7192 посетителя онлайн

Трамп заявил, что Украина и РФ "очень близки" к мирному соглашению

Трамп заявил о значительном приближении Украины и России к мирному соглашению

Президент США Дональд Трамп заявил, что Украина и Россия "очень приблизились" к достижению соглашения о прекращении войны.

Об этом он сказал во время подписания указов в Белом доме в пятницу, 30 января, информирует Цензор.НЕТ.

Трамп считает, что соглашение уже близко 

У Трампа спросили о шансах на успех переговоров о прекращении войны РФ против Украины.

"Да, я думаю, что шанс есть. Мы стараемся. Я закончил восемь войн, все из них. Я думал, что они, возможно, будут сложнее, чем эта, но Зеленский и Путин ненавидят друг друга, и это очень все усложняет. Однако я считаю, что мы очень близки к достижению соглашения. Сотни тысяч людей, в основном солдат, были убиты. На прошлой неделе - вернее, в прошлом месяце они потеряли 29 тысяч человек", — сказал глава США.

Что предшествовало

  • Напомним, что накануне президент США Дональд Трамп заявил, что лично просил российского диктатора Владимира Путина не обстреливать Киев и другие украинские города в течение недели. Тот, по словам Трампа, якобы согласился.
  • Президент Украины Владимир Зеленский поблагодарил главу США Дональда Трампа, который заявил, что попросил российского диктатора Владимира Путина прекратить обстрелы Киева и других украинских городов.
Топ комментарии
+14
Воно живе в якійсь паралельній реальності. Скоро заявить що війна закінчилася.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:33 Ответить
+12
показать весь комментарий
30.01.2026 21:43 Ответить
+7
Томагавки давай, будапештський ухилянт
показать весь комментарий
30.01.2026 21:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скільки ще треба пройти? Дюйм?
показать весь комментарий
30.01.2026 21:33 Ответить
Дюйм з половиною ... дюйм з четвертиною ... дюйм з волосиною і т.д ...
показать весь комментарий
30.01.2026 21:52 Ответить
Воно живе в якійсь паралельній реальності. Скоро заявить що війна закінчилася.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:33 Ответить
Це вже аідтвердили психіатри. З діагнозом в скороченому варіанті можете ознайомитись нижче.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:59 Ответить
на полшишечки?
показать весь комментарий
30.01.2026 21:36 Ответить
Багато хто заявляє що Трамп ідіот і вони "дуже близькі" до істини.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:38 Ответить
Не близькі, а в точку.

Багато американських психіатрів впевнені, що нинішній президент США Дональд Трамп страждає на розлад особистості, причому в особливій формі: злоякісного нарцисизму, повідомляє англійська газета http://www.independent.co.uk/ Independent.

Згідно з визначенням з психіатричного словника Кемпбелл, під «злоякісним нарцисизмом» розуміють суміш з нарцисизму, антисоціальних розладів особистості, агресії і садизму.

«Дональд Трамп страждає на небезпечне психічне захворювання і не здатний обіймати посаду президента», - стверджує практикуючий психотерапевт і автор терміна Джон Д. Гартнер. За його словами, «злоякісний нарцисизм відрізняється від звичайного нарцисизму і до того ж невиліковний».

