10137 відвідувачів онлайн
32 389 166

Росія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020

Росія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020

Російський футбольний союз звернувся в УЄФА через нову форму збірної України, в якій гравці виступатимуть на Євро-2020.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Ми направили листа в УЄФА, в якому звертаємо увагу на використання політичних мотивів у формі збірної України, що порушує керівні принципи регламенту УЄФА з екіпірування, який забороняє політичні висловлювання", - заявили в РФС.

В російській організації вважають, що, дозволяючи Україні грати в цій формі, УЄФА створює прецедент:

"Футбол - це спорт, який повинен завжди залишатися поза політикою. На наш погляд, погоджуючи таку форму, УЄФА створює прецедент, адже вже на наступному великому турнірі ми можемо побачити спроби інших країн використовувати свою екіпіровку для політичних висловлювань".

Нагадаємо, 6 червня президент Української асоціації футболу Андрій Павелко презентував форму національної збірної України на Чемпіонаті Європи з футболу-2020, на якій зображені контури кордонів України, включно з тимчасово окупованим Кримом, а також слова "Слава Україні!", "Героям слава!".

Представниця МЗС Росії Марія Захарова назвала нову форму збірної України з футболу "черговою спробою державної київської пропаганди закріпити в суспільній свідомості гасло", яке "у багатьох асоціюється" з діями УПА і Степана Бандери в роки Другої світової війни.

УАФ відповіла Росії: "Нахабні вимоги Росії, яка окупувала нашу територію, не витримують критики. Займіться допінговими скандалами".

В УЄФА запевнили, що форма національної збірної України затверджена згідно з правилами.

Топ коментарі
+143
Россия обратилась в УЕФА из-за формы сборной Украины на Евро-2020 - Цензор.НЕТ 2995
показати весь коментар
08.06.2021 20:12 Відповісти
+106
Ну и пригорает у них...мелкие вонючие воришки
показати весь коментар
08.06.2021 20:10 Відповісти
+71
"Значит хорошие сапоги. Надо брать!"
показати весь коментар
08.06.2021 20:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Футбол поза політикою? Яке відношення до політики має крадіжка Криму ???
Хоч одна європейська держава визнала Крим російським??? Ні. То яка проблема, що на формі зображена Украіна в рамках міжнародно визнаних кордонів?
«Героям слава». Да слава, не ганьба ж. Там про Бандеру ні слова. Це ж треба, скільки років пройшло а кацапи досі серуть цеглою навіть при натяку на Бандеру
Якісь дебіли, краще б мовчали, здавались би розумними та не сцикунами
показати весь коментар
08.06.2021 20:47 Відповісти
та гасло "Слава Україні! - Героям Слава" виникло ще в 2018-му році в армії Петлюри...
показати весь коментар
08.06.2021 20:59 Відповісти
в 1918 році.
показати весь коментар
08.06.2021 21:22 Відповісти
А що можна від них чекати? Кацапи ж, сер.
показати весь коментар
09.06.2021 05:20 Відповісти
русозвери в спорте выступают без гимна, флага и формы, а краденое имущество на чужой форме вызывает у мокшей страх и тревогу за последствия воровства.
показати весь коментар
08.06.2021 20:48 Відповісти
Росія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020 - Цензор.НЕТ 8428
показати весь коментар
08.06.2021 20:51 Відповісти
Угадай страну- спортсмены без флага, солдаты без погон, могилы без имён
показати весь коментар
08.06.2021 20:53 Відповісти
Танюша - ти зробила все щоб той що називав точно "країну-гресора" "належність солдат" пішов з влади
ТО чого ти зараз "стогнеш"?!!!
показати весь коментар
09.06.2021 07:23 Відповісти
МОСКОВІЯ !!!
показати весь коментар
09.06.2021 19:39 Відповісти
В яблочко!
показати весь коментар
09.06.2021 19:41 Відповісти
Мы Московия направили письмо в УЕФА, в котором обращаем внимание на использование политических мотивов в форме сборной Украины, что отталкивает нашу бывшую колонию Украина от нашего московского стойла....Московия наверное так хотела сказать. Источник: https://censor.net/ru/n3270224
показати весь коментар
08.06.2021 20:53 Відповісти
Прецедент, это они про калининград и острова японии?
показати весь коментар
08.06.2021 20:56 Відповісти
При чем тут Аляска ? Вы ее продали ,а Крым захватили силой . Разницу видите , скрепное быдло ? Мало того росея это империя которая фрмировалась путем захвата чужих земель и порабощением других народов . По идее вас вообще нужно разобрать на части .
показати весь коментар
08.06.2021 21:01 Відповісти
Кацапы дебилы !
Пусть почитают свой гимн авторства С.Михалкова - там красной нитью проходят:
- "славься отечество"
- "славься страна"
- "великая слава"

