4142 відвідувача онлайн

Трамп чітко казав, що Путін не мав права вторгатися в Україну, ми спробуємо це припинити, - Венс

Венс розповів про відносини між США та РФ

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що зовнішня політика США будується на принципі "Америка понад усе", але не виключає можливості співпраці з Росією.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістці Мегі Келлі, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Коли люди кажуть: "Ви не можете працювати з Путіним, бо не погоджуєтеся з вторгненням в Україну. Президент (Трамп. - Ред.) чітко відповідає: "Путін не мав вторгатися в Україну. Ми працюватимемо, щоб це припинити, але можуть бути й сфери співпраці", - пояснив він.

Венс розповів, що позиція Трампа - "ми про союзи".

"Можна мати країну з 90% спільних інтересів, але не погоджуватися у 10% питань. З Росією ми можемо не погоджуватися. З Росією ми можемо не погоджуватися в багатьох питаннях, але в чомусь можемо й погодитись", - додав віцепрезидент.

Що передувало?

Топ коментарі
+19
Ви правильно прочитали написане? Я прочитав, що для США видніше всього інтереси США, в не України,чи інших країн. Вони проти вторгнення росії в Україну, але є питання по яких США вважає за необхідне співпрацювати з Росією на користь США. Звичайно нам це не подобається, але це реальність життя.
Про Україну в першу чергу мав думати президент України, дії якого чітко розписані в Конституції. Але він на Конституцію поклав те, чим грав на роялі і почав керувати виключно через 6 ''ефективних'' менеджерів ''95 кварталу'' і команди яника. Ми добре побачили цих патріотів і захисників України в справах НАБУ: міндіча, цукермана, галущенка, деркача, чернишова, Юзіка, киселя, баканова, наумова та інших.
показати весь коментар
05.02.2026 08:36 Відповісти
+16
То не наша справа, за них проголосувала 400-та мільйонна країна. Але їм нічого не загрожує. У США немає війни з росією чи Китаєм, хіба що торгові. У них діє Сенат і Конгрес і впевнений, що до грудня 2026 року вони наведуть лад в своїй країні, чого не буде в нас. Тут немає ні Сенату, ні Конгресу, ні залежних судів і преси та телебачення. В нас тільки ''зелений'' корумпований парламент і єдині новини марафону та вічний генералісімус на білому коні в бункері.
показати весь коментар
05.02.2026 08:41 Відповісти
+13
Бл&, оце ****@боли. Що припинити? Вторгнення чи те, що доні видає своїм ротом, не пов'язаним з мізками?
показати весь коментар
05.02.2026 08:25 Відповісти

Завантаження...