7624 посетителя онлайн

Спикер Госдумы Володин пригрозил Украине ударами "оружием возмездия": Новые проблемы будут "уже со следующей недели"

Володин об ударах по Украине

Спикер Госдумы РФ Вячеслав Володин намекнул, что российские депутаты настаивают на нанесении по Украине удара так называемым "оружием возмездия" уже со следующей недели, когда, по прогнозам синоптиков, температура воздуха может упасть до -30°C.

Об этом Володин пишет в телеграм-канале, информирует Цензор.НЕТ.

Угрозы Володина

Он прямо обвинил президента Владимира Зеленского в якобы нежелании выполнять "договоренности Путина и Трампа" и добавил, что украинцев "уже со следующей недели" ждут "новые проблемы".

"Депутаты Государственной думы настаивают на применении более мощного оружия - "оружия возмездия". И достижении целей специальной военной операции (войны в Украине. - Ред.)", - пишет Володин.

Что предшествовало

  • Напомним, что накануне президент США Дональд Трамп заявил, что лично просил российского диктатора Владимира Путина не обстреливать Киев и другие украинские города в течение недели. Тот, по словам Трампа, якобы согласился.
  • Президент Украины Владимир Зеленский поблагодарил главу США Дональда Трампа, который заявил, что попросил российского диктатора Владимира Путина прекратить обстрелы Киева и других украинских городов.
  • В свою очередь президент Владимир Зеленский заявил, что Украина будет отвечать зеркально, если Россия не будет наносить удары по украинской энергетике.
Топ комментарии
+23
Те, що ви, русняві, підар@си, нам відомо давно.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:18 Ответить
+20
Пішов на ***, голова свиняча. Між собою домовились - між собою і виконуватимуть.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:20 Ответить
+20
Путінська Параша один в один копіює гитлірівський ІІІ рейх перед його кінцем. Ті теє верещали шодо Зброї відплати.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ні,думаю партрєт валодіна повісить той інший ,з трампоновської банди,гейко...забув прізвище)
показать весь комментарий
31.01.2026 09:48 Ответить
Какая мєрзская атвратітєльная рожа...
показать весь комментарий
31.01.2026 08:24 Ответить
Розпач)рік рудий покидьок допомагає ***** просунутися в глиб території України без бою( припинив поставки,зупинив фвнанси,встановлює якісь обмеження на удари по рашці...і тут валодін бомбу хоче расчєхліть)
показать весь комментарий
31.01.2026 08:25 Ответить
У відповідь верховний гівнокомандувач дістане фламінги із свого загашника. 73 % ржуть !!! Впісюються.
показать весь комментарий
31.01.2026 09:08 Ответить
Я не знаю скільки це 73%,але точно навіть половина з них вже давно не в Україні.
показать весь комментарий
31.01.2026 09:29 Ответить
Та їх "госдума", без дозволу пуйла і чхнути не може, не те, що вимагати. Вони зараз почнуть зі всіх кутів гавкати, щоб залякати.Скільки років, ці нащадки садистів загрожують знищити Україну...Тож нічого нового.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:25 Ответить
Путінська Параша один в один копіює гитлірівський ІІІ рейх перед його кінцем. Ті теє верещали шодо Зброї відплати.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:27 Ответить
Головний петух паРашного курятника погрожує аналоговнетною зброєю,озвучує це після інтимної зустрічі з пуйлом.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:28 Ответить
Цим утиркам відчайдушно хочеться, щоб їх боялися. Типу, ви думали ми з вами гратися будемо? Все - жарти закінчилися, тепер все буде по-справжньому. Ух, які ми страшні! А ну всі негайно починайте тремтіти та благати пощади!

