8094 посетителя онлайн

Никакого компромисса на переговорах в Абу-Даби достигнуто не было. США и РФ давят на Украину, - Reuters

Трехсторонние переговоры в ОАЭ

Никаких признаков компромисса на вчерашней встрече делегаций Украины, США и РФ в Абу-Даби достигнуто не было.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Что известно

"Украинские и российские переговорщики встретились в Абу-Даби в пятницу, чтобы обсудить жизненно важный вопрос территории, без каких-либо признаков компромисса, поскольку российские авиаудары погрузили Украину в худший энергетический кризис за почти четырехлетнюю войну", - пишет издание.

Давление на Украину

По данным издания, США усиливают давление на Украину по достижению мирного соглашения. В свою очередь, Москва требует от Киева уступить всю свою восточную промышленную зону Донбасса, прежде чем страна-агрессор прекратит боевые действия.

Что предшествовало?

Ранее отмечалось, что Украина, РФ и США обсуждали в ОАЭ параметры завершения войны. Продолжим в субботу.

Топ комментарии
+56
кацапам не порібен мир, тільки повна окупація України ось їхня мета ...

Тому всі ці переговори, та підписання договорівз кацапами нічого не вартує
показать весь комментарий
24.01.2026 11:18 Ответить
+56
Україна вже підписувала з ****** договір про дружду і кордон у 2003 році. ***** ж його і порушив. Ви думаєте його спинять якісь ще договори? Тільки куля в лоб!! Ну може він сам коні двине...
показать весь комментарий
24.01.2026 11:25 Ответить
+35
Куля в лоб і не тільки одному пуйлу, бо там скажених дідів типу патрушева і без пуйла вистачає. В краще за все розвал кацапстану на дрібні шматочки...
показать весь комментарий
24.01.2026 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Солі на хвіст Трампу зелений може лишень насипати. Скачи враже як дядько Сем скаже. Бо голий, босий і на милостиню Заходу утримує рештки держави.
показать весь комментарий
24.01.2026 11:57 Ответить
А ви ідіоти чекали чогось іншого? Ви думаєте Тромб змінив свої цілі які він ще рік назад до виборів озвучував що Україна повинна повернутись в ссср. Просто зараз Тромб робить трохи хитріше і тягне Україну в обійми Московії обіцяючи мір і процвітання ну і купу грошей в обидві руки всім хто його підтримає. Тільки всі забувають що Тромб нікому ні копійки не дасть скоріше він сам з вас гроші всі витягне. ТРомб не може простити Байдену про ''350 мільярдів'' а ви ідіоти вірите що він дасть Україні 800 лярдів. Тому я вобще не розумію навіщо ці переговори де Україні гвалтують зразу всі і людоїд і поліцейський якого Україна позвала на допомогу
показать весь комментарий
24.01.2026 12:14 Ответить
+
показать весь комментарий
24.01.2026 12:52 Ответить
👍
показать весь комментарий
24.01.2026 13:54 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=HDBy4infYpo

Повтрою просто копіюючи , це моя відповідь- реакція на неукраїнскість делегації на перемовинах -лише ТОМУ й так усе погано .

Дуже цінний діагноз від неукраїнця Фельштинського в інтерв"ю неукраїнцю, брату вбитого неукраїнця ворога хйла Нємцова. Я би хотіла, щоб Буратіні , супервиродку баблоненаситності криворагульнського бомонду дали це послухати від його однокрівців ...



Якщо коротко цитуванням за змістом, а не за точністю слів від Фельштинського -
Без капітуляції УКРАЇНИ Трамп з Хутіним не проосунуться НІ-КУ-ДИ (Тричі повторив) й додав , тому саме Україна є гарантом безпеки Європи й Європаце добре розуміє.

перший день же день після підпису ригоЗЄублюдками вимог від рашка+трамп - це перший день третьої світової!