Слава Украине - в нашем гимне есть, а вот слава Российской Федерации - в кацапском гимне нет !!!
показати весь коментар
08.06.2021 21:01 Відповісти
Украина тоже должна обратится с аналогичным заявлением в УЕФА с заявлением по поводу российского флага, под этим полотнищем генерал Власов сотрудничал с нацистами, соответственно экипировка с этим флагом должна быть запрещена
показати весь коментар
08.06.2021 21:02 Відповісти
Росія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020 - Цензор.НЕТ 1701
показати весь коментар
08.06.2021 21:02 Відповісти
Нехай обгрунтують - яким чином це стосується Росії, яка жодним словом не згадана. Власне, як і будь-яка інша держава.
показати весь коментар
08.06.2021 21:02 Відповісти
Добре буде, коли німці вийдуть в формі з областю Кенігсберга. А фіни з Карелією (((((:
показати весь коментар
08.06.2021 21:11 Відповісти
ГНИЛОЙ ДУХ ППРЕТ ИЗ КАЦАПИИ. КОМПЛЕКСУЮТ НЕДОНАРОДЫ НЕДОИМПЕРИИ...
показати весь коментар
08.06.2021 21:22 Відповісти
Расеянци - не коренной народ Крима - так шо нах с нашей территории ! !
ПСЫ: ПУТИН *****!
показати весь коментар
08.06.2021 21:31 Відповісти
К новой форме кровавых украинских футболистов прилагаются эсэсовская фуражка, набор гвоздей для прибивания русского вратаря в трусиках к перекладине ворот вниз головой руками к штангам, карманная виселица для русскоязычного арбитра и традиционный украинский газенваген.

В. Рыбников.
показати весь коментар
08.06.2021 21:36 Відповісти
Болельщики Европы все равно по украински не читают - так шо раша гудбай 😀😀😀
показати весь коментар
08.06.2021 21:38 Відповісти
Я смотрю ублюдкам из за поребрика всё неймётся. Уже который день смрад не прекращается.
показати весь коментар
08.06.2021 21:39 Відповісти
Та не в УЕФА а к хорошим психиатрам вате обращаться надо вылечить конечно не вылечат ,но хоть как - то купировать симптомы попробовать ....
показати весь коментар
08.06.2021 21:40 Відповісти
нечего там купировать уже) все...бобик здох)
показати весь коментар
09.06.2021 14:55 Відповісти
Пусть рфия закроет свое хлебало,и радуется,что на форме не напечатана песня " Пукин - ху?ло,-Ла- ла-ла-ла!
показати весь коментар
08.06.2021 21:44 Відповісти
после такой рекламы блин и футболку не достанешь....
показати весь коментар
08.06.2021 21:46 Відповісти
Де можна купити?
показати весь коментар
09.06.2021 08:20 Відповісти
глотайте мельдоний лапти.... на большее вы не способны....
показати весь коментар
08.06.2021 21:48 Відповісти
А яким боком росія до ЄВРО 2020. Азія 2020.
показати весь коментар
08.06.2021 21:52 Відповісти
..кацапы-людоеды, не вопрос - на следующем турнире, если опять не обоссытесь в свои пробирки, можете играть в привычной экипировке: в лаптях и в какашниках.. и, желательно, без традиционных для "народа победителя" калашниковых и новичков
показати весь коментар
08.06.2021 22:26 Відповісти
Коли всіх москалів на Марс відправляють, по графіку?
показати весь коментар
08.06.2021 22:27 Відповісти
Вот это Россия позорится из за украинской футбольной формы.
показати весь коментар
08.06.2021 22:30 Відповісти
Для них єто не позор а норма жизни.
показати весь коментар
08.06.2021 22:36 Відповісти
После этого обращения УЕФА разрешило сборной России выступать в футболках с изображением писюна и формулы мельдония.
показати весь коментар
08.06.2021 22:37 Відповісти
знатно у кацапов подгорает! -хорошая форма,надо брать!
показати весь коментар
08.06.2021 22:49 Відповісти
УЕФА уже все согласовала ..там же не написано : вешай москалив на каждой ветке
показати весь коментар
08.06.2021 23:56 Відповісти
а жаль
показати весь коментар
09.06.2021 00:05 Відповісти
развешивать можно и молча)
показати весь коментар
09.06.2021 15:00 Відповісти
ето было бы еще круче
показати весь коментар
09.06.2021 20:34 Відповісти
Рашопетушары раскукарекались.
показати весь коментар
09.06.2021 00:00 Відповісти
Недоимперия продолжает позориться со своими комплексами. Какие же вы жалкие кацапы.
показати весь коментар
09.06.2021 05:51 Відповісти
Дее можна такуфутболку купити?
показати весь коментар
09.06.2021 08:16 Відповісти
Де можна купити?
показати весь коментар
09.06.2021 08:21 Відповісти
"Главное не форма, главное - содержание"
Чем амбициознее форма, тем амбициознее и по факту круче должны быть носители этой формы.
Теперь если украинская команда не поднимется выше российской хотя бы на одну ступеньку, а тем паче, если отстанет хотя бы на одну - машка и скабеевы в калинке-малинке порвут три баяна ...
показати весь коментар
09.06.2021 10:32 Відповісти
а в ПИД,,,рашенском Фекалистане есть футбольный союз???
показати весь коментар
09.06.2021 10:44 Відповісти
прямо на мельдониевой фабрике)
показати весь коментар
09.06.2021 15:01 Відповісти
обратитесь во всемирную лигу сексуальных реформРосія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020 - Цензор.НЕТ 9410. может быть там помогут
показати весь коментар
09.06.2021 11:39 Відповісти
а в спортлото? не? ...
показати весь коментар
09.06.2021 13:11 Відповісти