Але замість страху вони отримують зневагу та знущання. Вони остаточно перетворилися на опудал, які у всіх не викликають нічого, окрім ненависті, огиди та відрази.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:35 Ответить
Давно цих рашиських виродків треба знищувати ,ця мерзота немає права на існування, як і весь рашиський режим послідовників сталіна і гітлера, ,щоб ви виздихали всі варвари.
показать весь комментарий
31.01.2026 08:49 Ответить
І створив Бог жінку із ребра Адама, а валодіна з його гівна та її менструації...
показать весь комментарий
31.01.2026 08:59 Ответить
то ви сильно возвеличуєте цього покидька - воно не достойне бути зробленим навіть з людського гімна, не кажучи про кров
показать весь комментарий
31.01.2026 11:43 Ответить
От підарюга
показать весь комментарий
31.01.2026 09:07 Ответить
все за методикою Гітлера
показать весь комментарий
31.01.2026 09:09 Ответить
Ця погроза більше ніж реальна. ***** не досягає успіху т.з. "спецоперації", і це ганьбить його "вєлічіє" перед усім світом. Можуть влаштувати нам Хіросіму...
показать весь комментарий
31.01.2026 09:10 Ответить
І захист від цього тільки власна ядерка.
показать весь комментарий
31.01.2026 09:17 Ответить
За три дні?
показать весь комментарий
31.01.2026 10:11 Ответить
З Пакістану можна і за три години.
показать весь комментарий
31.01.2026 10:12 Ответить
Просто заздрю вашій спритності!
показать весь комментарий
31.01.2026 12:08 Ответить
''Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода», неодноразово виступав за відновлення ядерного статусу України як єдиної гарантії безпеки перед загрозою з боку Росії. Він аргументував це неефективністю Будапештського меморандуму та необхідністю захисту суверенітету через «ядерне стримування». ------це він казав з 2009 року. Але населення голосувало за тих, хто цього не хотів---Ющнка, януковича, Порошенка..............................................от і маємо те, що маємо.-------------''Тягнибок наголошував, що без ядерної зброї Україна залишається вразливою.''--------------але він ніколи не обіцяв підвищити пенсії, заробітні, зменшити тарифи-----------бо це не парафія президента. Але він обіцяв розбудову України----------населення обирало тарифи.
показать весь комментарий
31.01.2026 12:27 Ответить
У "небажанні виконувати "домовленості путіна та Трампа" . Зелені падлюки , то які там "гарантії безпеки " від трампа ви дуже хочете підписати ? Любі " гарантії "від трампа дорівнюють "гарантіям "від кремля -- капітуляція .
показать весь комментарий
31.01.2026 09:15 Ответить
сенс премірія.... РФ накоплять дофіга ракет та шахедів..... Зелька какопить в бункері туалетного паперу та потужно просреться, коли буде масований удар.
показать весь комментарий
31.01.2026 09:42 Ответить
неужели у спецслужб закончились самокаты, что б доставить к "парадной" володина ?
показать весь комментарий
31.01.2026 09:49 Ответить
а чем ответим мы? зелеными мокрыми трусами?))) где фламинги? почему не горят все нефтезаводы? кацапня нас лупит как хочет бо знают что ответки не будет, просто нечем отвечать
показать весь комментарий
31.01.2026 09:50 Ответить
Адекватної відповіді у нас нема, бо при владі -- зрадники українського народу.
показать весь комментарий
31.01.2026 12:11 Ответить
Кому цікаво, що бовкає той володін кондом?
показать весь комментарий
31.01.2026 09:52 Ответить
Сучьонок москальский
показать весь комментарий
31.01.2026 09:53 Ответить
Стара і добре відома пісєнька ідіотів "ми ісчо нє начіналі" 🤡
показать весь комментарий
31.01.2026 09:55 Ответить
Слявік страшний...😮гомосєк...😁
показать весь комментарий
31.01.2026 09:57 Ответить
"тромб" вже якось лякав куйла нанести удари по "кремлівських звьоздах"...Правда, куйло цього не чув...
показать весь комментарий
31.01.2026 10:00 Ответить
зачекайте панство, а чому ми не накопичуемо дрони та ракети для нанесення удару по єнергосистемі московії?
показать весь комментарий
31.01.2026 10:03 Ответить
Може тому, що ви сидите у себе вдома і не знаєте поточної оперативної обстановки?
показать весь комментарий
31.01.2026 10:23 Ответить
Це шо прикол якийсь? Мопеди з 2 кг вибухівки ,які можуть тільки бочку з паливом підпалити - це все на що спромоглися зелені пудЄлі за 6 років, фото за рахунок волонтерів і європейців. І це навіть не сотні ,а десятки таких дронів на місяць. От і вся оперативна "обстановка".
показать весь комментарий
