12079 відвідувачів онлайн
4 091 49

Шольц пообіцяв захищати країни Балтії у разі нападу Росії

Зустріч Шольца і Науседи в Литві

Канцлер Німеччини Олаф Шольц провів переговори з прем’єрами Естонії, Латвії, Литви. Він запевнив, що до кінця 2027 року формування бригади в Литві буде завершено.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Bloomberg.

Канцлер Німеччини 6 травня провів переговори у Ризі зі своїми колегами з Латвії, Естонії та Литви, зазначивши, що безпека трьох країн, які межують з Росією та Білоруссю, також є ключовою для безпеки Німеччини.

"Я також хотів би сказати тут: напад на вас буде нападом і на всіх нас", - додав Шольц на спільній пресконференції з Евікою Сілінєю з Латвії, Каєю Каллас з Естонії та Інгрідою Шімоніте з Литви.

Під час спільного виступу з канцлером Шольцом президент Литви Гітанас Науседа закликав Німеччину прискорити розгортання німецької бригади, з огляду на вторгнення Росії в Україну і загрози іншим колишнім радянським республікам.

Як зазначається, відправлення бригади до країн Балтії є частиною "історичного перелому" у військовій політиці, який Шольц проголосив у своїй промові в парламенті всього через кілька днів після того, як Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року.

Німеччина не лише надсилає бригаду на постійну дислокацію в Литві, а й посилює східний фланг НАТО за допомогою поточної місії з патрулювання повітряного простору над країнами Балтії та бойової групи посиленої передової присутності, очолюваної Німеччиною.

Що говорять політики про можливість нападу Росії на країни Балтії

Посол США при НАТО Джуліана Сміт заявляла, що НАТО не бачить загрози з боку Росії для країн Балтії.

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що російський диктатор "точно вторгнеться" у країни Балтії в разі поразки України.

Екскомандувач військ НАТО Кларк вважає, що якщо Україна впаде, Росія через пів року почне війну в країнах Балтії

Сполучені Штати готові посилювати оборонний потенціал та боєготовність сил Латвії, Литви й Естонії в межах альянсу НАТО на тлі масштабної агресії РФ у Європі.

Топ коментарі
+11
*********!! Смело.
показати весь коментар
06.05.2024 21:10
+6
Він запевнив, що до кінця 2027 року формування бригади в Литві буде Джерело:

Реактивные вы наши, билять.
показати весь коментар
06.05.2024 21:12
+5
показати весь коментар
06.05.2024 21:12
Коментувати
Сортувати:
*********!! Смело.
показати весь коментар
06.05.2024 21:10 Відповісти
Це означає, що він буде не проти того, щоб техаські рейнджери, що дислокуються в Німеччині, виступили на захист країн Балтії.
показати весь коментар
06.05.2024 21:22 Відповісти
це його відповідь Макрону.
показати весь коментар
06.05.2024 21:26 Відповісти
Litve jest reindzeri okolo 1000 soldat s tankami,nenado ix vyzyvat s nemcev.Litve oni imejet bazu ecio so Trampa vremion.Budet vojevat i nemci i nasi soldati kotoryje takze obuceni po nATO standartam,oni nexuze nemcev budet vojevat
показати весь коментар
06.05.2024 22:38 Відповісти
Воевать , конечно, литовская армия будет по злому, но одного" Железного волка" непростительно мало.
показати весь коментар
06.05.2024 23:31 Відповісти
Na segodnia mi imejem jesli brat s aktyvnim rezervom do 70 tysiac.Eti vse podgotovleni,po krajne mere obuceni vojevat xot i segodnia.U nas vse brigadi jest podgotovleni,zelezni volk oni konecno xorosyje,no i drugyje jest xorosyje nauceni vojevat po standartam NATO.Mozet tolko voruzenije netu kak xotelos,no sami soldati podgotovka xorosaja
показати весь коментар
06.05.2024 23:40 Відповісти
Вибачте, але я маю великі сумніви в боєздатності ******** німців. Тому країнам Балтії варто покладатися лише на себе та США+Велику Британію.
показати весь коментар
07.05.2024 17:23 Відповісти
Istorija nasa pokazala sto 9000 dobrovolcev nemcev razbila bolsevikov 1919 godu kogda te uze byli riadom stolici Litvi.Im soldatam nado blogodorit.Uvidev nemcev kacapi bezali niagladivajas nazad.oni umejet vojevat, i nadejus i teper budet toze,no teper mi i svojiu armiju imejem,ne tak 1919 godu odna vintovka na 8 soldat,soldati studenti ili uceniki starsix klasov,teper u nas vojska podgoitovleni nicem nexuze cem amerikansi ili briti,odin uroven
показати весь коментар
07.05.2024 18:03 Відповісти
Я в цьому не сумніваюся. Як і в тому, що під час WWII німці також дуже добре воювали.

Але після WWII з німців зробили посміховисько й вони донині не можуть цього позбутися. Тому я й сумніваюся в їхній боєздатності.
показати весь коментар
07.05.2024 18:09 Відповісти
Teperesnix nemcev takze jest sto to s tex vremion.Litve bylo ixnije soldati restorane napilis i naciali pet pesni vremion gitlera.Pomnit te vremena i eta pokolenije
показати весь коментар
07.05.2024 18:16 Відповісти
ну а я вам про що. тільки от 27-й рік - то шось не дуже смєло, бо потрібно набагато швидше. та й Макрон підпирає. потрібно не відставати. )
показати весь коментар
06.05.2024 21:35 Відповісти
відповім відомим прислів'ям: піздєть- нє мєшкі ворочать.
Вже бачили "участь" Бундесверу в операціях по всьому світу.
показати весь коментар
06.05.2024 21:47 Відповісти
може й так. ) загалом, буде видно з часом.
показати весь коментар
06.05.2024 21:50 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2024 21:11 Відповісти
Він запевнив, що до кінця 2027 року формування бригади в Литві буде Джерело:

