9917 посетителей онлайн

Премьер Испании Санчес критикует действия США в Иране: 23 года назад нас уже втягивали в войну в Ираке

Премьер Испании критикует США за удары по Ирану

Премьер-министр Испании Педро Санчес призвал Израиль, США и Иран прекратить военные действия и вернуться к дипломатии.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на El Pais.

Что известно

"Этот кризис затрагивает всех нас, и мы требуем полной решимости от США, Ирана и Израиля остановиться, пока не поздно. На один незаконный акт нельзя ответить другим, так начинаются самые большие катастрофы в истории человечества. ... Позицию испанского правительства можно подытожить словами: "Нет войне", - отметил он.

Премьер Испании сказал, что осуждает иранский режим.

Также Санчес вспомнил об операции против Ирака.

"Двадцать три года назад США втянули нас в войну, чтобы ликвидировать оружие массового уничтожения Саддама Хусейна, установить демократию и гарантировать глобальную безопасность. На самом деле это имело противоположный эффект", - добавил премьер Испании.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+17
У меня есть одна причина, чтобы поддерживать войну против Ирана. Это причина-иранские шахеды, которыя убивали Украину. Этой причины мне за глаза достаточно, чтобы желать погибель Ирану.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:48 Ответить
+14
А дипломатія зупинить Іран кацапів Китай?
показать весь комментарий
04.03.2026 11:18 Ответить
+7
****** лівацькі підораси!!!
показать весь комментарий
04.03.2026 11:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А дипломатія зупинить Іран кацапів Китай?
показать весь комментарий
04.03.2026 11:18 Ответить
Звісно що ні але він гадає що Іспанія далеко- не дійдуть.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:32 Ответить
Можуть прилетіти - тай маври недалеко
показать весь комментарий
04.03.2026 11:39 Ответить
У меня есть одна причина, чтобы поддерживать войну против Ирана. Это причина-иранские шахеды, которыя убивали Украину. Этой причины мне за глаза достаточно, чтобы желать погибель Ирану.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:48 Ответить
****** лівацькі підораси!!!
показать весь комментарий
04.03.2026 11:18 Ответить
Просто не хотим терактов, вот и все.. В 2004 тут уже были, связанные как раз с Ираком
показать весь комментарий
04.03.2026 13:45 Ответить
Не сси,Педро.Помаранчевий Донні поведе вас у бій і знизить за це тарифи.
Ех,не ті вже конкістадори.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:24 Ответить
Ті самі іспанці у майбутньому:

23 роки тому нас втягували у російсько-українську війну.

Але ми сказали "ні війні".

Ми виділили 2 млрд євро на українське ППО.

