30585 посетителей онлайн

США и Иран не достигли соглашения о прекращении войны, - Вэнс

Вице-президент США Джей Ди Венс

США и Иран не смогли договориться о долгосрочном прекращении боевых действий.

Об этом заявил вице-президент США Джей Ди Вэнс на пресс-конференции в Исламабаде, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на CNN.

Есть хорошая и плохая новость

Переговоры длились 21 час, и мы провели ряд содержательных бесед с иранцами. Это - хорошая новость. Впрочем, плохая новость заключается в том, что мы не достигли соглашения", - сказал Вэнс.

Читайте также:Трамп о переговорах с Ираном: Мне все равно, заключим ли мы соглашение, мы победили

Он добавил, что считает это "гораздо худшей новостью для Ирана, чем для США". "Поэтому мы возвращаемся в Штаты без соглашения", - заявил вице-президент.

По словам Венса, иранские переговорщики отказались согласиться на "очень гибкие" требования США.

"Мы отнеслись к этому с пониманием. Президент дал нам указания участвовать в переговорах искренне и сделать лучшее возможное предложение, чтобы договориться. Мы так и поступили, однако, к сожалению, не смогли достичь прогресса", - отметил он.

Переговоры в Пакистане

  • Напомним, что президент США Дональд Трамп заявил, что в течение суток станет ясно, удалось ли договориться с Ираном.
  • Накануне телеканал CNN сообщал, что вице-президент США Джей Ди Венс вылетел в столицу Пакистана Исламабад для переговоров с Ираном.
  • Он возглавляет американскую делегацию, в состав которой также входят спецпосланник Стив Виткофф и зять президента США Джаред Кушнер.
  • В субботу, 11 апреля, в Исламабаде начались переговоры между США и Ираном при посредничестве Пакистана.
Топ комментарии
+26
Бородаті рушники послали в сраку дворову команду тупих переговірників трампа тай і самі сша.
показать весь комментарий
12.04.2026 07:35 Ответить
+19
А ЄС тут до чого? Це рудий лідор сам заварив, не погодивши проведення операції з союзниками.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:02 Ответить
+16
Епоха пустомель.Ми пробалаболили 21 годину,це добре,але все без сенсу,і це погано.Говорила,їхала,обхезалась,заплакала!
показать весь комментарий
12.04.2026 08:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Є дві погані новини - ми 21 год гунділи і впусту - Венс
показать весь комментарий
12.04.2026 07:33 Ответить
Епоха пустомель.Ми пробалаболили 21 годину,це добре,але все без сенсу,і це погано.Говорила,їхала,обхезалась,заплакала!
показать весь комментарий
12.04.2026 08:13 Ответить
Їхав- плакав, срав-балакав. Це прислів'я.
показать весь комментарий
12.04.2026 09:22 Ответить
В різних регіонах по різному
показать весь комментарий
12.04.2026 09:29 Ответить
Це ж йому не з Орбаном гундіти, "восток дєло тонкоє, Пєтруха".
показать весь комментарий
12.04.2026 08:53 Ответить
фсьо прапало..
показать весь комментарий
12.04.2026 07:34 Ответить
Питання тепер в тому, кому врешті решт буде гірше.
Аятоли готові йти до кінця, а США з ЄС та цивілізованими країнами Затоки?
У ******** війнах перемагає не більший і кращий, а рішучий.
показать весь комментарий
12.04.2026 07:34 Ответить
А скільки було крику та "похвальонів"!!!!
показать весь комментарий
12.04.2026 07:55 Ответить
Зараз війни виграються і програються здебільшого психологічно.
Тому і дві одночасні заяви обох сторін про "полную бєзоговорочную побєду".
Хто кого першим переконає, що він - програв?
показать весь комментарий
12.04.2026 07:57 Ответить
А ЄС тут до чого? Це рудий лідор сам заварив, не погодивши проведення операції з союзниками.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:02 Ответить
Ціни на енергоносії.
ЄС цілком може піти назад на поклон до русні.
Це буде його стратегічний програш, і наш, бо разом з нафтогазом підуть русняві вимоги "работать над ошібкамі, іскупать грєхі пєрєд росієй і вистроіться в очєрєдь".