Те ж саме твердить неукраїнець Портніков - війна скоріше за все, якщо не знекровтиться рашка раніше, буде точно у важкій стадії до кінця терміну Трампа, як мінімум.
показать весь комментарий
24.01.2026 18:12 Ответить
Що за кацапські методички, курво? "Неукраїнець" Портников перед виборами 2019 року закликав виборців, волав (!) включати мізки, ду-ма-ти(!), що великий ризик втратити державу, життя своє, своїх дітей і онуків, але щирі "українці", у вишиванках і з прізвищами на "-ко" зробили свій суіцидальний вибір, а тепер колупаються в сраці, шукають винних "неукраїнців", які насрали їм в штани! А насрано стільки, що Портнтков сам би не впорався. І тут попався на очі Фельштинський, курво!
Хто наступний?
Ze-шоблу звинуватити не хочеш?
показать весь комментарий
24.01.2026 18:57 Ответить
ти щось преплутав- ЦЕ БУЛА САМЕ МОЯ ВІДПОВІДЬ ВИШИВАНОЧНИМ ПАТРІОТАМ ...А слухати нажаль Портнікова почали вони лиш зараз - нє улавіл напрямку моєї думки , безмізковий?
показать весь комментарий
24.01.2026 19:16 Ответить
Тільки сьогодні Портінков став блогером "мільйонником"- отак пізно всралися українці зі своїм РИГОЗЄвибором
показать весь комментарий
24.01.2026 19:18 Ответить
ось це ти, НЕКУРВО прочитало вище ?

Я би хотіла, щоб Буратіні , супервиродку баблоненаситності криворагульнського бомонду дали це послухати від його однокрівців ...

До чого це я ? Бо саме виродки крмелвіської ригозелені розгваняють тему антисемістську тему "неукраїнскості делегації"...
Але якщо з логікою у тебе важкувато, чи з концентарції уважністі при прочитанні - я тобі вибачаю, некурво
показать весь комментарий
24.01.2026 20:09 Ответить
ПаРаша розхєрачила всю промисловість на окупованих територіях і хєр вона буде відбудовувати бо на утримування того що було грошей нема.Тепер їй віддай те що лишилось.Забули курс відомого крейсера.
показать весь комментарий
24.01.2026 12:16 Ответить
Кажуть кацапи вимагають Донбас для себе, якщо погодиться зелена шобла на це то потужні диванні нафронтники/нафронтниці як в Україні так і за кордоном, серце хватить їх разом, як так?! А "вихід на кордони 91 року?!?"
показать весь комментарий
24.01.2026 12:17 Ответить
Мені здається що всім вже покуй, ну тобто більшості...
Зараз головне що тригерить - це гибель та страждання 🇺🇦людей . В тому числі катівні та полон. А до втрат території і зубожіння економіки вже звикли.
Якби був Президент у державі, якби була системна робота по евакуації і соціальному захисту - була би і Стійкійсть і Згуртованість...
А так... люди мріють "скоріше б скінчилося", або "скоріше б рейди Соцпідтримки та Комплектування скінчилися" ..
показать весь комментарий
24.01.2026 12:50 Ответить
В Норвегії є рейди тцк? Нічого собі
показать весь комментарий
24.01.2026 14:11 Ответить
Катівні і фільтраційні/коцентраційні лагеря ...Буча2 в разі "мирної угоди" по лекалам пу. Чи картинка солодкого життя на вже окупованих територіях не переконлива?
показать весь комментарий
24.01.2026 19:16 Ответить
Ти ж це з Краматорська пишеш чи Слов'янська?
Квартиру десь на Правобережжі вже купив, і роботу знайшов?
показать весь комментарий
24.01.2026 14:10 Ответить
Якщо подивитися думку американського експерта Майкла Кларка НА FOX NEWS в перші хивилини ролику , посилання нижче, й послухати війського експерта Фельшитського - посилання вище, то саме те, чого вимагають Хйло з магаТако - віддати лінію захисту на Донбасі разом з усім Донбасом - це є межа початку-непочатку третьої світової.
показать весь комментарий
24.01.2026 18:21 Ответить
Зараз не 30 чи 40 роки 20 століття... Європа не буде воювати, краще ще грошенят дасть зебанді на те щоб він ще Микол чи тарасів нахапав в бусик а більшу частину грошей розкрадуть, і всі задоволені , ну, майже всі, зе чергові двушечки на москву, тарасику чи Миколі холодний простріляний з усіх боків окоп без нічого майже.
показать весь комментарий
24.01.2026 18:26 Ответить
безсило слабка не одна Європа. Влада партнерів дотрампівських допомог Україні БАЧИЛА ВСЕ ЩО КРАДУТЬ РИГОЗЄЛЬОНІ - але аплодували Буратіні , стоячи від ЄС разом з Британією до США...
бо було тіпа НЕНАЧАСІ картати МАРОДЕРНЮ на Банковій ...
От тепер точно не начасі- бо у США такі ж діляги на власне баблозбагачення , як й в ригоЗЕвладі.
показать весь комментарий
24.01.2026 19:24 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=HF3ixXAZnoY
показать весь комментарий
24.01.2026 18:33 Ответить
...віддати лінію захисту на донбасі - це лише передумова для припинення вогню... тобто, ніякої угоди по суті ще нема, а лінії оборони вже здали... і далі пу каде, що Україна пручається і пу суне далі викорінювати першопричини= безкарно вбивати українців... Чонгар же для нього розмінували... от пу і тут сподівається надурити, а тр йому козирей підкидає
показать весь комментарий
24.01.2026 19:21 Ответить
Наш потужний Мудак Зелений №1 поперся на переговори без європейців - лизати дупу Віткофу!
Щось мені здається, що нашому супермедійному дебілу Трамп пообіцяв його віллу в Італії і пару десятків спільних з міндічами рахунків залишити недоторканими - от воно і пускає з дупи пургу!
показать весь комментарий
24.01.2026 12:29 Ответить
присутність європейців на переговорах заперечує пу. пу в загалі розмріявся особисто з тр підписувати "мирний договор"... і тр йому козир підбросив Гренландієй, ослабленням НАТО і розбродом в ЄС, завдяки орбанам і Ко.
показать весь комментарий
24.01.2026 16:52 Ответить
Це був не ЗІЛЬНОГОРИГА вибір лизнути Трмапу в Давосі, обсираючи немічність Європи.
Це було таке рішення прийняте ким??? Може Будановим з Кислицею, коли ще на початку Зе не приїхало на тріумфальну промову ТАКО ...
Може навіть Європа не заперечувалва , щоб Буратіна "пожурить" її за несмиливість!
Європі немає куди обіжатись, навіть на улесливу промову Буратіни під антиєвропейського Трампа , окрім як тягти лямку максимальної підтримки України.
Але головне ж одне - навіть близьких для Буданова окозамилювальних тем по обміну полоненними , чи хоча б очікуванного взємного "енергетичного пермир"я" так й не досягли ЗОВСІМ!!!
Бо не для того рашка підсилила своїю делегацію керіникм ГУР- отравітєлєм Скріпалєй...
Це може не тільки погана ознака???
Треба диввится ************ з Словйовим... затра у нього тижневий помьот вийде- послухаю
показать весь комментарий
24.01.2026 19:07 Ответить
Ну вот если бы наши ракеты точно так же летели намаскву то может и переговоры по другому шли бы. Зато вождь патужно и жидко облегчился на Европу со сцены. Было весело, но не долго.
показать весь комментарий
24.01.2026 12:37 Ответить
Стесняюсь спросить, а про какие наши ракеты идет речь?
показать весь комментарий
24.01.2026 12:53 Ответить
Так, доречі, слухала Валерія Чалого день тому- він саме говорив що НАРЕШТІ над балістикою рашки вдало вже попрацювали американські проплачені ще в осени Данією зі Скандінавією ракети ERAM ...

