12576 посетителей онлайн

Возле Чонгара образовались очереди из грузовиков, ожидающих проезда по понтонному мосту. СПУТНИКОВЫЕ ФОТО

На подъездах к понтонной переправе у Чонгара наблюдаются очереди из грузовиков.

Соответствующие спутниковые фото обнародовала российская служба "Радио Свобода", передает Цензор.НЕТ.

Подробности

Фото сделано 12 июня в 8:19.

Согласно снимкам, грузовики движутся по временному понтонному мосту в сторону оккупированной части Херсонской области.

"Основной мост ранее был поврежден двумя ударами ВСУ и закрыт. На этом же снимке можно заметить два скопления грузовиков в сторону материка: перед понтонным мостом стоят 17 грузовиков и несколько легковых автомобилей, на юг, перед КПП "Джанкой", еще 15 грузовиков.

При этом ни одного легкового автомобиля или грузовика, едущего в сторону Крыма, на спутниковом снимке нет, хотя на полуострове, как и раньше, наблюдается дефицит топлива и некоторых товаров повседневного спроса", — пишет издание.

Очереди из грузовиков на Чонгаре: спутниковые фото
Очереди из грузовиков на Чонгаре: спутниковые фото
Очереди из грузовиков на Чонгаре: спутниковые фото

Что предшествовало?

  • В 475-м отдельном штурмовом полку Сухопутных войск ВСУ CODE 9.2 сообщили, что совместно с пилотами 1-го отдельного штурмового полка имени Дмитрия Коцюбайло нанесли удар по мосту "средствами компании Fire Point и БПЛА "Бегемот"".
  • 9 июня о повторной атаке на Чонгарский мост сообщил коллаборационист и глава оккупационной администрации РФ на левом берегу Херсонской области Владимир Сальдо.
  • Спутник зафиксировал темные пятна от ударов ВСУ в центральной части Чонгарского моста, который соединяет временно оккупированную территорию Херсонской области с Крымом.
Топ комментарии
+46
показать весь комментарий
12.06.2026 13:10 Ответить
+39
Яка гарна ціль!
показать весь комментарий
12.06.2026 12:55 Ответить
+37
Пан Мадяр! Ваш вихід.
показать весь комментарий
12.06.2026 13:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Яка гарна ціль!
показать весь комментарий
12.06.2026 12:55 Ответить
саме так-дрони вже облизуються...
показать весь комментарий
12.06.2026 12:56 Ответить
«Работайте братья»
ху..ло в.в.
показать весь комментарий
12.06.2026 12:58 Ответить
Пан Мадяр! Ваш вихід.
показать весь комментарий
12.06.2026 13:03 Ответить
Головне🤔, щоб під особистий контроль не взяв отой Оманський🤮, цю операцію, з подальшим сидінням і заслуховуванням на його шоу - «СТАВКА незламна»… А колони орків, це справа на розсуд Захисників України та допомога від Західних Партнерів, яким Українці завжди вдячні!! Хіба що, оті КабМіндічі, через безкарність від керівників СБУ, БЕБ, ДБР, вкотре насеруть в душу Українцям …??
показать весь комментарий
12.06.2026 13:05 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2026 13:10 Ответить
100% люкс 👍 ...
показать весь комментарий
12.06.2026 13:47 Ответить
И что дальше? Их тоже уничтожить?
показать весь комментарий
12.06.2026 13:13 Ответить
Це ти ,кацапня лозунгами,а українці-гаслами!
показать весь комментарий
12.06.2026 13:23 Ответить
Какими лозунгами?
показать весь комментарий
12.06.2026 13:26 Ответить
А там що, кордон? Аби щось ляпнути з мухосранська.
показать весь комментарий
12.06.2026 13:21 Ответить
плющіть? чи ковбасить?
показать весь комментарий
12.06.2026 13:25 Ответить
У узкіх підгорає скрєпне місце
показать весь комментарий
12.06.2026 13:26 Ответить
тому шо треба було не на форумі Цензора шаройобитись, а завчасно залити всю наявну тару бензином, і купити хоча б по десять кілограмів цукру і гречки.
показать весь комментарий
12.06.2026 13:31 Ответить
Щодо бензину та гречки воно ще якось зрозуміє. А от з цукром у расєянців біда. 😁
показать весь комментарий
13.06.2026 12:54 Ответить
Кацап, ти отримав нові методички? Твої лякалки тут недоречні...
показать весь комментарий
12.06.2026 13:36 Ответить
вогонь!
показать весь комментарий
12.06.2026 13:18 Ответить
Бити потрібно по тому мосту , щоби кацапня не шастала
по українській землі 🤬
показать весь комментарий
12.06.2026 13:26 Ответить
Щось Зеля засцяв в День Кацапії послати масоване гаряче привітання за порєбрік. А то ще дарагой ******** ********овіч абідітся!
показать весь комментарий
12.06.2026 13:31 Ответить
Розбитий порт цієї ночі у краснодарському краї не рахується?
показать весь комментарий
13.06.2026 10:01 Ответить
понтони лопаються прикольно при влучанні, прямо як поп-іт.
показать весь комментарий
12.06.2026 13:39 Ответить
..от як би прямо на пантоні фуру піджарити..та щоб ще затонула...то був би плюс. Там дно один мул... Витягнути буде реально дуже тяжко.
показать весь комментарий
12.06.2026 14:25 Ответить
ну, для гарного відео підходить, але все ж краще смажити бензовози у русі - після першої сотні засмажених водіїв вже хєр хто поїде.
показать весь комментарий
12.06.2026 14:35 Ответить
..так одне другому явно не заважає....)))
показать весь комментарий
12.06.2026 14:38 Ответить
Бачиш - їбаш!
показать весь комментарий
12.06.2026 14:20 Ответить
Це світлини з американського супутника. буратінка, здається, не дозволяє пану Бровді псувати кацапні їх свято.
показать весь комментарий
12.06.2026 17:29 Ответить
И что ждем?
показать весь комментарий
12.06.2026 14:47 Ответить
Ну і йолопи повні.....
А де ударил в чергу, як вилупки б'ють по рятувальниках?
Мадяр спить чи у відпусці?
показать весь комментарий
12.06.2026 15:04 Ответить
Мадяр зна?!
показать весь комментарий
12.06.2026 15:36 Ответить
Згадую вже хрестоматійне: "...**** дивишся? Їбаш!!!"
показать весь комментарий
12.06.2026 15:41 Ответить
то чому б малоросам не в#бать по великоросам?
показать весь комментарий
12.06.2026 15:55 Ответить
Давай, малорос, в'їби! Ми, українці, не проти.
показать весь комментарий
12.06.2026 17:18 Ответить
Ти взагалі в курсі походження "мало" та "велико"?

