Коболєв має намір оскаржити своє звільнення, - пресслужба "Нафтогазу"

Ексглава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв має намір оскаржити в суді рішення Кабміну про його звільнення.
Про це йдеться в заяві пресслужби "Нафтогазу", інформує Цензор.НЕТ.
"Він зазначив, що попри маніпулятивність вчорашніх кадрових рішень Кабінету Міністрів України, вони набули чинності. Андрій Володимирович (Коболєв. - Ред.) має намір оскаржувати своє звільнення, проте підкреслив, що ці процеси жодним чином не вплинуть на роботу Групи", - йдеться в повідомленні.
Крім цього, зазначається, що Коболєв попросив правління і директорів дивізіонів і функцій Групи "Нафтогаз" максимально зберегти високі стандарти роботи і продовжити розпочаті проєкти та ініціативи.
"Головне, про що я вас прошу – зберегти ту динаміку роботи, яка була у нас протягом останнього року, і реалізувати базові рішення, які були прийняті, аби забезпечити розвиток видобутку, роздрібного бізнесу та інших стратегічних напрямів Групи Нафтогаз". Важливо, щоб максимально збереглася команда, яка здатна продовжити роботу і втілити в життя все, що планувалося", - процитувала пресслужба "Нафтогазу" Коболєва.
Він також повідомив, що підписав вчора останнє рішення як голова правління – щодо початку сейсмічних робіт на Чорноморському шельфі і назвав "Нафтогаз" найкращою командою.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Коболєва звільнили з посади глави "Нафтогазу".
Сам Коболєв заявив, що жодних заяв про звільнення не писав. Пізніше Кабмін призначив Юрія Вітренка главою "Нафтогазу".
Рада сьогодні призначила Галущенко міністром енергетики.
https://lb.ua/economics/2021/04/28/483537_naftogaz_udvichi_zbilshiv_vitrati.html "Нафтогаз" удвічі збільшив витрати на зарплати та премії керівництву в 2020 році
А как же его предыдущее заявление: - https://censor.net/ru/news/3262758/kobolev_o_svoem_uvolnenii_ne_nameren_ustraivat_tsirk_ostavlyayu_vitrenko_klyuchi_ot_kabinetahttps://censor.net/ru/news/3262758/kobolev_o_svoem_uvolnenii_ne_nameren_ustraivat_tsirk_ostavlyayu_vitrenko_klyuchi_ot_kabineta
Вот с этого цирк как раз и начинается.