6529 відвідувачів онлайн
9 288 92

Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно. ПЕРЕЛІК нагороджених

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Згідно з указом, орденом "За мужність" III ступеня відзначено 67 добровольців, із яких 64 - посмертно. Серед нагороджених - члени Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", батальйонів територіальної оборони "Донбас", "Айдар" та ОУН. Також відзначено членів батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення "Шахтарськ" і "Чернігів", Української добровольчої армії, диверсійно-розвідувального підрозділу "Патріот", Окремої добровольчої роти "Карпатська Січ".

"Слава героям-добровольцям, які у вирішальний час стали на захист нашої свободи та показали приклад нескореності для всієї України", - сказав глава держави.

Текст указу президента Цензор.НЕТ публікує мовою оригіналу.

"За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу постановляю нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня:

АНДРЄЄВА Сергія Володимировича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

АРХІПОВА Василя Васильовича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Донбас";

АТАМАНЧУКА Андрія Вікторовича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Айдар";

АТАМАНЧУКА Романа Віталійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

АФАНАСЬЄВА Дмитра Володимировича (посмертно) - добровольця Добровольчого батальйону ОУН;

БЕЛЕНЦЯ Андрія Анатолійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

БОДЯКА Андрія Олександровича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ВЕЛИЧКА Володимира Володимировича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ВИШНЕВСЬКОГО Олега Анатолійовича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Айдар";

ВОЛОВИКА Всеволода Валентиновича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ВОЛОЩУКА Михайла Володимировича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ВОРОШИЛА Євгенія Івановича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ГАРКАВЕНКА Євгена Миколайовича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Айдар";

ГОЛУБЄВА Олександра Володимировича - добровольця батальйону територіальної оборони "Айдар";

ГОРБЕНКА Святослава Сергійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ГОРЯЧЕВСЬКОГО Олександра Олександровича (посмертно) - добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Шахтарськ";

ДОВГОГО Костянтина Миколайовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ДУТЧАКА Юрія Івановича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ДЯЧЕНКА Олександра Юрійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ЗЕБІНА Едуарда Миколайовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ІВАНИКА Володимира Васильовича (посмертно) - добровольця Української добровольчої армії;

КІРЕЄВА Антона Аркадійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

КОВАЛИШИНА Олега Ярославовича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Донбас";

КОЗЛОВА Миколу Володимировича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Донбас";

КОЛЄСНІКОВА Дмитра Вадимовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

КОПИЛОВА Сергія Миколайовича - добровольця окремого диверсійно-розвідувального підрозділу "Патріот";

КОСТЮКА Євгена Віталійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

КРАВЧЕНКА Сергія Вікторовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

КРИВИЧА Андрія Андрійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ЛАВКАЯ Василя Васильовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ЛИТОВЧЕНКА В’ячеслава Григоровича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ЛОМЕЯ Дмитра Вікторовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ЛОСЯ Романа Миколайовича (посмертно) - добровольця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Чернігів";

ЛУЦІВА Андрія Зеноновича (посмертно) - добровольця Української добровольчої армії;

МАЛОЛІТНОГО Олександра Івановича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

МАРТИНОВА Олександра Олександровича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

МИРОШНИЧЕНКА Олексія Костянтиновича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Донбас";

МІРОШНИЧЕНКА Меружа Валентиновича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ПАЛЬГУЄВА Олександра Сергійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ПЕТРОСЯНА Оганеса Арутюновича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Айдар";

ПЕТРУШОВА Олександра Валентиновича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ПІНЧУКА Олексія Леонідовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ПУГАЧОВА Олега Валентиновича (посмертно) - добровольця Добровольчого батальйону ОУН;

РАЙХЕРТА Олександра Олександровича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

РЯБЕНКА Дениса Володимировича (посмертно) - добровольця батальйону територіальної оборони "Донбас";

САЄНКА Дмитра Олександровича (посмертно) - добровольця Української добровольчої армії;

