Піщанська очолила Антимонопольний комітет

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу АМКУ.
"Від сьогодні в.о. голови АМКУ є перша заступниця голови - державна уповноважена Ольга Піщанська", - сказано в повідомленні.
На сайті комітету зазначено, що Піщанська була призначена на посаду першої заступниці голови АМКУ указом президента від 2 вересня 2019 року. До цього вона обіймала посаду комерційного директора ТОВ "СТЕМ Інжиніринг".
Як пишуть Наші Гроші, вона очолювала закупівельний напрям в "АрселорМіттал" у той самий період, коли ексглава АМКУ Юрій Терентьєв був генеральним юрисконсультом цього підприємства.
Також в її декларації зазначено, що вона володіє цінними паперами "АрселорМіттал" Кривий Ріг.
З грудня 2016 по серпень 2019 Піщанська працювала директором ТОВ "Закупівельні рішення".
Піщанська в 1997 році закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво", а в 2001 році отримала ступінь магістра економіки підприємництва в Київському національному економічному університеті.
Як повідомляв Цензор.НЕТ 1 липня президент України Володимир Зеленський на нараді в Офісі президента змусив главу Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва написати заяву про відставку.
Наступного дня, 2 липня Терентьєв відкликав з Ради свою заяву про відставку з поста глави Антимонопольного комітету.
Пізніше стало відомо, що профільний комітет Ради рекомендує депутатам звільнити главу Антимонопольного комітету Терентьєва.
3 липня Рада звільнила Терентьєва з посади. Цього ж дня Терентьєв скасував відкликання заяви про відставку.
https://www.dsnews.ua/politics/pishchanskaya-budet-vypolnyat-obyazannosti-glavy-amku-03072020181500 Об этом говорится в сообщении юриста и экс-нардепа Виктории Пташник .
Никаких кумовьев и друзей, все по честному.
При Януке на заборах писали "Усьо будет Донбасс", теперь усьо станет Кривым Рогом
Спасибо жителям Кривбасса