9586 відвідувачів онлайн
14 481 61

Разумков обіцяє піти в суд, якщо його позбавлять мандата

Разумков обіцяє піти в суд, якщо його позбавлять мандата

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков обіцяє звернутися до суду, якщо його позбавлять депутатського мандата після ймовірної відставки з посади.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Прямий", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Так, я буду відстоювати свої права. Тому що це вже не про посади, а це про можливість робити те, що я обіцяв... І тут це вже буде не моя власна позиція, це буде не моя посада, а це буде те, за що, в тому числі, голосували - і мене, і колег, які сьогодні працюють у стінах Верховної Ради України. Це вже не про посади, а про людей", - сказав Разумков у відповідь на запитання, чи піде він до суду в разі позбавлення депутатського мандата.

Разумков додав, що згідно із законом його не мають права позбавити мандата, але при цьому зазначив: "Але судячи з того, що сьогодні відбувається у Верховній Раді, - всяке може бути".

Нагадаємо, 5 жовтня депутати ВР на два дні відсторонили спікера Дмитра Разумкова від ведення засідань. Пропозицію внесли фракції "СН" і групи "Довіра" і "За Майбутнє", "за" проголосували 240 депутатів. "Голос" вважає, що відсторонення відбулося з порушенням регламенту і знаменує собою початок політичної кризи. Президент Зеленський, відповідаючи на запитання журналіста, заявив: "Вважаю, що регламент - це те слово, яке, вибачте, може зробити похорон української економіки".

Топ коментарі
+19
Где-то так.

показати весь коментар
05.10.2021 20:47 Відповісти
+17
Вова себя ведет как ***** вот только от украинского народа зависит получится у него стать *****м или нет! Вот у Вити не получилось!
показати весь коментар
05.10.2021 20:36 Відповісти
+16
Почтенный Асархаддон почесал спину.

- Человек из далекой страны, - заговорил он, понизив голос, - вы, хетты, и мы, финикияне, - братья, и я по совести советую тебе не связываться с египетским судом, так как в нем есть только та дверь, в которую входят, но нет той, из которой выходят.

- Невинного боги проведут через стену, - ответил гость.

- Невинного!.. Кто из нас может считаться невинным в этой стране рабства? - прошептал хозяин. (с)
показати весь коментар
05.10.2021 20:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У Печерський, нєбось? Ну-ну...
показати весь коментар
05.10.2021 20:35 Відповісти
Где-то так.

показати весь коментар
05.10.2021 20:47 Відповісти
От тільки не "Повірив Зеленському", а "Привів до влади Зеленського"...
показати весь коментар
05.10.2021 20:58 Відповісти
Таки да. Он на выборах отдувался за всех в команде Зели.
показати весь коментар
05.10.2021 21:56 Відповісти
Ринатовского мальчика в трусиках взяли и распяли прямо на табло в ВР
показати весь коментар
06.10.2021 01:16 Відповісти
Он был вообще-то Бенин. И пришел в его команде. И был первым номером в списке его холуев. А чей он сейчас уже абсолютно фиолетово. Выплывет.
показати весь коментар
06.10.2021 01:21 Відповісти
еще не известно кто победил в 2019 - Голобородько-ЗЕ или Разумков.
ЗЕленский был у всех на виду, хоть и шут гороховый, но его обожали миллионы.
А Разумков был никто и въехал в большую политику на горбу ЗЕбени.

Сейчас, сделав себе имя он эффектно уходит от ЗЕленой гопоты и начинает свою президентскую кампанию аккурат за 2 года до конца ЗЕбениной каденции.
показати весь коментар
06.10.2021 02:45 Відповісти
Он уже на Прямом канале сидит! ха-ха =)

А еще месяц назад его бы ни за что не позвали бы
показати весь коментар
06.10.2021 03:33 Відповісти
Вова себя ведет как ***** вот только от украинского народа зависит получится у него стать *****м или нет! Вот у Вити не получилось!
показати весь коментар
05.10.2021 20:36 Відповісти
давай, давай...накидай дрожжей в говно)))
показати весь коментар
05.10.2021 20:36 Відповісти
Почтенный Асархаддон почесал спину.