СЕМАНИШИНА Григорія Петровича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СЕМЕРЯКА Ярослава Івановича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СІРЧЕНКА Андрія Володимировича (посмертно) - добровольця Добровольчого батальйону ОУН;

СМОЛІНСЬКОГО Леоніда Денисовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СТАНІСЛАВЕНКА Михайла Олександровича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СТАТІЯ Володимира Михайловича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СТЕФАНОВИЧА Віктора Володимировича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СТЕФУРАКА Степана Степановича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СУМСЬКОГО Дмитра Михайловича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

СУСЛА Михайла Миколайовича (посмертно) - добровольця Добровольчого батальйону ОУН;

СУХОВОГО Сергія Івановича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ТАРАСЮКА Олега Андрійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ТКАЧЕНКА Сергія Вікторовича - добровольця батальйону територіальної оборони "Айдар";

ФЕДЧИШИНА Анатолія Миколайовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ФЛЕРКА Миколу Олексійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ЧИРЦОВА Олександра Семеновича (посмертно) - добровольця Окремої добровольчої роти "Карпатська Січ";

ШЕЛУДЬКА Володимира Олександровича (посмертно) - добровольця Української добровольчої армії;

ШЕМУРОВСЬКОГО Владислава Віталійовича (посмертно) - добровольця Української добровольчої армії;

ШЕПТИЦЬКОГО Ігоря Олексійовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ШИЛОВА Сергія Васильовича (посмертно) - добровольця Добровольчого українського корпусу "Правий сектор";

ЮРГУ Андрія Володимировича (посмертно) - добровольця Добровольчого батальйону ОУН".

Топ коментарі
+10
Не велика честь получить награду от четырежды уклониста.
показати весь коментар
14.03.2021 12:57 Відповісти
+9
ДНІПРО ..зараз.
Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 7152

Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 2524 Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 7888Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 485Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 8656Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 950
...
показати весь коментар
14.03.2021 13:15 Відповісти
+8
Я не хуже Вас знаю порядок награждения. Но из рук этого... человека я бы награду не принял.
показати весь коментар
14.03.2021 13:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хм, це виглядає як стимул померти.
показати весь коментар
14.03.2021 12:55 Відповісти
Жоден з керівників патріотичних українських партій, чи членів політрад таких партій, славу Богу не загинів. Вони й далі борються за Україну.
показати весь коментар
14.03.2021 13:04 Відповісти
Скоро вибори?
показати весь коментар
14.03.2021 12:57 Відповісти
Дибіл. У тебе хоть щось святе залишилося? Нікчема!
показати весь коментар
14.03.2021 13:34 Відповісти
Стосовно "святого зЕ" дурням не пояснюю.
показати весь коментар
14.03.2021 14:16 Відповісти
Не велика честь получить награду от четырежды уклониста.
показати весь коментар
14.03.2021 12:57 Відповісти
Неправильно. Наороджує Батьківщина. Зєлєнскій лише чиновник, який мав би їй служити. Від себе власне Зєлєнскій нагородити не може державними ордена, лише якоюсь власноруч заснованою премією.
показати весь коментар
14.03.2021 13:02 Відповісти
Я не хуже Вас знаю порядок награждения. Но из рук этого... человека я бы награду не принял.
показати весь коментар
14.03.2021 13:05 Відповісти
Ну Ви ж розумієте, що засуджувати тих, хто заслужив нагороду від Держави за те, що її вручив клжрк Зєлєнскій не можна. Тим більше, що нагороджені напевне добре продезинфікували руки. Як до того, так і після того.
показати весь коментар
14.03.2021 13:10 Відповісти
Я висказав особисту точку зору. Не засуджую тих, хто отримав нагороди.
показати весь коментар
14.03.2021 13:13 Відповісти
петух не имеет права прикасаться ни к чему людскому, а пархатый гаденыш ни к чему святому украинскому.
показати весь коментар
14.03.2021 13:28 Відповісти
Я б теж не взяв з його рук навіть запальничку, щоб прикурити сигарету. Але засуджувати, чи вказувати іншим уданому випадку не можу.
показати весь коментар
14.03.2021 13:49 Відповісти
Так він і нагородив тих, хто йому в очі це не скаже, нажаль...
показати весь коментар
14.03.2021 15:09 Відповісти
Але чомусь тільки при Зеленському держава згадала про внесок добровольців. Слава Героям!
показати весь коментар
14.03.2021 13:36 Відповісти
Та да! І почала їх пресувати. Як Антоненка та інших. І чомусь більшість добровольців у перших рядах на всіх протесних заходах. Чому? Тому, щи згадали? Для думаючи зрозуміло, що Зєлєнскій робить піар-акцію. Для вас це не зрозуміло. Ви не думаючий?
показати весь коментар
14.03.2021 13:47 Відповісти
Все це маячня твоя особиста. Якщо Антоненко не визнають винним -його відпустять. А при наявності підстав він має змогу відсудити компенсації за незаконне утримування. Не в Україні, так в ЄСПЧ. Щодо більшості добровольців на протестних заходах - не впевнений. Що там дуже багато " примазавшихся" , "героїв дивану" то це факт. Зараз куди не плюнь- попадеш або в "патріота", або в "добровольця", які в свій час тікали всякими шляхами з України, щоб не стати на захист держави.
показати весь коментар
14.03.2021 14:01 Відповісти
А нахіба Антоненку мають платити компенсацію з державного б'юджету? А хто і як йому компенсуж втрачене здоров'я і час? Ти хоч розумієш, що той час у нього ВКРАЛИ! Чи ти думаєш, що він проживе ще одне життя? І головне - коли це все закінчиться? Коли поміняється влада? Тому про маячню - то до тебе і таких, як ти. Мені цікаво, тобі не соромно?
показати весь коментар
14.03.2021 17:13 Відповісти
З чого мені повинно бути соромно? Ту систему правосуддя , яка діє в Україні створив не я. Вона "працює" роками, десятиліттями... Так, як Антоненко зараз, сиділи при всіх "найкращих" президентах. ( Я думаю прикладів наводити не потрібно?) А закінчиться це тоді, коли в нас запрацює нормальна система правосуддя! З іншого боку, ніякі і нічиї заслуги не можуть бути індульгенцією для тих, хто вчинив злочини. Тільки- зась, звинувачувати мене. Я не про конкретних осіб. А про принцип.
