10204 відвідувача онлайн
7 379 55

Патрушев: До смерті Дугіної і Татарського причетні США

патрушев

Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев заявив, що ліквідацію доньки ідеолога "русского мира" Олександра Дугіна Дар’ї та пропагандиста Владлена Татарського нібито координував Вашингтон.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на російські ЗМІ.

"Вбивство Дар'ї Дугіної, Владлена Татарського, підрив машини Захара Прилєпіна, вибух Кримського моста, а також підрив газопроводу "Північний потік" та інші сплановано та здійснено за координації спецслужб США", - заявив Патрушев.

Він твердить, що ці операції нібито супроводжує "заздалегідь підготовлена у Вашингтоні та Лондоні інформаційна кампанія, покликана дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію, підірвати конституційні підвалини і суверенітет Росії".

Патрушев додав, що нібито інструктори НАТО готують українські диверсійно-терористичні групи і координують їхню діяльність.

Також він заявив, що в Росії нібито активізувалися українські розвідувально-диверсійні групи, міжнародні терористичні організацій, радикальні й екстремістські структури.

Нагадаємо, 21 серпня у Підмосков’ї під час вибуху автомобіля загинула Дар’я Дугіна, донька одного із ідеологів путінізму та "русского мира" Олександра Дугіна. Пізніше ФСБ РФ заявила про розкриття вбивства Дугіної та звинуватила в ньому спецслужби України. За даними росіян, вбивство вчинила нібито "військовослужбовиця полку "Азов" Наталя Вовк (Шабан). В полку "Азов" вважають такі звинувачення підготовкою до судилища над "азовцями".

2 квітня 2023 року в одному з кафе Санкт-Петербургу внаслідок вибуху був ліквідований російський пропагандист Максим Фомін більш відомий як Владлен Татарський. Внаслідок вибуху ще 25 осіб дістали поранення. Підозрювану в ліквідації Татарського Дар'ю Трепову затримано, суд відправив її під арешт. Відповідальність за смерть Татарського взяли на себе російські партизани. ФСБ твердить, що бюст із вибухівкою виконавиці передав українець, уродженець Донбасу Юрій Денисов, який після підриву виїхав з РФ.

6 травня 2023 року російського пропагандиста і учасника агресії проти України Прилєпіна підірвали в машині в РФ.

В той же день Слідком РФ заявив, що бувзатриманий за підозрою в замаху на пропагандиста Захара Прилєпіна уродженець України Олександр Пермяков, який визнав свою провину.

Топ коментарі
+37
нахєра брєндні рашистов у новинах? єдина новина про рашистів повинна бути скільки цих тварей сдохло за день
показати весь коментар
19.05.2023 15:05 Відповісти
+25
Еті злиє амєріканци постоянно срут путлєру в порткі...
показати весь коментар
19.05.2023 15:06 Відповісти
+22
На хріна вони США потрібни?

БРЕД СТАРОГО МАРАЗМАТИКА 🤣🤣🤣
показати весь коментар
19.05.2023 15:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нахєра брєндні рашистов у новинах? єдина новина про рашистів повинна бути скільки цих тварей сдохло за день
показати весь коментар
19.05.2023 15:05 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 15:08 Відповісти
це ЧМО за пів шагу до вічності,бо дуже хворіє,йому треба молитися,а воно погану ротяку відкриває
показати весь коментар
19.05.2023 17:48 Відповісти
Вы, Шариков, чепуху говорите и возмутительнее всего то, что говорите ее безапелляционно и уверенно. Водки мне, конечно, не жаль, тем более, что она не моя, а Филиппа Филипповича. Просто - это вредно. Это - раз, а второе - вы и без водки держите себя неприлично.
показати весь коментар
19.05.2023 15:26 Відповісти
Еті злиє амєріканци постоянно срут путлєру в порткі...
показати весь коментар
19.05.2023 15:06 Відповісти
Патрушев не справляется сам
показати весь коментар
19.05.2023 15:19 Відповісти
На хріна вони США потрібни?