- Человек из далекой страны, - заговорил он, понизив голос, - вы, хетты, и мы, финикияне, - братья, и я по совести советую тебе не связываться с египетским судом, так как в нем есть только та дверь, в которую входят, но нет той, из которой выходят.

- Невинного боги проведут через стену, - ответил гость.

- Невинного!.. Кто из нас может считаться невинным в этой стране рабства? - прошептал хозяин. (с)
показати весь коментар
05.10.2021 20:38 Відповісти
Нужно работать на Украину а не на олигахов
показати весь коментар
05.10.2021 20:38 Відповісти
Разумков - ватник. Не нужно об этом забывать. А то сейчас лепят из этого говна пулю. Мои родители такие порохоботы и патриоты, и то повелись на этого ватника.
показати весь коментар
05.10.2021 20:41 Відповісти
А Зеленский не ватник?
показати весь коментар
05.10.2021 21:38 Відповісти
Ватнік, звичайно. Війна ватніка з ватніком, таке теж буває.
показати весь коментар
05.10.2021 21:55 Відповісти
Так то воно так, але він зараз реально протидіє узурпації влади іншим ватником.
Хай краще переможе меньше зло.
показати весь коментар
05.10.2021 22:02 Відповісти
"порохоботы и патриоты" - взаимоисключающие понятия.
показати весь коментар
06.10.2021 10:54 Відповісти
https://youtu.be/Vvsrt0cSHu4?t=1 https://youtu.be/Vvsrt0cSHu4?t=1

показати весь коментар
05.10.2021 20:41 Відповісти
7) невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції.

Так что выкинуть его из Рады могут на раз два
показати весь коментар
05.10.2021 20:44 Відповісти
А він хіба не увійшов або вийшов?
показати весь коментар
05.10.2021 21:20 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=RIGeBzYOvkI
показати весь коментар
05.10.2021 20:54 Відповісти
У самий справедливий суд у світі? Тупицький вже пробував.
показати весь коментар
05.10.2021 20:55 Відповісти
а за что Тьі Дима не усидел в кресле Голови ВР ? Ти самий головний у ВР України. Тобі що загрожував хтось.? чи ти і є блана "Б"єні коломойського ???
показати весь коментар
05.10.2021 21:00 Відповісти
Ще одного від корита відтерли )
показати весь коментар
05.10.2021 21:02 Відповісти
важко свиней відірвати від корита.
показати весь коментар
05.10.2021 21:04 Відповісти
На його місце біля корита зелох вже іншу свиню знайшов, так що не переживайте.
показати весь коментар
05.10.2021 21:57 Відповісти
А нашим судам можно верить?????
показати весь коментар
05.10.2021 21:05 Відповісти
їх можна дискредитувати, якщо учасником судового процесу є публічна особа
показати весь коментар
05.10.2021 21:21 Відповісти


Поважний Асархаддон почухав спину.

- Людина з далекої країни, - заговорив він, знизивши голос, - ви, хетти, і ми, фінікійці, - брати, і я по совісті раджу тобі не зв'язуватися з єгипетським судом, так як в ньому є тільки ті двері, в яку входять , але немає тієї, з якої виходять.

- Невинного боги проведуть через стіну, - відповів гість.

