8964 відвідувача онлайн

Росія передала Ірану список ключових енергооб’єктів Ізраїлю

Росія передає Ірану список енергетичних об’єктів Ірану

Росія передала в Іран перелік із 55 об’єктів критичної енергетичної інфраструктури Ізраїлю, які можуть розглядатися як потенційні цілі для ураження.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі The Jerusalem Post з посиланням на джерело. 

За наявною інформацією, усі об’єкти розподілені на три рівні залежно від їхньої стратегічної важливості.

  • До першого рівня віднесено ключові виробничі потужності, знищення яких може паралізувати енергосистему країни, зокрема електростанцію "Орот Рабін".
  • Другий рівень охоплює великі міські та промислові енергетичні вузли.
  • Третій – локальну інфраструктуру, включно з підстанціями та меншими електростанціями.

Чому енергосистема Ізраїлю вразлива

У матеріалі зазначається, що енергосистема Ізраїлю є ізольованою та фактично функціонує як "енергетичний острів". Вона не імпортує електроенергію з сусідніх країн, що підвищує ризики у разі ураження ключових об’єктів.

Навіть часткове пошкодження критичної інфраструктури може спричинити масштабні відключення та ускладнити відновлення.

Дані про підтримку Ірану та реакція України

Раніше повідомляється, що Росія та Китай надають Ірану допомогу різними способами, зокрема у межах військового співробітництва.

Водночас президент України Володимир Зеленський заявив, що під час візиту до регіону передав розвідувальні дані лідерам країн Близького Сходу. За його словами, ці матеріали свідчать про підтримку Росією Ірану у війні.

Топ коментарі
+18
Думаю Ізраїль на це відреагує так само як Трамп - "ну передає і ... ок" - 9 травня Бібі ще дідів на палці з ****** нести 🤔
показати весь коментар
07.04.2026 01:00 Відповісти
+6
нетаньяху, не дякуй
показати весь коментар
07.04.2026 00:58 Відповісти
+3
показати весь коментар
07.04.2026 03:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нетаньяху, не дякуй
показати весь коментар
07.04.2026 00:58 Відповісти
скоро "майские", би-би...

.
показати весь коментар
07.04.2026 01:16 Відповісти
показати весь коментар
07.04.2026 03:53 Відповісти
Думаю Ізраїль на це відреагує так само як Трамп - "ну передає і ... ок" - 9 травня Бібі ще дідів на палці з ****** нести 🤔
показати весь коментар
07.04.2026 01:00 Відповісти
юдеям не звикати
показати весь коментар
07.04.2026 01:05 Відповісти
Якась бредятина.
Ніби Іран не знає ключових енергооб'єктів Ізраїлю.
Росіяни передають зброю і різні **********.
Ніхто точно не знає, що вони по Каспійському морю перевозять в Іран.
показати весь коментар
07.04.2026 01:08 Відповісти
може й знає, але "дзвінок друга" не завадить -

так вважає Єрушалем таймс

.
показати весь коментар
07.04.2026 01:18 Відповісти
Скільки у Ірану власних супутників на орбіті ? А у кацапів пишуть що більше 200 . Одна справа знати місце розташування , а зовсім інша щодня мати свіжі дані про ста тих об'єктів та ефективність проведених обстрілів .
показати весь коментар
07.04.2026 01:19 Відповісти
"стан"
показати весь коментар
07.04.2026 01:20 Відповісти
Електростанцію встигли таємно сховати в бомбосховище?
показати весь коментар
07.04.2026 01:23 Відповісти
Все банальніше - приліт однієї ракети у електростанцію її ніколи не знищить , крім того потрібно іще влучити у машинний зал чи підстанцію , а не у квітник перед входом . Хто дані для коригування обстрілів передасть - працівник станції з бомбосховища ? ((
показати весь коментар
07.04.2026 01:26 Відповісти
Це не військові об'єкти. Іранські шпигуни в Ізраїлі можуть мати кращу інформацію ніж путін.
показати весь коментар
07.04.2026 01:30 Відповісти
Навіть в Україні, де кацапські шпигуни у владі засіли, не все так просто у кацапні виходить щодо отримання інформації . Не думаю що у Ізраїлі куди не плюнь - агенти Ірану працюють ((
показати весь коментар
07.04.2026 01:35 Відповісти
Наприкінці березня 2026 року ізраїльські власті заарештували Раза Коена, резервіста, якого звинуватили у шпигунстві на користь Ірану.
Коен передавав Ірану конфіденційну інформацію щодо розташування батарей ракет «Залізний купол» та різних баз ВПС Ізраїлю.
показати весь коментар
07.04.2026 01:40 Відповісти
Ну і, про що це каже ? Колись влада США взагалі заарештувала ідіота-американця , що здав секрети ядерної зброї совку . Невже в Ізраїлі заарештували тисячі іранських агентів чи бодай сотні ?
показати весь коментар
07.04.2026 01:45 Відповісти
Часом хватає і одного агента.
показати весь коментар
07.04.2026 01:49 Відповісти
Не заперечую , а часом допомагають розвідувальні дані від кацапів ((
показати весь коментар
07.04.2026 01:52 Відповісти
.jpost.com/israel-news/defense-news/