БРЕД СТАРОГО МАРАЗМАТИКА 🤣🤣🤣
показати весь коментар
19.05.2023 15:06 Відповісти
Вони США не тільки не потрібні, там взагалі не мають уявлення, хто таки оці всі підірвані.
показати весь коментар
19.05.2023 15:11 Відповісти
То він скуштував оладок з "содою закордонною"... пакетик з якою знайшов у синовій кишені
показати весь коментар
19.05.2023 15:35 Відповісти
🤣🤣🤣🤣 без Госдепу не обійтися. д
показати весь коментар
19.05.2023 15:06 Відповісти
беріть вище, уйобки кацапські, там головний рептилоїд Альфа-Центавра причетний.
показати весь коментар
19.05.2023 15:06 Відповісти
Патрубок!
Випій йаду і убєйся апстєну!
показати весь коментар
19.05.2023 15:06 Відповісти
Дугіна і Татарський досмерті хотіли долари США...
показати весь коментар
19.05.2023 15:07 Відповісти
На кацапії всі ********** долари. Коли кацапи торік заходили на територію України з півночі то перше, що питали у місцевих де самогон і долари
показати весь коментар
19.05.2023 15:13 Відповісти
97% - це вина США... доларів...
показати весь коментар
19.05.2023 15:19 Відповісти
А, так це долари винні в тому шо кацапи їх **********?
показати весь коментар
19.05.2023 15:23 Відповісти
точно. НАТА
показати весь коментар
19.05.2023 15:07 Відповісти
Кому этот биомусор нужен? ахаххахаха
показати весь коментар
19.05.2023 15:07 Відповісти
Рєптілоїди!!! 100500 достовірна інфа.
показати весь коментар
19.05.2023 15:07 Відповісти
Хоспадя, яке ж воно кончене
показати весь коментар
19.05.2023 15:08 Відповісти
Та здохни ти вже разом з путіном урод нациський ,там серед тієї кліки одні кончені відморозки.
показати весь коментар
19.05.2023 15:08 Відповісти
а кто убил мозг Патрушева?
показати весь коментар
19.05.2023 15:10 Відповісти
імперія і совок.
показати весь коментар
19.05.2023 15:13 Відповісти
йєлоустонского Притрушеного пророка плющить нєпадєцкі
показати весь коментар
19.05.2023 15:10 Відповісти
ну так, ну так. "тримай злодія!" - крикнув злодій.
показати весь коментар
19.05.2023 15:11 Відповісти
І до підриву багатоповерхівок на паРАШІ, на передодні 2ї чеченської також...
показати весь коментар
19.05.2023 15:12 Відповісти
О, Чмо майже в Омані, Патрушев виліз.
показати весь коментар
19.05.2023 15:15 Відповісти
Маразм крепчает
показати весь коментар
19.05.2023 15:18 Відповісти
Краще розкажи про договорнячки в Омані..
показати весь коментар
19.05.2023 15:19 Відповісти
а шо тут поганого, хто це зробив, заслуговує на повагу
показати весь коментар
19.05.2023 15:22 Відповісти
Нацыков рашистких уничтожать, это святая обязанность всего человечества.
показати весь коментар
19.05.2023 15:26 Відповісти
О, начальник дєрьмака і хазяїн боневтіка виповз .
показати весь коментар
19.05.2023 15:23 Відповісти
то все рептілоіди !

показати весь коментар
19.05.2023 15:23 Відповісти
Ну хоч безпілотник по Кремлю не США.
показати весь коментар
19.05.2023 15:25 Відповісти
Сел я жопой на ежа ваиноваті в єтом США сборище старіх кремлевских маразматиков
показати весь коментар
19.05.2023 15:26 Відповісти
моча в голову старому стукнула.
показати весь коментар
19.05.2023 15:28 Відповісти
ще й Обама обісцяв підїзди
показати весь коментар
19.05.2023 15:29 Відповісти
Патрушев , іди на .....уй , бо і тебе завалимо
показати весь коментар
19.05.2023 15:31 Відповісти
Коли вони вже нарешті почнуть обговорювати хто причетний до смерті путіна?
показати весь коментар
19.05.2023 15:31 Відповісти
Hā!
показати весь коментар
19.05.2023 15:32 Відповісти
Ну то нападіть на Америку, чого воду в ступі колотиш!
показати весь коментар
19.05.2023 15:37 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 15:37 Відповісти
Это происки японо-румынской разведки!
Ученых РФ уже в шаражки пакуют, дальше дело врачей, безродных космополитов и ГУЛАГ готов принять, понять и повторить!
показати весь коментар
19.05.2023 15:37 Відповісти
Ще не згадали про польську дефензиву, можна служба колись була до другої войни, але більшовиків прогавили
показати весь коментар
19.05.2023 17:39 Відповісти
Та маячня! То була операція інопланетян!
показати весь коментар
19.05.2023 15:40 Відповісти
Їх убила скабєєва ....я свідок
показати весь коментар
19.05.2023 15:49 Відповісти
who is f...ing Dugina&Tatatrskiy? USA.
показати весь коментар
19.05.2023 15:53 Відповісти
Та,звичайно.Це ж всім відомо,навіть на Марсі.
показати весь коментар
19.05.2023 16:03 Відповісти
Мамой клявся,ні?Тоді не вірю.
показати весь коментар
19.05.2023 16:12 Відповісти
Ясєн пєнь. Хто б сумнівався.
показати весь коментар
19.05.2023 16:32 Відповісти
Точно. Це ж такі значні політичні фігури...

І сусідського собаку теж отруїло ЦРУ.
показати весь коментар
19.05.2023 16:41 Відповісти
в мене складається враження що саме патрушєв і є агентом в оточенні путіна
в якості "димової завіси" він тулить такі пред'яви що на вуха не налазить
а потім, як штірлітц, достає міні-фотоаппарат системи "лєйка" і фотає секретні документи, а плівку ковтає, ну або як воно там в них ... ховає іншим способом

але я можу помилятися на всі 100%
показати весь коментар
19.05.2023 17:05 Відповісти
Хто б там причетний не був, головне, що результат хороший!
показати весь коментар
19.05.2023 17:38 Відповісти
Daa patrushev ģebil