- Невинного! .. Хто з нас може вважатися невинним у цій країні рабства? - прошепотів хазяїн.
показати весь коментар
05.10.2021 22:05 Відповісти
Шо,Димуля,не нравится тебе подарок на день рождения(8 октября) от твоих однопартийцев,во главе которых ты лез в Раду,восхваляя Зелупу?Хеппи бездей,*****.
показати весь коментар
05.10.2021 21:05 Відповісти
показати весь коментар
05.10.2021 21:06 Відповісти
Дмытрык истерит шо сам себя намахал и теперь пойдет бомжевать без мандата как ляшко
показати весь коментар
05.10.2021 21:06 Відповісти
Краще без такого мандата та з чистим сумлінням. Навіть вана вмила руки і, кажуть, пішла у відпустку за свій рахунок подалі від цього кодла.
показати весь коментар
06.10.2021 09:38 Відповісти
Разумков ти наш багатовекторний і Кличка він любить і на прямому виступає і з ОПЗЖ дружить, це дуже якось гниловато виглядає, ось тільки помилитись, користуючись мовою оригіналу, це про те, а ось зрадити своїх однопартійців, це вже не про те, схоже перед нами новий політичний труп
показати весь коментар
05.10.2021 21:06 Відповісти
если его лишат мандата ./Не лишат . Ворам барыга социально близкий.- Барыга-скупщик краденого. Семья Разумкова владеет сетью ломбардов. Если у вас ограбили квартиру, со стопроцентной вероятностью сворованное имущество будет сдано в ломбард. А вот 75% украинцев его не простят. Верховная рада приняла закон о продаже земли в Украине. Зная, что : Почти 75% украинцев на референдуме поддержали бы запрет на продажу земли. 05.07.21.
показати весь коментар
05.10.2021 21:08 Відповісти
Продаж-купівля землі вже давно мала бути, як і продаж власної квартири. Так роблять у всьому світі. Інша справа -- в якій кількості, а також кому (громадянин-негромадянин).
показати весь коментар
06.10.2021 09:45 Відповісти
Так роблять у всьому світі.-В стране -светоче мира и добра, население которой-избранные, а правители-гениальные, 93 % земли государственной, а остальное- земля засторойщиков.
показати весь коментар
06.10.2021 11:21 Відповісти
Первый номер тоже кушать хочет...
показати весь коментар
05.10.2021 21:22 Відповісти
младориг...
показати весь коментар
05.10.2021 21:23 Відповісти
Вот блин Димон. Хрен от кормухи оттянешь. А говорил, мол не держусь
показати весь коментар
05.10.2021 21:30 Відповісти
Дивно, вроді ще 27 вересня всі гади на зиму повинні поховатися, так ні, ще *********.
показати весь коментар
05.10.2021 21:31 Відповісти
А за тебе Діма ніхто і не голосував на виборах! Навіщо собі приписувати народну довіру? Ти пройшов на імені Зеленський!
показати весь коментар
05.10.2021 21:38 Відповісти
Медведчуковский лазутчик - а не совесть ему, видите ли, не позволяла голосовать против закрытия 112-го и прочих вражиных каналов. Зеля - молодец.
показати весь коментар
05.10.2021 21:40 Відповісти
Разумков похоже был внедрен как "вирус". Да, сначала он работал на команду, или точнее на доверие Зе. А потом должен был саботажем помешать ему реформировать страну, так, чтоб рейтинг Зе упал, фракция Слуг распалась и на досрочных выборах рыги с ПЭСом вошли в коалицию
показати весь коментар
05.10.2021 21:48 Відповісти
Рєформіровать страну? Татаровими, трухіними, колями-котлєтами?
показати весь коментар
05.10.2021 22:00 Відповісти
До більшовиків і в 1917 р. приставала всяка непотріб -- ледарі, злочинці, навіть, пияки.
показати весь коментар
06.10.2021 09:50 Відповісти
Памперсы олигархов репетують.
показати весь коментар
05.10.2021 22:08 Відповісти
тупий цький вже майже рік "ходить в суд", бо його незаконно звільнили з суду.... З цим таке саме буде.
показати весь коментар
05.10.2021 22:14 Відповісти
В ООН ему надо обращаться .К Небензе.
показати весь коментар
05.10.2021 22:20 Відповісти
Зразу видно, що чиновник хоче продовжувати турбуватись про народ України )
показати весь коментар
05.10.2021 22:30 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2021 04:37 Відповісти
Розумков много чего знает о Кучмистах Зелемойских не олигархах....вы хорошо подумали Зелемойские офшорники?
показати весь коментар
05.10.2021 23:55 Відповісти
Мабуть, він не вписується до єврейського лоббі, бо ходить до іншої церкви ))
показати весь коментар
06.10.2021 09:57 Відповісти
Бач, Дімусік, як воно буває.
Ото такі у тебе =соратнікі=.
показати весь коментар
05.10.2021 23:58 Відповісти
Швидше він піде на х*й.
показати весь коментар
06.10.2021 09:54 Відповісти