14393 посетителя онлайн

Россия передала Ирану список ключевых энергообъектов Израиля

Россия передает Ирану список энергетических объектов Ирана

Россия передала Ирану список из 55 объектов критически важной энергетической инфраструктуры Израиля, которые могут рассматриваться в качестве потенциальных целей для нанесения ударов.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в материале The Jerusalem Post со ссылкой на источник. 

По имеющейся информации, все объекты разделены на три уровня в зависимости от их стратегической важности.

  • К первому уровню отнесены ключевые производственные мощности, уничтожение которых может парализовать энергосистему страны, в частности электростанцию "Орот Рабин".
  • Второй уровень охватывает крупные городские и промышленные энергетические узлы.
  • Третий – локальную инфраструктуру, включая подстанции и небольшие электростанции.

Почему энергосистема Израиля уязвима

В материале отмечается, что энергосистема Израиля является изолированной и фактически функционирует как "энергетический остров". Она не импортирует электроэнергию из соседних стран, что повышает риски в случае поражения ключевых объектов.

Даже частичное повреждение критической инфраструктуры может привести к масштабным отключениям и затруднить восстановление.

Данные о поддержке Ирана и реакция Украины

Ранее сообщалось, что Россия и Китай оказывают Ирану помощь различными способами, в частности в рамках военного сотрудничества.

В то же время президент Украины Владимир Зеленский заявил, что во время визита в регион передал разведывательные данные лидерам стран Ближнего Востока. По его словам, эти материалы свидетельствуют о поддержке Россией Ирана в войне.

Топ комментарии
+34
Думаю Ізраїль на це відреагує так само як Трамп - "ну передає і ... ок" - 9 травня Бібі ще дідів на палці з ****** нести 🤔
показать весь комментарий
07.04.2026 01:00 Ответить
+18
показать весь комментарий
07.04.2026 03:53 Ответить
+17
нетаньяху, не дякуй
показать весь комментарий
07.04.2026 00:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
нетаньяху, не дякуй
показать весь комментарий
07.04.2026 00:58 Ответить
скоро "майские", би-би...

.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:16 Ответить
показать весь комментарий
07.04.2026 03:53 Ответить
Кому? Кацапам? Він не може аж так палитися.
показать весь комментарий
07.04.2026 08:09 Ответить
Думаю Ізраїль на це відреагує так само як Трамп - "ну передає і ... ок" - 9 травня Бібі ще дідів на палці з ****** нести 🤔
показать весь комментарий
07.04.2026 01:00 Ответить
юдеям не звикати
показать весь комментарий
07.04.2026 01:05 Ответить
Якась бредятина.
Ніби Іран не знає ключових енергооб'єктів Ізраїлю.
Росіяни передають зброю і різні **********.
Ніхто точно не знає, що вони по Каспійському морю перевозять в Іран.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:08 Ответить
може й знає, але "дзвінок друга" не завадить -

так вважає Єрушалем таймс

.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:18 Ответить
Скільки у Ірану власних супутників на орбіті ? А у кацапів пишуть що більше 200 . Одна справа знати місце розташування , а зовсім інша щодня мати свіжі дані про ста тих об'єктів та ефективність проведених обстрілів .
показать весь комментарий
07.04.2026 01:19 Ответить
"стан"
показать весь комментарий
07.04.2026 01:20 Ответить
Електростанцію встигли таємно сховати в бомбосховище?
показать весь комментарий
07.04.2026 01:23 Ответить
Все банальніше - приліт однієї ракети у електростанцію її ніколи не знищить , крім того потрібно іще влучити у машинний зал чи підстанцію , а не у квітник перед входом . Хто дані для коригування обстрілів передасть - працівник станції з бомбосховища ? ((
показать весь комментарий
07.04.2026 01:26 Ответить
Це не військові об'єкти. Іранські шпигуни в Ізраїлі можуть мати кращу інформацію ніж путін.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:30 Ответить
Навіть в Україні, де кацапські шпигуни у владі засіли, не все так просто у кацапні виходить щодо отримання інформації . Не думаю що у Ізраїлі куди не плюнь - агенти Ірану працюють ((
показать весь комментарий
07.04.2026 01:35 Ответить
Наприкінці березня 2026 року ізраїльські власті заарештували Раза Коена, резервіста, якого звинуватили у шпигунстві на користь Ірану.
Коен передавав Ірану конфіденційну інформацію щодо розташування батарей ракет «Залізний купол» та різних баз ВПС Ізраїлю.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:40 Ответить
Ну і, про що це каже ? Колись влада США взагалі заарештувала ідіота-американця , що здав секрети ядерної зброї совку . Невже в Ізраїлі заарештували тисячі іранських агентів чи бодай сотні ?
показать весь комментарий
07.04.2026 01:45 Ответить
Часом хватає і одного агента.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:49 Ответить
Не заперечую , а часом допомагають розвідувальні дані від кацапів ((
показать весь комментарий
07.04.2026 01:52 Ответить
.jpost.com/israel-news/defense-news/

The case adds to a growing list of alleged Iranian efforts to recruit Israelis, including current and former security personnel, for intelligence-gathering missions. Israeli authorities have repeatedly warned in recent months that Iranian handlers are increasingly using financial incentives to recruit targets inside Israel.