31.01.2026 11:33 Ответить
Зелемський проти таких дій !!
показать весь комментарий
31.01.2026 11:02 Ответить
Конкурс "Разминка". Тридцать секунд на ответ у команды "95 квартал" и ее капитана Стального Льва
показать весь комментарий
31.01.2026 10:09 Ответить
Ти шо , смієшся з світового феномену?🤬🤬🤬
показать весь комментарий
31.01.2026 11:34 Ответить
удивляться нечему. людоеды травой не питаются
показать весь комментарий
31.01.2026 10:10 Ответить
ХТО ще хоче "домовлятися" з "руськiми"????????
показать весь комментарий
31.01.2026 10:12 Ответить
Пішов ти нахер, чучало задньоприводне!!!
показать весь комментарий
31.01.2026 10:21 Ответить
Всі знають що володін передаст, тож його можна заманити на лунопопіка і прокатити на самокаті ☝️
показать весь комментарий
31.01.2026 10:22 Ответить
Раздайте населению оружие! Всем, кто может его держать! Ментов конечно жалко, но хер на них!
показать весь комментарий
31.01.2026 10:23 Ответить
Не домовлятися! Випробувати на собі нову зброю ворога! Бо ж незламні! ПС. Владоможці пересидятт в бункерах удари будь якої зброї. А пересічних ще багато лишилося. Нема чого їм пенсії-лікарняні платити.
показать весь комментарий
31.01.2026 10:24 Ответить
а что и чем ответит спикер Стефанчук? запасаться досками и рыть туалеты?
показать весь комментарий
31.01.2026 10:26 Ответить
Оформе ще одну 5кімнатну квартиру на тещу.
показать весь комментарий
31.01.2026 11:36 Ответить
хотят ли рюсськие войны,
спросите вы у сатаны,
и вам ответит сатана,
там где кацап всегда война
показать весь комментарий
31.01.2026 10:26 Ответить
Який некчема. А що ж ти не звернувся до }{уйла з вимогою вдарити по США коли вони ваши танкери захопили і кореша вашого Мадуро за дупу в Вашингтон притягли? Сцикотно, так? А тут герой такий - Яйцеслав. Вдарите по Україні - СБУ з тебе зробить "просто славіка".
показать весь комментарий
31.01.2026 10:28 Ответить
То есть, один из руководителей страны заявляет о готовящемся военном преступлении. Украину превращают в блокадный Ленинград. Реакция ООН и т.п. правозащитных организаций? - Нуль. Реакция партнёров? - нуль.
показать весь комментарий
31.01.2026 10:32 Ответить
реакція ООН?!! я тя умоляю. ООН - Организація Об'єднаних Нікчем.
показать весь комментарий
31.01.2026 10:44 Ответить
Реакція типова - генсек волає що вони з апаратом залишаться без зарплати. Бо внески падають.
Гдє ж оні харчєватся будут.... Такая сінекура обанкротілась
показать весь комментарий
31.01.2026 11:00 Ответить
А роздовбаному очку цього дірявого педика вже відплатив дагестанець Вазген?
показать весь комментарий
31.01.2026 10:39 Ответить
Бойовий півень *****.
показать весь комментарий
31.01.2026 10:44 Ответить
Підорюга паскудна
показать весь комментарий
31.01.2026 10:47 Ответить
Попередили потужного,щоб виїзжав кудись у тижневе турне.Не треба ніяких закритих каналів, все йде у прямому ефірному телемарахвоні Київ-мацква, а піпл хаває. "Не вже всі люди подуріли..." (с).
показать весь комментарий
31.01.2026 10:54 Ответить
Дискобомбулятор із широких штанін
показать весь комментарий
31.01.2026 10:57 Ответить
За що відплата не скаже цей кауапський мерзотник ?
Відʼ@біться від Украіни , кляті кацапорилі і здохніть там всі скопом 🤬
показать весь комментарий
31.01.2026 10:59 Ответить
О, ***** голосок подал.
показать весь комментарий
31.01.2026 11:27 Ответить
Ракета "Синева" вже була.
А тепер "мальчишка-шалунишка" Володін лякає своєю "Голубизною".
Фу, противный!!
показать весь комментарий
31.01.2026 11:31 Ответить
Україна винна, що росія напала? і за це її чекає відплата?!
показать весь комментарий
31.01.2026 11:34 Ответить
до речі, всім хто думає, що це війна тільки путіна:

зайдіть у твітора і зверніть увагу на росіян. За їх кровожерливою логікою, "лишилось відключити Київ", і після цього впаде фронт. Вони реально впевнені, що ось-ось переможуть, лишилось тільки в 30 градусний мороз закидати Київ ракетами.
показать весь комментарий
31.01.2026 11:46 Ответить
У московських нацистів вже істерика. Зима закінчується а українці не здаються. А до наступної зими Московський режим навряд чи протягне судячи з того що вони вже вишкрібають залишки золота і міняють у китайців на жратву
показать весь комментарий
31.01.2026 12:26 Ответить
Возмєздіє за що?!
Хай пояснить, виродок

Хай вас, нелюди, таки найде справедливе возмєздіє
за все те,що ви наробили
показать весь комментарий
31.01.2026 12:30 Ответить
Страница 2 из 2