16781 відвідувач онлайн

Ще вісім парафій Хмельниччини перейшли до ПЦУ

церква

У Хмельницькій області 8 парафій перейшли до Православної церкви України з УПЦ московського патріархату.

Про це повідомили у Хмельницькій ОВА, інформує Цензор.НЕТ.

"Зареєстровано 8 статутів релігійних громад УПЦ, які перейшли в ПЦУ та 1 статут незалежної православної громади в новій редакції", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, у Хмельницькій області з початку травня до ПЦУ приєдналися чотири парафії УПЦ МП. 

Нагадаємо, діяльність УПЦ МП вже заборонена у Рівненській, Хмельницькій, Волинській, Львівській областях та деяких громадах Черкащини. 27 квітня діяльність УПЦ МП заборонили у Житомирській області. А у Чернівцях УПЦ МП позбавили права користування землями.

Топ коментарі
+13
Супер !!! Геть московського попа !!!
показати весь коментар
15.05.2023 13:45
+8
Темпи хороші)(
показати весь коментар
15.05.2023 13:44
+6
Головне,щоб не перевзуті та перекрашені находу..
показати весь коментар
15.05.2023 13:48
Коментувати
Сортувати:
Темпи хороші)(
показати весь коментар
15.05.2023 13:44 Відповісти
Супер !!! Геть московського попа !!!
показати весь коментар
15.05.2023 13:45 Відповісти
Головне,щоб не перевзуті та перекрашені находу..
показати весь коментар
15.05.2023 13:48 Відповісти
Напевно те що в суботу вікна в половині Хмельницького повилітали і спонукнуло до переходу
показати весь коментар
15.05.2023 13:51 Відповісти
за хмельницкий вообще за пво забыли,все что летит все долетает,не первый раз уже,наверное только как перевалочный пункт и ничего суперважного военного там нет на постоянке, а то бы хоть какое то пво да поставили.
показати весь коментар
15.05.2023 13:54 Відповісти
Закон треба про повну заборону на терріторії України банди ФСБ-РПЦ, а тоді ще в південних і східних областях роботи непочатий край.
показати весь коментар
15.05.2023 13:51 Відповісти
Та куди ж ОП, ВР і КМ будуть на Великдень ходити?
Хворий?
показати весь коментар
15.05.2023 14:42 Відповісти
я кажу реалістам, реальний процес, оптимісти не погоджуються, песимісти проклинають
показати весь коментар
15.05.2023 13:54 Відповісти
Ні в Києві, ні в Тернополі практично не переходять.
Просто так?
Не думаю!
показати весь коментар
15.05.2023 13:55 Відповісти
Зєлєбєні й надалі хочуть розділяти і властвувати на цій проблемі.
показати весь коментар
15.05.2023 14:00 Відповісти
Зелебені там в меншості.
Рулять свобода і удар.
показати весь коментар
15.05.2023 14:16 Відповісти
Зєлєбєні в загальному не видають закон про заборону Мордорського Паханату.
показати весь коментар
15.05.2023 14:40 Відповісти
Почти треть церквей, которые изменили свою принадлежность, расположены в Киевской области - 20 церквей. В топ-3 также попали Винницкая и Хмельницкая области - по 10 религиозных учреждений, перешедших в Православную церковь Украины с начала года.
показати весь коментар
15.05.2023 14:25 Відповісти
Івано-Франківська мабуть на останньому місці - тільки 2 перейшло .

Дуже погано, але що поробиш - по факти більше ні однієї немає
показати весь коментар
15.05.2023 14:45 Відповісти
Киів і область - два різних суб'єкти.
показати весь коментар
15.05.2023 15:07 Відповісти
надо было, чтобы е...нули по городу, чтобы осознать очевидное? Без этого никак нельзя было это сделать? Или у нас так и осталось битиё в качестве инструмента определения сознания?
показати весь коментар
15.05.2023 13:58 Відповісти
зараз вже офіційно можна називати ********* тих ********, які досі ходять на поклон до попів каціпсячої церкви.
показати весь коментар
15.05.2023 15:28 Відповісти
А як там у Київі? Москавити рулять?
показати весь коментар
15.05.2023 15:52 Відповісти
Тобі ім'я московити писали?
показати весь коментар
15.05.2023 16:21 Відповісти