10593 відвідувача онлайн
9 676 54

Наглядова рада "Нафтогазу" достроково йде у відставку з 14 травня

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Наглядова рада скористається наступними двома тижнями з часу подання повідомлень про припинення повноважень для надання підтримки Компанії, наскільки це можливо, і щоб забезпечити належну передачу повноважень, та поінформує акціонера щодо деталей на початку наступного тижня", - сказано у пресрелізі.

Згідно з ним, наглядова рада зібралася для проведення позачергового засідання в п'ятницю, як тільки її повноваження були поновлені, для того, щоб забезпечити безперервність належного корпоративного управління компанії.

"Ми провели зустріч з новопризначеним керівником та членами правління. Останні висловили свою занепокоєність стосовно можливості виконувати свої повноваження надалі", - наголошується в документі.

Напередодні члени наглядової ради розкритикували рішення уряду про зміну голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва на в.о. міністра енергетики та екс-виконавчого директора НАК Юрія Вітренка, а також визнання незадовільною роботу керівництва "Нафтогазу".

Нагадаємо, Коболєва звільнили з посади глави "Нафтогазу". Пізніше Кабмін призначив Юрія Вітренка главою "Нафтогазу".

Рада призначила Галущенка міністром енергетики.

Коболєв заявив, що має намір оскаржити своє звільнення.

Топ коментарі
+18
А в 95 кварталі клоунів хватить, щоб замістити спостережну раду Нафтогазу?
показати весь коментар
30.04.2021 22:47 Відповісти
+16
далі Бєня сам справиться
показати весь коментар
30.04.2021 22:42 Відповісти
+15
Все к чему дотрагиваются зедебилы ,превращается в зеленое г-но.
показати весь коментар
30.04.2021 22:56 Відповісти

Завантаження...