Навальний із СІЗО: Я не шкодую, що повернувся

Пост Навальний опублікував в Instagram, інформує Цензор.НЕТ.
"Всім привіт зі знаменитого спецблоку "Матроської тиші" - Кремлівського централу. Читав про нього в книжках, а тепер сам опинився - російське життя", - написав Навальний.
За його словами, камера в СІЗО схожа на лікарняну палату.
"Невелика кімната, з якої не випускають. Вікно, залізне ліжко. Правда, ця ліжко без сервоприводу, що змінює положення спини і ніг", - зазначив російський опозиціонер.
"Я не шкодую про те, що повернувся", - підкреслив Навальний.
Нагадаємо, Навального затримали 17 січня в аеропорту "Шереметьєво", коли він повернувся в Росію після лікування через спроби отруєння. За версією російської влади, Навальний ухилявся від контролю як умовно-засуджений. Хімкинський суд Російської федерації взяв під варту Олексія Навального на 30 діб - до 15 лютого 2021 року.