12887 посетителей онлайн

Трамп пригрозил "взорвать" крупнейшее в мире газовое месторождение, если Иран продолжит наносить удары по Катару

Трамп угрожает Ирану взрывом крупнейшего газового месторождения

Президент США Дональд Трамп пригрозил полностью взорвать крупнейшее в мире газовое месторождение "Южный Парс" в Иране, если Тегеран продолжит наносить удары по Катару.

Об этом пишет CNN, передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

В соцсети Truth Social лидер США сказал, что Израиль был "разгневан" ситуацией на Ближнем Востоке, поэтому нанес удар по газовому месторождению "Южный Парс" в Иране

По словам Трампа, США ничего не знали об этой атаке. Катар также не был проинформирован об этом.

"К сожалению, Иран не знал об этом, ни о каких-либо других фактах, касающихся атаки на "Южный Парс", и безосновательно и несправедливо атаковал часть СПГ-объекта в Катаре", — отметил он.

В то же время Трамп подчеркнул, что если Иран снова атакует "невинную сторону", то США дадут ответ.

"Соединенные Штаты Америки, с помощью или без помощи или согласия Израиля, полностью взорвут все газовое месторождение "Южный Парс" с такой силой и мощью, которую Иран никогда раньше не видел и не испытывал", — сказал лидер США.

Что предшествовало?

18 марта Корпус стражей исламской революции Ирана заявил, что США и Израиль атаковали газовое месторождение "Южный Парс".

Впоследствии Минобороны Катара сообщило, что Иран атаковал баллистическими ракетами главный энергетический центр Катара — город Рас-Лаффан.