Щось не чути про ХЛАМОмінгів ?
показать весь комментарий
24.01.2026 19:11 Ответить
Про яку східну промислову частину донбаса йде мова, це та що нагадує руіни помпеі?
показать весь комментарий
24.01.2026 12:45 Ответить
як мінімум Краматорськ, Кривий Ріг і ін.
показать весь комментарий
24.01.2026 16:17 Ответить
Які компроміси ?
пуйло впевнений, що до лютих морозів лютого і холодного березня він розбомбить всю генерацію і ТЕЦ.
пуйло прекрасно поінформований про можливості і жадібність своєї агентури.
З зеко-командою потужні сили не дають навіть паритет на Фронті не те що кава в ялті мрії про Перемогу
показать весь комментарий
24.01.2026 12:45 Ответить
я не знаю кого ця новина може здивувати.
показать весь комментарий
24.01.2026 12:49 Ответить
Україна виграла цю війну і доведе її до кінця, ніяких компромісів не було і не буде, я не розумію для чого замилювання очей на переговорах!
показать весь комментарий
24.01.2026 12:51 Ответить
Твоїми потужними комментарями з Європи Тай дойдемо до кордону 91 року, головне нехай хтось інший воює!
показать весь комментарий
24.01.2026 13:56 Ответить
Як це потужно 🥰
показать весь комментарий
24.01.2026 16:15 Ответить
Зараз на початок 22 року, затяжна війна з'їдає залишки єкономіки з обох сторін (у рашки ще є єкономіка тобто вона більша) , і вони ще й сунуть вперед, як ти думаєш кордони 91 року будуть?
показать весь комментарий
24.01.2026 18:28 Ответить
Якщо здадуть Донбас, то війна приблизиться до Києва і до кордонів ЄС. Невже у ЄС цього не розуміють
вбійте вже того *****
показать весь комментарий
24.01.2026 13:50 Ответить
Ось, ячкравмй приклад фанатки зе Чи нафронтниця, звісно , вбили пуйла і все раптово закінчилося, як поїзд якийсь раптово став на місці..звідки ви такі беретеся? З гівномарафону мабуть?
показать весь комментарий
24.01.2026 18:29 Ответить
Пздц. Так верил в "на 90% готовый справедливый мир", шо даже за Зегеварой признал титул феномена. Такое разочарование(.
показать весь комментарий
24.01.2026 13:56 Ответить
США та РФ тиснуть на Україну, - Reuters
А тим часом

