6048 посетителей онлайн

Супермаркеты Деснянского района Киева призвали перейти на круглосуточный режим работы

Супермаркеты на Троещине будут работать круглосуточно

В правительстве призвали торговые сети организовать круглосуточную работу отдельных продуктовых супермаркетов в Деснянском районе Киева.

Об этом сообщила пресс-служба Минэкономики, передает Цензор.НЕТ.

Что известно

"Такие торговые объекты должны обеспечивать бесперебойный доступ населения к продуктам питания, а также частично выполнять функции пунктов несокрушимости – предоставлять возможность согреться и подзарядить мобильные устройства.

С учетом высокого уровня социальной ответственности торговых сетей, супермаркеты будут работать как в обычном режиме при наличии централизованного электроснабжения, так и с использованием собственных источников электрогенерации в случае отключений", - говорится в сообщении.

В Минэкономики заявили, что информация о начале работы супермаркетов в круглосуточном режиме, а также перечень магазинов и их адреса будут обнародованы Деснянской районной государственной администрацией.

Что предшествовало?

  • 24 января самая сложная ситуация с восстановлением электроэнергии наблюдалась на Троещине, где проблемы и с тепло-, и с водоснабжением, электричеством.
  • 29 января ДТЭК сообщает, что после российских атак ситуация с электроснабжением на Троещине в Киеве остается сложной.
Топ комментарии
+9
В уряді закликали торгові мережі організувати цілодобову роботу окремих продуктових супермаркетів у Деснянському районі Києва.В ТАКОМУ ВИПАДКУ УРЯД МАЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЦІЛОДОБОВЕ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ.ТЕПЛОЕНЕРГІЮ ТА ВОДУ...
показать весь комментарий
29.01.2026 15:03 Ответить
+8
показать весь комментарий
29.01.2026 15:05 Ответить
+6
вздовж доріжок ТЦК і мусора .. крок вліво, крок вправо - розстріл ?! ) ..щось знайоме
показать весь комментарий
29.01.2026 15:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В уряді закликали торгові мережі організувати цілодобову роботу окремих продуктових супермаркетів у Деснянському районі Києва.В ТАКОМУ ВИПАДКУ УРЯД МАЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЦІЛОДОБОВЕ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ.ТЕПЛОЕНЕРГІЮ ТА ВОДУ...
показать весь комментарий
29.01.2026 15:03 Ответить
показать весь комментарий
29.01.2026 15:05 Ответить
💯👍
показать весь комментарий
29.01.2026 15:14 Ответить
Ну и гнида ты!
показать весь комментарий
29.01.2026 18:13 Ответить
Тебя, мразь, Зеленский бомбит?!
показать весь комментарий
29.01.2026 18:15 Ответить
Воду купите в супері. Там же й погрієтеся і зарядите свої гаджети.
показать весь комментарий
29.01.2026 15:32 Ответить
зелений рід Юди, заганяє український народ ,як може і чим може, в "зелене диктаторське стойло"
показать весь комментарий
29.01.2026 15:49 Ответить
"Народ бєзмолвствуєт" (А.Пушкін)
показать весь комментарий
29.01.2026 16:32 Ответить
а комендантська година ж як ?

ви ж гниди zельоні гниди намалякали тільки ТАКІ ДОЗВОЛЕНІ ТРАФІКИ

з дому і до маркету .. і від маркета додому там немає , гнидоття зельоне !

що там холуй стендапер гауляйтер від Оманською ZеГнида бахматов туалети вже почав копати ?

показать весь комментарий
29.01.2026 15:06 Ответить
З комєндантом шуткі плохі
показать весь комментарий
29.01.2026 15:07 Ответить
Наступний крок -- в Деснянському р-ні столиці буде введено особливий режим комендантського часу: на вулицях-провулках-доріжках, що ведуть до незламних супермаркетів, ком.час діяти не буде.
Президент і його молода талановита команда знайде рішення цієї проблеми!
показать весь комментарий
29.01.2026 15:21 Ответить
вздовж доріжок ТЦК і мусора .. крок вліво, крок вправо - розстріл ?! ) ..щось знайоме
показать весь комментарий
29.01.2026 15:23 Ответить
Ну не я ж таке вигадав. В обговорюваної ініціативи напевне є свій афффтар.
Такий же розумний, як і афффтар заголовку.
показать весь комментарий
29.01.2026 15:27 Ответить
А скакання на місці = провокація.
показать весь комментарий
29.01.2026 20:25 Ответить
а зп в двойному чи тройному тарифі за ночні години касирам, логістам,охоронцям і інш. хто буде платити ?
показать весь комментарий
29.01.2026 15:22 Ответить
а це нікого не хвилює .. дано доручення - ібіться (сердце перестало )
показать весь комментарий
29.01.2026 15:24 Ответить
+100500! Це вже не справа держави таке фінансувати. Супермаркети в Києві? ==> От Київ це і мусить профінансувати.
показать весь комментарий
29.01.2026 15:30 Ответить
Заголовок до новини придумав дуже талановитий аффтар! З нього стає зрозумілим, що супермаркети Деснянського району Києва виступили з ініціативою працювати і вночі теж.
показать весь комментарий
29.01.2026 15:25 Ответить
..ну да - ну да.. потужні та незламні шашлики - у кожну хату.. (аби тільки не за рахунок дермово-міндічсько-чернишових зеленських мародерів та зрадників).. дебіли наголосували - так і живемо..
показать весь комментарий
29.01.2026 15:40 Ответить
Біля кожного супермаркета мають чергувати військові ветерани з ТЦК. На фронті не вистачає піхоти - дуже швидко зтирається.
показать весь комментарий
29.01.2026 17:08 Ответить
чергова маячня від ЗЕбанутих!
показать весь комментарий
29.01.2026 19:47 Ответить
А в інших містах все гаразд? Тільки в Київ і Буковелі потрібні цілодобові магазини (в останньому з обов'язковим цілодобовий продажем алкоголю) ?
показать весь комментарий
29.01.2026 21:24 Ответить