Росія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020 - Цензор.НЕТ 7902
показати весь коментар
09.06.2021 12:36 Відповісти
Росія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020 - Цензор.НЕТ 618
показати весь коментар
09.06.2021 12:38 Відповісти
дауны..в Спрортлото обращаться надо!!!
показати весь коментар
09.06.2021 13:10 Відповісти
МИД Украины и лично Кулеба, должны немедленно обратиться в УЕФА с требованием запретить использовать на матчах и чемпионатах флаг РФ, как флаг пособника гитлеровской Германии Власова русских военных ыормирований Ваффен СС и РОА, осужденных международным трибуналом в Нюрнберге.
показати весь коментар
09.06.2021 13:17 Відповісти
А в чем политика?! Герб - не политика, а карта страны - политика?
Чем лозунг "Слава Украине...", хуже "Viva Italia" или "God Save the Queen"?
И в чем прецедент?
Росія звернулася до УЄФА через форму збірної України на Євро-2020 - Цензор.НЕТ 6925
показати весь коментар
09.06.2021 13:44 Відповісти
Скреготом зубовним на расії вдоволений.
показати весь коментар
09.06.2021 15:09 Відповісти
Мы направили письмо в УЕФА, в котором обращаем внимание на использование политических мотивов в форме сборной Украины Источник: https://censor.net/ru/n3270224

КАЗКОВІ ДЕБІЛИ...
ВКРАЛИ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ І ЧЕКАЮТЬ ЩО ВКРАДЕНЕ УВЕСЬ

СВІТ БУДЕ ВВАЖАТИ КРЕМЛЯДСЬКИМ
А поганий Захід не хоче бути подєльніком Кремля, дуже поганий Захід
показати весь коментар
09.06.2021 15:29 Відповісти
А кто кацапопитеков на Евро-2020 приглашал?
показати весь коментар
09.06.2021 17:30 Відповісти
Козломордый Колосков!!Да будет вам известно , что царская Россия никогда не владела и не продавала даже частью Аляски!! Это всё больные фантазии вашего фашиста и мирового убийцы Путина и его окружения!! Дебили,блин!! Умерьте свой тупой ум и наглость!! Вы всю жизнь были тупыми, ленивыми Брехливыми и воровитыми , пока немка-императрица КАТЯ не научила вас работать!!! А к этому времени вся Америка была Америкой, в том числе и Аляска!!!!
показати весь коментар
09.06.2021 19:15 Відповісти
Сторінка 2 з 2