РФ атакувала енергетичну інфраструктуру України, є нові знеструмлення у Києві та 3 областях,

РФ вдарила по енергооб'єкту в Ніжині: знеструмлені сотні тисяч споживачів на Чернігівщині.

Майже 6 тис. будинків знову без опалення після нічної атаки РФ на Київ,

Майже весь Чернігів знеструмлений через нічну атаку РФ на енергетику, .....................

І такі повідомлення з наростаючою трагічністю кожний день у січні, у минулому році...

Чи це не результат "миротворчих зусиль" і блудливої риторики, а, насправді фарисейства - практичних дій - "на самом деле и настоящим образом, - Трампа, Білого дому, США, Європи, яка на черзі... ?

"Миротворчих зусиль" і блудливої риторики і практичних дій - "на самом деле і настоящим образом, - Трампа, Білого дому, США, як димова завіса, прикриття і заодно ЗАОХОЧЕННЯ/поощрения і настійної вимоги Путину УСКОРИТСЯ с процессом ПРИНУЖДЕНИЯ УКРАИНЬІ к миру на условиях Кремля - Трампу -хлестакову світового масштабу, - и не терпиться "скромно" оголосити себе творцем ще одного миру?
показать весь комментарий
24.01.2026 15:20 Ответить
Ще раз нагадую.
Мета цієї страшної кривавої війни для України: тотальне всеохопне безжальне винищення усієї без винятку кацапської біомаси .

Утилізувати слід всіх, особливо самок і личинок підарів.
Нам не вдасться убити всі 90 млн, які лишилися.
Але треба встигнути знищити хоча би 30 МЛН підарів.
Від 50 тис. убитих рузкіх ЗСУ плавно перейдуть до 100 і далі 200К.
Треба не боятися як основу цього стада.
Рузкіє --- це не люди!
Це антропоморфні сутності, яких слід винищувати усіма можливими засобами як тарганів чи гризунів.
СЛАВА УКРАЇНІ!
показать весь комментарий
24.01.2026 15:45 Ответить
Симбіоз США та росії тепер це ворог людський.
показать весь комментарий
24.01.2026 16:14 Ответить
Північний союз, в прогнозах вони об'єднаються в такий проти Китаю, Індії та Африки
показать весь комментарий
24.01.2026 17:25 Ответить
Бгггг...)
показать весь комментарий
24.01.2026 16:47 Ответить
трамп ***********!позор ему несмываемый!!!! лидер самой могущественной страны мира ползает на коленях перед этой чекистской крысой лидером страны которая по своему уровню на уровне африканских стран,страны которая банлдит и терорист-палач Украинского народа!чтоб они оба сдохли твари!
показать весь комментарий
24.01.2026 16:57 Ответить
Переговори ні про що. Всі знають що компромісу не буде, але продовжують гратися в перемовини. Може Додік замість Донбасу віддасть Путі Аляску і на тому покінчимо?
показать весь комментарий
24.01.2026 17:45 Ответить
Треба припиняти цю маячню - переговори з РФ. Трампу сказати дякую, але ми не зацікавлені в переговорах про мир на умовах РФ.
Далі підсилювати ЗСУ і удари по РФ, у співпраці з Європою. США перестали бути союзником України.
показать весь комментарий
24.01.2026 17:51 Ответить
Ніхто не буде бити по москві, дурнику, двушечки треба відправляти ж, де ви беретеся "переможники" , доперемагаєтеся до того , що пів України мінімум захапають рашисти