Тому з чистою душею пішли затарюватись зрідженим російським газом на декілька мільярдів.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:33 Ответить
модератори, забаньте антисеміта-новорега (але згоден, що місце міндіча - у в'язниці)
показать весь комментарий
04.03.2026 12:03 Ответить
Всьо чьто треба знати про п'яту статтю НАТИ
показать весь комментарий
04.03.2026 11:34 Ответить
а що,
напали на країну НАТО?
показать весь комментарий
04.03.2026 13:24 Ответить
Облизування чорнодупих падлостинських макак і їх хазяїв - авторів терактів по всій Європі - набагато гірша перспектива.
Той Педро забув як до оголошення США війни тероризму всі в ЄС обсерались від підривів припаркованих машин та пакетів в метро. Повалення Саддама і піздюлі в Афгані та по всьому близькому сходу загнали цю падаль під плінтус.
Краще б подякував а не триндів.
Та що з дебіла лівацького взяти. Ще трохи і в ЄС буде свій доморощений тероризм- стільки біосивття вони вже до себе натягли.
показать весь комментарий
04.03.2026 12:11 Ответить
Брехлива комуняка Педро Аналіо.
Багато країн Ірак за ці 23 роки окупував?
Багато балістичних ракет по інших країнах випустив?
показать весь комментарий
04.03.2026 11:37 Ответить
Ну да, треба було ще трошки почекати щоб тряпкоголові фанатіки зробили ядерну зброю. А кажуть що це українська промовка що моя хата скраю - я нічого не знаю.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:37 Ответить
И что, Вы где живете в Израиле или в Украине. Что вы все на ЯЗ помешаны.? Вас не интересует, как эта война на Украине скажется? Или вы только умеете транслировать, что вам славики шустрики с умным видом скажут?
показать весь комментарий
04.03.2026 11:45 Ответить
В рашки буде на 1 сильного союзника менше. Отак і скажеться. За одні тільки шахеди треба щоб весь цей бомжестан палав як білгородська ТЕЦ
показать весь комментарий
04.03.2026 12:14 Ответить
нема чіткого плану у трумпа як зробити, щоб у рашки стало одним союзником менше..
та й трумп - союзник хла..
показать весь комментарий
04.03.2026 13:18 Ответить
Дійсно, яке Україні діло що там відбувається із союзникор рахи який постачає їй
дрони, ракети, комплектуючі, технології та ще невідомо що?
показать весь комментарий
04.03.2026 13:25 Ответить
Американцам еще одна войншна выгода, зачем это Израилю? Или Биба у Вовы научился? Воюй и правь, пока "не вынесут"?
показать весь комментарий
04.03.2026 11:40 Ответить
Геть тупий чи шо? Якби Україна могла знащити однією кампанією всі ракети, пускові, дрони і ЯЗ русні - не варто було воювати?
показать весь комментарий
04.03.2026 12:15 Ответить
Это ты меня забанить хотел?
показать весь комментарий
04.03.2026 12:15 Ответить
Мои деды рассказывали про таких! И москаль, оказывается не тот кто живет в кацапстане...
показать весь комментарий
04.03.2026 12:18 Ответить
Соціалісти ******* усіяляких аятол.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:56 Ответить
соціалісти, це хто?
показать весь комментарий
04.03.2026 13:22 Ответить
Такі як Санчес.
показать весь комментарий
04.03.2026 13:45 Ответить
і хло «любить» аятол,
вся парашія їх любить..
показать весь комментарий
04.03.2026 14:02 Ответить
Так.
показать весь комментарий
04.03.2026 14:48 Ответить
Коли нарешті ширіат в іспанії?
показать весь комментарий
04.03.2026 11:57 Ответить
Ну здесь на самом деле очень сильная связь с арабским миром, даже больше чем во Франции.. Опять же Марокко рядом, паром ходит, они здесь как свои уже много лет.. Я сам сначала удивлялся, но так оно есть..
показать весь комментарий
04.03.2026 13:49 Ответить
Ну, кстати Великобритания тоже отказалась участвовать.
показать весь комментарий
04.03.2026 11:59 Ответить
якщо не гомес то педро
показать весь комментарий
04.03.2026 12:01 Ответить
В Іраці ніякої зброї ніхто не знайшов, але це дрібниці. Головне, що нафтові родовіща взялі під контроль. Така демократія.
показать весь комментарий
04.03.2026 12:20 Ответить
іспанія дві світові була нейтральною...і в третій буде
показать весь комментарий
04.03.2026 12:26 Ответить
Полоса удачи не бесконечна.
показать весь комментарий
04.03.2026 12:33 Ответить
А чому цей іспанець має підтримувати воєнні діє США, якщо в самих штатах тільки 27% американців ЗА і 43% проти? Ну нехай Трамп собі бавиться, він же прийшов закінчувати війни, закінчить ще одну яку сам і розпочав.
показать весь комментарий
04.03.2026 12:32 Ответить
Курва,ще один ,,кабальєро,, в бєлом пальто. Може, порадити кацапам збільшити приплив бородатих чалмоголових до Іспанії в пару раз. Хай порадують місцевих сеньйор.
показать весь комментарий
04.03.2026 12:41 Ответить
"...Тоді саме так срати захотілося. Не вірите? Можу і гівно показать" (с)
показать весь комментарий
04.03.2026 13:28 Ответить
От навіщо ця лицемірство. Всі ж розуміють, що просто сцють. Так і скажіть: ми обісралися.
показать весь комментарий
04.03.2026 13:55 Ответить
Додік хтів, щоб у його авантюру вплуталися усі країни, а він потім у білому пальто вийде і скаже, що це він подолав агресора і йому треба за це нобеля дати. Та пішов він на*уй! З такими мудаками, як теперішні американці, можна тільки встряти у величезну дупу, з якої немає виходу