9233 посетителя онлайн

СБУ не увидела "достаточных оснований" в запросе НАБУ для санкций против экс-нардепа Иванющенко, - СМИ

іванющенко

Служба безопасности Украины не обнаружила в запросе Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) достаточных сведений о нанесении ущерба для введения санкций в отношении бывшего народного депутата от ныне запрещенной "Партии регионов" Юрия Иванющенко.

Об этом ОП и СБУ сообщили "Украинской правде", передает Цензор.НЕТ.

Ответ СБУ

В Офисе президента ответили, что направили обращение НАБУ в Кабмин и СБУ, поскольку это органы, которые могут инициировать введение санкций на заседании СНБО.  

В ответе СБУ от 22 апреля указано, что запрос НАБУ "не содержит достаточных сведений о нанесении Иванющенко Ю.В. ущерба национальной безопасности".

Также указывается, что ведомство готово повторно рассмотреть предложения о применении санкций к Иванющенко "в случае их доработки".

Что предшествовало?

Топ комментарии
+24
Порошенко - держзрадник під санкціями
юра єнаківський - ні прі чьом

ізбраний мудрий український нарід ЗЄльоного нашого Мойсея,
не переплутайте !

.
показать весь комментарий
06.05.2026 00:08 Ответить
+22
дійсно,

#а прі чьом здєсь юра єнаківський -
одіозний соратник Януковича ?

.
показать весь комментарий
06.05.2026 00:05 Ответить
+22
філіал рашистського фсб в Україні не побачив "достатніх підстав"...
показать весь комментарий
06.05.2026 00:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
фСБУ
показать весь комментарий
06.05.2026 00:02 Ответить
Тоді, це уже і не СБУ, яке проводить знищення московських окупантів та іванющенка, а просто організована група осіб від могилєвича+прутіна, яка наносить ШКОДУ/ЗЛОЧИН Національним інтересам України!!
показать весь комментарий
06.05.2026 00:23 Ответить
дійсно,

#а прі чьом здєсь юра єнаківський -
одіозний соратник Януковича ?

.
показать весь комментарий
06.05.2026 00:05 Ответить
піарник Юри Іванющенко, Миша Подоляк , слушний " як собака" , вжє7 р . ,служить пропагандистом , тримае свіноферму ботів , захищаючих режим " дінастія" вови і андрія ! Тому СБУ " не бачить" , а от Богдан , посмів огризнутися
показать весь комментарий
06.05.2026 07:21 Ответить
Порошенко - держзрадник під санкціями
юра єнаківський - ні прі чьом

ізбраний мудрий український нарід ЗЄльоного нашого Мойсея,
не переплутайте !

.
показать весь комментарий
06.05.2026 00:08 Ответить
філіал рашистського фсб в Україні не побачив "достатніх підстав"...
показать весь комментарий
06.05.2026 00:10 Ответить
Паспорт РФ для «СБУ» ніколи не було достатньою підставою для не допуску до державної таємниці, а навіть навпаки. Немає в Україні ніякою служби безпеки. Бутафорія.
показать весь комментарий
06.05.2026 00:23 Ответить
…сБУтафорія
показать весь комментарий
06.05.2026 00:37 Ответить
100% 👏👍...
показать весь комментарий
06.05.2026 00:57 Ответить
Добре платить
показать весь комментарий
06.05.2026 00:28 Ответить
кажете Хмара авторитет? туча він на побігеньках в покладистого гебіста.
показать весь комментарий
06.05.2026 00:32 Ответить
"Я маленькая тучка,
Я вовсе не медведь..."

.
показать весь комментарий
06.05.2026 01:15 Ответить
Сама впливова й розгалужена організація у світі - ДОВБО(ой)БИ!
показать весь комментарий
06.05.2026 06:40 Ответить
Порошенко - держзрадник під санкціями
-----------------------------------------------------------
Представьте на секундочку - янукович президент.
Он бы тоже, не *********, объявил бы Порошенко зрадником.
Это говорит о том, что между Зеленским и януковичем можно ставить знак равенства (=)
показать весь комментарий
06.05.2026 07:15 Ответить
Зеленский і ойго підручні" дінастія" , вжє давно переплюнули банду януковича Ті жалкують , а що так можно було ? А нарід , такий слухняний ,за 23$ "є-бачки "і гідність загубил При злочинному режимі шапкокрада була свобода слова, а цей "в очі плюй " встановив , геббельс пропаганду
показать весь комментарий
06.05.2026 07:27 Ответить
Тю-після крайнього Майдану було, навіть тітуханів йому приписували, а тут як корова язиком злизала.
показать весь комментарий
06.05.2026 07:47 Ответить
Бідна Україна... але ж на плівках Міндіча там все так і кажуть - СБУ можна купити, за відносно невеликі гроші...
показать весь комментарий
06.05.2026 08:11 Ответить
Іванющенко друг міндіча і цукермана ?
показать весь комментарий
06.05.2026 08:21 Ответить
Іванющенко член зеленої мафії.

"В 2011 році нинішній радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк брав участь у піар-кампанії з відбілювання репутації Юрія Іванющенка (відомого як «Юра Єнакієвський»), наближеного до Віктора Януковича.
Подоляк, працюючи політтехнологом, публічно стверджував, що Іванющенко не має стосунку до криміналітету та донецької мафії."
показать весь комментарий
06.05.2026 10:37 Ответить
Усі авторитети мають оставатися при владі.
показать весь комментарий
06.05.2026 08:56 Ответить
"НАБУ не надало достатніх доказів" ...
А в самій СБУ не бажає зібрати ці докази?

"Колишній народний депутат від «Партії Регіонів» Юрій Іванющенко, який в Україні підозрюється у легалізації 18 га державної землі вартістю понад 160 млн грн, з 2004 року є власником паспорта громадянина Російської Федерації. Також екснардеп отримав щонайменше два закордонні російські паспорти й користувався ними для регулярних польотів до Росії. Про це https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-ivanyushchenko-pasport-rf-pereloty-tatulyan/33704822.html повідомили «Схеми» (проєкт «Радіо Свободи») в п'ятницю, 13 березня 2026 року."
показать весь комментарий
06.05.2026 10:41 Ответить
За даними російських баз, внутрішній паспорт РФ Іванющенку видали 28 лютого 2004 року в Ростові-на-Дону. Відповідно до останньої інформації з російського держпорталу «Госуслуги», документ досі чинний.

Також екснардеп щонайменше двічі отримував російські закордонні паспорти - у 2017 та 2021 роках - і використовував їх для поїздок до Росії.
Відомо, що Іванющенко переховується від українських органів прокуратури з 2014 року.
показать весь комментарий
06.05.2026 10:42 Ответить
З початку повномасштабної війни Іванющенко бував у РФ щонайменше десять разів: чотири рази у 2022 році, п'ять - у 2023-му й один - у 2024 році. Не виключено, що поїздки могли відбуватись й пізніше.

У березні 2022 року Юрій Іванющенко двічі перетинав російський кордон з російським бізнесменом Рубеном Татуляном, якого США та Україна внесли до санкційного списку. 19 березня вони разом прилетіли чартерним рейсом з ОАЕ в Сочі й тим же бортом разом повернулися в ОАЕ наступного дня.
показать весь комментарий
06.05.2026 10:43 Ответить
Все що треба знати про зєльонку
показать весь комментарий
06.05.2026 10:43 Ответить
Ще один цінний кадр для патріотів з ОПи.
Тігіпко -радник Буданова.

показать весь комментарий
06.05.2026 10:51 Ответить