показать весь комментарий
12.04.2026 08:15 Ответить
Чому до русні а не до Ірану? Скажуть що вони не підтримували дії діда, підпишуть контракти на постачання енергоносіїв.
показать весь комментарий
12.04.2026 11:02 Ответить
Бородаті рушники послали в сраку дворову команду тупих переговірників трампа тай і самі сша.
показать весь комментарий
12.04.2026 07:35 Ответить
Не тих ді джеїв послав "краснов" на перемовини; тре було направити більш "потужних" клоунів: вітькова з зятьковим.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:12 Ответить
Так вони ж там і були, тільки «підсилені» любителем трахати диван і серпа з молотом.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:54 Ответить
Іран наразі не має «плану щодо наступного раунду переговорів», повідомило державне інформаційне агентство Фарс, цитуючи джерело, близьке до переговорної команди, у неділю.
показать весь комментарий
12.04.2026 07:35 Ответить
Венс , фанатів релігійних треба вбивати прямо в храмах, поки вони знову не повірять в Ашура Мазда і в вогонь священний!
показать весь комментарий
12.04.2026 07:45 Ответить
Релігійний фанатизм присутній у всіх релігіях. Ісламський має свої мерзотні терористичні особливості, але виникнення його на Близькому сході. має політичне підгрунтя.Розкажіть про вбивства фанатів у храмах папі римському. Можливо...підтримає? Політичні організації теж є терористичні .(ІРА, Червоні бригади і багато, багато ще.
А взагалі Ізраїль зі Штатами розпалили вогнище, в якому може згоріти багато чого. І Третя світова, вона не примарна.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:33 Ответить
Це з моєї сторони тролінг, який релігійний фанатизм у ХХІ сторіччі?
показать весь комментарий
12.04.2026 08:40 Ответить
ІДІЛ, ні?
показать весь комментарий
12.04.2026 08:45 Ответить
Проект фсб, як трагедія 2001. 09.11. підготовлено кацапським сзр на чолі з мордатим примаковим. Але Акбар,
показать весь комментарий
12.04.2026 08:52 Ответить
А його члени про це знають? Свідомо за башні крємля на смерть йдуть? Чи все-таки за дєржаву ісламскую да за гурій в раю?
показать весь комментарий
12.04.2026 08:58 Ответить
Головне хто їм Коран читає, як аналогія відродженна мпц сталіном. Мусліми у своїх масі читати не вміють, хто їм і як пояснить, той і бен ладен.
показать весь комментарий
12.04.2026 09:02 Ответить
Так Коран же пояснюють, а не лінію партіі "єдіная россія".
показать весь комментарий
12.04.2026 09:34 Ответить
Не поділили гроші зароблені на проході танкерів через сумнозвісну протоку.
показать весь комментарий
12.04.2026 07:38 Ответить
Венс заявив, що Іран не готовий відмовитись від розробки ядерної зброї
показать весь комментарий
12.04.2026 07:39 Ответить
Надо додавить Иран. Полная блокада. Всю инфраструктуру разнести к херам. Быстро заверещат от голода.
показать весь комментарий
12.04.2026 07:39 Ответить
Ні.
У аятол і КВІР завджи буде, в тому числі - набої для невдоволених.
Вони вже показали, що народ для них - це тупо ресурс, який не має жодного права голосу, а головне - жодного важеля зворотного впливу.
Війна проти Ірану була програна в січні цього року.
показать весь комментарий
12.04.2026 07:41 Ответить
це не наш метод, де гуманізм
показать весь комментарий
12.04.2026 07:42 Ответить
То коли вже тепер там апакаліпсисипо плану?
показать весь комментарий
12.04.2026 07:41 Ответить
Знову кідалово, Венс ну у Трамп деменція, но ти хоч лгбтешнік, але ж не дурник, як наше?
показать весь комментарий
12.04.2026 07:43 Ответить
Цій балакаючій жіночій піхві До Венсу це дуже далеко навідь до нашого шута. Трампидло той ще дурник, хворіючий старечою діменцією, так він і коМАНДУ підібрав собі таку, що на її фоні виглядає розумником, якому, як він мріє, всі мають цілувати цого старечий тухес.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:04 Ответить