Топ комментарии
+13
У деда совсем крыша потекла.
показать весь комментарий
19.03.2026 11:55 Ответить
+11
Клас. Тільки хардкор. Весь світ в труху.
показать весь комментарий
19.03.2026 11:57 Ответить
+11
Шо донні не так просто вести РЕАЛЬНУ війну ?
показать весь комментарий
19.03.2026 11:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Як дам - больно! - без привички хер встоїш - Трамп
показать весь комментарий
19.03.2026 11:54 Ответить
У деда совсем крыша потекла.
показать весь комментарий
19.03.2026 11:55 Ответить
як ви думаєте с кожним днем варіант ядерної війни ближче чи далі???
показать весь комментарий
19.03.2026 11:57 Ответить
Ядерна війна можлива була б якби штати прямо втрутилися у війну з ядерною країною на нашому боці, а так...
показать весь комментарий
19.03.2026 12:34 Ответить
Смотря что считать ядерной войной. Удар грязной бомбой сейчас возможен как никогда. У иранских фанатиков философия как и у кремлевского карлика - "зачем вообще такой мир, если там не будет меня". Они готовы утянуть в пропасть весь мир вместе с собой. Ну и к Израилю у них отношение как у ***** к Украине. А это все слишком гремучая смесь.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:42 Ответить
це вже міжнародний терроризм???чи все ще у межах міжнародного законодавства???...
показать весь комментарий
19.03.2026 11:56 Ответить
Через две-три недельки?
Зажал бы придурок яйца своему другу ***** и иран бы уже на жопе ровно сидел бы.
показать весь комментарий
19.03.2026 11:56 Ответить
Клас. Тільки хардкор. Весь світ в труху.
показать весь комментарий
19.03.2026 11:57 Ответить
було б весело якби не наші діти,яких ми народжували для життя у нормальному світі а не психиатрічній лікарні старих маразматтичних нацисів амператорів......
показать весь комментарий
19.03.2026 12:00 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=ORXBKVX3G6s обязатєлбно бахнєм
показать весь комментарий
19.03.2026 14:32 Ответить
Шо донні не так просто вести РЕАЛЬНУ війну ?
показать весь комментарий
19.03.2026 11:58 Ответить
вся сутність першої армії світу така ж як і другої......погрози,насипать зверху,і потім пплакати що їх надули.....розпіарені країни,потенціал,можливості
показать весь комментарий
19.03.2026 12:02 Ответить
Ехххххх якби була ТА німеччина що була колись вона б шороху навела
показать весь комментарий
19.03.2026 12:04 Ответить
і до чого це???там був подібний цим *****,але в наш час є віддмінність це знання історії чим це може завершитися і зробити все щоб не сталося
показать весь комментарий
19.03.2026 12:13 Ответить
скажемо так ??? червоний комуно-нацисти вофка членін, йоська сталін та їх шавки, переважно з "Богом обраноро наріду", різні там молотови, берії, джержиські, каменіви, зіновьєви, бухаріни, троцькі, кагановичі, калініни, постешиви, петровські і тд.тп., у ставлені до України, українців були на порядок (у 10 раз) гірші за згаданий вами персонаж !!!
показать весь комментарий
19.03.2026 12:33 Ответить
На початку війни навіть полоненних українців відпускали по домівках.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:36 Ответить
саме головне Голодоморів-геноцидів українців не влаштовували, якщо когось запрошували на роботу у 3Райх то робітники жили в нормальних умовах !!! знаю це не з газет, а розповідей родичів які були працівниками "остарбатерими" в Німетчині 1941-45 рр. - апсолютно цивілізоване людське ставлення до працівників !!!
показать весь комментарий
19.03.2026 12:49 Ответить
Ну так Чикитило також цукерки дітям давав - а потім їх вбивав .
показать весь комментарий
19.03.2026 12:51 Ответить
стільки скільки вбили етнічних українців в Україні червонодупі комуно-нацисти ріпоїдо-совки з 1918 по 1941, а потім з 1944 по 1991, в Україні та на етнічних українських землях Кубані, Поволжжя, і тд.тп., німцям з 1941-45 рік навіть не снилося ...
показать весь комментарий
19.03.2026 12:56 Ответить
Один маніяк врятував жертву іншого маняка але через те шо він бється з іншим маняком йому поки не доходять руку до врятованої жертви .
показать весь комментарий
19.03.2026 13:06 Ответить
так,для мене совок наймаштабніша афера по пограбунку мільйонів,за допомогою голодоморів,таборів,війн,кров,ю,знущанням над населенням-- тисячі грабували мільйони,до речі нічого не нагадує з наших часів???і так, особисто пейсаті приймали головну участь у цьому........
показать весь комментарий
19.03.2026 12:41 Ответить
Якшо б нацисти перемогли тоді вони б і розвернулися на повну силу - а так на неповній своїй силі вони могли здаватися ліпшими за кацапо комуняк ( ось вам приклад - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0 )
показать весь комментарий
19.03.2026 12:57 Ответить
у нас кажуть "як би росли на ж*пі гриби - до лісу ходити не треба було б ..."... усе що ви пишете називається "болтологія" ...
Про О. Телігу та Бабин Яр я знаю ... Безперечно нацизм це зло, апсолютне зло, але червоний нацизм на порядок (в 10 раз) гірший за коричневий ...
тут суто з історичною точки зору треба задатися питаннями і розібратися для себе:
1. хто привів Адіка до влади в 1933 році ???
2. чому Адік, його 3Райх напав на свого найбільшого, найлепшого союзника, брата по ідеології йоську сталіна та його срср 22.06.1941 ??? тут бажано прочитати ноту оголошення війни 3-м Райхом совку від 21.06.1941 ...
показать весь комментарий
19.03.2026 13:09 Ответить
Я десь виправдовував недокомуняко кацапів ?
показать весь комментарий
19.03.2026 13:25 Ответить
нічого не зрозумів , але дуже цікаво ...
показать весь комментарий
19.03.2026 13:30 Ответить
Звідкілля ви фанати людожерських режимів беретися ?
показать весь комментарий
19.03.2026 12:27 Ответить
Я проти нацизму, тоталітаризму і людежерського реживу. АЛЕ і це мусульмансько африканське засилля - зло,
