3614 посетителей онлайн

Фицо хочет отправить экспертную группу в Украину для проверки нефтепровода "Дружба"

Фицо требует проверки "Дружбы"

Премьер-министр Словакии Роберт Фицо заявил о намерении направить экспертную группу на место повреждения нефтепровода "Дружба" на территории Украины. 

Об этом сообщает пресс-служба словацкого правительства, информирует Цензор.НЕТ.

Фицо хочет отправить экспертов в Украину 

Сообщается, что Фицо связался с послом Словакии в Украине по поводу деталей прерывания поставок по нефтепроводу "Дружба".

Премьер Словакии заявил, что Украина якобы до сих пор не предоставила никакой информации об инциденте, поэтому посол страны направил официальную ноту украинским представителям с просьбой о разъяснении инцидента.

Кроме этого, Фицо предложил словацкому послу посетить Броды вместе с группой экспертов, чтобы "воочию" увидеть повреждения.

"Мы также обратимся к Европейской комиссии, чтобы она направила мониторинговую группу, чтобы посмотреть, что на самом деле произошло в Бродах, потому что если это политический шантаж, как в случае с газом, то это абсолютно неприемлемо", - заявил глава правительства Словакии.

Что предшествовало?

Транспортировка российской сырой нефти по трубопроводу "Дружба" через Украину была остановлена с конца января из-за масштабных российских ударов по энергетической инфраструктуре Украины.

  • Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что из-за проблем с транзитом через нефтепровод "Дружба" стране придется использовать стратегические запасы нефти и возложил ответственность на Украину.
  • Премьер-министр Словакии Роберто Фицо отметил, что Владимир Зеленский "играет с поддержкой Словакии вступления Украины в ЕС" и пригрозил остановить поставки электроэнергии, несмотря на критическую ситуацию в энергосистеме страны.

Топ комментарии
+22
Нехай добираються до місця пошкодження по трубі!
показать весь комментарий
18.02.2026 18:28 Ответить
+19
Зовсім Фіцо уху їв.Може йому ще ключі від квартири дать?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:26 Ответить
+13
Це йому в мацкве порадили?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо в нашого МЗС є хоча б трохи мізків - вони скажуть , що якісь "експерти" зможуть приїхати в Україну лише в якості супроводжучачів ешелонів з цистернами дизпалива !
показать весь комментарий
18.02.2026 18:24 Ответить
А загалом - новина не погана . Схоже - істерика у фіців почалась , бо з Хорватією щось в них не складається ...
показать весь комментарий
18.02.2026 18:37 Ответить
А що, так можна було?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:25 Ответить
Нехай броніки не забудуть одягти - тут стріляють манєхо...
показать весь комментарий
18.02.2026 18:26 Ответить
І памперси.
показать весь комментарий
18.02.2026 20:06 Ответить
Зовсім Фіцо уху їв.Може йому ще ключі від квартири дать?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:26 Ответить
Нехай сам прийде. Зі своїм вазеліном.
І нехай мушку на Браунінгу не забуде спиляти.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:26 Ответить
А я хочу відправити фіцо н@х@й! І хоча ми з ним як небо і земля, проте шанси на здійснення бажання - однакові😎
показать весь комментарий
18.02.2026 18:27 Ответить
Нехай добираються до місця пошкодження по трубі!
показать весь комментарий
18.02.2026 18:28 Ответить
А якщо не політичний шантаж, і труба дійсно пошкоджена - то все ок, винна Україна.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:28 Ответить
Це йому в мацкве порадили?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:29 Ответить
І зафільмувати і точніші координати ітд.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:54 Ответить
Через подібний демарш розпочалася І Світова війна... Бо Австрія вимагала допуску своїх слідчих, на територію Сербії, для розслідування обставин вбивства ерцгерцога Франца-Фердінанда...
показать весь комментарий
18.02.2026 18:30 Ответить
Полізе в трубу, як підари?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:31 Ответить
Хай краще у бункерного в валізі покопається, ти диви - ревізор хренов!
показать весь комментарий
18.02.2026 18:35 Ответить
На танках приїдуть?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:38 Ответить
Пішов він нах...р
показать весь комментарий
18.02.2026 18:42 Ответить
Та хай приїжджають. Але через Покровськ, Констаху, Лиман.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:43 Ответить
Це ризиковано.Росіяни можуть його застрілити і звинуватити у цьому Україну.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:45 Ответить
Ну і пох, там у Словаччині і так все до дострокових виборів іде...
показать весь комментарий
18.02.2026 18:49 Ответить
Відправте краще до нього наших проктологів - може дістануть-таки Пинін ******* з його сраки.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:47 Ответить
В Європі з розумом хтось є ? Одні , старі могили перекопують, до речі всі військових, жертв Волинської так і не знайшли , другі труби перевіряють , зробили з України прохідний двір .
показать весь комментарий
18.02.2026 18:48 Ответить
Тільки через Покровськ!
показать весь комментарий
18.02.2026 18:48 Ответить
Пусть заходят прямо в трубу с восточной стороны и пройдут с инспекцией весь путь.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:50 Ответить
Как не крути, но Венгрия и Словакия поставляют 62% импортируемой в Украину электроэнергии.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:50 Ответить
електроенергія - не словацька, а євросоюзівська. на відміну від горючки.
показать весь комментарий
18.02.2026 19:06 Ответить
Нефть тоже не наша, транзит.
показать весь комментарий
18.02.2026 19:12 Ответить
Так і треба вести під Покровськ як щіт.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:50 Ответить
Ворожих експертів доставити на місце підриву з зав'язаними очима; розв'язати на місці. Вивозити в автозаках аж до Чопа.
показать весь комментарий
18.02.2026 19:05 Ответить
За ту нафту Словаччина платить рф ,яка на ці гроші наймає
найманців ,що вбивають українців.
показать весь комментарий
18.02.2026 19:23 Ответить
Він що, зовсім фіцанувся?! Весняне загострення після поранення?
показать весь комментарий
18.02.2026 19:52 Ответить
А ху-ху,не хохо?
показать весь комментарий
18.02.2026 20:00 Ответить
Нєхрен шастать.
показать весь комментарий
18.02.2026 20:20 Ответить
В Словаччині та Угорщині два НПЗ. Їх власником є приятель Вітюші Орбана. Скоріш за все, беруть у китайців кредити, купляють нафту по клірингу а маржу ділять. При купівлі нафти через Хорватію гешефт не той, бо ціна зовсім не та. Тому Вітюша наполягає, щоб через Хорватію йшла нафта від х....
показать весь комментарий
18.02.2026 20:30 Ответить
Пакети хай беруть з собою...
показать весь комментарий
18.02.2026 20:53 Ответить
Хай Фіцо очолить делегацію та поїде в саме пекло.
Може дійде до нього, що там робить кремль...
показать весь комментарий
18.02.2026 20:56 Ответить
чому б ні? Їбанути все що залишилось і хай дивляться
показать весь комментарий
18.02.2026 22:19 Ответить
Та не питання. Вивезти їх га нуль у місця пролягання трубопроводу і залишити. Вийдуть якось самі.
показать весь комментарий
18.02.2026 22:21 Ответить