показати весь коментар
14.03.2021 19:45 Відповісти
Тобі має бути соромно за те, що таку систему правосуддя ти тут захищаєш.
показати весь коментар
14.03.2021 20:30 Відповісти
Я констатую факт: така у нас система правосуддя. надіюся, що систему змінить ця влада. Дуже надіюся!.
показати весь коментар
14.03.2021 23:20 Відповісти
Ця? 🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.03.2021 08:37 Відповісти
По Антоненку не всё ясно...
показати весь коментар
14.03.2021 18:51 Відповісти
Пане міністр? Арсен Борисович?
показати весь коментар
14.03.2021 20:31 Відповісти
Нет, но и того что подают в СМИ обе стороны дела - мне не внушает доверия... То что у меня нет особого доверия обвинению - это привычное дало... А вот то. что у меня не вызывает доверие ЗАЩИТА - ЭТО ОЧЕНЬ ПЛОХО... Потому, что я не исключаю участие Антоненка в этом "деле"... Во всяком случае защита не убедительна !!!
показати весь коментар
14.03.2021 21:31 Відповісти
Та да! І Геращенко так каже. 😊
показати весь коментар
14.03.2021 21:50 Відповісти
Может и "каже"... - значит тут мы с ним совпадаем..
показати весь коментар
14.03.2021 22:03 Відповісти
Цікаво, як ви з ним каятся будете. 😊 Хоча про що це я? Щоб каятись, треба совість мати. А щоб дурні не городи и, то треба мати мізки. А не тримати людину більше року. Чому? З якої причини? А з тої, що доказів, які б були беззаперечним, нема.
показати весь коментар
14.03.2021 22:28 Відповісти
"З якої причини" - в связи с подозрением в преступлении !
Вот у вас какие, на ваш взгляд, ВЕСОМЫЕ аргументы в его не виновности !?
показати весь коментар
14.03.2021 22:32 Відповісти
Самый весомый аргумент невиновности - презумпция. Доказывать надо вину, а не невиновность.
показати весь коментар
15.03.2021 08:29 Відповісти
"презумция" - это норма говорящая, что нельзя засудить без доказательств, но не для того, что бы запретить подозревать... Вот я и не исключаю его вины... - потому что его защита НЕ УБЕДИТЕЛЬНА !
показати весь коментар
15.03.2021 09:01 Відповісти
Его защита в основном, на сколько я видел это в СМИ, строится на каких то ЭМОЦИОНАЛЬНЫХ "вещах" - мол он ""хороший, он "знаменитый музыкант", он "служит в армии" - поэтому мол он "не мог"... А это нихера не убедительно !
показати весь коментар
15.03.2021 09:03 Відповісти
Да нет, вот именно зелень эта награждает...
показати весь коментар
14.03.2021 22:11 Відповісти
А вона має чим нагородити, ця зелень? Нагороджували від свого імені вона може лише своїм чимось.
показати весь коментар
14.03.2021 22:24 Відповісти
Ту сам факт награждения тех, кого *********** и их посипаки выдают за "преступников" - ОЧЕНЬ ВАЖНА для государства и мирового сообщества !!!!
показати весь коментар
14.03.2021 18:50 Відповісти
А переслідувпння атошників, волонтерів, добровольців який сигнал посилає світовому співтовприству? Який злочин вчинили доброволець Маруся Звіробій і волонтер Софія Федина?
показати весь коментар
14.03.2021 20:34 Відповісти
Ну это да... Но как не крути, добровольцы ОЧЕНЬ НУЖДАЮТСЯ в ГОСУДАРСТВЕННОМ ПРИЗНАНИИ !!!
и КСТАТИ - ПОРОХ ТОЖЕ "переслідував атошників, волонтерів, добровольців..."
показати весь коментар
14.03.2021 21:29 Відповісти
А тепер атошники у своїй більшості його підтримують. Мазохісти? 😁
показати весь коментар
14.03.2021 21:51 Відповісти
нет. Не поддерживают ! То что они против зелени - не значит, что они поддерживают пороха !
показати весь коментар
14.03.2021 21:53 Відповісти
Це ти про Забродського, Петрова, Марусю Звіробій і інших? Ти на протести ходиш під ВР, Кабмін, чи ОПу? Хоча про що це я? Тебе ж все влаштовує! От лише до вас ніяк не дійде, що хоч як би ви не заперечували очевидне, те очевидне е перестане бути очевидним. 😊
показати весь коментар
14.03.2021 22:32 Відповісти
Ну : Забродський - кадровый военный, который занимал при порохе руководяшие должностя - он не в счет ! Марусю Звіробій - особа мутная...Кто такой "петров" - понятия не имею !

