Ответить
" І тут Остапа понесло" - Трамп прилетить, зарплати у всіх захмарні за рахунок Америки і ЄС і т.п. Дурень думкою багатіє, ти війну спочатку закінчи.
показать весь комментарий
30.12.2025 21:55 Ответить
Ой *****...
показать весь комментарий
30.12.2025 22:00 Ответить
Ефективну роботу держави можа налагоджувати вже зараз, Зе зайнятий війною, але він може дати розпорядження організувати роботу і у нього є купа радників, а ще є ціла купа депутатів ВР та по 3 помічника у кожного
показать весь комментарий
30.12.2025 22:13 Ответить
Средняя зарплата госслужащих, средняя, 53к/мес. $1260/мес. куда выше?!?!
Трампон Трампакс хочет чтобы Украина ещё больше опустила гривну?!?!
Зарплаты платятся с прибыли, бизнес в Украине в жопе, ты что-ли будешь доплачивать зарплаты?!?! **********
показать весь комментарий
30.12.2025 23:17 Ответить
За словами Зеленського, ключовим елементом відбудови має стати залучення американського та європейського бізнесу в Україну. "ЗЕ ЗРАДНИК" .А ЩО КУЙЛО СВОЇХ ЛЯРДІВ НЕ БУДЕ ВІДДАВАТИ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ ЗА ПОРУЙНОВАНЕ МАЙНО.ТА ЗАГУБЛЕНІ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ???США І ЄС ************ ЗА КУЙЛА....???
показать весь комментарий
30.12.2025 23:37 Ответить