8893 відвідувача онлайн
15 577 128

Більшість російських військових зітхнули з полегшенням, коли Україна відмовилася припиняти вогонь на Різдво, - Медведєв

медведев,медведєв

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв вибухнув образами на адресу українців та європейських через скептичне ставлення до пропозиції російського диктатора Путіна про припинення вогню на Різдво.

Образи та обурення Медведєв висловив у телеграмі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він заявив, що українцям "було простягнуто руку християнського милосердя". Але коли вони відмовилися, "більшість наших військовослужбовців, які беруть участь у СВО, спокійно видихнула", - пише він.

За словами Медведєва, йому шкода тих людей, які начебто не зможуть сходити до церкви через відмову України.

За відмову Медведєв обізвав українці "свинями", які "не мають жодної віри і вродженого почуття вдячності". Не стримуючи себе, заступник голови Радбезу РФ заявив, що українці "розуміють тільки грубу силу".

Також Медведєв почав ображати європейських політиків, які не оцінили пропозицію Путіна. Зокрема, реагуючи на слова голови МЗС Німеччини Анналени Бербок, що якби Путін прагнув миру, він би повернув солдатів додому, Медведєв заявив, що "спадкоємці нацистів ніколи не шкодували ні людей, ні тварин".

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, президент України Володимир Зеленський вважає, що проголошенням "перемир’я" Путін намагається зупинити просування українських військ на Донбасі. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба каже, що "одностороннє припинення вогню" не можна і не слід сприймати серйозно. Секретар РНБО Олексій Данілов називає слова Путіна про перемир’я брехнею і лицемірством.

Також скептицизм щодо перемир'я висловили ряд світових політиків - зокрема, президент США Джо Байден, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок президент Європейської Ради Шарль Мішель та міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі.

Топ коментарі
+40
Шо, не пройшло?
показати весь коментар
06.01.2023 11:59 Відповісти
+29
Він не Дмитро - він Дмітрій. Ну скільки бляха можна?
показати весь коментар
06.01.2023 12:00 Відповісти
+27
По виду цей медвєдєв - то хронічний алкоголік з вираженими ознаками деградації особистості.
показати весь коментар
06.01.2023 12:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Бросай ружье, да всплывай поскорей!
Димон, недельный запой в твоем возрасте может плохо кончиться. А кто нас будет еще так смешно веселить? Береги себя.
показати весь коментар
06.01.2023 12:27 Відповісти
мідвєдєв, іді к йбєнєй матєрі.
показати весь коментар
06.01.2023 12:29 Відповісти
a ***** govoril - kto kak obzivaetsja,tot tak i nazivaetsja. afonja nedimon svinja. Nu, blin, i klikuhi.
показати весь коментар
06.01.2023 12:30 Відповісти
Вашингтонский Обком



Почему Путин предлагает перемирие Украине, если он воюет с НАТО?
показати весь коментар
06.01.2023 12:33 Відповісти
Ця "обана опущена свиня про щось ще патякає?Падло на гілякі будеш висіти гнида
показати весь коментар
06.01.2023 12:34 Відповісти
Очередной приступ белой горячки.
показати весь коментар
06.01.2023 12:35 Відповісти




Коля Остенбакен (кремлёвский темник)



Интересно, а кому-нибудь из нацистов во время 2МВ приходило в голову отправить Рузвельту осколок из собственной жопы, чтобы тому стало стыдно за Ленд-лиз, котрый мешает Рейху "освобождать" СССР ?
показати весь коментар
06.01.2023 12:35 Відповісти
Ага - вдихнули ротом а видихнули сракою...
показати весь коментар
06.01.2023 12:36 Відповісти
Ну да таки оркам новый год понравился и Хаймарсы будут опять колядовать.
показати весь коментар
06.01.2023 12:36 Відповісти
І багато видихнуть в останній раз.
показати весь коментар
06.01.2023 12:38 Відповісти
Ні як мітька з штопору не вийде.
показати весь коментар
06.01.2023 12:44 Відповісти
Улыбнуло как забористо трындит коммуно-фашистский выкидыш на немцев... ЗЫ... а шо это димон хапнул, шо у него вокруг моргал - ну и впрямь, кольца Сатурна...
показати весь коментар
06.01.2023 12:45 Відповісти
Вчера Арестович норм ответил им у Фейгина..." я как советник ОП вам говорю Идите нах,й"(с)
показати весь коментар
06.01.2023 13:00 Відповісти
Надо будет в качестве условия принятия капитуляции Роиси указать...... чтобы документы о капитуляции подавал на подпись Пуйлу именно Медведев.
показати весь коментар
06.01.2023 13:02 Відповісти
Шо, опять? Опять Димон литруху залил за воротник? Хоть бы огруцом закусил. Петушара галимая)
показати весь коментар
06.01.2023 13:09 Відповісти
яб сумлінно хочай без особливого задоволення переглянув репортаж про як його підвісять на шибеницю по рішенню гаагського суду
показати весь коментар
06.01.2023 13:14 Відповісти
Гамнистий недоросток
показати весь коментар
06.01.2023 13:18 Відповісти
А що ж з наказом по всіх фронтах?
показати весь коментар
06.01.2023 13:20 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 13:38 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 13:39 Відповісти
женка димона ушла к молодому
показати весь коментар
06.01.2023 14:20 Відповісти
К валасатому хачеку !!!
показати весь коментар
06.01.2023 14:53 Відповісти
Особливо ті, що з Самари.
показати весь коментар
06.01.2023 15:00 Відповісти
«більшість наших військовослужбовців, які беруть участь у СВО, спокійно видихнула »,- це був останній видих.
показати весь коментар
06.01.2023 15:38 Відповісти
Явна помилка перекладу.
В орігіналі: "Більшість орків ZZдохне в Україні, щоб весь світ здихнув з полегшенням".
показати весь коментар
06.01.2023 16:01 Відповісти
ага особенно самарские военные которые уцелели в макеевке
показати весь коментар
06.01.2023 17:39 Відповісти
Перемир*я може бить лише між українцями які хочуть святкувати і українцями які хочуть вбивати русню. А вбивати русню, це тепер і хобі і покликання. На такі справи перерву не роблять!
показати весь коментар
06.01.2023 18:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2