5084 посетителя онлайн

Уиткофф о переговорах: Вопрос территорий – самый критический, мы должны достичь компромиссов

віткофф

Специальный посланник президента США Стив Уиткофф заявил о значительном прогрессе в мирных усилиях после встречи "Коалиции желающих", однако дискуссии относительно территорий продолжатся.

Об этом он сказал после встречи "Коалиции желающих" в Париже, цитирует Sky News, информирует Цензор.НЕТ.

Оценка переговоров

"Сегодняшняя встреча была важной, и мы считаем, что достигли значительного прогресса. Мы слышали, как президент Зеленский и другие люди здесь говорили о территориальных вопросах. Это будет наиболее критическим вопросом, и мы продолжим эти обсуждения. Надеемся, мы сможем достичь определенных компромиссов по этому поводу", - заявил Уиткофф.

В то же время американский чиновник добавил, что "мы здесь, чтобы быть посредниками и помогать в мирном процессе, и мы готовы сделать все необходимое, чтобы достичь этого".

Гарантии для Украины

"Президент Трамп твердо, горячо верит, что эти убийства должны прекратиться, что резня должна прекратиться, и мы все здесь настроены быть частью этого", - подчеркнул Уиткофф.

В то же время, по словам посланника США Джареда Кушнера, вопросы гарантий безопасности для Украины подробно обсуждались во время консультаций между Трампом и Зеленским в Мар-а-Лаго.

"Большинство – если не все – вопросы относительно гарантий безопасности уже удалось решить. Если Украина собирается заключить окончательное соглашение, она должна знать, что после соглашения будет в безопасности, будет иметь надежный механизм сдерживания, чтобы это больше не повторилось", - добавил Кушнер. 

  • Во вторник, 6 января, в Париже была подписана декларация о намерениях относительно будущего развертывания многонациональных сил в Украине. Документ завизировали украинский, французский и британский лидеры Владимир Зеленский, Эмманюэль Макрон и Кир Стармер.
  • Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что в ближайшее время состоится подписание документов о гарантиях безопасности для Украины.
Топ комментарии
+20
Техас Мексіці віддаєтє? Ні? А чому?
показать весь комментарий
06.01.2026 21:52 Ответить
+13
Іди в піхву старе чувирло.
показать весь комментарий
06.01.2026 21:56 Ответить
+13
Та віддайте вже путіну Аляску- от вам і буде гарний компроміс, чого вже там.... Хтось дуже хоче увйти в історію як великий миротворець?- Ну от хай він і платить за своі бажання зі свого карману, а не за чужий рахунок, і не за рахунок чужих територій....
показать весь комментарий
06.01.2026 21:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Техас Мексіці віддаєтє? Ні? А чому?
показать весь комментарий
06.01.2026 21:52 Ответить
Тому що вони сильніші за Мексику.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:00 Ответить
+ до того і Мексика , чомусь , Техас не вимагає
показать весь комментарий
06.01.2026 22:16 Ответить
Покі не вімагає.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:25 Ответить
Покі сільнійші.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:24 Ответить
то їдь до папіка на валдай та досягай. заодно посцикунчиків з покакунчиками знов скуштуєш
показать весь комментарий
06.01.2026 21:55 Ответить
Чому ти так ненавидиш кордони 91 року?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:04 Ответить
Ти бачу голосував за зелю
показать весь комментарий
06.01.2026 22:06 Ответить
А кордони України якими ти бачиш?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:09 Ответить
І за янака ти теж голосував бачу
показать весь комментарий
06.01.2026 22:11 Ответить
Як і всі диванні патріоти ---до уралу
показать весь комментарий
06.01.2026 22:13 Ответить
Іди в піхву старе чувирло.
показать весь комментарий
06.01.2026 21:56 Ответить
Тим більше Москва це питання вже починає ревізувати. А тут Штати раз, і вирішили без війни. віддали взад та й всьо.
показать весь комментарий
06.01.2026 21:59 Ответить
Балакати - неперебалакати - Віткофф
показать весь комментарий
06.01.2026 21:58 Ответить
Я його перебалакаю.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:11 Ответить
Та віддайте вже путіну Аляску- от вам і буде гарний компроміс, чого вже там.... Хтось дуже хоче увйти в історію як великий миротворець?- Ну от хай він і платить за своі бажання зі свого карману, а не за чужий рахунок, і не за рахунок чужих територій....
показать весь комментарий
06.01.2026 21:59 Ответить
Саме в цьому і біда у людей, яки пишуть "та віддайте шось..., хтось там.... от хай "він" "там"....." а самі - що?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:13 Ответить
Цікава постанова питання..Ви щось конкретно пропонуєте мені? Щоб я Аляску віддав? Так змушу вас розчарувати- в мене іі немає.... Але терпіти не можу коли хтось нагамагається вирішувати своі проблеми і досягати своіх забажанок не за свій рахунок а за чужий.....І тут немає значення хто хє хто.....
показать весь комментарий
06.01.2026 23:49 Ответить
До речі на чиїй землі ви проживаєте ? Там хоч представники корінного населення лишилися ?
показать весь комментарий
07.01.2026 00:12 Ответить
NELSON
Та віддайте вже путіну Аляску
- не боїшся , що за такі пропозиції , тебе з Америки попруть ?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:17 Ответить
я не в алясці, для дебілів відповідаю на незаданні питання.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:32 Ответить
і не в америці. а в Україні.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:33 Ответить
Квартиру свою циганам віддай. Ти ж агент з нерухомості, ні? То покажи, як треба.
показать весь комментарий
06.01.2026 21:59 Ответить
Ідін@х@й!
показать весь комментарий
06.01.2026 22:00 Ответить
ТО ВСЕ ТУФТА.

