11307 відвідувачів онлайн

Київ може перейти від екстрених вимкнень світла до "жорстких, але прогнозованих" графіків, - Шмигаль

Київ

Найближчими днями Київ може перейти від екстрених до "жорстких, але прогнозованих графіків" вимкнення світла. Енергетики розробили низку технічних рішень для цього.

Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

Коли зміниться ситуація зі світлом у Києві?

Ситуація в енергосистемі, за словами Шмигаля, залишається "вкрай напруженою". Зокрема й у столиці, де продовжують діяти екстрені відключення світла.

"Проте енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків. Поставлені завдання вийти на цей режим найближчими днями", - повідомив міністр енергетики.

Тепло

Наразі у Києві без опалення залишається 3261 будинок. За словами Шмигаля, над відновленням світла та тепла упродовж дня працювали 160 бригад. У нічний час на місцях будуть задіяні 52 бригади.

Своєю чергою Київська міська військова адміністрація не підтвердила інформацію мера Києва про нібито виїзд зі столиці 600 тисяч людей упродовж січня. Про це повідомила речниця КМВА Катерина Поп в етері телемаратону "Єдині новини".

Топ коментарі
+15
Зеленский с Миндичами , Цукерманами , Наемами , таки построили трёхуровневые системы защиты энергетики. Миндич не даст соврать. У него в Израиле свет не отключают.
показати весь коментар
21.01.2026 23:10 Відповісти
+9
Може досить за кордон перти єлєктроєнергію з України?! Потужностей вистачає більше ніж, це ДТЕК ніяк не нажреться.
показати весь коментар
21.01.2026 23:01 Відповісти
+9
Небыло электричества без графиков, теперь не будет по графикам. Что значит новый министр. Быстро порядок навёл. Это вам не боксер Кличко
показати весь коментар
21.01.2026 23:40 Відповісти

Завантаження...