9816 посетителей онлайн

В Раде готовят план работы ВР, если Украине придется воевать "еще три года", — СМИ

Слугам поручили готовить план работы ВР на случай еще 3 лет войны

Президент Владимир Зеленский поручил руководителям фракции "Слуга народа" подготовить план работы парламента на случай, если Украине придется воевать еще три года.

Об этом пишет издание УП, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

Один из руководителей "Слуги народа" заявил, что переговоры в трехстороннем формате, скорее всего, будут поставлены на паузу, поскольку ни одна из сторон не готова идти на уступки.

"Поэтому нужно готовить план существования нынешнего парламента еще в течение одного, двух, трех лет. Занимается этим Андрей Мотовиловец (первый заместитель руководителя фракции "СН"). Он не ограничен временными рамками, но активно пишет план", - сказал собеседник.

Источники УП в "Слуге народа" говорят, что сейчас продолжаются переговоры о том, на каких условиях фракция могла бы работать в долгосрочной перспективе.

Также во власти работают над налаживанием взаимодействия между различными центрами влияния – правительством и Офисом Президента.

Один из представителей команды президента сказал, что после ухода Андрея Ермака из ОП в сотрудничестве ОП с парламентом "стало меньше интриг – больше работы".

Что предшествовало?

  • Ранее первый заместитель председателя фракции "Слуга народа" Андрей Мотовиловец заявил, что в Верховной Раде около 40 народных депутатов готовы сложить мандат. Руководству фракции "Слуга народа" становится все сложнее собирать голоса за законопроекты, необходимые для бюджета и выполнения международных обязательств.
  • Заместитель председателя фракции "СН" Ковальчук сказал, что низкая результативность голосований в Верховной Раде Украины связана прежде всего с отсутствием надлежащей коммуникации с правительством, а не страхом депутатов перед антикоррупционными расследованиями.
  • В то же время председатель парламентского Комитета по вопросам гуманитарной и информационной политики, "Слуга народа" Никита Потураев заявил, что кризис голосований в Раде связан с непопулярными инициативами Кабмина.
Топ комментарии
+26
У меня есть на этот случай класый план, ВСЕХ депутатов на фронт, на самый передний край, если шо, то мы их никогда не забудем...
показать весь комментарий
24.03.2026 10:23 Ответить
+23
як ще три роки отримувати зарплатню і нігуя не робити...
показать весь комментарий
24.03.2026 10:06 Ответить
+23
цим довбойобав 7 років дерибану України мало було! ще на три продовжили!
показать весь комментарий
24.03.2026 10:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
План работ- немедленные перевыборы ВР вопреки }{уйловскому лобби.
показать весь комментарий
24.03.2026 10:03 Ответить
кому що , а кому план
показать весь комментарий
24.03.2026 14:27 Ответить
Нічого...... просто будуть ще більше закручувати гайки
показать весь комментарий
24.03.2026 10:04 Ответить
як ще три роки отримувати зарплатню і нігуя не робити...
показать весь комментарий
24.03.2026 10:06 Ответить
цим довбойобав 7 років дерибану України мало було! ще на три продовжили!
показать весь комментарий
24.03.2026 10:08 Ответить
грабувати,щімити,принижувати,хизуватися,знищувати,дерибанити,......все в кращих кольорах українських еліт
показать весь комментарий
24.03.2026 10:08 Ответить
Нарід вимагає повернення "двєтрінєдєлі" і нервово перекладає шампури...
показать весь комментарий
24.03.2026 10:09 Ответить
"Ось такий ви говнокомандувач"©
показать весь комментарий
24.03.2026 10:10 Ответить
Дуже класно живуть нелегітимний президент і нелегітимна в.рада грабуючи українців під патріотичними гаслами, служи дурачок получиш значок..
показать весь комментарий
24.03.2026 10:16 Ответить
Українці за ниж же і воюють. Бо сам здихай , а пана рятуй.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:51 Ответить
Який план? - підживлювати їх грошима - шоб не з"їбалися - от і весь план
показать весь комментарий
24.03.2026 10:18 Ответить
тридцять років мучились з зародками демократії і нарешті Лідор привів країну до диктатури і незмінності влади. Аве, мудрий нарід!
показать весь комментарий
24.03.2026 10:19 Ответить
а як там в Польщі із демократією?
показать весь комментарий
24.03.2026 10:34 Ответить
Які в тебе претензії до Польщі та ії демократії? Там все прекрасно.
показать весь комментарий
24.03.2026 14:04 Ответить
"ще три роки" Як пережить наступну зиму? ДБ
показать весь комментарий
24.03.2026 10:23 Ответить
Они то переживут. Это все, шо надо знать.
показать весь комментарий
24.03.2026 10:30 Ответить
У меня есть на этот случай класый план, ВСЕХ депутатов на фронт, на самый передний край, если шо, то мы их никогда не забудем...
показать весь комментарий
24.03.2026 10:23 Ответить
а хто відмовиться того повішати перед ВР.
показать весь комментарий
24.03.2026 10:29 Ответить
Можете починати відправляти та вішати. Чого чекаєте?
показать весь комментарий
