8815 відвідувачів онлайн

КМВА не підтверджує інформацію Кличка про виїзд 600 тисяч людей з Києва протягом січня

Ситуація зі світлом у Києві: екстрені відключення тривають

Київська міська військова адміністрація не підтвердила інформацію мера Києва про нібито виїзд зі столиці 600 тисяч людей упродовж січня.

Про це повідомила речниця КМВА Катерина Поп в етері телемаратону "Єдині новини", інформує Цензор.НЕТ.

Спростування КМВА

За її словами, така інформація не була підтверджена підрозділом КМВА.

"І наразі якби виїхала така кількість абонентів, яким надаються послуги електропостачання, то, напевно, ситуація зі світлом не була б такою критичною. […] Навіть якщо такі цифри заявляють, ми не бачимо результату від того, що люди [виїхали], ну, хіба вони не вимкнули світло", - пояснила речниця КМВА.

Також, додала Поп, в Києві розгорнули близько 1300 Пунктів незламності.

Що передувало?

  • Раніше міський голова Віталій Кличко в інтерв’ю Times заявляв, що протягом січня столицю покинули близько 600 тисяч людей, тоді як загальна кількість мешканців міста перевищує 3 мільйони.
  • Раніше Кличко закликав жителів тимчасово виїжджати за місто, якщо є така можливість.
Топ коментарі
+10
Сказочники. Люди выезжают хотя-бы на время сильных холодов. Или отправляют своих детей. И это вполне нормальная реакция.
показати весь коментар
21.01.2026 20:48 Відповісти
+8
Тобто, ця нікчемна Попа не надала інших цифр, а тупо просралася у Телелемарафоні на обраного киянами мера.

КМВА - структура, яка ***** не робить, крім підсирання та обсирання Кдичка.

А нє - ще вони ******** 8 мільярдів з бюджету Києва нібито на дрони-перехоплювачі, яких нема.
показати весь коментар
21.01.2026 20:59 Відповісти
+7
У чому сенс існування абсолютно непотрібної КМВА?
А цю речницю вже зарахували до кварталу 95?
показати весь коментар
21.01.2026 20:47 Відповісти

Завантаження...