Однак, на думку фахівців, страшний не сам діагноз, а його вплив на поведінку Трампа. Наприклад, доктор Джул Фетрелл заявила американській газеті New York Daily News, що «нарцисизм дуже вплинув на здатність Трампа сприймати реальність, і тому переконати Трампа, використовуючи логіку, неможливо».
показать весь комментарий
30.01.2026 21:56 Ответить
Його ж провіряли і визнали здоровим - я писав шо непогано було б ше й тих ескулапів перевірити
показать весь комментарий
30.01.2026 22:32 Ответить
Томагавки давай, будапештський ухилянт
показать весь комментарий
30.01.2026 21:40 Ответить
Давай своїй дружині говори. Фламінгами можна знищувати русню не гірше цих топірців.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:46 Ответить
Я твоїй дружині скажу де їй фламінгу запустить 😁
показать весь комментарий
30.01.2026 21:50 Ответить
Дякую. Але я їй вже давно сказав і показав.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:52 Ответить
Та не дякуй, мені не важко 😁
показать весь комментарий
30.01.2026 21:55 Ответить
Так близько, як пінгвіни до Гренландії !
П.С.
Про ненавість...
Бен Ладен завалив всього два хмарочоса в США і його просто вбили.
Пуйло стерло під нуль міста України, а ця американська потвора дивується відношенню до терориста століття...
показать весь комментарий
30.01.2026 21:43 Ответить
,,І СКІЛЬКИ Ж РАЗ ПРО "БЛИЗКІСТЬ" ВІН 3,14ЗДІВ.НУ А ДРУЖБАН ЙОГО КУЙЛО ВСЕ БІЛЬШЕ ЗНИЩУВАВ уКРАЇНУ Й ВБИВАВ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД...???
показать весь комментарий
30.01.2026 21:43 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 21:43 Ответить
Ага, десь там гідрант крутить дулю Трампу.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:45 Ответить
спасібо гєнератору случайных фраз! Дякуємо Донні!
показать весь комментарий
30.01.2026 21:51 Ответить
Трамп в своїй стихії - його забирає навіть без дурі
показать весь комментарий
30.01.2026 21:54 Ответить
" ...у розмові з журналістом видання Вайлз сказала, що Дональд Трамп має «особистість алкоголіка»,
показать весь комментарий
30.01.2026 21:57 Ответить
У нашого вже в голові давно війна закінчилась, у цього вже майже закінчилась...
Коні апокаліпсу
показать весь комментарий
30.01.2026 21:54 Ответить
На відстані одного пострілу.
показать весь комментарий
30.01.2026 21:59 Ответить
Коли свого часу батько Доні почав страждати від деменції і в нього прогресувала хвороба Альцгеймера, то щоб підтримати той світ, у якому він жив, для нього створили спеціальні умови в офісі Trump Organization у Брукліні. Тобто свого роду такий собі ,,паралельний офіс''. Фред Трамп щодня приходив до цього офісу ,,на роботу'', де йому давали стоси порожніх бланків або неважливих документів. Він міг там годинами їх сортувати або підписувати, що допомагало йому зберігати відчуття контролю, власної затребуваності та значущості. На його робочому столі стояв апарат, налаштований так, щоб він міг зателефонувати лише своїй секретарці, створюючи ілюзію активного управління бізнесом. Це робилося не лише заради його психологічного спокою, а й для того, щоб він не заважав реальній роботі компанії, не завдавав їй шкоди, мав щоденну рутину поза домом і був чимось зайнятий. Тобто для нього створили такий собі спеціальний імітований офіс, де він продовжував ,,працювати'' й підписувати ,,документи'', які тільки імітували його діяльність. То, може, вже настав час створити такий самий ,,паралельний'' офіс і для самого Доні? Адже він, як бачимо, теж уже живе десь у своєму ,,паралельному всесвіті'', а його фонтани неадекватності перетворюються вже на постійно діючий гейзер...
показать весь комментарий
30.01.2026 22:11 Ответить
А ЗЕляйтеру ? Давно пора.
показать весь комментарий
30.01.2026 22:35 Ответить
Так з Донні-молодшим відбувається те саме, але замість Трамптауера у нього тепер США та увесь Світ😂
показать весь комментарий
30.01.2026 23:07 Ответить
Боже, хто небудь вже нагадає йому що цю фразу він повторює вже другий рік.......
показать весь комментарий
30.01.2026 22:13 Ответить
Я також знаю, що Трамп дуже близький до миру з Меланією, але вже рік не може навіть цьомкнути її (за інтимне - промовчу).
показать весь комментарий
30.01.2026 22:40 Ответить
Який інтим, старому ідіоту вже 80 рочків, там вже навіть з прив'язаною ложкою нічого не вийде. Меланія мабуть останніх років 10-15 переважно з особистими водіями та охоронцями "спілкується"😂🤣🤣🤣
показать весь комментарий
30.01.2026 23:01 Ответить
Судячи з усього, Трамп дуже близький до повного паралічу залишків мізків.
показать весь комментарий
30.01.2026 22:56 Ответить
Щоб ти риже падло швидко зустрівся з кобзоном
показать весь комментарий
30.01.2026 23:02 Ответить
Теж не варіант, не забувайте, що на його місце посяде не менш "розумово обдарований" віцепрезидент Венс, і ще не відомо, що з цього лайна краще.
показать весь комментарий
30.01.2026 23:10 Ответить
Венс наркоман і лошара. Його швидко засунуть в сраку звідки воно вилізло.
показать весь комментарий
30.01.2026 23:16 Ответить
Мабудь це йому оті кумедні коники у яких з голови ріг з різьбою стирчить сказали, коли він останній раз провідував їх у Трамполандії...
показать весь комментарий
30.01.2026 23:33 Ответить
@ ПРО ВСЕ У СВІТІ, [30.01.2026 11:17]
«ПРОХАННЯ ДО ВБИВЦІ.» АНАТОМІЯ МОРАЛЬНОГО КРАХУ АМЕРИКАНСЬКОГО ПРЕЗИДЕНТСВА
( відкритий лист до Конгресу США. До західних ЗМІ )
Заява Дональда Трампа про те, що він «попросив» путіна не бити ракетами по Києву та інших містах України протягом тижня, і той "погодився", - це не дипломатія.
Це - моральне дно, пробите з характерним самовдоволеним усміхом.
Бо з цього моменту мова вже не про війну.
Мова - про узаконення терору через особисту домовленість.