24.03.2026 11:05 Ответить
Ну навіщо такі крайнощі, краще натравити на них тцк з усіма їхніми виїбонами
показать весь комментарий
24.03.2026 15:23 Ответить
Так по закону, вони не підлягають "мобілізації"... А в нас же "законослухняні нардепи", тому не будуть порушувати цей закон
показать весь комментарий
24.03.2026 11:40 Ответить
Теж мені причина, зняти бронь
показать весь комментарий
24.03.2026 15:24 Ответить
а если забудем, то так тому и быть! Бо як писав в 2019 році мясомордий жека з кварталу собі на пузі - *****!
показать весь комментарий
24.03.2026 11:41 Ответить
Як же ж ці «вигорівші та втомлені» слуги будуть ще три роки працювати?
пункт 1. - Здриснути за кордон.
показать весь комментарий
24.03.2026 10:29 Ответить
У твердо конвертованій валюті.
показать весь комментарий
24.03.2026 10:32 Ответить
приймуть закон про онлайн голосування
показать весь комментарий
24.03.2026 10:47 Ответить
Все просто. Будуть керувати з маям і мальдів, віддаленно.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:13 Ответить
Слухи про запуск авиасообщения не просто так ходят. Договориться пару городов не трогать. Будут со Львова на Мальдивы и Майами к семьям летать. Им наверное уже *********** как последним нищебродам поездами ездить.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:52 Ответить
До останнього українця.
показать весь комментарий
24.03.2026 10:35 Ответить
"Зробимо все можливе, аби Україні довелось воювати іще три роки"
показать весь комментарий
24.03.2026 10:38 Ответить
Давай свою альтернативу. Капитуляция не катит ибо это все равно война просто чуть -чуть отложенная во времени. Украина обречена воевать и так и этак и по любому продолжит она сопротивление или сдастся на милость врага. Так что не ной , а прими жестокую реальность
показать весь комментарий
24.03.2026 13:14 Ответить
Ну тоді габзда україні. Вже 20 млн лишилось, зробить все щоб було 10.
Воювати за те щоб все одно накритися, чудова перспектива.
показать весь комментарий
24.03.2026 14:06 Ответить
показать весь комментарий
24.03.2026 14:13 Ответить
І хто б іще взявся тут когось повчати? Звичайно ж -- damian kireev, реєстрація 20 березня 2026.
показать весь комментарий
24.03.2026 14:15 Ответить
Кончені суки і дебіли. Постійно готували людей до міру а тепер різко почали готувати до війни на роки. А не можна було з самого початку плавно ставити країну на військові рельси щоб не рвати всім сраки в авральному режимі? Придурки кончені а не влада
показать весь комментарий
24.03.2026 10:40 Ответить
А яку назву матиме цей план? План перемоги, незламності, стійкості, до останнього українця?
показать весь комментарий
24.03.2026 10:43 Ответить
План аж до зміни тексту гімну України на:
от і вмерла України і слава і воля.
Всім братішкам, із кварталу усміхнулась доля.
Згинули всі українці як роса на сонці,
Запануємо кварталом у своїй сторонці.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:08 Ответить
А через 3 роки буде новий план на 3 роки
показать весь комментарий
24.03.2026 10:43 Ответить
Через 3 роки війни вже нічого не буде.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:38 Ответить
читайте між рядків - готується царювання кремлівського скомороха ще на 3 роки, після яких політичну систему України вже неможна буде відрізнити від москальської. Готується цементування антиукраїнської влади слуги кремля. А війна лише фон та привід для обгрунтування.
показать весь комментарий
24.03.2026 10:56 Ответить
А Ви не звертайте увагу на війну.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:02 Ответить
довбойоби у 2019 не звертали уваги що обирають президентом кремлівського блазня і бачте в якому кривавому глухому куті опинилась країна яку веде ватноголовий промоскальський ЗЕлений сусанін... позиція голову в пісок не рятує тупоголових страусів від піздюлин
показать весь комментарий
24.03.2026 11:06 Ответить
Сказав потужний німець після гальби доброго пива. Після миски сосисок і газен суп унд потроха вибухнув пукан? Треба з запальничкою обережніше....
показать весь комментарий
24.03.2026 11:09 Ответить
Не відволікайся - ти ж в окопі.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:39 Ответить
Так і є. Ви праві на 100%.
І так все скоморохи трахнули як міль стару хустку(
показать весь комментарий
24.03.2026 11:09 Ответить
План такий, відкрити МакДональдз прямо у сесійній залі, щоб не встигали зголодніти піклуючись о народові України.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:00 Ответить
то ж мирний договір готовий на 90%!!
показать весь комментарий
24.03.2026 11:03 Ответить
Так і є. Мир це війна до скону ...Оруел
показать весь комментарий
24.03.2026 11:10 Ответить
Это так трамп сказал , а он и Иран уже победил
показать весь комментарий
24.03.2026 13:44 Ответить
план капкан.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:14 Ответить
бедолаги
показать весь комментарий
24.03.2026 11:15 Ответить
не те слово - їм ще й за це голосувати...

