5651 посетитель онлайн

Кличко рассказал, когда возобновят подачу тепла и воды после самой массированной атаки россиян на Киев

Ситуация с электричеством и теплом в Киеве после обстрела 9 января

После массированного российского обстрела этой ночью половина многоквартирных домов Киева без теплоснабжения из-за поврежденных объектов критической инфраструктуры. Части домов подачу тепла возобновят уже сегодня вечером.

Об этом сообщил мэр столицы Виталий Кличко, передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

"Городские службы работают в режиме чрезвычайной ситуации. Ситуация в столице очень сложная, однако контролируемая с точки зрения систем жизнеобеспечения. Коммунальщики вместе с энергетиками работают над тем, чтобы восстановить электро-, тепло- и водоснабжение в домах киевлян после массированной атаки врага на критическую инфраструктуру столицы. Напомню, половина многоквартирных домов Киева — почти 6 тысяч — без теплоснабжения из-за поврежденных элементов критической инфраструктуры. Части домов надеемся подать тепло уже сегодня вечером", – сообщил Виталий Кличко.

Водоснабжение

Кроме того, он отметил, что водоснабжение возобновлено в Печерском районе и постепенно восстанавливается в районах на левом берега города.

"Также в городе перебои с водоснабжением. В настоящее время его восстановили в Печерском районе и постепенно возобновляют в районах левого берега города. Но необходимо время, чтобы система водоснабжения заработала в обычном режиме. И напомню, что на верхние этажи домов вода подается благодаря отдельным подкачивающим насосам, которые не будут работать при отсутствии электроэнергии. Поэтому на последних этажах может отсутствовать водоснабжение, даже если в районе услугу уже восстановили", - отметил мэр Киева.

Пункты обогрева

Также Кличко напомнил о пунктах обогрева, где жители столицы могут согреться, получить горячие напитки и зарядить гаджеты.

"Напомню также, что в Киеве подготовлено более 1200 пунктов обогрева (несокрушимости), где можно согреться, получить горячие напитки, еду, зарядить телефоны, павербанки и другие гаджеты. Этой осенью их стало больше: почти 200 пунктов обогрева и подзарядки теперь функционируют в торговых центрах города. Обращаюсь к киевлянам, у которых дома есть тепло и вода: помогайте согражданам – пригласите согреться, приготовить еду или детское питание. Только во взаимной поддержке, человечности, помощи друг другу мы выстоим!" – написал Кличко в своем телеграм-канале.

Что предшествовало?

