7658 відвідувачів онлайн

Зеленський підписав закон про загальнонаціональну хвилину мовчання

Зеленський підписав закон про хвилину мовчання

Президент Володимир Зеленський підписав закон про встановлення загальнонаціональної хвилини мовчання на державному рівні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт парламенту.

Подробиці

Законопроєктом передбачено встановлення загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії РФ проти України. Вона проводиться щоденно о 9:00.

Також щороку у четверту суботу листопада о 16:00 проводитиметься загальнонаціональна хвилина мовчання та акція "Запали свічку".

Що передувало?

  • З лютого 2025 року в метро Києва щодня о 09:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.
  • З вересня 2025 року в Києві щодня о 9:00 на Хрещатику зупиняють рух транспорту під час загальнонаціональної хвилини мовчання, однак обмеження не діє під час повітряної тривоги.
  • Також у Бучі на Київщині щодня о 9:00 перекривають рух на перехресті вулиць Польова та Енергетиків під час загальнонаціональної хвилини мовчання.
  • Відповідний законопроєкт Верховна Рада ухвалила 11 лютого 2026 року.
Топ коментарі
+17
Сходи до лікаря психіатра
показати весь коментар
06.03.2026 15:19 Відповісти
+11
Знайшов спосіб перетворити в просту буденність пам'ять про загиблих? З боку зеленського це не виглядає щирим!
показати весь коментар
06.03.2026 15:32 Відповісти
+8
Чому тебе свині не доїли, кацапе?
показати весь коментар
06.03.2026 15:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чому тебе свині не доїли, кацапе?
показати весь коментар
06.03.2026 15:04 Відповісти
Кацап?
показати весь коментар
06.03.2026 15:25 Відповісти
А що у нас "своїх" скотяк мало?
показати весь коментар
06.03.2026 15:29 Відповісти
Так кацап це не національність. Це стан біологічного тіла. Тому цієї гидоти багато не тільки в Україні, вони добре плодяться по всьому світу
показати весь коментар
06.03.2026 15:32 Відповісти
цікаво ЗЕбовдур і слуги урода роблять хвилину мовчання?
показати весь коментар
06.03.2026 15:11 Відповісти
Нарешті! Сміливий і вчасний поступок...
показати весь коментар
06.03.2026 15:12 Відповісти
Сарказм?
показати весь коментар
06.03.2026 15:40 Відповісти
Дуже важливий Закон. Нарешті підписано !!! Тепер кожен ухилянт мусить щоденно зупинитися і задуматися про свою ганебну поведінку і сутність сцикливого нікчем"я. Закон не дасть забути трагедію війни з кацапами та жертовність героїчної частини Українського Народу.
показати весь коментар
06.03.2026 15:13 Відповісти
Сходи до лікаря психіатра
показати весь коментар
06.03.2026 15:19 Відповісти
Ухилянте, тобі якраз до цього спеціаліста на ВЛК. Боягузтво - психічна проблема, якої ти маєш позбутися.
показати весь коментар
06.03.2026 15:27 Відповісти
Термін " ухилянт" вигаданий та розповсюджений владою, саме для таких дегенератів як ти.Читай конституцію України,херою,там чітко написано хто і коли повинен захищати батьківщину у перших рядах,і хто зараз є " ухилянт", але ти ніколи не підеш до тих хто має це робити за своїми обов'язками щоб сказати їм що вони " ухилянти" бо ти справжній сцикуняра,і єдине на що вистачає твоєї хоробрасті так це писати свої безмозглі висери в коментах.
показати весь коментар
06.03.2026 15:43 Відповісти
Не виправдовуйся. Хто б не запровадив назву "ухилянт", а твоє ухилянтське нутро назавжди затавровано назвіськом Засцяний Підгузник.
показати весь коментар
06.03.2026 16:03 Відповісти
пенсия, ты на мои налоги тут сидишь строчишь. Так что лучше молчи, а то соц выплаты перестанут приходить и не сможешь на цензоре наваливать свою дичь
показати весь коментар
06.03.2026 18:39 Відповісти
захист Батьківщини - обов'язок громадянина України, згідно Конституції.

термін ухилянт дійсно вигаданий владою, бо...
ухилянт = дезертир !

.
показати весь коментар
06.03.2026 19:58 Відповісти
Я зрозумів, що в тебе до ухилянтів зачислені сліпі, криві, кульгаві, які пройшли ВЛК і після неї пішли додому?
показати весь коментар
06.03.2026 18:59 Відповісти
Муля, перестаньте меня утрировать !

договорились ?
Не болтать ерундой !

.
показати весь коментар
06.03.2026 20:00 Відповісти
І що, дійсно https://www.youtube.com/watch?v=MBwxk1UMwGU цей ухилянт щодня буде задумуватись про свою ганебну поведінку і про сутність сцикливого нікчем'я?
показати весь коментар
06.03.2026 21:44 Відповісти
Люди і так будуть пам'ятати,а от чиновники навряд,як крали на воєнних,так і будуть красти.
показати весь коментар
06.03.2026 15:14 Відповісти
Багато хто й так живе спокійно. Коли ми їхали колоною з прапорами на лісове ховати побратима-то деякі зустрічні машини зупинялися. Одна дівчина навіть вийшла з машини й опустилася на коліно. А багато хто їхав собі далі, не звертаючи на нас уваги. Один на бмв навіть сигналив, що він по головній їде і ми не дали йому перевагу. У таких усе спокійно-війни немає.
показати весь коментар
06.03.2026 15:55 Відповісти
Знайшов спосіб перетворити в просту буденність пам'ять про загиблих? З боку зеленського це не виглядає щирим!
показати весь коментар
06.03.2026 15:32 Відповісти
Чи не єдиний вчинок останіх днів президента що зробив правильно ,але тут поналазили рашиські боти яким це не подобаєтся ,для цих виродків навіть хвилина мовчання за загиблими не припустимо.
показати весь коментар
06.03.2026 15:59 Відповісти
Мовчати потрібно, повернувшись у бік Севастополя - міста, з якого в 2014 почалася війна.
показати весь коментар
06.03.2026 16:00 Відповісти
Коли ти підеш з посади президента в той день люди зроблять окремим святом
показати весь коментар
06.03.2026 16:18 Відповісти
Там слово ржання, але коментар справді огидний!
показати весь коментар
06.03.2026 17:30 Відповісти
Як не дивно, хто б що тут не писав, але ПІДТИМУЮ!
Під час війни в Іраку, в США була також запроваджена хвилина мовчання за загиблими.

Це - Європейський підхід!
показати весь коментар
06.03.2026 18:24 Відповісти
До цього закону так не було? У Харкові вже рік, щоранку о 9-й годині, за допомогою системи оповіщення оголошують хвилину мовчання. Весь транспорт зупиняється. Думала, що так по всій Україні.
показати весь коментар
06.03.2026 19:04 Відповісти