Реактивные вы наши, билять.
показати весь коментар
06.05.2024 21:12 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2024 21:12 Відповісти
золоті слова. постійно слідкую за заявами цього мудрого і фахового дипломата. ганьба зеленій владі, що не залучає таких людей як Чалий і Клімкін до дипломатичної роботи.
показати весь коментар
06.05.2024 21:39 Відповісти
Ці дипломати роблять не те, що хоче зелений вощь!
показати весь коментар
07.05.2024 08:00 Відповісти
До кінця 27-го ! Не не , тарапицца не нада .
показати весь коментар
06.05.2024 21:12 Відповісти
Ось і воно. Чи пошлють на захист Балтії німецьких військових воювати з рашистами? Це бомба в свідомості німців, яка розрве базову ментальність. Німеччина воює з росією!!!
Цікаво буде подивитися....
показати весь коментар
06.05.2024 21:13 Відповісти
коли це станеться, нам вже буде нецікаво
показати весь коментар
06.05.2024 21:39 Відповісти
Не кажи гоп!
показати весь коментар
06.05.2024 22:12 Відповісти
1919 godu imeno nemeckije dobrovolci pomogli Litve protiv bolsevikov.9000 dobrovolcev razbyli krasnuju armiju.Konecno i litovci vojevali no togda u nas vojevali studenti ,uceniki starsix klasov bolsinstve,oni tolko potom naucilis vojevat
показати весь коментар
06.05.2024 23:30 Відповісти
Кожен сам за себе....
показати весь коментар
06.05.2024 21:15 Відповісти
..зазначивши, що безпека трьох країн, які межують з Росією та Білоруссю, також є ключовою для безпеки Німеччини. Джерело:

Дивно, що ми тут не вписуємося в загальну картину. Або світ навколо нас не такий або ми не такі . А ну так, ми ж не в НАТО, проте НАТО у нас у Конституції.
показати весь коментар
06.05.2024 21:17 Відповісти
Аби ми були "такі" то уже би були передовою країною пост совкового простору. 30 років тому у нас було все для цього. І не ми би їздили в Польщу на заробітки, а вони до нас. Хоча починали ми з поляками в 91му навіть не на однакових умовах, а маючи козиря у вигляді промисловості яка дісталася нам у спадок та природних ресурсів. Але якимось дивним чином ми примудрилися проіпати усе.
показати весь коментар
06.05.2024 22:03 Відповісти
Україна застосувала морські дрони із зенітними ракетами.
https://mil.in.ua/uk/news/********-zastosuvala-morski-drony-iz-zenitnymy-raketamy-11/
показати весь коментар
06.05.2024 21:17 Відповісти
Таурасами защитит... Но только после 27 года.
показати весь коментар
06.05.2024 21:19 Відповісти
Тільки Украіна як сирота в цьому світі - хоч зброю підкидають
показати весь коментар
06.05.2024 21:21 Відповісти
Там бы БУНДЕСВЕР смог себя защитить.
показати весь коментар
06.05.2024 21:21 Відповісти
Чем он собирается защищать? Теми двадцатью бригадами бундесвера что разгромила фрау Меркель или эта путинская подружка создаст народное ополчение фольксштурм?
показати весь коментар
06.05.2024 21:24 Відповісти
потреряйся за поребриком, лапоть..
показати весь коментар
06.05.2024 21:41 Відповісти
Oni davno uze Litve,no xocet uvelict nemeckix vojsk do 5000.Takze i gollanci te dajut Patriot i F-35 samolioti
показати весь коментар
06.05.2024 21:24 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2024 21:27 Відповісти
ссыкливое чмо!
показати весь коментар
06.05.2024 21:35 Відповісти
Ну..., поки нато збиреться у похід.......
показати весь коментар
06.05.2024 21:36 Відповісти
Плани кремля напасти на країни Балтії у 25 році… а плани Німеччини завершити укомплектування бригади у 27 році…
показати весь коментар
06.05.2024 21:42 Відповісти
А як же ескалація? Чи як в 39-му з Польщею буде, тільки навпаки - тоді німці напали, а кацапи типу пішли слав'ян захищати. А потім спільний парад Вермахту і орди теж буде?
показати весь коментар
06.05.2024 21:53 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2024 22:14 Відповісти
Немає у вас людського ресурсу для протистояння східній орді, дайте ракети Україні,скнхблд
показати весь коментар
06.05.2024 22:19 Відповісти
З огляду на епопею з "таурусами" не вірю.
показати весь коментар
06.05.2024 22:28 Відповісти
Стісняюсь спитать: а що з приводу захисту країн Балтії заявили їх одночленці по НАТО Угорщина та Туреччина?
показати весь коментар
06.05.2024 23:01 Відповісти
Kak ne strano obe takze byli soglasni po etomu povodu sto kasajetsia nemcev brigadi
показати весь коментар
06.05.2024 23:25 Відповісти
50 000 шоломів вже заготовлено?
показати весь коментар
06.05.2024 23:24 Відповісти
П'ята колона кремля в Німеччині не дасть відправити німецьку армію захищати країни Балтії. Агенти штазі в тепер працюють на фсб
показати весь коментар
06.05.2024 23:31 Відповісти
Пообіцяв? Це ваш обов'язок!
показати весь коментар
07.05.2024 07:57 Відповісти
Найкращий спосіб захистити країни балтії це послати свої війська в Україну.
показати весь коментар
07.05.2024 10:36 Відповісти