  • В ночь на 9 января Киев подвергся, вероятно, одному из самых массированных ударов. Враг применил беспилотники, крылатые и баллистические ракеты. Повреждения и разрушения фиксируются в разных районах столицы
  • В результате российских ударов погибли четыре человека, 24 пострадали, среди них: сотрудники ГСЧС и трое медиков. В городе есть перебои со светом и водоснабжением.
  • Мэр Киева призвал жителей столицы по возможности временно выезжать за город.
Топ комментарии
+14
Просто дехто ще не розуміє, що це не битва капітанів КВК, і що на гопніка понти без удару по іпалу не працюють.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:00 Ответить
+8
Це у Ткаченко/Мамедова запитайте... Бо за "захист" ОВА відповідає.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:11 Ответить
+7
А хтось восени обіцяв що Масквабад теж буде без тепла і світла. Чергове бла-бла, не можеш, не обіцяй, за пустий базар треба відповідати.
показать весь комментарий
09.01.2026 17:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Єдине, що мені не зрозуміло, чому екстрені відключення починаються через кілька годин після того як припиняє бабахкати (таке повторюється вже вдруге, минулого разу було восени). Логіка підказує, що це мало б траплятися в розпал нальоту: по чомусь влучили, десь спрацювала автоматика тощо; а не тоді, коли всі, кому належить, прокинулися, можливо навіть прийшли на роботу.
показать весь комментарий
09.01.2026 16:21 Ответить
Тому що Ви типовий місцевий клоун форуму. Щоб це розуміти - треба вчитися, а потім багато років працювати за фахом
показать весь комментарий
09.01.2026 18:06 Ответить
Я Вас здивую, але я повністю відповідаю критеріям, які Ви змалювали. Я і працював, і вчився, причому саме за цим фахом (вчився, до того ж дуже непогано -скажу зі скромністю, ще тоді, коли дійсно вчилися, розраховували, креслили, а не скасували все це готове з інтернету). Тому певне уявлення про те, як що працює, мені здається, маю. Коли це віялове відключення через спрацювання захисної автоматики, то все відбувається напрочуд швидко. Те ж, що ми спостерігаємо, має всі ознаки відключення в ручному режимі, яке б мало робитися зовсім за іншими критеріями. Якими? Починаючи з усього найменш критичного і з найбільшим споживанням, байдуже скільки грошей воно приносить ДЕТЕКу (коли країна намагається вижити, думати про інтереси бізнесу треба в останню чергу, після війни розберемося).
показать весь комментарий
09.01.2026 18:21 Ответить
Для того, щоб десь відновити треба десь відключити. Це система ціла. Це як операція в лікарні. Щоб її зробити треба людині наркоз, другими словами люди ж під напругу не полізуть. Невже це так складно зрозуміти?
показать весь комментарий
09.01.2026 18:37 Ответить
Ну автоматика працює завжди. Десь перенавантаження, десь нема енергії а десь надлишок ( бо ЛЕП від станції пошкоджені). Це складна система яку роzія шатає кожен день, тобто розбалансовує по максимуму .
показать весь комментарий
09.01.2026 23:11 Ответить
Тому й не треба захоплюватися будівництвом хмарочосів, де все зав'язано на електриці (опалення, водопостачання, приготування їжі, ліфти, без яких важко здертися на дцятий поверх). Такі будівлі, крім своєї вразливості, ще й жруть непропорційно багато електроенергії. В багатьох столицях, починаючи з Вашингтона, прекрасно обходяться без надвисоких будівель.
показать весь комментарий
09.01.2026 16:26 Ответить
А в Ню-йорку?
показать весь комментарий
09.01.2026 18:39 Ответить
Я давно казав - велике-велике місто це братська могила під час війни чи катастрофи.
Колеги і люди сміялися, хіхі, шо ти там, дауншифтерів пропагуєш, хіхі і т.д.
Ну тепер вже не сміються.... але Бубосяна і Будангу слухають.. ( дякувати що не більше половини з мого кола спілкування) .
Ідеально це коли у кожного громадянина буде НЗ у вигляді сільського будиночку , не дача, а саме придатний до постійного проживання також і в умовах воєн, криз тощо тощо . ( Це не при міндіч-олігархаті буде , звісно)
показать весь комментарий
09.01.2026 23:15 Ответить
П.с. дауншифтінг - зниження потреб споживання , дауншифтери - люди які переходять ( шифтінг) на меньший рівень споживання і витрат. Наприклад кидають кар'єру і думають як прожити життя а не проіснувати. Фінансово-успішні люди можуть робити це в режимі "рант'є" - поїхати жити там де все дешево А житло, майно/активи, бізнес здавати в оренду , щоб вистачило на потреби
показать весь комментарий
09.01.2026 23:19 Ответить
А когда будет ответ ? У кого просить разрешение и сколько это
будет стоить ?
показать весь комментарий
09.01.2026 16:32 Ответить
у пуйла спроси
показать весь комментарий
09.01.2026 16:43 Ответить
у кожного наріду своє пуйло

так у котрого з них питати ?

