8383 посетителя онлайн

Трамп предостерег Великобританию и Канаду от соглашений с Китаем: Это очень опасно для них

Трамп призвал Канаду и Великобританию не заключать соглашения с Китаем

Президент США Дональд Трамп предостерег Великобританию и Канаду от заключения новых деловых соглашений с Китаем. По его словам, для них это "очень опасно", а для Канады вести бизнес с Китаем "еще опаснее".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Bloomberg.

Подробности

"Для них (Великобритании. - Ред.) очень опасно это делать. Еще опаснее для Канады вести бизнес с Китаем.

У Канады дела идут плохо. У них дела идут очень плохо, и нельзя рассматривать Китай как решение", - сказал Трамп.

Критика президента США прозвучала через несколько часов после встречи Стармера с главой КНР Си Цзиньпином и достижения прогресса в обеспечении более широкого доступа британских компаний на китайские рынки.

В пятницу в Пекине Стармер сообщил бизнес-лидерам, что имел "очень теплые" встречи с Си Цзиньпином, которые обеспечили ожидаемый "уровень взаимодействия".

Что предшествовало?

Топ комментарии
+23
Король тарифів обісрався, знищив відносини з союзниками, зараз залишилося лише погрожувати їм.
показать весь комментарий
30.01.2026 08:46 Ответить
+21
Торгові війни - ти ж почав чмурити Європу от вони і рванули до Китаю - 20% світової економіки
показать весь комментарий
30.01.2026 08:39 Ответить
+20
Бо тільки Трамп може укладати угоди в цьому світі
показать весь комментарий
30.01.2026 08:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бо тільки Трамп може укладати угоди в цьому світі
показать весь комментарий
30.01.2026 08:37 Ответить
Світі? ВСЕСВІТІ!
показать весь комментарий
30.01.2026 11:50 Ответить
Допрацювася Чубчик, вже свої через бедро кидають?
показать весь комментарий
30.01.2026 08:39 Ответить
То не бедро.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:32 Ответить
От-от !!!
показать весь комментарий
30.01.2026 10:17 Ответить
Торгові війни - ти ж почав чмурити Європу от вони і рванули до Китаю - 20% світової економіки
показать весь комментарий
30.01.2026 08:39 Ответить
Рашку застеріг,чи фото з ****** бліже к ..жопє?((
показать весь комментарий
30.01.2026 08:39 Ответить
Сильна Британія лізе під спідницю бувшої китайської колонії.😸😸.
показать весь комментарий
30.01.2026 08:45 Ответить
Вона не під спідницею, а ти точно виглядаєш з шіріньки Путлєра.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:09 Ответить
Ну ось і "правда" підїхала, ну коли ви вжаєте китай друзями і норм чуваками то я реально поплив 😸.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:56 Ответить
Все время Британия была колонией. Сперва Китая. Везла а Китай предметы глубокого передела, технологии и предметы роскоши, оттуда импортировали солому (чай) и фарфор дрянного качества. Больше в Китае брать было нечего.
Потом Великобритания взвалила на себя Индию. И стала просто Британией. Пытаясь вытащить Индию из невежества она и надорвалась. Вторая мировая подвела черту под "Великой" Британией
показать весь комментарий
30.01.2026 09:15 Ответить
доволі цікава ідея для крипто-історичної літератури для ідіотів
показать весь комментарий
30.01.2026 09:22 Ответить
Дякую.
Файв о клок. 5 часов. Время ********. Британская традиция. Чай с молоком. Так на много вкуснее.
Чай на фарфоре дрянного качества оставлял несмываемый коричневый след. Поэтому его (чай) закрашивали молоком
Чтобы нарушить монополию в Германии стали сами добывать глину и лепить посуду. Богемский фарфор не нужно было обелять молоком.
Еще есть китайские логарифмы 5-го века до нашей эры. Порох и книгопечатание.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:36 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 09:54 Ответить
а ще виплавляння чавуна у селах та массовий геноцід горобців
потім голодомор як наслідки

