10208 відвідувачів онлайн
3 626 26

Коболєв має намір оскаржити своє звільнення, - пресслужба "Нафтогазу"

Ексглава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв має намір оскаржити в суді рішення Кабміну про його звільнення.

Про це йдеться в заяві пресслужби "Нафтогазу", інформує Цензор.НЕТ.

"Він зазначив, що попри маніпулятивність вчорашніх кадрових рішень Кабінету Міністрів України, вони набули чинності. Андрій Володимирович (Коболєв. - Ред.) має намір оскаржувати своє звільнення, проте підкреслив, що ці процеси жодним чином не вплинуть на роботу Групи", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, зазначається, що Коболєв попросив правління і директорів дивізіонів і функцій Групи "Нафтогаз" максимально зберегти високі стандарти роботи і продовжити розпочаті проєкти та ініціативи.

"Головне, про що я вас прошу – зберегти ту динаміку роботи, яка була у нас протягом останнього року, і реалізувати базові рішення, які були прийняті, аби забезпечити розвиток видобутку, роздрібного бізнесу та інших стратегічних напрямів Групи Нафтогаз". Важливо, щоб максимально збереглася команда, яка здатна продовжити роботу і втілити в життя все, що планувалося", - процитувала пресслужба "Нафтогазу" Коболєва.

Він також повідомив, що підписав вчора останнє рішення як голова правління – щодо початку сейсмічних робіт на Чорноморському шельфі і назвав "Нафтогаз" найкращою командою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Коболєва звільнили з посади глави "Нафтогазу".

Сам Коболєв заявив, що жодних заяв про звільнення не писав. Пізніше Кабмін призначив Юрія Вітренка главою "Нафтогазу".

Рада сьогодні призначила Галущенко міністром енергетики.

Топ коментарі
+6
Це якось виправдовує Коболєва та решту топ-чиновників"Нафтогазу"?
показати весь коментар
29.04.2021 14:03 Відповісти
+5
Так, гарна динаміка у вас була останнього року:
https://lb.ua/economics/2021/04/28/483537_naftogaz_udvichi_zbilshiv_vitrati.html "Нафтогаз" удвічі збільшив витрати на зарплати та премії керівництву в 2020 році
показати весь коментар
29.04.2021 13:59 Відповісти
+4
"Андрей Коболев намерен оспорить в суде решение Кабмина о его увольнении".

А как же его предыдущее заявление: - https://censor.net/ru/news/3262758/kobolev_o_svoem_uvolnenii_ne_nameren_ustraivat_tsirk_ostavlyayu_vitrenko_klyuchi_ot_kabinetahttps://censor.net/ru/news/3262758/kobolev_o_svoem_uvolnenii_ne_nameren_ustraivat_tsirk_ostavlyayu_vitrenko_klyuchi_ot_kabineta
Вот с этого цирк как раз и начинается.
показати весь коментар
29.04.2021 14:20 Відповісти

Завантаження...