3969 посетителей онлайн

Российский МИД выступил против военного присутствия Запада в Украине

Российский МИД высказался против присутствия в Украине иностранных войск

На фоне подготовки к трехсторонним переговорам относительно войны в Украине Кремль вновь высказал жесткую позицию по поводу иностранного военного присутствия.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в публикациях российских СМИ.

В Москве заявили о категорическом несогласии с размещением любого иностранного военного контингента на территории Украины. В МИД РФ подчеркнули, что для них нет разницы, под каким флагом будут действовать эти силы — НАТО или Европейского Союза. Российская сторона считает такое присутствие прямой угрозой собственной безопасности.

Позиция МИД России относительно миротворческих миссий

Заместитель главы МИД РФ Александр Грушко заявил, что принадлежность иностранных войск к конкретной международной структуре не меняет отношение Москвы. По его словам, любое военное представительство Запада в Украине расценивается как прямое участие в конфликте.

"Никакой разницы нет, если на французском капрале будет написано "НАТО" или "ЕС". От этого дело не меняется", — заявил Александр Грушко.

Он также добавил, что, по мнению Кремля, безопасность Украины возможна только при условии, что ее территория не будет использоваться для создания угроз России.

Переговоры в Абу-Даби и перенос дат

Ранее стало известно, что второй раунд переговоров о прекращении войны в Украине перенесли на несколько дней. Консультации планировали провести 1 февраля в Абу-Даби, однако теперь встреча ожидается 4 и 5 февраля.

Решение приняли после контактов представителей США и России во Флориде. 31 января там состоялась встреча спецпредставителя президента США Стива Виткоффа с представителем РФ Кириллом Дмитриевым. Украинская сторона участия в этих переговорах не принимала, а детали разговора официально не раскрывались.

  • Президент Владимир Зеленский ранее подтвердил новые даты трехсторонних встреч между Украиной, США и Россией.
  • Предыдущие переговоры, которые состоялись 23–24 января, стороны охарактеризовали как конструктивные, хотя территориальные вопросы остались нерешенными.
Топ комментарии
+22
Тобто,кацаську орду в Україні можна,а європейські війська нізя!
показать весь комментарий
01.02.2026 19:04 Ответить
+18
Західна зброя в Україні - єдиний можливий аргумент для кацапні
показать весь комментарий
01.02.2026 19:01 Ответить
+14
Кацапів забули спитати
показать весь комментарий
01.02.2026 19:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Західна зброя в Україні - єдиний можливий аргумент для кацапні
показать весь комментарий
01.02.2026 19:01 Ответить
На московії забули ще напомнити про перебування у них отих від чучхе китайців іранців та купи орків з країн Африки, Куби, талібану….
показать весь комментарий
01.02.2026 19:49 Ответить
Ось іще непоганий аргумент
Нашому ГУР підказка
показать весь комментарий
01.02.2026 19:53 Ответить
Значить європейці злякаються ... бо хто ж з європолітиків витримає звинувачення у "втягуванні у війну" від страшної опозиції? Та ніхто 🤔
показать весь комментарий
01.02.2026 19:04 Ответить
Тобто,кацаську орду в Україні можна,а європейські війська нізя!
показать весь комментарий
01.02.2026 19:04 Ответить
Так вони ж існують в парадигмі "зон впливу". І з якогось хєра вважають Україну власною "зоною впливу", на яку ніхто інший не має права ніяк "зазіхати". Те, що вони поклали 1'200'000 особового складу і нічого не "вплинули" - в їх макитрах не затримується поки що.
показать весь комментарий
01.02.2026 20:06 Ответить
А розміщення пупсів в рашці - це в "порядке вещей"
показать весь комментарий
01.02.2026 19:06 Ответить
а український МЗС -за. Мені ближча позиція українського
показать весь комментарий
01.02.2026 19:07 Ответить
Кацапів забули спитати
показать весь комментарий
01.02.2026 19:09 Ответить
"Російське МЗС виступило проти військової присутності Заходу в Україні"
А при чому тут російське МЗС, цю шавку хтось питає?
показать весь комментарий
01.02.2026 19:09 Ответить
Тут все максимально простою Максимально простою. росія не допускає можливості розміщення іноземних військ на території України бо не вважає що це є територія України. А на своїй території московія чужих військ не допустить. Україна і московія співіснувати не можуть, від слова взагалі. У тому залишиться хтось один, хотілося би щоб це була Україна.
показать весь комментарий
01.02.2026 19:13 Ответить
Досить панькатись з ****** і його шоблою.З ними так сказати - пора прощатись.Понятніше - кінчати.
показать весь комментарий
01.02.2026 19:13 Ответить
Конюшня іде накуй!
показать весь комментарий
01.02.2026 19:15 Ответить
Треба кацапських варварів тільки вбивати іншої мови ці виродки не розуміють ,лише за сьогодні ці чорти вбили понад двадцять мирних громадян .
показать весь комментарий
01.02.2026 19:17 Ответить
Вони будут прокляті як і більшість їхнього шовіністичного населення
показать весь комментарий
01.02.2026 20:44 Ответить
А північнокорейці не ескалюють війну?(((
показать весь комментарий
01.02.2026 19:19 Ответить
Та мало що там в росії заявили. Європейські потужні партнери того не бояться і вже скоро введуть свій контингент на допомогу Україні.

