8598 відвідувачів онлайн

Трамп може посадити Україну та РФ за стіл переговорів, - Вітакер

Метью Вітакер

Американський посол в НАТО Метью Вітакер заявив, що Дональд Трамп є єдиним лідером, здатним організувати переговори між Україною та Росією, але питання досягнення територіальної угоди з’ясується найближчими тижнями.

Про це він написав у Х, передає Цензор.НЕТ.

Вітакер зазначив, що "ми зрозуміємо найближчими тижнями й днями, чи зможуть країни досягти угоди щодо територіального питання".

Посол додав, що Трамп - "єдиний лідер, здатний посадити Росію та Україну за стіл на заключних етапах переговорів", а Вашингтон "завжди знав, що ці переговори будуть складними".

Крім того, Вітакер підкреслив значні втрати Росії на війні: "Я бачив загальнодоступний звіт, у якому говорилося, що з початку війни разом втрати з обох сторін становлять 2 млн людей. Це катастрофічно".

Мирні перемовини в ОАЕ

Топ коментарі
+13
Трамп може хіба що дрочити на фото з путіним і то не факт
показати весь коментар
30.01.2026 15:10 Відповісти
+5
Прапор рудому в руки, барабан на шию - і хай очолить колону тих, що йдуть на×уй.
показати весь коментар
30.01.2026 15:15 Відповісти
+2
Україну він хоче посадити на лаву підсудних - всіх собак на нас вішає
показати весь коментар
30.01.2026 15:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трамп може хіба що дрочити на фото з путіним і то не факт
показати весь коментар
30.01.2026 15:10 Відповісти
Нє, дрочити не може.
Хіба, що вялого пом'яти, не пам'ятаючи для чого воно треба.
показати весь коментар
30.01.2026 15:14 Відповісти
А ПОССАТЬ
показати весь коментар
30.01.2026 15:22 Відповісти
Катетер в грілку на бедрі.
показати весь коментар
30.01.2026 15:27 Відповісти
🤣
показати весь коментар
30.01.2026 15:31 Відповісти
трамп це єдиний підар,який опустить штати до рівня дупи
показати весь коментар
30.01.2026 16:14 Відповісти
рудий такий, так, може посадити..
а може і не посадити...
та то таке (С)
показати весь коментар
30.01.2026 15:12 Відповісти
Посадити-то можна, але результат?
Русня одразу викотить всі свої умови, на які Україна не погодиться, і русня скаже "оні нєдоговороспособни".
показати весь коментар
30.01.2026 15:12 Відповісти
якби рудий дав нам томагавки (як обіцяв, до речі), то жодних умов кацапи б не викочували
а так...
показати весь коментар
30.01.2026 15:16 Відповісти
Может посадить только Украину(принудительно). москву он, больше всего, развлекает.
показати весь коментар
30.01.2026 15:15 Відповісти
Прапор рудому в руки, барабан на шию - і хай очолить колону тих, що йдуть на×уй.
показати весь коментар
30.01.2026 15:15 Відповісти
Піки тачьони, чи *** драчьони?
Що обираєш?
показати весь коментар
30.01.2026 15:16 Відповісти
Україну він хоче посадити на лаву підсудних - всіх собак на нас вішає
показати весь коментар
30.01.2026 15:18 Відповісти
БЛА БЛА БЛА БЛА БЛА БЛА БЛА!!!!!!!!ПАЛЬЦЫ УСТАЛИ!!!!!!!!!
показати весь коментар
30.01.2026 15:21 Відповісти
все, що може він вже всім показав і неодноразово, і саме головне - всі це побачили і зрозуміли з ким мають справу.
показати весь коментар
30.01.2026 15:26 Відповісти
Може біля труни з Трампом зберуться....
показати весь коментар
30.01.2026 15:28 Відповісти
деб* ли консерватори , дойшли до конченності зовсім ,жертву Україну , приравняли к кремлівському агресору ...
показати весь коментар
30.01.2026 15:33 Відповісти
Не може. Хоче, але не може.
показати весь коментар
30.01.2026 15:39 Відповісти
Трамп може посадити себе на ділдо з портретом путіна
показати весь коментар
30.01.2026 15:40 Відповісти
ну так, шантажуюи Україну, звісно може посадити за стіл перемовин, але це не призведе до зупинки боових дій. І цього факту ніякі вітакери ніколи не осягнуть.
показати весь коментар
30.01.2026 15:45 Відповісти
Якщо Вітакер так хоче посмоктати у Х'уйла то він може це зробити і без України
показати весь коментар
30.01.2026 15:48 Відповісти
У його власному світі, побудованому з райдуг, літаючих конячок й систематичного забування приймати ліки - він ВСЕМАГУЩІЙ...
А у реальному світі - ЧМО і балабол...
показати весь коментар
30.01.2026 15:54 Відповісти
Трамп може посадити Україну та РФ за стіл переговорів

Трамп: Я особисто попросив Путіна не обстрілювати Україну впродовж тижня, він погодився
Росія погодилася утриматися від ударів по Києву до 1 лютого на прохання Трампа, - ПЬОсков

Забило ***** на вашого трампа, терпіли.
показати весь коментар
30.01.2026 16:13 Відповісти
А може і відсмоктати, що більш вірогідно...
показати весь коментар
30.01.2026 16:17 Відповісти
Черговий трампосос, а інших в Додіка не може бути.
показати весь коментар
30.01.2026 16:30 Відповісти
Так лідор вже вдруге засцяв їхати на москву. Хіба як мадуру його доправлять.
показати весь коментар
30.01.2026 16:33 Відповісти
уже сиділи..і кцпи нічого не висиділи...бо у х..йла бовтуни...Їм тільки територію Дон.області подавай... То ви будапештські писаки і вимагайте також з піписанта виводу військ з України
показати весь коментар
30.01.2026 17:20 Відповісти
І чого ж не садить? Не на часі? Чи не хоче?
показати весь коментар
30.01.2026 17:41 Відповісти
В чому за цей рік не посадив ? Тому що він нічого не може зробити проти Путлера.
показати весь коментар
30.01.2026 20:11 Відповісти