Мало - це метрополія.
Велико - приєднані території.

​Мала Еллада (Мала Греція): Це була власне сама Греція, ядро, історична прабатьківщина, серцевина та ісконна територія (історичний центр).

​Велика Еллада (Велика Греція): Це були всі колонізовані, новоприєднані та розширені греками території навколо Середземного моря (наприклад, Південна Італія та Сицилія).
показать весь комментарий
13.06.2026 13:01 Ответить
А ТИ не образишся, якшо ТЕБЕ кацапня буде кликати не українцем,а малоросом, а територію, на котрій ТИ мешкаєш, малоросією?
показать весь комментарий
13.06.2026 15:59 Ответить
Мені глибоко ***** на кацапів і їх погляди.
показать весь комментарий
13.06.2026 16:38 Ответить
Мала Рось - Початкові, південні руські землі навколо Києва та Галицько-Волинського князівства. Тобто метрополія, колиска, звідки все почалося.

Велика Рось - Периферійні, заліські, північно-східні території (зокрема Владимиро-Суздальські землі, пізніше - Московщина), які були колонізовані та християнізовані пізніше. Вони були «великими» виключно через свої географічні масштаби, просторове розростання від центру.
показать весь комментарий
13.06.2026 13:03 Ответить
Чекають на удари безпілотників)))
показать весь комментарий
12.06.2026 17:08 Ответить
Недопрацьовуємо...
показать весь комментарий
12.06.2026 17:16 Ответить
Там и куча бензовозов имеется - а это законная военная цель.. )
показать весь комментарий
12.06.2026 21:53 Ответить