Ви раді за нас, чи хвилюєтесь за громадян США, вони якось дадуть собі раду, а ми дійсно у піхві разом з народом, який любить смішних президентів.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:43 Ответить
Ну а хтож заставляв наше тупе бидло вибрати шута-ідіота замість справжнього патріота Порошенка?Треба було тоді думати, що їх вибір блазня-ідіота, який на той момент тільки вмів корчити рило зі сцени приведе до війни з кацапнею.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:40 Ответить
+++
показать весь комментарий
12.04.2026 11:09 Ответить
Так венс і без деменції робить більш ******* заяви за трампа. Молодість - це не завжди про розум і когнітивні здібності.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:36 Ответить
Китай готується передати Ірану нові системи ППО - CNN
показать весь комментарий
12.04.2026 07:43 Ответить
Як показала практика - це такий самий мотлох, як і їх кацапський аналог 😅. Але до поки не буде знищений КВІР - ******** аналог Гестапо та СД - бомбардировки будуть малоефективними...
показать весь комментарий
12.04.2026 07:58 Ответить
Так бомбардувати достатньо узбережжя Ормузької протоки, щоб зробити там мертву зону і щоб танкери могли ходити... Іран ж не зможе танкери пускати і з часом сам загнеться без нафтодоларів...
показать весь комментарий
12.04.2026 09:06 Ответить
Бо навіть іранські п*дараси вважають вас такими п*дарасами, з якими навіть п*дарасам домовлятись "взападло"...
показать весь комментарий
12.04.2026 07:57 Ответить
Я коли бачу свиняче рило Ді Венса, то воно мені нагадує балакаючу жіночу піхву
показать весь комментарий
12.04.2026 07:58 Ответить
Кобилячу а не жіночу.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:55 Ответить
Нєєє, жіночу, середньої волохатості.
показать весь комментарий
12.04.2026 09:08 Ответить
А як же прекрасне спільне підприємство по контролю ормузької протоки?
показать весь комментарий
12.04.2026 08:04 Ответить
Припинення війни? Як так? "Краснов" же неодноразово розповідав усьому світові, шо Іран вже вщент розгромлений.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:07 Ответить
Приїжджає на перемовини якесь нафарбоване уй@бище. Ну з ким перемовини проводити? З ним? Звісно рушникоголові на хер послали.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:27 Ответить
Ну то в Ірані подивилися на прикладі України і вирішили шо з любим гегемоном можливо крім Китаю можно гнути свою лінію, навіть якщо вона не завжди вірна і веде к ще більшим руйнуванням країни.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:35 Ответить
А що, Китай являє собою якусь військову силу? Вони звичайно можуть кукурікати : Тайвань за 3 дні, але вояки вони нікчемні. Було сунулись китайці у Вьетнам, так вьетнамці навідь армію не задіяли, обійшлись місцевим ополченням, яке било китайців і в хвіст і в гриву, як старе відро. А якщо подивитись на другу світову, то непереможна НОАК тікала від японців весь час, як чорти від ладану. Японці, щоб визвати їх на збройнмий опір, вчиниили варварський акт, просто звірства, нанкінську різню, думали, Мао відповість. Та де там, китайці тікали як таргани від світла.
показать весь комментарий
12.04.2026 09:20 Ответить
Китай являє собою фактично другу армію світу і дуже скоро буде паритет з США. Темпи штампування авіаносців вже випереджають США. Кількістю есмінців і темпам будівництва вдеже наздогоняє по абсолютним цифрам США~50 проти 70+ у США. Але є головна особливість-Китай не виходить зі своєї операційної зони, що дає колосальну концентрацію в Азійскому регіоні на відміну від США які розкидані по всьому світі. Літаки 5-го покоління теж клепаются як горячі пиріжки. Ракетне озброєння усіх класів теж вже в топі втч з ракетами повітря-повітря PL-17 які по дальності поки не мають рівних що дуже напрягає США та Японію.

