6983 посетителя онлайн

Трамп четко сказал, что Путин не имел права вторгаться в Украину, мы попробуем это остановить, - Вэнс

Венс рассказал об отношениях между США и РФ

Вице-президент США Джей Ди Вэнс заявил, что внешняя политика США строится на принципе "Америка превыше всего", но не исключает возможности сотрудничества с Россией.

Об этом он заявил в интервью журналистке Меги Келли, передает Цензор.НЕТ.

Что известно

"Когда люди говорят: "Вы не можете работать с Путиным, потому что не согласны с вторжением в Украину. Президент (Трамп. - Ред.) четко отвечает: "Путин не должен был вторгаться в Украину. Мы будем работать, чтобы это прекратить, но могут быть и сферы сотрудничества", - сказал он.

Вэнс рассказал, что позиция Трампа - "мы - за союзы".

"Можно иметь страну с 90% общих интересов, но не соглашаться в 10% вопросов. С Россией мы можем не соглашаться. С Россией мы можем не соглашаться во многих вопросах, но в чем-то можем и согласиться", - добавил вице-президент.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+19
Ви правильно прочитали написане? Я прочитав, що для США видніше всього інтереси США, в не України,чи інших країн. Вони проти вторгнення росії в Україну, але є питання по яких США вважає за необхідне співпрацювати з Росією на користь США. Звичайно нам це не подобається, але це реальність життя.
Про Україну в першу чергу мав думати президент України, дії якого чітко розписані в Конституції. Але він на Конституцію поклав те, чим грав на роялі і почав керувати виключно через 6 ''ефективних'' менеджерів ''95 кварталу'' і команди яника. Ми добре побачили цих патріотів і захисників України в справах НАБУ: міндіча, цукермана, галущенка, деркача, чернишова, Юзіка, киселя, баканова, наумова та інших.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:36 Ответить
+16
То не наша справа, за них проголосувала 400-та мільйонна країна. Але їм нічого не загрожує. У США немає війни з росією чи Китаєм, хіба що торгові. У них діє Сенат і Конгрес і впевнений, що до грудня 2026 року вони наведуть лад в своїй країні, чого не буде в нас. Тут немає ні Сенату, ні Конгресу, ні залежних судів і преси та телебачення. В нас тільки ''зелений'' корумпований парламент і єдині новини марафону та вічний генералісімус на білому коні в бункері.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:41 Ответить
+13
Бл&, оце ****@боли. Що припинити? Вторгнення чи те, що доні видає своїм ротом, не пов'язаним з мізками?
показать весь комментарий
05.02.2026 08:25 Ответить

Загрузка...