9067 посетителей онлайн

Призываю Зеленского немедленно приказать своим агентам вернуться домой, - Орбан

Орбан призвал Зеленского забрать агентов

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан обвинил Украину в шпионаже и потребовал от президента Владимира Зеленского "забрать своих шпионов домой".

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Telex, об этом Орбан заявил в видеообращении, опубликованном в Facebook.

Призыв к Зеленскому

"Я призываю президента Зеленского немедленно приказать своим агентам вернуться домой и уважать волю венгерского народа", - заявил Орбан.

По его словам, президент Украины якобы "активировал своих агентов в политических кругах Венгрии" в связи с приближением выборов.

Также он заявил о "украинских шпионах и оплаченных Украиной ИТ-специалистах", якобы связанных с партией "Тиса".

Выборы в Венгрии

Орбан также заявил, что в Венгрии еще никогда не было выборов, в которые бы так глубоко вмешивались иностранные разведывательные службы.

"Венгерские власти постоянно работают над предотвращением иностранного вмешательства и делают все возможное, чтобы венгры могли голосовать за свое будущее без внешних манипуляций", - добавил он.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+26
Агонія)
показать весь комментарий
26.03.2026 15:45 Ответить
+17
Це ж гарна новина - у орбанюти істеріка, а значить його справи - швах. Почекаємо ще 3 тижні і подивимось, яку кацапську схемку про "не визнання результатів виборів" воно буде розкручувати - роблю ставку на "вмєшатєльство со сторони України".
показать весь комментарий
26.03.2026 15:46 Ответить
+13
"Параноя", весняне передвиборче загострення.
показать весь комментарий
26.03.2026 15:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Агонія)
показать весь комментарий
26.03.2026 15:45 Ответить
Хотів звернутися до прутіна, а знову почав камлати орбан про зеленського….
Стрість і страх кінця, роблять з орбана опудало і посміховище перед Світовим товариством!!
показать весь комментарий
26.03.2026 15:51 Ответить
Цікаво, українські шпигуни, що хочуть вівідати в Угорщинні? Мабуть, якого кольору трусєля у оБдрана і в яку дирку і що вставляє йому х#йло
показать весь комментарий
26.03.2026 15:58 Ответить
Ухі!
Ухі!
бережи ухі, вітьок !

.
показать весь комментарий
26.03.2026 16:30 Ответить
Мабуть янукович орбану спокою не дає,допомогає обану речі збирати)
показать весь комментарий
26.03.2026 16:47 Ответить
*****, український нарід дозволяє тобі арештувати всіх агЄнтів Зеленського. Тільки не видуманих за вказівкою твого хазяїна *****, а реальних на яких ти жалієшся.
показать весь комментарий
26.03.2026 15:45 Ответить
"Параноя", весняне передвиборче загострення.
показать весь комментарий
26.03.2026 15:46 Ответить
показать весь комментарий
26.03.2026 22:26 Ответить
Це ж гарна новина - у орбанюти істеріка, а значить його справи - швах. Почекаємо ще 3 тижні і подивимось, яку кацапську схемку про "не визнання результатів виборів" воно буде розкручувати - роблю ставку на "вмєшатєльство со сторони України".
показать весь комментарий
26.03.2026 15:46 Ответить
Знову угорські санітари відволіклися...
показать весь комментарий
26.03.2026 15:46 Ответить
Снайпер недотренувався. Не хочеться промахнутися.
показать весь комментарий
26.03.2026 17:57 Ответить
Ну просто настала епоха маразматиків та ідіотів у політиці! Звісноперевешити трампа неможливо, але в цього я вірю - він зможе!
показать весь комментарий
26.03.2026 15:47 Ответить
- Психлікарня? Приїжджайте негайно! Тут по хаті чорти скачуть, а дружина не бачить!
показать весь комментарий
26.03.2026 15:47 Ответить
а баширов і петров най залишаються?...
показать весь комментарий
26.03.2026 15:47 Ответить
https://www.rbc.ua/rus/news/opozitsiya-zbilshue-vidriv-vid-orbana-pered-1774460558.html Партія Петера Мадяра наростила відрив до 23% серед активних виборців
показать весь комментарий
26.03.2026 15:48 Ответить
невже той міндіч та шефір тепер в Угоршині крадуть))?
показать весь комментарий
26.03.2026 15:49 Ответить
Скільки Зеленскому радили з Європи - ігноруй це лайно, гірше для нього не придумати. Ні. Зелі треба гопоту показати. Це чудово заходить його лохторату. Тепер сиди, перди, грійся. Бумеранг прилетів. Повний лайна.
показать весь комментарий
26.03.2026 15:49 Ответить
Як Оманські наказали робити, отим переляканим двом - єрмаку і зеленському, так вони і роблять, з 2019 року!
показать весь комментарий
26.03.2026 15:53 Ответить
Орбан вже з жахом думає що з ним зробить ***** який вклав в нього грубі гроші за роки правління Угорщиною яка весь цей час працювала на розвал ЄС. А зараз це закінчується. Орбан не справився. Його чекає покарання.
показать весь комментарий
26.03.2026 15:49 Ответить
Клоун.
показать весь комментарий
26.03.2026 15:50 Ответить
Дурдом на виїзді. Трампло стверджує, що Іран пропонував йому стати їх верховним лідером, орбану вбачаються скрізь українські шпигуни.
показать весь комментарий
26.03.2026 15:51 Ответить
З роками і не такі (зай..) тобто заскоки трапляються при відмові від лікування "власть імущих".
показать весь комментарий
26.03.2026 16:08 Ответить
припікає у Вітьки. чує шо пролітає на виборах
показать весь комментарий
26.03.2026 15:54 Ответить
а шо таке? сцикотно стало
показать весь комментарий
26.03.2026 15:56 Ответить
Орбан також заявив, що в Угорщині ще ніколи не було виборів, у які б так глибоко втручалися іноземні розвідувальні служби.