от казали ж депутатам, прийміть закон про ротацію....
дописали там пару речень про депутатський корпус
і зараз вже витрачали свої майже чесно зароблені мільярди за кордоном,
а тепер будете сидіти в раді на ціпку разом зі скаженими Богуцькими, Безгулими і Анал-табушниками і мріяти, щоб по вам прилетіло якоюсь балістикою
(бо навіть в пеклі вам буде комфортніше, ніж в цьому цирку під куполом)
показать весь комментарий
24.03.2026 11:42 Ответить
40 років водив народ Моісей по пустелі.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:39 Ответить
Було б смішно якби не було так сумно. Бангладеш ці готують лижі, земля благодатна
показать весь комментарий
24.03.2026 11:42 Ответить
Ну так казали ж що ще мінімум два роки війни, цікаво хто буде воювати якщо всіх вигребають як останній раз?
показать весь комментарий
24.03.2026 11:50 Ответить
молодняк до 25 кто не успел выехать, бабы, мусора и остальные у корыта(хотя как до тех дойдёт очередь война сразу закончиться))))
показать весь комментарий
24.03.2026 12:08 Ответить
Через два -три года они поразбегаются уже все с остатками денех) хотя может в этом и состоит план, как сделать это тихо, вовремя и минимальными потерями для семьи и кармана. Ну тогда да, поверю. Ну а что со страной и населением будет, точнее с остатками, к тому времени, то уже вопрос другой.
показать весь комментарий
24.03.2026 11:50 Ответить
Вони живуть своє найкраще життя, гребучи мільярди і гуляючи в буковелях а ви тараси і Миколи в окопи за них воювати!
показать весь комментарий
24.03.2026 11:55 Ответить
да на десяток лет сразу пишите
показать весь комментарий
24.03.2026 12:07 Ответить
Он прав .Раша всю свою историю воюет и последние 30 лет у них войны каждые 3-5 года и нарид там ьихий и покладистый особо не скулит. Хочешь ты этого или нет , а наша война может закончится только одним путем :победой одной и поражением другой стороны и как говорится горе проигравшему на радость победителю😆
показать весь комментарий
24.03.2026 13:55 Ответить
Беги сдавайся тогда если не хочешь воевать.Хотя одеого твоего желания для окончания войны недостатньо
показать весь комментарий
24.03.2026 13:58 Ответить
работают на износ....
показать весь комментарий
24.03.2026 13:49 Ответить
Залишки населення - вже нехай готуються приймати "мігрантів".
показать весь комментарий
24.03.2026 14:08 Ответить
"Як узурпувати владу ще три роки" - для реалізації такої "програми" справді потрібен патужний план...
показать весь комментарий
24.03.2026 14:16 Ответить
ЗЕЛЕНІ слуги. СЛУГИ схем, відкатів та ТОВСТИХ КОНВЕРТІВ...
показать весь комментарий
24.03.2026 14:40 Ответить
Нормально зелений жид-мясник влаштувався.
показать весь комментарий
24.03.2026 14:43 Ответить
Ну який такий план роботи парламенту, ВСІ НА ФРОНТ і депутати, і їх діти, і їх батьки. Яких три роки, так виходить, що в Україні залишаться депутати, держ службовців, різні хитровиїбані інваліди, круті броненосці і не навчені воювати, а ще військові, які ************* в тилу, от в нехай воюють, герої не вічні