китайці дуже розумні!!!
жги ще!🥳
показать весь комментарий
30.01.2026 09:56 Ответить
Тобто товарісч хотів донести публіці, що скабімо Європа, чи той же Китиай - колонія кацапії, оскільки продають туди високотехнологічні товари - дорого, а взамін беруть жижу (нафту), випари (газ), і алмази ( каміння) - дешево.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:38 Ответить
Так товарісч вже визнав свою помилку. Він сподівався що потрапив на аналітичний сайт, але з'ясувалося що це сайт коротких речівок. Пропозиція "бачили очі що купували" перебільшує.
Метрополия всегда обогащается на колониях. За бусы получая реальные ништяки. На то она и метрополия сосать соки.
Есть цифры и данные торговли британских компаний в Индии. Британия больше вкладывала. Строились города. С абсолютного ноля были проложены жел. дороги. Правый руль в Индии это от развития автодорог. Оттуда тянули опиум (и то не домой а в Китай), хлопок и краску индиго.
Весь навар 3 чемодана бриллиантов и томик камасутры. Чтобы не загнуться раньше времени была придумана новая денежная единица - гинея. Тот же фунт, но имеющий хождение только в колонии.
Но для общества сайта это скучно и не интересно.
показать весь комментарий
30.01.2026 12:12 Ответить
Не хвилюйиеся так!. Ми марсизм - лєнінізм вчили у школах і у вузах. Тому і ці теоріх теж читали. І так, велика кацапія - то єдина най-най-найвеличніша (насправді - ні!) Куди там тим британцям до китайсько-індійських і особливо кацапських зарплат і пенсій! 😁
показать весь комментарий
30.01.2026 12:35 Ответить
Король тарифів обісрався, знищив відносини з союзниками, зараз залишилося лише погрожувати їм.
показать весь комментарий
30.01.2026 08:46 Ответить
Європейці висадилися в Америку в том числі і Велика Британія , мова англійська , прадід Трампа з Німетчини. Чому він почав колотити своїх спадкоємців а прихилився до автократів садюг і всього хлама який тільки є .
показать весь комментарий
30.01.2026 08:51 Ответить
Напевно предків. Бо пару спадкоємців у нього є, але будемо сподіватися , що вони більше не зможуть розможатися.
показать весь комментарий
30.01.2026 08:57 Ответить
Європа Америку відкрила вона її і закриє. Європа повинна відмінити північну Америку і перейменувати її в Острів Дураків
показать весь комментарий
30.01.2026 08:58 Ответить
Не поверите. Эта Америка, о которой идет речь, Европе и на...р не сдалась. Южная, это да. Там золото, серебро. Там земли и люди.
Шторм занёс корабль переселенцев в *****, к Гудзону. Где обитали нищеброды. И только невозможность добраться в обитаемые места заставила осваивать эту бизонью глушь
показать весь комментарий
30.01.2026 09:22 Ответить
Тобто, Тромб закриває ринки сша для Європи але з Китаєм чи кимось іншим ви теж не торгуйте? Бо що ти вже зробиш рижий обмудок? Обмудок же не мислить логічно що коли обриваєш всі зв'язки то тоді і смикати немає за що щоб шантажувати
показать весь комментарий
30.01.2026 08:54 Ответить
І що цікаво, що той же Орбан, Бульбофюрер і Х уйло спокійно укладають угоди з Китаєм і їздять в Китай як до себе додому і Тромб їх називає друзями і не вводить жодних мит. А от іншим зась. Бо тоді бачите Тромб не зможе на них давити і від злості він як шизоїдна дитина падає на землю, соває ногами і верещить щоб всі виконували його забаганки
показать весь комментарий
30.01.2026 09:07 Ответить
Велика Британія - штучне створена держава. Це ісконно американська територія. Час вже з нею розібратись.
показать весь комментарий
30.01.2026 08:57 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 09:10 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 09:53 Ответить
как там, Когда закрывается одна дверь к счастью, открывается другая; но мы часто не замечаем её, уставившись взглядом в закрытую дверь
показать весь комментарий
30.01.2026 08:59 Ответить
Американці, заберіть того слона зі своєї посудної лавки поки все не розтрощив!
показать весь комментарий
30.01.2026 09:09 Ответить
Трамп правий. Жовтопикі це ті ж кацапи, тільки з діафрагмою f22
показать весь комментарий
30.01.2026 09:11 Ответить
Обосрался, рыжий Идиот!
показать весь комментарий
30.01.2026 09:12 Ответить
Пізно застерігає, та й дослухатись до нього зараз будуть все менше і менше...
показать весь комментарий
30.01.2026 09:22 Ответить
ПІШОВ *****, ІРЖАВИЙ УЙОБОК.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:36 Ответить
Коли ти зі своїми союзниками і партнерами поводишся як свиня , ставишся до них зверхньо і *********** від себе , вони починають шукати собі інших союзників .. Такий закон природи .
Так до речі - сталося і з кацапами .
показать весь комментарий
30.01.2026 09:41 Ответить
Поки що не союзників ...
Торгових партнерів - точно !
показать весь комментарий
30.01.2026 10:22 Ответить
У дедушки конкретный старческий маразм.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:47 Ответить
Сі, який би він не був, більш передбачуваний партнер, чим Дональд. От і все. Це бізнес і нічого особистого. А міждержавний бізнес, планується на десятиліття. Ризики, звичайно є. Головне, уникати китайських кредитів, вони як тортик для діабетика
показать весь комментарий
30.01.2026 09:49 Ответить
А Трамп може скільки завгодно загравати з Путлером, який є злочинець.
показать весь комментарий
30.01.2026 09:50 Ответить
Це так по європейськи. Весь час обзивати Китай, а в обличчя заисклiво либитися і робити гешефт.
показать весь комментарий
30.01.2026 10:07 Ответить
"тромб" як і "зе" творить куйню.котра шкодить державі .але винні в цьому хто завгодно тільки не ві...Рід ТОРГАШІВ
показать весь комментарий
30.01.2026 10:20 Ответить
з ким завгодно
аби не з трампоном
показать весь комментарий
30.01.2026 10:23 Ответить
так трамп іді *т ...на всю катушку...але тут він правий на всі 100% ...китай воює в Україні , він має свої корисні копалини ,але скуповує золото і все інше з усього світу . Постачаючі всяку х* йню взаєм .Червонодупі гегемоністи , які примусять світ, жити по правилам мао...Нейтралізувати треба такі режими , проблема тільки у тому ,шо трамп закоханний у ху* ла...
показать весь комментарий
30.01.2026 10:30 Ответить
А як на мене то дуже небезпечно мати якісь серйозні справи зі США. Хто його знає, шо Трампу нашепче в вухо пуйло і з якої ноги дід вранці втане. Правильно роблять, що заключають домовленності з Китаєм. Той виконує зобов'язання перед парнерами, а не залякую їх на свою користь.
показать весь комментарий
30.01.2026 10:32 Ответить
Не знаю як про канаду, а у Британії дійсно нездорові зв'язки з Китаєм. Тут він правий