.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:04 Ответить
Поки клоуни скачуть на Банковій, ударів у відповідь по ворогу не буде.
показать весь комментарий
09.01.2026 17:55 Ответить
Так на Вас чекають. Ви, часом, не з Третьої Штурмової?
показать весь комментарий
09.01.2026 17:57 Ответить
Увесь Київ, ймовірно, до кінця доби вже буде зі світлом, - Олександр Кучеренко
Болтун находка для врага 😈🤬
показать весь комментарий
09.01.2026 17:57 Ответить
А хтось восени обіцяв що Масквабад теж буде без тепла і світла. Чергове бла-бла, не можеш, не обіцяй, за пустий базар треба відповідати.
показать весь комментарий
09.01.2026 17:58 Ответить
Просто дехто ще не розуміє, що це не битва капітанів КВК, і що на гопніка понти без удару по іпалу не працюють.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:00 Ответить
Якщо благополучна і не воююча Америка начхала на всі міжнародні закони, правила і звичаї, то нам сам Бог велів робити те саме. Війна це не змагання і в неї є лише одне правило: вбити ворога, і при цьому, за можливості, самому залишитися живим.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:25 Ответить
Фламінго ще в теплих краях-у нас лютує зима,яка теж на стороні ворога.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:59 Ответить
мали б вже з 2019-го звикнути до ЗЄліної політичної алгебри:

просто ставте перед його обіцянками замість "+" жирний "-"
і все буде відповідати смарагдовій дійсності

.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:03 Ответить
якась зенітна гармата поблизу бахала майже всю ніч

де розпіарені надПотужним фантастичні дрони-перехоплювачі, які вже випускають десятками чи сотнями на день ?
хтось може щось сказати ?
дрон-перехоплювач це чергова фламінго, яка стала колібрі ?

.
показать весь комментарий
09.01.2026 17:59 Ответить
Потужний локщину на вуха кидає своїм лохам.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:03 Ответить
Ну, Касьянов фахово пояснив, що дрони-перехоплювачі ефективні біля лінії фронту, а не для відбиття масованого нальоту. Тут потрібні ЗРК малої дальності. На яких грошей не відмиєш.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:05 Ответить
Частину потреб можно закрити постами з ПЗРК та МВГ. На Заході навіть розробили дешеву малу ракету для ПЗРК, антидронової потужності. Також західні зенітні комплекси на голову вищі всіх Шилок та "панцирів".

А з висотними цілями - авіація
показать весь комментарий
09.01.2026 23:23 Ответить
Холодно , аккумулятори не тягнуть. Приходьте літом.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:10 Ответить
Батько-пенсіонер зараз у складі добровольчої тро-ппо, казав що за попередній нальот, один з їх розрахунків збив за раз 24 цілі, за допомогою якраз дронів перехоплювачів. До того, як в них були тільки кулемети, вони збивали лише 1-2 за рік.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:52 Ответить
Якщо группи стоять щільно по країні, то це непоганий результат ! кожен щось та зіб'є, орки постійно шукають диреи, міняють траекторію ( Ми не знаєм скільки і наскільки щільно, бо війна ,)
показать весь комментарий
09.01.2026 23:25 Ответить
А ЗАХИСТ ТЕЦ ДЕ !!!??? Й КУДИ ГРОШІ НА ЦЕ ПОДІЛИСЯ КАЖИ !!!
показать весь комментарий
09.01.2026 18:05 Ответить
Це у Ткаченко/Мамедова запитайте... Бо за "захист" ОВА відповідає.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:11 Ответить
А ТИ ДЛЯ ЧОГО !?
показать весь комментарий
09.01.2026 18:16 Ответить
Порошенка ще сюди приплети, щоб підкреслити твою належність до секти гнусавого паяца!
показать весь комментарий
09.01.2026 20:11 Ответить
Вже, мабуть, всі забули, що 2 роки тому, коли уряд ледь не вдвічі підвищив тариф на електроенергію, він мотивував це тим, що цей вимушений приріст вартості піде виключно на відновлення і підвищення стійкості електроенергетики.
показать весь комментарий
09.01.2026 18:29 Ответить