The case adds to a growing list of alleged Iranian efforts to recruit Israelis, including current and former security personnel, for intelligence-gathering missions. Israeli authorities have repeatedly warned in recent months that Iranian handlers are increasingly using financial incentives to recruit targets inside Israel.

An earlier case involved two additional reservists

In January 2025, an indictment was filed at the Haifa District Court against IDF reservist Yuri Ilyaspov, 22, who also served in an Iron Dome battery unit, and his friend Georgy Andreev, 21, over alleged ties to an Iranian operative and actions they allegedly carried out in Israel. The two were childhood friends and lived only a few hundred meters from one another in Kiryat Yam.

Ilyaspov was charged, among other offenses, with aiding the enemy in wartime, transmitting information to the enemy, aggravated espionage, and contact with a foreign agent. He was also charged with property defacement, destruction of evidence, forgery, and use of a forged document.

Andreev was charged with contact with a foreign agent, as well as destruction of evidence, theft, and property defacement. The filing of Friday's indictment in Jerusalem underscores Israeli authorities' continued focus on alleged Iran-linked espionage activity involving local recruits.
показати весь коментар
07.04.2026 01:47 Відповісти
Роби переклад , я в Канаді не живу , український пенсіонер, який у школі вчив німецьку А гугл -перекладач юринда ((
показати весь коментар
07.04.2026 01:50 Відповісти
www.lexilogos.com/keyboard/ukrainian.htm
показати весь коментар
07.04.2026 01:51 Відповісти
https://translate.google.com.ua/?hl=en&sl=auto&tl=en&op=translate Google Translate
показати весь коментар
07.04.2026 01:53 Відповісти
Про гугла вже написав , він слабувато переклад робить .
показати весь коментар
07.04.2026 01:54 Відповісти
Я вже за одним посиланням перейшов так, що довелося систему перевстановлювати , це тобі не жмульку з квартири виселяти
показати весь коментар
07.04.2026 01:53 Відповісти
Судячи з перекладу - зрадників Ізраїлю тисячами осіб виявлено не було .
показати весь коментар
07.04.2026 01:57 Відповісти
Орки передали Ирану не только списки энергообъектов Израиля, но и их координаты.
показати весь коментар
07.04.2026 01:57 Відповісти
Ізраель москві , все пробачить ,заради двушечок з України ...
показати весь коментар
07.04.2026 01:25 Відповісти
ізраїлю твої "двушечки" як мертвому припарка , там таких "двушечників" як тарганів на ізраїльській кухні коли світло вимкнуть (((
показати весь коментар
07.04.2026 01:28 Відповісти
їх система всього світу ,добре працює на весь Ізраель ,як кажуть з миру по нитці ...і весь світ завис на кабале...
показати весь коментар
07.04.2026 01:31 Відповісти
тоді до чого згадка про Україну була ? ((
показати весь коментар
07.04.2026 01:36 Відповісти
тебе Трампушка та МАГА ще не випирають з Америки? підозрюю,що ти там і так затримався...
показати весь коментар
07.04.2026 01:42 Відповісти
Мене, дурнику, не випруть , бо я в Україні . Тобі, ідіотові, пощастило мати кабельний інтернет , а у мене не склалося . Порадій, телепню, хоча б з цього , коли із США не вийшло
показати весь коментар
07.04.2026 01:48 Відповісти
Буде знати, як з ****** в дружбанів грати...
показати весь коментар
07.04.2026 02:11 Відповісти
Я только что ввёл в ГПТ "список ключових енергооб'єктів Ізраїлю" і росєя мені не знадобилася.
показати весь коментар
07.04.2026 03:11 Відповісти