4693 посетителя онлайн

Зеленский подписал закон об общенациональной минуте молчания

Зеленский подписал закон о минуте молчания

Президент Владимир Зеленский подписал закон об установлении общенациональной минуты молчания на государственном уровне.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на сайт парламента.

Подробности

Законопроектом предусмотрено установление общенациональной минуты молчания в память о соотечественниках, погибших в результате вооруженной агрессии РФ против Украины. Она проводится ежедневно в 9:00.

Также ежегодно в четвертую субботу ноября в 16:00 будет проводиться общенациональная минута молчания и акция "Запали свічку".

Что предшествовало?

  • С февраля 2025 года в метро Киева ежедневно в 09:00 объявляется общенациональная минута молчания.
  • С сентября 2025 года в Киеве ежедневно в 9:00 на Крещатике останавливают движение транспорта во время общенациональной минуты молчания, однако ограничение не действует во время воздушной тревоги.
  • Также в Буче Киевской области ежедневно в 9:00 перекрывают движение на перекрестке улиц Полевая и Энергетиков во время общенациональной минуты молчания.
  • Соответствующий законопроект Верховная Рада приняла 11 февраля 2026 года.
Топ комментарии
+17
Сходи до лікаря психіатра
показать весь комментарий
06.03.2026 15:19 Ответить
+11
Знайшов спосіб перетворити в просту буденність пам'ять про загиблих? З боку зеленського це не виглядає щирим!
показать весь комментарий
06.03.2026 15:32 Ответить
+9
Коли ти підеш з посади президента в той день люди зроблять окремим святом
показать весь комментарий
06.03.2026 16:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чому тебе свині не доїли, кацапе?
показать весь комментарий
06.03.2026 15:04 Ответить
Кацап?
показать весь комментарий
06.03.2026 15:25 Ответить
А що у нас "своїх" скотяк мало?
показать весь комментарий
06.03.2026 15:29 Ответить
Так кацап це не національність. Це стан біологічного тіла. Тому цієї гидоти багато не тільки в Україні, вони добре плодяться по всьому світу
показать весь комментарий
06.03.2026 15:32 Ответить
цікаво ЗЕбовдур і слуги урода роблять хвилину мовчання?
показать весь комментарий
06.03.2026 15:11 Ответить
Нарешті! Сміливий і вчасний поступок...
показать весь комментарий
06.03.2026 15:12 Ответить
Сарказм?
показать весь комментарий
06.03.2026 15:40 Ответить
Дуже важливий Закон. Нарешті підписано !!! Тепер кожен ухилянт мусить щоденно зупинитися і задуматися про свою ганебну поведінку і сутність сцикливого нікчем"я. Закон не дасть забути трагедію війни з кацапами та жертовність героїчної частини Українського Народу.
показать весь комментарий
06.03.2026 15:13 Ответить
Сходи до лікаря психіатра
показать весь комментарий
06.03.2026 15:19 Ответить
Ухилянте, тобі якраз до цього спеціаліста на ВЛК. Боягузтво - психічна проблема, якої ти маєш позбутися.
показать весь комментарий
06.03.2026 15:27 Ответить
Термін " ухилянт" вигаданий та розповсюджений владою, саме для таких дегенератів як ти.Читай конституцію України,херою,там чітко написано хто і коли повинен захищати батьківщину у перших рядах,і хто зараз є " ухилянт", але ти ніколи не підеш до тих хто має це робити за своїми обов'язками щоб сказати їм що вони " ухилянти" бо ти справжній сцикуняра,і єдине на що вистачає твоєї хоробрасті так це писати свої безмозглі висери в коментах.
показать весь комментарий
06.03.2026 15:43 Ответить
Не виправдовуйся. Хто б не запровадив назву "ухилянт", а твоє ухилянтське нутро назавжди затавровано назвіськом Засцяний Підгузник.
показать весь комментарий
06.03.2026 16:03 Ответить
пенсия, ты на мои налоги тут сидишь строчишь. Так что лучше молчи, а то соц выплаты перестанут приходить и не сможешь на цензоре наваливать свою дичь
показать весь комментарий
06.03.2026 18:39 Ответить
захист Батьківщини - обов'язок громадянина України, згідно Конституції.

термін ухилянт дійсно вигаданий владою, бо...
ухилянт = дезертир !

.
показать весь комментарий
06.03.2026 19:58 Ответить
Я зрозумів, що в тебе до ухилянтів зачислені сліпі, криві, кульгаві, які пройшли ВЛК і після неї пішли додому?
показать весь комментарий
06.03.2026 18:59 Ответить
Муля, перестаньте меня утрировать !

договорились ?
Не болтать ерундой !

.
показать весь комментарий
06.03.2026 20:00 Ответить
І що, дійсно https://www.youtube.com/watch?v=MBwxk1UMwGU цей ухилянт щодня буде задумуватись про свою ганебну поведінку і про сутність сцикливого нікчем'я?
показать весь комментарий
06.03.2026 21:44 Ответить
Люди і так будуть пам'ятати,а от чиновники навряд,як крали на воєнних,так і будуть красти.
показать весь комментарий
06.03.2026 15:14 Ответить
Багато хто й так живе спокійно. Коли ми їхали колоною з прапорами на лісове ховати побратима-то деякі зустрічні машини зупинялися. Одна дівчина навіть вийшла з машини й опустилася на коліно. А багато хто їхав собі далі, не звертаючи на нас уваги. Один на бмв навіть сигналив, що він по головній їде і ми не дали йому перевагу. У таких усе спокійно-війни немає.
показать весь комментарий
06.03.2026 15:55 Ответить
Знайшов спосіб перетворити в просту буденність пам'ять про загиблих? З боку зеленського це не виглядає щирим!
показать весь комментарий
06.03.2026 15:32 Ответить
Чи не єдиний вчинок останіх днів президента що зробив правильно ,але тут поналазили рашиські боти яким це не подобаєтся ,для цих виродків навіть хвилина мовчання за загиблими не припустимо.
показать весь комментарий
06.03.2026 15:59 Ответить
Мовчати потрібно, повернувшись у бік Севастополя - міста, з якого в 2014 почалася війна.
показать весь комментарий
06.03.2026 16:00 Ответить
Коли ти підеш з посади президента в той день люди зроблять окремим святом
показать весь комментарий
06.03.2026 16:18 Ответить
Там слово ржання, але коментар справді огидний!
показать весь комментарий
06.03.2026 17:30 Ответить
Як не дивно, хто б що тут не писав, але ПІДТИМУЮ!
Під час війни в Іраку, в США була також запроваджена хвилина мовчання за загиблими.

Це - Європейський підхід!
показать весь комментарий
06.03.2026 18:24 Ответить
До цього закону так не було? У Харкові вже рік, щоранку о 9-й годині, за допомогою системи оповіщення оголошують хвилину мовчання. Весь транспорт зупиняється. Думала, що так по всій Україні.
показать весь комментарий
06.03.2026 19:04 Ответить