Польські перевізники продовжують блокувати три основні напрямки кордону, - Держприкордонслужба

Про це сказав речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Перемовини із Польщею поки що ні до чого не призвели. Польські перевізники продовжують блокувати три основні напрямки", - зазначив Демченко.
За його словами, йдеться про пункти пропуску "Ягодин", "Краківець" та "Рава-Руська". Поблизу "Шегині" також спостерігається скупчення вантажівок.
"Фактично у напрямку виходу з України вони пропускають за годину одну або кілька вантажівок. Звісно, є черги, як це було і в попередні дні. Найбільше на кордоні в напрямку пункту пропуску "Ягодин". Це близько 1300 вантажівок, а також по 500 вантажних автомобілів у напрямках ПП "Краківець" і "Рава-Руська"", - зауважив Демченко.
Він додав, що навпроти одного пункту пропуску певне скупчення вантажівок.
"З польського боку, які очікують на перетин кордону в Україну, це у напрямку пункту пропуску "Шегині". І там станом на ранок перебувало близько 1100 автомобілів, які повільно, але все ж таки рухаються в напрямку України", - розповів речник ДПСУ.
Українські прикордонники посилили інтенсивність своєї роботи у напрямку "Шегині" через збільшення кількості автівок, водночас інфраструктура інших пунктів пропуску не дозволяє пропускати вантажівки сотнями, наголосив Демченко.
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що ускладнено рух вантажівок з боку Польщі через страйк польських перевізників.
Посол України в Польщі Василь Зварич закликав польських протестувальників припинити блокаду кордону.
Знову двійка!
Посол України НЕ повинен спілкуватися з польскіми перевізниками!
Це може буде розцінено як «втручання во внутренні діла другої країни».
Він повинен офіційно звертатися до влади Польщі! Е дипломатичні установи, канали та механізми.
Це діло поляків наводити лад у своїй державі яка повинна виконувати вимоги ЕС.
МІД України повинен працювати тільки з дипломатами Польщі , та ЕС.
Крапка.
Ніяких «перевізників» та « воеводств» не повинно бути у міжнародних контактах.
Заблоковано перехід з Жешува де розвантажують допомогу штатів.
І що цікаво польська влада ні мур-мур, тобто мовчки це підтримує...