показать весь комментарий
19.03.2026 12:38 Ответить
У французькому місті Арсі-сюр-Об у першому турі виборів мера переміг кандидат із прізвищем Гіттлер, обійшовши свого суперника Рено-Зеленського
показать весь комментарий
19.03.2026 12:53 Ответить
Тобто їзраіль клав на всіх йух.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:00 Ответить
Іранцям таки доведеться робити революцію, якщо хочуть жити.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:02 Ответить
так було завжди як мінімум з 1948 року, з дня проголошення держави Ізраєль, вони завжди робили те що хотіли ...
показать весь комментарий
19.03.2026 12:06 Ответить
Санітари вже виїхали?
Цей чувак доведе світ до катастрофи, пропускаючи прийоми пігулок.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:00 Ответить
Світ до катастрофи вже підвів інший чувак.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:37 Ответить
показать весь комментарий
19.03.2026 13:05 Ответить
А якщо аятоли не злякаються (а вони не злякаються), і в отвєтку навалять взагалі по всьому газу в регіоні та за його межами?
показать весь комментарий
19.03.2026 12:03 Ответить
скорiш за все так i буде.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:27 Ответить
Донні красавчег, расхерачіл іранців ті у відповідь расзерачили все навкруги включаючи усіх світових гравців нафти й газу, тепер скаже я рятівник й газ та нафту беріть тільки в мене, це найбезпечніше.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:03 Ответить
показать весь комментарий
19.03.2026 12:10 Ответить
Сишиа країна терорист, во діла не думав що доживу до такого….
показать весь комментарий
19.03.2026 12:03 Ответить
В світі достатньо викопних енергоресурсів окрім цієї зони. Наростять видобуток індонези з гайянцями чи Норвегія. Іранців в попіл. Саудитів з Катаром трохи попустить від дутої величі. Згадають про зрошення пустель отарами верблюдів. Еміратці знову почнуть ловити рибу. Венесуела знов розквітне на продажі нафти. Головне щоб до влади не прийшов черговий водій автобуса з червоним прапором під пахвою. Та й взагалі, щось швидше придумають у сенсі вічної батарейки.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:07 Ответить
не все так просто. В венесуелі нафта як гудрон. Важка нафта як і в рашці. Дорого перробляти. Звичайно можливо, але нафта саудитів дуже вигідна.
показать весь комментарий
19.03.2026 13:02 Ответить
показать весь комментарий
19.03.2026 12:08 Ответить
не чує баба,путєн сказав так?
показать весь комментарий
19.03.2026 12:10 Ответить
На *** ти туди ліз, старий підарас? Іран продає свою нафту, як і продавав, тільки набагато дорожче. Москалі наповнюють бюджет. Постраждали лише Європа та країни Перської Затоки. Ох і мудак...
показать весь комментарий
19.03.2026 12:16 Ответить
Тому й потрібно знищити. Якщо були не в змозі санкційно зупинити продаж. Тут ситуація така-почали, то потрібно закінчувати повним розгромом. Інакше це дійсно буде виглядати як дія на користь *****. Та й того ж Ірану. Нових айятол вони можуть кожен день знаходити.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:21 Ответить
Та ***** ж його, через свої канали і підбив на це безумне прєдпріятіє. Це ж джек-пот для нього. Ціни на нафту ростуть, ракети для ППО Україні не дадуть. Це просто свято для москалів. Вони ж ще підказують Ірану які НПЗ треба роздовбати.
А перспектив у США там немає. Нема в них ані потуги, ані вміння завершити те, що почали.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:46 Ответить
показать весь комментарий
19.03.2026 12:19 Ответить
Ізраїль завдав удару по іранському газовому родвищі Південний Парс. І цей удар підштовхнув аналітиків до висновку, що війна США та Ізраїлю з Іраном, ймовірно, триватиме до травня (https://www.obozrevatel.com/ukr/novosti-mir/udar-po-gazovomu-rodovischu-pivdennij-pars-zminiv-rozklad-analitiki-dali-prognoz-skilki-mozhe-trivati-vijna-na-blizkomu-shodi.htm відео).
"Ціни на нафту зросли після безпрецедентного удару ізраїльських військ."
показать весь комментарий
19.03.2026 12:22 Ответить
а в травнi шашлики..
показать весь комментарий
19.03.2026 12:31 Ответить
Поїж квасолі з горохом і йди підривати унітаз.
показать весь комментарий
19.03.2026 12:24 Ответить
Трамп наш слоняра 🐘🐘🐘
показать весь комментарий
19.03.2026 12:32 Ответить
І чого зразу погрожувати ? Скликай свою "Раду миру", проведи перемовини, розкажи Ірану, що у них немає карт, відправ туди Віткоффа із своїм родичем....
показать весь комментарий
19.03.2026 12:36 Ответить
... а ще нехай віддасть персам Ієрусалим, щоб не було ескалації
показать весь комментарий
19.03.2026 12:57 Ответить
від закінчувача війн до світового терориста один крок . Усама бен Трамп . де Грета Тумберг все небо закоптили срані янки з бармалеями ? Мадяру можно він кацапам не дає замерзнути бо ***** комуналку підняв .
показать весь комментарий
19.03.2026 13:13 Ответить
Та взрывай уже малахольный! Сгорела хата--- гори и сарай!
показать весь комментарий
19.03.2026 13:24 Ответить
Можна було і ядерку на Іран скинуть. З японцями в 1945 це допомогло
показать весь комментарий
19.03.2026 13:27 Ответить
Можна. І наступними на кого впаде ядерка будемо ми
показать весь комментарий
19.03.2026 13:40 Ответить
Не будемо. У нас є Будапештський меморандум
показать весь комментарий
19.03.2026 13:44 Ответить
Путін одобряєт!
Цікаво, який балет показують по ТВ США, коли такі йолопи -президенти дохнуть?
показать весь комментарий
19.03.2026 13:25 Ответить
показать весь комментарий
19.03.2026 13:44 Ответить
Сейчас два рашинских танкера идут на Кубу а она под санкциями США. Вот и посмотрим есть ли у рыжего яйца.
показать весь комментарий
19.03.2026 14:22 Ответить