Чи ні?
показать весь комментарий
01.02.2026 19:25 Ответить
не їхня псяча справа
показать весь комментарий
01.02.2026 19:31 Ответить
За даними Левада-Центру, 76% опитаних росіян підтримують війну проти України.
показать весь комментарий
01.02.2026 19:38 Ответить
Через півстоліття комуністичний рейх впав.
Тоталітарне «братерство народів» закінчилося.
Вирішальним фактором дисоціації СРСР став вихід з-під Москви України. Але нові «великодержавники» не захотіли з цим миритися.
показать весь комментарий
01.02.2026 19:41 Ответить
Не голодом, а - холодом.
Те, що лише частково вдалося cталіну, вирішив завершити путін.
показать весь комментарий
01.02.2026 19:45 Ответить
І буде їх населення прокляте!! Амінь!!
показать весь комментарий
01.02.2026 20:45 Ответить
Нехай касабська стайня "мзс", запитає у куйла, як воно до цього ставиться? Воно ж все для зробила щоб ввести західні війська в Україну, а ми у НАТО!!!
показать весь комментарий
01.02.2026 19:44 Ответить
З якого дива світові ізгої диктують цивілізованому людству свої умови? У кндр навчилися
показать весь комментарий
01.02.2026 19:50 Ответить
Мабуть з того дива, що тепер "америка наш!"
показать весь комментарий
01.02.2026 20:01 Ответить
А де коняка??? Здохла?? Що якійсь заступник коментує..
показать весь комментарий
01.02.2026 19:51 Ответить
"Коняка" вже "захекалася"... І боїться, що її "пристрелять"...
показать весь комментарий
01.02.2026 19:57 Ответить
Вона звичайно буде проти тому, що не збирається зупинятись та виконувати те, що сама підпише. Це буде, як в ірані: сказали трампаксу, що припиняють страти, трампакс розвісив вуха, прожував лапшу, а хаменей перейшов на таємні страти всіх, хто йому не такий. Так буде діяти і пуйло.
показать весь комментарий
01.02.2026 19:59 Ответить
А ми проти військової присутності скрєпостана в Україні!
показать весь комментарий
01.02.2026 20:07 Ответить
Цих глистів ніхто не питав що нам робити
показать весь комментарий
01.02.2026 20:07 Ответить
Та тишо
показать весь комментарий
01.02.2026 20:42 Ответить
Нажаль відсутня дипломатія🇺🇦. 🤡зєля все здав з потрохами! Навіть енергетичну незалежність та суб'єктність уряду і парламенту.
Нема кому доносити це до політиків і суспільних активістів !!!
Наявний масовий геноцид, як Голокост - і вже набирає більших масштабів!! І також сталінські м'ясні війни підконтольним населенням.
Через млявих демократів та злодійкуватих респів тепер світовий порядок зруйновано пройдисвітом-педофілом-маразматиком...
показать весь комментарий
01.02.2026 20:51 Ответить
Когда кацап начинает говорить про недопустимость присутствия войск стран НАТО в Украине - в него нужно сразу стрелять.
показать весь комментарий
01.02.2026 21:53 Ответить
кацапі#арські "хатєлкі" змінються кардинально тільки за умови знищення економіки козлостану,за інших умов, вони так і будуть цю дебільну маячню повторювати.
показать весь комментарий
01.02.2026 22:10 Ответить