An earlier case involved two additional reservists

In January 2025, an indictment was filed at the Haifa District Court against IDF reservist Yuri Ilyaspov, 22, who also served in an Iron Dome battery unit, and his friend Georgy Andreev, 21, over alleged ties to an Iranian operative and actions they allegedly carried out in Israel. The two were childhood friends and lived only a few hundred meters from one another in Kiryat Yam.

Ilyaspov was charged, among other offenses, with aiding the enemy in wartime, transmitting information to the enemy, aggravated espionage, and contact with a foreign agent. He was also charged with property defacement, destruction of evidence, forgery, and use of a forged document.

Andreev was charged with contact with a foreign agent, as well as destruction of evidence, theft, and property defacement. The filing of Friday's indictment in Jerusalem underscores Israeli authorities' continued focus on alleged Iran-linked espionage activity involving local recruits.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:47 Ответить
Роби переклад , я в Канаді не живу , український пенсіонер, який у школі вчив німецьку А гугл -перекладач юринда ((
показать весь комментарий
07.04.2026 01:50 Ответить
www.lexilogos.com/keyboard/ukrainian.htm
показать весь комментарий
07.04.2026 01:51 Ответить
https://translate.google.com.ua/?hl=en&sl=auto&tl=en&op=translate Google Translate
показать весь комментарий
07.04.2026 01:53 Ответить
Про гугла вже написав , він слабувато переклад робить .
показать весь комментарий
07.04.2026 01:54 Ответить
Я вже за одним посиланням перейшов так, що довелося систему перевстановлювати , це тобі не жмульку з квартири виселяти
показать весь комментарий
07.04.2026 01:53 Ответить
Судячи з перекладу - зрадників Ізраїлю тисячами осіб виявлено не було .
показать весь комментарий
07.04.2026 01:57 Ответить
Орки передали Ирану не только списки энергообъектов Израиля, но и их координаты.
показать весь комментарий
07.04.2026 01:57 Ответить
Ізраель москві , все пробачить ,заради двушечок з України ...
показать весь комментарий
07.04.2026 01:25 Ответить
ізраїлю твої "двушечки" як мертвому припарка , там таких "двушечників" як тарганів на ізраїльській кухні коли світло вимкнуть (((
показать весь комментарий
07.04.2026 01:28 Ответить
їх система всього світу ,добре працює на весь Ізраель ,як кажуть з миру по нитці ...і весь світ завис на кабале...
показать весь комментарий
07.04.2026 01:31 Ответить
тоді до чого згадка про Україну була ? ((
показать весь комментарий
07.04.2026 01:36 Ответить
тебе Трампушка та МАГА ще не випирають з Америки? підозрюю,що ти там і так затримався...
показать весь комментарий
07.04.2026 01:42 Ответить
Мене, дурнику, не випруть , бо я в Україні . Тобі, ідіотові, пощастило мати кабельний інтернет , а у мене не склалося . Порадій, телепню, хоча б з цього , коли із США не вийшло
показать весь комментарий
07.04.2026 01:48 Ответить
У нього старлінк. Тому і картинка прапорець американський
показать весь комментарий
07.04.2026 07:39 Ответить
Буде знати, як з ****** в дружбанів грати...
показать весь комментарий
07.04.2026 02:11 Ответить
Я только что ввёл в ГПТ "список ключових енергооб'єктів Ізраїлю" і росєя мені не знадобилася.
показать весь комментарий
07.04.2026 03:11 Ответить
один на рот
показать весь комментарий
07.04.2026 06:31 Ответить
А в Ізраїлі москальноти повно... Бий своїх щоб чужі боялись.
показать весь комментарий
07.04.2026 07:37 Ответить
Ета друг Владімір пєрєдайот Ізраілю дух Анкоріджа!
показать весь комментарий
07.04.2026 08:08 Ответить
Енергооб'єкти настільки приховані, як пускові шахти міжконтинентальних балістичних ракет, і де вони ніхто не знає
показать весь комментарий
07.04.2026 08:30 Ответить
Підождіть, а це часом не про той Ізраіль мова, який продав х*йлу ліцензію на виробництво "Ланцетів" і підписав договір на постачання комплектуючих до них, не?
показать весь комментарий
07.04.2026 08:46 Ответить