Найбільша їх прогалина, це то що вони не мають реального ********* війскового досвіду але сиситемно переймають кращі практики з війни в Україні.

Так що да це найбільша угроза тому регіону і проекція сили у майбутньому. Хоча китай буде діяти мягкою силою як завжди-він не куди не поспішає. Поки що
показать весь комментарий
12.04.2026 09:48 Ответить
Ну тепер все зрозуміло. Я тоже читав в ЗМІ про другу армію світу на чолі з фюрером ******. Нагадати, скільки років вони намагаються взяти Донецьку область? А як козломорді кацапи кукурікали про Чорне море, яке для їхнього ЧФ стало внутрішнім морем лапотної орди? І де тепер кацапський флот? У страха очі великі, і наші ЗСУ і тероборона без всякої зовнішньої допомоги в перші місяці війна гнали кацапів з північних областей України. А якби не зрада ЗЕбанутої плісені, то кацапи не захопили-би південь України. Так само і китайська армія, надувае щоки, а коли дойде до діла, то буде тікати, як в роки війни з Японією, як таргани.
ШО кукурікали кацапи перед початком війни? Що у них техніка, якій анало говнет. А тепер про таке кукурікають китайці. Це все дешеві понти.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:17 Ответить
+++ Люто плюсую
показать весь комментарий
12.04.2026 10:56 Ответить
А куди подівся досвід в опіумних війнах ?!
показать весь комментарий
12.04.2026 10:55 Ответить
Не досягли ? Треба було в перемовники взяти пуйла кремлівського , віддати всі копалини США + Аляску з Каліфорнією .
показать весь комментарий
12.04.2026 08:58 Ответить
В цьому питанні я навіть не знаю на чіїй стороні,з одного боку США не кращі за рашку за агресію до Ірану,з іншої сторони--Ірану ні в якому разі не можно дозволити створювати атомну зброю,без неї вони припухші,а з нею будуть в 100000000 чокнутішими!!!! З іншого боку Іран висунув такі умови США,як приблизно нам рашка для закінчення війни,тобіж ПОВНА капітуляція,звісно США на таке ніколи не погодиться,вже й так обіср....сь,а якщо щей підуть на такі угоди--будуть повністю опущені!! Що рашка,що миролюбний Китай,всіляко підтримують і підбурюють Іран до ескалації,що тім,що іншим--це вигідно,Китай послаблює США,а рашка заробляє бабло для війни.
показать весь комментарий
12.04.2026 08:58 Ответить
Ворог України та союзник Росії повинен бути знищений. Саме іранські шахеди та іранські спеціалісти в 2022-2023 вбивали українських громадян і вчили росіян як будувати і користуватися шахедами. Россия та Іран - це дві терористичні країни які повинні жити в кам'яному віці.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:18 Ответить
І чим це вигідно китаю, а мабуть іран скупить весь китайський товар і в додачу весь китайський непотріб.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:51 Ответить
Це
Велика
Золота
Трампомога!!
або "пабє-бєда"
показать весь комментарий
12.04.2026 09:03 Ответить
Диванолюб, зашли в Іран свого орбана, може він домовиться
показать весь комментарий
12.04.2026 09:05 Ответить
Важко навіть уявити, кого цей венс обере собі в якості віце- у разі перемоги 2028р.
показать весь комментарий
12.04.2026 09:06 Ответить
За рік скотитися з позиції країни-гегемона до позиції країни на чолі з довбойобами - це треба вміти. Донні дійсно найвеличніший, таких раніше не було, особливо за Байдена.
показать весь комментарий
12.04.2026 09:11 Ответить
Хтось розбудіть сонного Донні - він обісрався
показать весь комментарий
12.04.2026 09:17 Ответить
Привітай орбана ще раз...може допоможе!!!
показать весь комментарий
12.04.2026 09:18 Ответить
Венс ідіот - новина тільки одна і погана - не домовилися...
показать весь комментарий
12.04.2026 09:29 Ответить
З таким блискучим переговорником і не досягли??? Не може бути! Напевно, почав, як і в оральному офісі з зеленським, з козирів? Вимагав подяки за знищену інфраструктуру?