Читаю постійно коментарі як сміються над кордонами 91 року. А є інша альтернатива?

- ви думаєте Путін попросить донбас? - він попросить ще
- Харків? - ще
- Львів? - ще.

Проблема НЕ В ТЕРИТОРІЯХ. А в тому що рузкім території що для авто топливо - постійно треба підкидати нові щоб було ВЕЛІЧІЕ. Вони не можу зафіксуватись десь бо тоді прийдеться оглянутись і зрозуміти що все що за спиною - руїни суцільні і гори, тому вперед вперед і вперед
показать весь комментарий
06.01.2026 22:13 Ответить
Цей дебіл міжнародне право теж пошле у дупу, як міллер (чи як там його) сьогодні зробив?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:16 Ответить
Вони вже послали - заяву про взяття Венесуели під управління держдепу на невизначений термін не читав? Та й причина вторгнення в Каракас для ліквідації загрози США така собі, на фоні північнокорейського борова - з одного боку ніби добру справу зробили позбавивши народ диктатури, а з іншого смердить свавіллям, як з рашки.
показать весь комментарий
06.01.2026 23:03 Ответить
Що є таке цей віткофф, то той ще мудак. це рот трампа, який взагалі дебіл. то що почалась 3-я, 4-а, 5-та мирова війна - тілько довбойоби цого не розуміють. у кого краща зброоя, той може і буде краще. ядерка - ото і буде. п_з_да буде всім, якщо пукін або сінь. або трамп не завернеться. fallout as is. робіть бункери собі. а венесуела в джунглях пережеве усіх.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:19 Ответить
бо там нема потреби в опаливанню. там тіки газ для коксу потрібен
показать весь комментарий
06.01.2026 22:20 Ответить
всі ссуть по ядерної зброї, але мале місце бути це. і воно буде. плешивий мудак, якому скоро помирати це і зробить. типу "хіросіму і нагасакі ніхто не повторить"?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:25 Ответить
да йому пох_уй на всіх людей, нажаль. він хоче помститися німцям і японцям. ото одна тільки "політика". що там із ним в дрездені робили, то теж питання.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:28 Ответить
та плювати кацапам на ті території. кацапам потрібен контроль над всією Україною. і не тільки Україною. ультиматум кацапів перед повномасштабним вторненням пам'ятаєте? про забирання манатків на кордони 97-го року. його ж не якісь там пропагандони чи блогери заявляли. про забирання манатків НАТО тоді блєяв зам коняки рябков. це офіційна особа, а не блогер. офіційна особа без команди згори таку заяву не зробить. а ви і далі носіться з тими територіальними компромісами, наївно вважаючи, що кацапи зупиняться, якщо їм віддадуть зоуйнований Донбас.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:31 Ответить
А що уступить рф?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:38 Ответить
вже раз повірили...
показать весь комментарий
06.01.2026 22:38 Ответить
Немае бажання в iддати мексiцi Техас?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:40 Ответить
Так і визнай. Трамп неміч, нічого не може зробити щоб припинити війну, лише змусити Україну до капітуляції. Бо вже рік риже чмо їбеться над тим миром, але нічого проти ***** зробити не може, лише чекає в надії що Україна програє, то і буде його "досягнутий мир"
показать весь комментарий
06.01.2026 22:46 Ответить
...ці вбивства мають припинитися, що різанина має припинитися.... Це хто почав? і хто на чужі території ? так може по путіну жахнете і примусите звалити з України. чи хто винен ?
показать весь комментарий
06.01.2026 22:47 Ответить
Чому в жодній інфі ні від Зелі, ні від трампістів, ні від європейських союзників України нема меседжів про необхідність подальших санкцій на касапів за окуповані та анексовані території України аж до повної деокупації?
Відповідь то я знаю - але, народ, спробуйте самі відповісти як мінімум в двох основних пунктах...
показать весь комментарий
06.01.2026 23:06 Ответить
Можете піти на компроміс - будете Північною Венесуелою
показать весь комментарий
06.01.2026 23:11 Ответить
Ну які переговори з хім. Зараз хйл в тій же ситуації, як колись сам описував - обманулі дурачка на чєтирє кулачка. і Маленький кубінець Рубіо боляче для хйл цикнув - нє смєть іграть в ігри с вєлікім Донні. А син портного з Брукліна продовжує нити - віддайте території.
показать весь комментарий
06.01.2026 23:17 Ответить
Мусишь підти курсом РУ корабля. Віддашь палець, потім віддаси все, да ти сам бариган Вітя, знаєшь, просто дурня вмикаєшь.
показать весь комментарий
06.01.2026 23:44 Ответить
Сайдьомся пасрєдінє?
показать весь комментарий
06.01.2026 23:56 Ответить
Ви.біть один одного в дупу