У тебя "добровольцы" - закончились ?
показати весь коментар
14.03.2021 22:43 Відповісти
Ти не зрозумів. То протести під ОПою підтримують лише Забродськиц ю, Звіробій і Петро? 🤣 Таааак! На пиюотести ти е ходиш. Бїшся, що поб'ють. 😁І правильно! І да, у тебе всі добровольці не такі, бо воювали поти *****. Це ми знаємо. 😁 Не тужся, ваш час спливає попри всі ваші потуги. 😊
показати весь коментар
15.03.2021 08:40 Відповісти
А причём тут ПРОТЕСТЫ с тем, что ты утверждаешь о том, что АТОшники ПОДДЕРЖИВАЮТ пороха ?! Они ходят не на поддержку, а на ПРОТЕСТЫ !!!!
показати весь коментар
15.03.2021 08:59 Відповісти
А коли Порошенка пресувати з картинами, протест пам'ятаєш! Скільки людей за Порошенка вийшло, бачив? А ветеранів, які з тітушками спілкуватися біля будинку Ррюорошенка, коли тітушоа у автобусах пвюідвезли, пам'ятаєш? Звичайно, не бачив, не чув і не пам'ятаєш, бо це суперечить твоїм установкам! 😁 Але твої установки факту не змінюють. 😁
показати весь коментар
15.03.2021 09:13 Відповісти
неужели 300 000 )))
Не нужно себе выдумываШь ! Я сам ветеран и как ветеран тебе заявляю - мы , те кто пороха не поддерживали - и НЕ ПОДДЕРЖИВАЕМ !
показати весь коментар
15.03.2021 09:18 Відповісти
а ТЕ,кто и раньше поддерживали - их не хватило на то, что бы порох выиграл выборы ! Порох, с.ка - сам все прострал !
показати весь коментар
15.03.2021 09:19 Відповісти
Не бзди! Людям мізки зпсрала величезна машина пропаганди. Як і тобі, до речі Зауваж, хто за трав і кому ти і такі як ти вірили - Дубінскій, Лєщєнко, Мосєйчук і інші. Нарід, котрий здатен до аналізу, це зрозумів.
показати весь коментар
15.03.2021 10:07 Відповісти
Какая нахер пропаганда, если порох будучи при власти, так же как и клоун но хитрее просерал наши территории !!! Если благодаря нашему ему неподчинению - мы успели освободить часть территорий ! Вопреки его ЗАПРЕТАМ НЕ СТРЕЛЯТЬ и отходить с уже занятых территорий (Широкинское направление). Когда эту с.ка - приказа в начале 15 сдать всем боеприпасы (оставить только по одному комплекту к стрелковому, а все что "тяжелее автомата" - тоже сдать вплоть до гранат !
Котлы куда он загнал и погубил людей и дохера еще что мы ему припомним и не простим !!!
показати весь коментар
15.03.2021 11:28 Відповісти
Нічого нового. Зауваж - у вас з кацапами одинакові нарратив. Чого б це? 🤔
показати весь коментар
15.03.2021 12:14 Відповісти
Мне плевать, с чем ты там сравниваешь мое мнение !
Я его говорю - потому что Я там считаю !
ПОРОК **** 1000 %ная !
показати весь коментар
15.03.2021 12:20 Відповісти
1000 відсотків не існує у природі. Це нонсенс, як і твої нарративи, які ти тут штовхаєш. 😁
показати весь коментар
15.03.2021 12:25 Відповісти
Серьезно ?! ))) Ну тогда ты был двоечником в школе... ! ))))
показати весь коментар
15.03.2021 12:30 Відповісти
😁 Ти мене не розчарував. Еталон суки - це 100 відсотків суки. 1000 відсотків суки - це як? 10 сук? 😁😁😁😁😁😅
показати весь коментар
15.03.2021 12:36 Відповісти
Да, как 10 сук вместе !
показати весь коментар
15.03.2021 12:44 Відповісти
І цей математик буде мені про школу розказувати! 😅
показати весь коментар
15.03.2021 13:00 Відповісти
Ну конечно тебе... Это ТЫ написал "1000 відсотків суки - це як? 10 сук? " - великий математик ! )))
показати весь коментар
15.03.2021 13:04 Відповісти
Та да! 😁Впізнаю зебвла! 🤣 Хто наяюсисая, що Порошенко - **** 1000 відсоткова? 😉
показати весь коментар
15.03.2021 13:37 Відповісти
Ты просто умничка сообразительная... Эйнштейн просто ... ))
Продолжай веселить своими перлами.. а ну давай - кукарекни очередной раз ... ! )))
показати весь коментар
15.03.2021 13:42 Відповісти
Не можу. Я ж не з курника, як ти. Так що вибач - кукурікання - то твоя парафія. 😔😉😁
показати весь коментар
15.03.2021 13:53 Відповісти
Умница... ещё раз кукурекни !
показати весь коментар
15.03.2021 13:54 Відповісти
Он, с.ка-порох НИЧЕМ НЕ ЛУЧШЕ КЛОУНА !!!
Его немногие +сы - это международная составляющая ! А все на фронте и внутри страны - ОН ПРОСЕРАЛ !!!!
показати весь коментар
15.03.2021 11:30 Відповісти
Так, так, я знаю. Тєлєвізор не бреше.
показати весь коментар
15.03.2021 12:15 Відповісти
"Знаешь", потому что ТЫ смотришь ТВ , а я нет - у меня его нет много лет.
Я "подвиги" пороха ощутил на "свой шкуре" !!!
показати весь коментар
15.03.2021 12:19 Відповісти
Рлзкуркулили? Чи просто з бекутні?
показати весь коментар
15.03.2021 12:23 Відповісти
С разведки - те от этого легче ?
показати весь коментар
15.03.2021 12:30 Відповісти
Чиєї?
показати весь коментар
15.03.2021 12:37 Відповісти
а для кого интересуешься ?
показати весь коментар
15.03.2021 12:44 Відповісти
я б і мертвий не взяв із жаб'ячих лапок ту нагороду
показати весь коментар
14.03.2021 12:58 Відповісти
Почему не дал Насинню Семенченко?
И Арестовича обидел.
показати весь коментар
14.03.2021 12:59 Відповісти
Та чомусь виявилося, що добровольцями і героями виявилися власне націоналісти. Вище названі Вами особи такими не є. Вони за Батьківщину добровільно і головне - безплатно помирати е готові. Та й пальцем плворухнути теж.
показати весь коментар
14.03.2021 13:05 Відповісти
Арестовичу Хомчак даст.
показати весь коментар
14.03.2021 14:27 Відповісти
Зеленский наградил орденом "За мужество" III степени 67 добровольцев, из них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 9483
показати весь коментар
14.03.2021 13:06 Відповісти
Не вірю я лохопєту-42, що це все від душі. Просто дупа сильно підгорає. А ще один термін посидіти хочеться. Апетит прийшов.
показати весь коментар
14.03.2021 13:15 Відповісти
ДНІПРО ..зараз.
Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 7152

Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 2524 Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 7888Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 485Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 8656Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 950
...
показати весь коментар
14.03.2021 13:15 Відповісти
Бубочка! От ответственности за госизмену это тебя не спасет!
показати весь коментар
14.03.2021 13:21 Відповісти
Приймати чи ні нагороду з рук чотирижди сси&уна - справа індивідуальна.
Хлопці Герої і без цієї подачки потерпілого.
показати весь коментар
14.03.2021 13:22 Відповісти
Забув ..як *найвелічнішого ...послали добровольці !?
показати весь коментар
14.03.2021 13:28 Відповісти
Слава і пам'ять на віки вам, герої!
Слава Україні!
показати весь коментар
14.03.2021 13:32 Відповісти
Справжня думка малороса зеленського...
https://www.youtube.com/watch?v=326Il4SlGmo Зе! Президент, Зеленский: "Просто украинскую границу немножко отодвигают вперед"
показати весь коментар
14.03.2021 13:38 Відповісти
Хорошая такая советская традиция награждать посмертно.
показати весь коментар
14.03.2021 13:42 Відповісти
Когда погибали эти Герои, зеленский смешил кацапов приколами про тупорылых укров. Это напоминалочка для тех, если кто-то забыл, чем занимался криворожский шут в далёком 2014-м
показати весь коментар
14.03.2021 13:49 Відповісти
Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 575
показати весь коментар
14.03.2021 14:13 Відповісти
Ещё со сталинского совка повелось: сначала подставить на растерзание, а потом награждать растерзанных (и телом, и душой). Когда общество вместо героизма отца воспевает героизм убитого воина - это диагноз для общества. И мало кто задумывается, анализирует, а тем более пишет о том, почему люди вместо отцовства познали солдатскую смерть. И здесь - не в целом про войну с братушами, а о том, почему в каждом конкретном случае они стали героями посмертно. Да потому, что, в том числе, архипатриотичным бутусовым, как и во времена А.Мотросова воспевается "героическая смерть на амбразуре". На цензоре неоднократно варили подобные материалы: "с гранотомётом против танка", "не бросил позицию под шквальным огнём", "героически ждал помощи", и т.д, и т.п... В общем, х()й на лоб членскому и заодно всему гейштабу, а так же разным журнашлюшным песняры героических смертей. Ничто, никая величественная цацка не заменит семье сына, брата, отца. Вместо того, чтобы беречь жизни и расходовать металл (использовать современные методы манёвренной войны), делают наоборот.
показати весь коментар
14.03.2021 14:16 Відповісти
Эй, Зеленский, в Украине Миниср Обороны имеется?
Я не про зарплатную ведомость, ежели вы, ОПГ Квартал 95, еще не поняли.