показать весь комментарий
12.04.2026 09:32 Ответить
"ми повертаємося до Штатів без угоди" - в системі двох взаємних ультиматумів іншого годі було очікувати. А Вітьков це мав знати....
показать весь комментарий
12.04.2026 09:33 Ответить
Доки Іраном керують релігійні фанатики, вони постійно намагатимуться створити ядерну бомбу та погрожуватимуть Сполученим Штатам та іншим демократичним країнам. 10 років тому Іран не мав збагаченого урану достатнього для створення ядерної бомби, не було ракет дальністю 4000 км та в такої великої кількості шахедів і тому якщо зараз не поміняти диктаторський режим на демократичний, або що найменше змусити Іран відмовитись від бажання збагачення урану то в майбутньому Іран буде обстрілювати не лише своїх сусідів, а також європейські країни разом з Україною та США ракетами з ядерною зброєю.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:14 Ответить
https://spektrnews.in.ua/news/novosti-iz-ssha-glavnoe-k-koncu-nedeli-subbota-11-aprelya-2026---igor-aizenberg/186785#gsc.tab=0 Ігор Айзенберг, україно-американський вчений в сфкрі ІТ, професор Манхеттенського університету:
В субботу в Пакистане начались переговоры между США и Ираном, которые продолжались в течение 15 часов. (Переговор повині були бути продовжені і в неділю, але делегація США під головуванням Венса по сутті, втекла з Ісламабаду - А.М.). США на переговорах представляют вице-президент Вэнс и де-факто коллективный госсекретарь - друг президента Виткофф и зять президента Кушнер. Номинальный госсекретарь и советник по национальной безопасности Рубио, как это уже стало обычным для второй администрации Трампа, ни в каких важных дипломатических переговорах не участвует. Впервые с 2015 года высокопоставленный американский и иранский представители (иранскую делегацию возглавляет спикер парламента Галибаф) разговаривают друг с другом, а не через посредников.
47-й президент заявил журналистам, что ему все равно, будет ли достигнуто какое-то соглашение на переговорах, поскольку «мы полностью победили эту страну» (Иран), «с точки зрения Америки мы победили».
Два американских корабля занялись разминированием Ормузского пролива. Но судоходство по проливу по-прежнему является «штучным». За сутки в пятницу через пролив прошли 9 кораблей. До войны через него проходило больше ста кораблей в день.
Итак, война непосредственно с Ираном остановлена. Можно с большой вероятностью предположить, что чем бы ни завершились американо-иранские переговоры, война вряд ли возобновится. Потому что следствием продолжения войны будут высокая цена на нефть, высокие цены на все виды топлива, раскручивание спирали инфляции, экономические проблемы во всех развитых странах, в том числе в США, связанные с замедлением экономике из-за дороговизны всех видов энергии, удорожания производства из-за роста цен на энергию и комплектующие, и так далее, и так далее. 47-й президент не может себе позволить всего этого. Он много чего не знает и не понимает. Но не может не понимать, что все эти явления ведут республиканскую партию к разгромному поражению на выборах в Конгресс 3 ноября. И попытаться переломить эту ситуацию можно только остановив раскручивание инфляции и всех отрицательных явлений в экономике.
В пятницу бюро статистики министерства труда опубликовало данные по инфляции за март. Она составила 3.3%. В то время как в феврале составляла 2.4%. Цена на бензин в США в течение марта выросла на 21.4% - самый резкий рост в течение месяца за последние 60 лет.