"Угорська влада постійно працює над запобіганням іноземному втручанню та робить усе можливе, щоб угорці могли голосувати за своє майбутнє без зовнішніх маніпуляцій", - додав він. ,БРЕХЛИВЕ МАДЯРСЬКЕ ЛАЙНО...А МОЖЕШ "ТРАМБОНА" ПІСЛАТИ НАКУЙ ЗА ЙОГО ВІДКРИТЕ ВТРУЧАННЯ В УГОРСЬКІ ВИБОРИ І ЗАБОРОНИТИ ВЇЗД В УГОРЩИНУ АМЕРИКАНСЬКОМУ ВЕНСУ.КОТРИЙ "ПО СОВМЄСТІТЄЛЬСТУ" ТАКИЙ ЖЕ АМЕРИКАНСЬКИЙ ЧЛЕНОСОС КУЙЛА.ЯК І ТИ???
показать весь комментарий
26.03.2026 15:57 Ответить
зєля, МАЛЧАТЬ!
показать весь комментарий
26.03.2026 16:08 Ответить
Всього два тижні ігнорувати і не бикувати-може петицію терміново подати-забути про орбана до 13 квітня
показать весь комментарий
26.03.2026 18:42 Ответить
12 квітня, за столом, вип'ю за здоров'я орбана 2 келихи!
показать весь комментарий
26.03.2026 16:16 Ответить
А я - за програш мацковськага опудала.
показать весь комментарий
26.03.2026 18:00 Ответить
Да, цей Зеленський вже задовбав зі своїми агентами, на кожному кроці агентують в Угорщині
показать весь комментарий
26.03.2026 16:25 Ответить
"Ось він і ***нувся бідолашний".
с. Л. Подерев'янський.
показать весь комментарий
26.03.2026 16:30 Ответить
...і це не дивно.
показать весь комментарий
26.03.2026 17:24 Ответить
показать весь комментарий
26.03.2026 17:33 Ответить
А що,вже 95 квартал вже гостролює в угорщині?
показать весь комментарий
26.03.2026 16:36 Ответить
Орбан - стара істеричка.

Зараз ЗЄ дасть своїм шпигунам телефон Орбана. Хай з ними спілкується сам. 😁
показать весь комментарий
26.03.2026 16:54 Ответить
Орбан поки що при владі і може самостійно депортувати будь кого.І логічно було б Зеленському попросити список тих своїх агентів,але Орбан його десь загубив...
показать весь комментарий
26.03.2026 17:18 Ответить
Скажіть орбану, що зеленський порозганяв і запроторив за грати своїх найкращих агентів, ще в 2019р.
показать весь комментарий
26.03.2026 17:20 Ответить
Витя все.
показать весь комментарий
26.03.2026 17:44 Ответить
«Вы не патриот, вы полезный идиот России и Китая»
в украинских СМИ только сейчас обратили внимание на выступление Морица Кернера с жесткой критикой Виктора Орбана в Европарламенте
Немецкий депутат Европарламента Мориц Кернер обвинил премьера Венгрии в двойных стандартах и работе в интересах Москвы и Пекина
Он также подчеркнул, что при Орбане Венгрия стала одной из самых бедных и коррумпированных стран ЕС.

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/134148
показать весь комментарий
26.03.2026 18:21 Ответить
людина хворіє....