Президент Сполучених Штатів Америки - держави, яка десятиліттями була символом стримування зла, - публічно визнає:
він не зупиняє воєнні злочини,
не карає за них,
не застосовує право,
а ввічливо просить вбивцю зробити паузу.

На тиждень.
Це - не мир.
Це - феодальна угода з катом, де життя мільйонів зводиться до жесту доброї волі одного злочинця.

Фото терориста в Білому домі - як символ капітуляції цінностей

Коли в Білому домі демонструється фото путіна - не як обвинуваченого, не як міжнародного злочинця, а як суб'єкта "переговорів", - це вже не протокол.
Це - публічна легалізація терору.

Це сигнал світу:

демократія більше не має хребта,
право більше не є обов'язковим,
сила - знову аргумент.

І цей сигнал чують не лише в кремлі.
Його уважно читають у Пекіні, Тегерані, Пхеньяні, Каракасі.

Брехня про «24 години» і правда про 24 місяці цинізму

Трамп прийшов до влади на солодкій брехні:
«Я закінчу війну в Україні за 24 години».

Сьогодні ми бачимо результат:
- ракети по житлових кварталах,
- зруйновані лікарні,
- вийняті з-під завалів немовлята,
- батьки, що сходять з розуму над могилами дітей,
- старі люди, які помирають у зруйнованих домівках, бо нікому більше за ними доглядати.

І на цьому тлі - телефонні розмови про бізнес,
цинічні повтори кремлівської брехні про «військові об'єкти»,
та самовихваляння:

«Якби не я - путін просунувся б глибше в Україну».

Правда ж у тому, що саме завдяки цій політиці путін отримав друге дихання.
Саме завдяки демонстративній слабкості Білого дому ізоляція злочинця була зламана.
Саме завдяки персоналізованій дипломатії замість верховенства права війна стала керованим бізнес-процесом.

Війна, що калічить ще ненароджених

Є речі, про які не пишуть у зведеннях.
Але вони - найстрашніші.

В Україні сьогодні народжуються діти з тяжкими патологіями, в яких навіть їжа не засвоюється.
Бо їхні матері дев'ять місяців жили під сиренами, вибухами, смертю.
Бо нервова система не має імунітету від війни.

Це - відкладений злочин, наслідки якого світ буде бачити десятиліттями.
І кожен, хто сьогодні «просить» замість змушувати, - співучасник цього майбутнього болю.

«Прохання» замість закону - ознака слабкості, не гуманізму

Коли глава держави, яка має найбільшу військову, економічну і санкційну силу у світі,
обирає прохання замість рамок закону, замість того щоб дати 24 години на закінчення агресії і виведення всіх окупаційних військ з окупованих територій України,
це не гуманність і свідоме небажання зупинити найтяжчий злочин рф - неспровоковану агресію проти України, в супереч власноруч затвердженого закону підписаного у 2017 році.

Це - найслабша форма влади, яку тільки знала історія американського президентства.

Бо право не просять.
Право застосовують.

...коли йдеться про цинізм і ницість -
це вже не республіканці чи демократи.
Це - лінія між цивілізацією і її самознищенням.
Фінал без сентиментів
Звернення з проханнями до путіна - це не стратегія.
Це - історична помилка, за яку доведеться платити світу.

І якщо сьогодні це не буде названо своїм ім'ям,
завтра світ прокинеться в реальності,
де кожен диктатор знатиме:
достатньо дочекатися слабкого -
і закон знову стане опцією.

Микола Голомша
показать весь комментарий
30.01.2026 23:58 Ответить