Можно смеяться над ценой на бензин как индикатором настроений американцев, но на самом деле к этому индикатору нужно относиться очень серьезно. Для всех американцев, кроме жителей нескольких самых больших городов, автомобиль - основной или единственный вид транспорта. Если в семье две машины, если их нужно заправлять каждую неделю и, если за то, чтобы заправить полный бак, нужно платить на $18-20 больше, чем до 28 февраля, то настроение среднестатистических людей, вынужденных выбрасывать из семейного бюджета совершенно незапланированные $150 в месяц (и это минимальная оценка), довольно очевидно: виновата власть. А власть - это президент, обещавший прекратить участие США в войнах и снизить цены на бензин, и республиканцы с их большинством в Конгрессе. А, если виновата власть, то на выборах нужно голосовать против власти. И эта логика, действующая в США всегда (достаточно вспомнить похожую ситуацию в 2006 году, когда война в Ираке привела к росту цены на нефть, спирали инфляции и экономическому кризису, а как следствие - разгромному поражению республиканцев на выборах в Конгресс и потери ими большинства в обеих палатах.
Можно ли подвести какие-то итоги войны? - если знать ее цель, то, в принципе, можно. Здесь целью с очевидностью была смена режима в Иране. Произошла она? Нет. Сколько бы раз Трамп ни повторял, что режим сменился - но нет. Ликвидация какого-то количества членов «политбюро» не привела к смене режима. Он остался на месте. Только на сколько-то % изменился состав «политбюро».
Можно даже не считать, сколько составов советского политбюро сменилось с 1917 по 1985 годы, а режим оставался таким же, каким был - людоедским. Он мог быть более людоедским при сталине, менее людоедским после него, но он был людоедским по своей сущности всегда.
Смена режима в Иране не произошла, и поэтому цель, которая ставилась, не достигнута.
Кроме того, произошло то, чем Трамп пренебрег, несмотря на предупреждение собственной разведки - блокирование Ираном судоходства по Ормузскому проливу, в результате которого 20% объема импортируемой всеми странами мира нефти, не может попасть к потребителям. Как не может к ним попасть и сжиженный газ из Катара - третьего в мире по объемам экспортера сжиженного газа.
Подсчет того, сколько кораблей, самолетов, установок ПВО, ракет и военных заводов потерял Иран, не может заменить того, что цель войны не была достигнута. Теократический режим, жесткая идеологическая диктатура, остается в Иране у власти. И совершенно невозможно исключить того, что в случае, если на переговорах договориться ни о чем не удастся, режим будет стремиться восстановить своей военный потенциал и сохранит потенциальную возможность создать ядерное оружие. Почти 500 кг обогащенного урана, которые есть у Ирана в наличии, никуда не делись, сколько бы раз Трамп ни повторил, что ядерная программа Ирана уничтожена, сколько бы руководителей своей разведки он ни уволил (как директора военной разведки прошлым летом) за то, что они опровергают такое его утверждение.
Лучшее, чего можно достичь на переговорах с Ираном - это соглашение по типу соглашения JCPOA, которое было достигнуто в 2015 году и из которого Трамп вышел в 2018 году. Это соглашение делало для Ирана невозможным создание ядерного оружия - все его ядерные объекты находились под строгим контролем МАГАТЭ, Иран не производил обогащение урана, а тот обогащенный уран, что у него был, был вывезен из страны (по соглашению он был передан России). В 2018 году Трамп из соглашения вышел, и Иран перестал его соблюдать, возобновив обогащение урана.
Следим за развитием событий. UPD: Воскресенье, 12 апреля, 0:05 EDT. Переговоры в Пакистане закончились безрезультатно.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:21 Ответить
в одних був Київ за три дні , а в цих Тегеран за неділю
показать весь комментарий
12.04.2026 10:35 Ответить
Закульгавший венс повернувся до неходячого трампона. Шо не день то веселіше. Іще б зустрілись табакерка із ввх-івською головаю.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:39 Ответить