9613 відвідувачів онлайн

Закликаю Зеленського негайно наказати своїм агентам повернутися додому, - Орбан

Орбан закликав Зеленського забрати агентів

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан звинуватив Україну у шпигунстві та вимагає від президента Володимира Зеленського "забрати своїх шпигунів додому".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Telex, про це Орбан заявив у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

Заклик до Зеленського

"Я закликаю президента Зеленського негайно наказати своїм агентам повернутися додому і поважати волю угорського народу", – заявив Орбан.

За його словами, президент України нібито "активував своїх агентів у політичних колах Угорщини" через наближення виборів.

Також він завив про "українських шпигунів і проплачених Україною ІТ-фахівців", нібито пов’язаних з партією "Тиса".

Вибори в Угорщині

Орбан також заявив, що в Угорщині ще ніколи не було виборів, у які б так глибоко втручалися іноземні розвідувальні служби.

"Угорська влада постійно працює над запобіганням іноземному втручанню та робить усе можливе, щоб угорці могли голосувати за своє майбутнє без зовнішніх маніпуляцій", - додав він.

Що передувало?

Топ коментарі
+26
Агонія)
показати весь коментар
26.03.2026 15:45 Відповісти
+17
Це ж гарна новина - у орбанюти істеріка, а значить його справи - швах. Почекаємо ще 3 тижні і подивимось, яку кацапську схемку про "не визнання результатів виборів" воно буде розкручувати - роблю ставку на "вмєшатєльство со сторони України".
показати весь коментар
26.03.2026 15:46 Відповісти
+13
"Параноя", весняне передвиборче загострення.
показати весь коментар
26.03.2026 15:46 Відповісти

Завантаження...