Наглядова рада "Нафтогазу" достроково йде у відставку з 14 травня

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Наглядова рада скористається наступними двома тижнями з часу подання повідомлень про припинення повноважень для надання підтримки Компанії, наскільки це можливо, і щоб забезпечити належну передачу повноважень, та поінформує акціонера щодо деталей на початку наступного тижня", - сказано у пресрелізі.
Згідно з ним, наглядова рада зібралася для проведення позачергового засідання в п'ятницю, як тільки її повноваження були поновлені, для того, щоб забезпечити безперервність належного корпоративного управління компанії.
"Ми провели зустріч з новопризначеним керівником та членами правління. Останні висловили свою занепокоєність стосовно можливості виконувати свої повноваження надалі", - наголошується в документі.
Напередодні члени наглядової ради розкритикували рішення уряду про зміну голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва на в.о. міністра енергетики та екс-виконавчого директора НАК Юрія Вітренка, а також визнання незадовільною роботу керівництва "Нафтогазу".
Нагадаємо, Коболєва звільнили з посади глави "Нафтогазу". Пізніше Кабмін призначив Юрія Вітренка главою "Нафтогазу".
Рада призначила Галущенка міністром енергетики.
Коболєв заявив, що має намір оскаржити своє звільнення.