5004 посетителя онлайн

Трамп может посадить Украину и РФ за стол переговоров, - Уитакер

Мэтью Уитакер

Американский посол в НАТО Мэтью Уитакер заявил, что Дональд Трамп является единственным лидером, способным организовать переговоры между Украиной и Россией, но вопрос достижения территориального соглашения прояснится в ближайшие недели.

Об этом он написал в Х, передает Цензор.НЕТ.

Уитакер отметил, что "мы поймем в ближайшие недели и дни, смогут ли страны достичь соглашения относительно территориального вопроса".

Посол добавил, что Трамп - "единственный лидер, способный посадить Россию и Украину за стол на заключительных этапах переговоров", а Вашингтон "всегда знал, что эти переговоры будут сложными".

Кроме того, Уитакер подчеркнул значительные потери России на войне: "Я видел общедоступный отчет, в котором говорилось, что с начала войны общие потери с обеих сторон составляют 2 млн человек. Это катастрофично".

Мирные переговоры в ОАЭ

Топ комментарии
+13
Трамп може хіба що дрочити на фото з путіним і то не факт
показать весь комментарий
30.01.2026 15:10 Ответить
+5
Прапор рудому в руки, барабан на шию - і хай очолить колону тих, що йдуть на×уй.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:15 Ответить
+2
Україну він хоче посадити на лаву підсудних - всіх собак на нас вішає
показать весь комментарий
30.01.2026 15:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп може хіба що дрочити на фото з путіним і то не факт
показать весь комментарий
30.01.2026 15:10 Ответить
Нє, дрочити не може.
Хіба, що вялого пом'яти, не пам'ятаючи для чого воно треба.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:14 Ответить
А ПОССАТЬ
показать весь комментарий
30.01.2026 15:22 Ответить
Катетер в грілку на бедрі.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:27 Ответить
🤣
показать весь комментарий
30.01.2026 15:31 Ответить
трамп це єдиний підар,який опустить штати до рівня дупи
показать весь комментарий
30.01.2026 16:14 Ответить
рудий такий, так, може посадити..
а може і не посадити...
та то таке (С)
показать весь комментарий
30.01.2026 15:12 Ответить
Посадити-то можна, але результат?
Русня одразу викотить всі свої умови, на які Україна не погодиться, і русня скаже "оні нєдоговороспособни".
показать весь комментарий
30.01.2026 15:12 Ответить
якби рудий дав нам томагавки (як обіцяв, до речі), то жодних умов кацапи б не викочували
а так...
показать весь комментарий
30.01.2026 15:16 Ответить
Может посадить только Украину(принудительно). москву он, больше всего, развлекает.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:15 Ответить
Прапор рудому в руки, барабан на шию - і хай очолить колону тих, що йдуть на×уй.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:15 Ответить
Піки тачьони, чи *** драчьони?
Що обираєш?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:16 Ответить
Україну він хоче посадити на лаву підсудних - всіх собак на нас вішає
показать весь комментарий
30.01.2026 15:18 Ответить
БЛА БЛА БЛА БЛА БЛА БЛА БЛА!!!!!!!!ПАЛЬЦЫ УСТАЛИ!!!!!!!!!
показать весь комментарий
30.01.2026 15:21 Ответить
все, що може він вже всім показав і неодноразово, і саме головне - всі це побачили і зрозуміли з ким мають справу.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:26 Ответить
Може біля труни з Трампом зберуться....
показать весь комментарий
30.01.2026 15:28 Ответить
деб* ли консерватори , дойшли до конченності зовсім ,жертву Україну , приравняли к кремлівському агресору ...
показать весь комментарий
30.01.2026 15:33 Ответить
Не може. Хоче, але не може.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:39 Ответить
Трамп може посадити себе на ділдо з портретом путіна
показать весь комментарий
30.01.2026 15:40 Ответить
ну так, шантажуюи Україну, звісно може посадити за стіл перемовин, але це не призведе до зупинки боових дій. І цього факту ніякі вітакери ніколи не осягнуть.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:45 Ответить
Якщо Вітакер так хоче посмоктати у Х'уйла то він може це зробити і без України
показать весь комментарий
30.01.2026 15:48 Ответить
У його власному світі, побудованому з райдуг, літаючих конячок й систематичного забування приймати ліки - він ВСЕМАГУЩІЙ...
А у реальному світі - ЧМО і балабол...
показать весь комментарий
30.01.2026 15:54 Ответить
Трамп може посадити Україну та РФ за стіл переговорів

Трамп: Я особисто попросив Путіна не обстрілювати Україну впродовж тижня, він погодився
Росія погодилася утриматися від ударів по Києву до 1 лютого на прохання Трампа, - ПЬОсков

Забило ***** на вашого трампа, терпіли.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:13 Ответить
А може і відсмоктати, що більш вірогідно...
показать весь комментарий
30.01.2026 16:17 Ответить
Черговий трампосос, а інших в Додіка не може бути.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:30 Ответить
Так лідор вже вдруге засцяв їхати на москву. Хіба як мадуру його доправлять.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:33 Ответить
уже сиділи..і кцпи нічого не висиділи...бо у х..йла бовтуни...Їм тільки територію Дон.області подавай... То ви будапештські писаки і вимагайте також з піписанта виводу військ з України
показать весь комментарий
30.01.2026 17:20 Ответить
І чого ж не садить? Не на часі? Чи не хоче?
показать весь комментарий
30.01.2026 17:41 Ответить
В чому за цей рік не посадив ? Тому що він нічого не може зробити проти Путлера.
показать весь комментарий
30.01.2026 20:11 Ответить