Едрить, соседи с как минимум двух направление на Украину нападение планируют (см про российский десант в Беларуси на "учениях"), а Таран с Хомчаком разборки устраивают, ну чисто гопота уголовная.
показати весь коментар
14.03.2021 14:27 Відповісти
Ашера-Йозефа Черкаского из батальона "Дніпро" почему не наградил?

Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, із них 64 - посмертно - Цензор.НЕТ 5726
показати весь коментар
14.03.2021 14:49 Відповісти
Нагородила наших захисників держава Україна. І не важливо, що цей Указ про нагородження підписав нинішній далеко не шанований президент, якщо у його попередника на таке рука не піднялася. А сім'ї загиблих тепер хоч матимуть якусь компенсацію від держави. Може комусь це і не треба, а комусь буде на шматок хліба.
показати весь коментар
14.03.2021 17:14 Відповісти
Аж слёзы на глазах... Ребята заслужили....
Вечная память героям, павшим смертью храбрых в бою...
показати весь коментар
14.03.2021 18:47 Відповісти
https://www.facebook.com/dostali.hvatit?__cft__[0]=AZXo-hatV4PkzFKSbCdyztrbYkc8z1TMAApbNP1l_q4214xLnNdaloX3XGKieeacbayKrkSbEYSZWPtLgUkl9UvVU48LltATkjq7kJuUgEdBXTHIOt1NjR05MiBT5uHl1hI&__tn__=-UC%2CP-R Семен Семенченко
https://www.facebook.com/dostali.hvatit# 4 год ·
\Сьогодні Указом президента орденами "За мужність" нагородили моїх бойових товаришів. Посмертно. Вони загинули в самому першому бою Батальйону "Донбасс" - в травні 2014 під Карлівкою. ..Ще сім років тому я особисто писав клопотання президенту Порошенку про нагородження загиблих в бою під Карлівкою добровольців. Але у відповідь отримав лише низку неправдивих публікацій в ЗМІ в яких наш підрозділ і я особисто були политі брудом за бій під Карлівкою - перший бій українських добровольців з підрозділом найманців РФ "Восток". 16 березня 2017 року Порошенко знов згадав про цей бій. І нагородив своїм Указом... командира роти сепарiв батальона "Восток" (до того моменту вже полковника національної поліції) Голубана орденом "за Заслуги" 3 ступеня.

Багато за що українську владу можна лаяти. Багато за що вже можна хвалити. Володимир Зеленський, пiсля цього Указа я дякую за головне. За те що ви не дріб'язковий злісний мудак як ваш попередник. За те що ми, ті хто зараз живі, змогли побачити хоча б трохи справедливості від української влади для тих хто загинув за Україну. Завдяки кому у нас всіх ще є час щось змінити. Дякую за пацанів! Слава Україні. Слава героям!
показати весь коментар
14.03.2021 22:01 Відповісти
Что-то этот народный комбат перестал воевать как только возможность попасть в Раду появилась... Ау, комбат, война на Востоке продолжается, где ты? В сети аж 4 профиля...